Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 16:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
Leika napsala:
Já čekám, až mě CG vyzve. Taková byla dohoda při předání bytu.


nam ta "vyzva" vlastne lezela ve schrance, kdybych se do ni obcas nepodival, tak bych to nevedel

Díky, my však už 3. týden bydlíme a tak schránku kontrolujeme denně Cool
nicméně CG by nás mělo vyzvat přes os. stránky...
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 16:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jooo, osobni stranky, ja delam neco malo v IT a kdyz jsem videl jaky maji obsah a jake zabezpeceni tak jsem je pritelkyni okamzite zakazal pouzivat a druhy den jsem je nechal zrusit... a pritom jsem je puvodne pokladal (nez jsem to videl) za uzitecnou konkurencni vyhodu. Nenechal si unyst dite jen proto, ze mi litaji faktury a smlouvy po netu. To je jako by je nekdo nechal polozeny pred hlavnim nadrazim Smile

Ale treba uz to zlepsili, co ja vim... stacilo tak malo, aspon zapnout HTTPS
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 17:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
jooo, osobni stranky, ja delam neco malo v IT a kdyz jsem videl jaky maji obsah a jake zabezpeceni tak jsem je pritelkyni okamzite zakazal pouzivat a druhy den jsem je nechal zrusit... a pritom jsem je puvodne pokladal (nez jsem to videl) za uzitecnou konkurencni vyhodu. Nenechal si unyst dite jen proto, ze mi litaji faktury a smlouvy po netu. To je jako by je nekdo nechal polozeny pred hlavnim nadrazim Smile

Ale treba uz to zlepsili, co ja vim... stacilo tak malo, aspon zapnout HTTPS

No nevim, tomu příliš nerozumim. Plno věcí se přes OS řešilo a všechno zatim probíhalo v pohodě.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 17:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

KamilK napsal:
Dnes rano jsem se vydal na Obchodni kancelář Adria, tam mi řekli, že elektroměry z naší lokality NZM nejsou ještě v evidenci, tak mě poslali na Vladimírku v Nuslích, pod toto obchodní misto patříme a zde info o elektroměrech měli, sice né v systému ale po 15minutách čekání již bylo vše hotové a podepsané.

Takže pokud to budete řešit teď jezděte na Vladimírku a ušetříte si hodně času, ne jako já Smile
ještěže to vím, právě jsem se chystal jít do té Adrie ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 17:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A akceptujú v Nuslích i keď nemám podpísané odhlásenie odberu zo strany CG? Mám len ten předávací protokol (bez údajov o elektromeri) a mám tú kartičku s číslom a stavom elektromeru. Bude mi to stači??
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 22:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Já čekám, až mě CG vyzve. Taková byla dohoda při předání bytu.


Presne tak to planujem urobit aj ja.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 22:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

KamilK napsal:
citace:
Legracni prihoda Pred chvili jsem mel telefonat od pritelkyne, ktera byla na Balabence prihlasit nas nove (v utery) namontovany elektromer


Dnes rano jsem se vydal na Obchodni kancelář Adria, tam mi řekli, že elektroměry z naší lokality NZM nejsou ještě v evidenci, tak mě poslali na Vladimírku v Nuslích, pod toto obchodní misto patříme a zde info o elektroměrech měli, sice né v systému ale po 15minutách čekání již bylo vše hotové a podepsané.

Takže pokud to budete řešit teď jezděte na Vladimírku a ušetříte si hodně času, ne jako já Smile

Very Happy no jelikož to máme v nuslích 5 minut od baráku jeli sme rovnou a po hodině kterou sme pročekali sme za 10 minut měli hotovo a pani nám ještě poradila Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 23:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Za cca 20 minut jsme měli všechno vyřízené ... děsil jsem se, jak dlouho tam teda nebudeme a nakonec úplná pohoda ... Cool
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
maruna23
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2006
Příspěvky: 18
Bydliště: NZM "C"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 12:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak, dneska jsem byl na PRE v Jungmannovce... a no problemo. 10 minut a bylo hotovo.
   OfflineOsobní galerie maruna23Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 13:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja som bol dnes v nuslich a trvalo to asi 70 minut... A musim povedat, ze ma milo prekvapil ich pristup k zakaznikovi (hladali sposob, ako mi pomoct a pritom ma mohli kludne poslat prec, lebo som nemal ziadne tlacivo potvrdene od CG)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
wayn
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 57
Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 26
Bydliště: Nové Zahradní Město A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2006, 22:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem to nevydržel a poslal jsem 03.03.06 dotaz na CG, kdy dostanu podklady pro přehlášení energií. Dostal jsem odpověď, že při předání bytu od stavebního dozoru. Fór je v tom, že jsem byt přebíral 01.02.2006. Informovanost na informacích CG je opravdu nadstandartní!
Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie waynZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 10:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

wayn napsal:
Já jsem to nevydržel a poslal jsem 03.03.06 dotaz na CG, kdy dostanu podklady pro přehlášení energií. Dostal jsem odpověď, že při předání bytu od stavebního dozoru. Fór je v tom, že jsem byt přebíral 01.02.2006. Informovanost na informacích CG je opravdu nadstandartní!
Jak už jsem psal, nejlepší je, že jsme obdrželi nevyplněný formulář, který je nám, slušně řečeno, k ničemu ... Když pominu to, že současné formuláře PRE jsou jiné a pochopitelně jsme od CG dostali ty předchozí ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 12:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
wayn napsal:
Já jsem to nevydržel a poslal jsem 03.03.06 dotaz na CG, kdy dostanu podklady pro přehlášení energií. Dostal jsem odpověď, že při předání bytu od stavebního dozoru. Fór je v tom, že jsem byt přebíral 01.02.2006. Informovanost na informacích CG je opravdu nadstandartní!
Jak už jsem psal, nejlepší je, že jsme obdrželi nevyplněný formulář, který je nám, slušně řečeno, k ničemu ... Když pominu to, že současné formuláře PRE jsou jiné a pochopitelně jsme od CG dostali ty předchozí ... Rolling Eyes

I napriek nevyplnenemu formularu ale nie je problem elektrinu na seba prepisat...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 13:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

willy napsal:
Milan V. napsal(a):
wayn napsal:
Já jsem to nevydržel a poslal jsem 03.03.06 dotaz na CG, kdy dostanu podklady pro přehlášení energií. Dostal jsem odpověď, že při předání bytu od stavebního dozoru. Fór je v tom, že jsem byt přebíral 01.02.2006. Informovanost na informacích CG je opravdu nadstandartní!
Jak už jsem psal, nejlepší je, že jsme obdrželi nevyplněný formulář, který je nám, slušně řečeno, k ničemu ... Když pominu to, že současné formuláře PRE jsou jiné a pochopitelně jsme od CG dostali ty předchozí ... Rolling Eyes

I napriek nevyplnenemu formularu ale nie je problem elektrinu na seba prepisat...
To ano, jak už jsem psal, nechci se opakovat, po telefonu mi bylo řečeno, že bez toho to nepůjde a CG nám měl/má dodat vyplněné formuláře ... Tak by to správně mělo být, že jsou někteří pracovníci PRE na přepážkách ochotní, snaží se to vyřešit a vlastně tak obcházejí jejich vnitřní předpisy a nakonec to jde, to je zas jiná věc ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 14:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to neřešte, CG vám musí vyzvat a podepíšete stav elektroměru a s vyplněným formulářem hezky na PRE, jestli to CG zatím neučinil jejich problém, zatím jedem zadarmo!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RudolfT
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 51
Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: NZM C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 15:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bohužel pokud jsi byt převzal, nejedeš zadarmo Sad
CG Ti to přeúčtuje ode dne převzetí bytu. Mám s nimi tuto zkušenost ze stavby domu v jiné lokalitě.
Kozoroh Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie RudolfTZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 15:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

RudolfT napsal:
Bohužel pokud jsi byt převzal, nejedeš zadarmo Sad
CG Ti to přeúčtuje ode dne převzetí bytu. Mám s nimi tuto zkušenost ze stavby domu v jiné lokalitě.
Ono je to logické ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 15:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

RudolfT napsal:
Bohužel pokud jsi byt převzal, nejedeš zadarmo Sad
CG Ti to přeúčtuje ode dne převzetí bytu. Mám s nimi tuto zkušenost ze stavby domu v jiné lokalitě.


Pri prevzeti bytu nebyl elektromer osazen, byl osazen az nedavno, ale do doby nez ja podepisu stav elektromeru za nej nebudu nic platit, to je preci logicke?Nikdo nevi kolik tam bylo uz natoceno predtimě
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 16:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

my v B jsem po montazi elektromeru dostali do schranky listek i s odectem stavu elektromeru. Je jedno, kdy si to na PRE nechate prepsat, bude vam od nich stejne fakturovan rozdil mezi timto cislem a aktualnim odectem. Jen riskujete, ze kdyz to nestihnete (do 14. dnu), tak vam podle smlouvy muze CG odpojit proud Sad
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 16:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Špatně jsem se vyjádřil - my konkrétně jsme převzali byt, teprve potom nainstalovali elektroměry, podepsal jsem protokol o stavu a na základě toho jsem potom obdržel formulář žádosti o ukončení odběru elektřiny vyplněný CGem se shodným stavem z protokolu. Takto mi to přijde logické. Pokud by to chtěl CG nějak zpětně proúčtovávat za období, kdy elektroměry namontovány nebyly, to by až tak logické nebylo, jak píšeš, není způsob, jak zjistit reálnou spotřebu elektřiny ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RudolfT
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 51
Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: NZM C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 18:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pravda, CG i v případě jak jsem zmínil v minulém příspěvku přeúčtoval jen rozdíl ve stavu mezi převzetím domu (s odečtem k tomu dni) a termínem přehlášení elektroměru na nového majitele.
Kozoroh Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie RudolfTZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MolaRam
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 11:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
my v B jsem po montazi elektromeru dostali do schranky listek i s odectem stavu elektromeru. Je jedno, kdy si to na PRE nechate prepsat, bude vam od nich stejne fakturovan rozdil mezi timto cislem a aktualnim odectem. Jen riskujete, ze kdyz to nestihnete (do 14. dnu), tak vam podle smlouvy muze CG odpojit proud Sad


Dobrý den. Vám už to vložili do schránky?Zajímavý, já jsem totiž ještě žádnou přihlášku neobdržel. včera dopoledne jsem se díval, třeba dnes už tam bude Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MolaRamZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 12:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky žádný lístek ani vyzvání jsem do schránky nedostala. při předání bytu mi bylo řečeno, že budu vyzvána k tomu to přehlásit na sebe.. Ale nedělám si iluze o galatnosti CG, že by si protočenou elektřinu nevyúčtoval..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 12:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My sme sa s p. Teplym (stav. dozor C) na dnes vecer dohodli, ze odpiseme stav elektromeru a da mi spravne formulare na PRE . S tymi potom pojdem na seba prehlasit elektrinu.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 13:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MolaRam napsal:
Dobrý den. Vám už to vložili do schránky?Zajímavý, já jsem totiž ještě žádnou přihlášku neobdržel. včera dopoledne jsem se díval, třeba dnes už tam bude Very Happy


Ano, byl tam modry listek od PRE, se stavem odectu, hned v den montaze
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 14:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
MolaRam napsal:
Dobrý den. Vám už to vložili do schránky?Zajímavý, já jsem totiž ještě žádnou přihlášku neobdržel. včera dopoledne jsem se díval, třeba dnes už tam bude Very Happy


Ano, byl tam modry listek od PRE, se stavem odectu, hned v den montaze
Tak to my měli smůlu ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 11:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nuz, dnes mam cerstve informacie od stavebneho dozoru, ako to sa s tymi elektromermi veci maju. Dostal som od neho nove prehlasovacie formulare, ktore nahradia tie stare (tie, ktore clovek dostal pri preberani bytu a ktore PRE nechceli akceptovat). S tymito formularmi potom clovek moze ist na PRE a nemal by byt problem prihlasit sa k odberu.

Co je vsak dolezite: Stavebny dozor mi ustne potvrdil, ze nikoho nemaju v plane odhlasovat, ak to do 14 dni neprepise. Slubil, ze sami budu posielat pisomne potvrdenie, ze predlzia lehotu na prepisanie elektromerov cca do 15.4., resp. do 14 dni od pridelenia adresy a cisla popisneho bytoveho domu. Je to prave z toho dovodu, aby bolo mozne zaregistrovat u PRE korespondencnu adresu v mieste odberu a nebolo nutne to riesit prechodnou inou adresou.

Takze vysledok: Kto chce, moze si elektromer s novym formularom dat prepisat na seba hned s tym, ze ako korespondencnu adresu neuvedie zatial NZM a potom to bude musiet zmenit. Kto nechce, moze kludne pockat, kym bude pridelena adresa a prepisat to potom uz priamo s adresou NZM.

V obidvoch pripadoch nikto nic neusetri ani nestrati, prvy pripad je trochu bezpecnejsi pre uzivatela (elektromer je napisany uz na neho), kym druhy pripad znamena trochu menej behania Smile Ani jeden pripad vsak nikomu nic neusetri, pretoze stav elektromeru sa vzdy berie od dna nasadenia elektromeru (cize cca 20.2.), takze uzivatel bude aj tak platit vsetku spotrebu od tohto datumu.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 12:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lubos: Tak to jsou dobré informace. díky
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 13:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
Ani jeden pripad vsak nikomu nic neusetri, pretoze stav elektromeru sa vzdy berie od dna nasadenia elektromeru (cize cca 20.2.), takze uzivatel bude aj tak platit vsetku spotrebu od tohto datumu.



A jak muzu platit za neco co jsem nepodepsal a nevidel?Kdovi kolik tam uz bylo natoceno na tom elektromeru??
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 13:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
....vysledok: Kto chce, moze si elektromer s novym formularom dat prepisat na seba hned s tym, ze ako korespondencnu adresu neuvedie zatial NZM a potom to bude musiet zmenit. Kto nechce, moze kludne pockat, kym bude pridelena adresa a prepisat to potom uz priamo s adresou NZM.
V obidvoch pripadoch nikto nic neusetri ani nestrati, prvy pripad je trochu bezpecnejsi pre uzivatela (elektromer je napisany uz na neho), kym druhy pripad znamena trochu menej behania Smile Ani jeden pripad vsak nikomu nic neusetri, pretoze stav elektromeru sa vzdy berie od dna nasadenia elektromeru (cize cca 20.2.), takze uzivatel bude aj tak platit vsetku spotrebu od tohto datumu.

Díky moc za informace. Potvrdilo mi to jen, co jsem si myslela a že tedy čekám správně Cool
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2