Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 10:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak to teda čumim.......cože se to ted dozvídám?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 10:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já dostala pouze evidenční list s výměrou za byt....je pravda, že co se týče parku a okolních pozemků jsem nic nedostala....vy ostatní ano?Tomuhle ted vůbec nerozumím...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 10:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj sousede,

jeste k tomu internetu: Praha 9 by mela mit nejaky internet zdarma, nezkouseli jste to nahodou, nebo to u nas nefunguje?

http://www.praha9net.cz/
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 11:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

..to jsi na tom jeste dobre, my nemame nic.

MartiaP napsala:
Já dostala pouze evidenční list s výměrou za byt....je pravda, že co se týče parku a okolních pozemků jsem nic nedostala....vy ostatní ano?Tomuhle ted vůbec nerozumím...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 11:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo? no já si o to musela říct.....napsala jsem paní Kocourkové, mail kocourkova@ikon.cz, tel 286 580 295 a ta mi poslala mail s přílohou evidenčního listu.Červenec srpen mám zaplacen.


vlacek napsal:
..to jsi na tom jeste dobre, my nemame nic.

MartiaP napsala:
Já dostala pouze evidenční list s výměrou za byt....je pravda, že co se týče parku a okolních pozemků jsem nic nedostala....vy ostatní ano?Tomuhle ted vůbec nerozumím...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 12:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Chces tedy rict, ze se mam hlasit o to, abych mohl platit? Nebo jsem to prehledl v nejakych instrukcich?

Jestli a) je spravne tak si pripadnu jak v ... Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 12:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vlacek: ano ano je to tak, já se raději přihlásila, aby mi pak nenaskočilo nedejbože nějaké penále a nedostala jsem se na černou listinu:o)
Ano čteš dobře, všichni jsme to měli dostat do schránek, hned po nastěhování, ale já čekala a čekala a ono nic, tak jsem si to zařídila sama....mě osobně IKON příjde dost neschopný a lidi kolem něj tedy také.Tot můj názor.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin S.
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 18


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 13:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jednani IKON-u je desne...
add 2 poplatky za sluzby, nezapomente ze mate zaplaceno 5000 CZK zalohu, tj. prvni mesice se to bude platit z vyse uvedene zalohy

m.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Martin S.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 14:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No o těch 5000 no comment...bylo to tady dřív napsáno.To byla MIMOŘÁDNÁ záloha na služby, jako aby v nějaké "kasičce" do začátku něco bylo!!!!To pozor.Hlavně by to tedy mělo spadat do vyúčtování na konci roku 2008, pokud se nepletu.Podle mě dost hrají na to, že na to už spousta lidí zapomene, že to dřív platilo, protože to bylo přece podmínkou podpisu kupní smlouvy....z těch 5000 se podle mě rozhodně nic neplatí, platí se to z měsíčních záloh, které by měl klaždý dostat na Evidenčním listu.Hlídejte si jen na konci roku jestli tam bude zahrnuto i těch 5000
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 14:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mě tohle taky neskutečně štve....několikrát jsem volala do Ikonu, manžel také a pokaždé odpovědi jak ......nikdy nic kloudného.Navíc si musíme prý sami nastavit trvalý příkaz, nejlépe kolem 20.dne v měsíci na částku, která vám byla v Evid. listu vypočtena.Takže nemáme čekat, že každý měsíc budem mít ve schránce upomínku, abychom zaplatili.Chtějí peníze, ale ty na ně musíš myslet.Ne oni.Tohle mi příjde poněkud převrácené.Něco jako služby České Pošty SurprisedD
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 14:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dovolím si citovat Horatia z předchozího příspěvku:
A pak tu máme jedinečnou záležitost s těmi 5.000 Kč prý jako zálohy na služby, tak teď už je to nazýváno mimořádné zálohy na služby (spíš pojištění atp.) a služby nám budou každý měsíc předepisovány bez ohledu na těch 5.000 Kč , vše se pak vyúčtuje k 31.12.2008 a vypořádá k 30.4.2009, pěkné.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin S.
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 18


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 15:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak to ja mam od p.Amchove jine info. Podle ni se prvni zalohy za byt (ne za pozemky) zuctuji prave z tech 5000,-. Tj. vpodstate prvni zalohu mam platit az za zari (do konce mesice).

zjednodusene:
zalohy za mesic 08 napr. 2500 CZK
pomerova cast zaloh za 07 napr. 1500CZK
zaplacena zaloha 5000,- CZK
-------------------------------------------------
TJ. 5000-2500-1500=1000
1000,-CZK se zaplati za mesiac 09
10.mesic (uz se plati normalne) 2500,- CZK
11.mesic 2500,-
12.mesic 2500,-
.
.
.

------------------------------------------------------------------------------
plati jen za zalohy za byt, zalohy za pozemky se plati na jiny ucet a vypocet je nezohlednuje

TOHLE BYLO ODPREZENTOVANE OD P.AMCHOVE...TAK NEVIM...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Martin S.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 15:48  Předmět:  Ikon a Nitro... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vážení,

čtu to tu denně, nedá mi to, ale reagovat nemám sílu, předpokládám, že to je stav vícero z nás.

AD IKON/ SKANSKA - zatím jsem se nezmohl na jinou reklamaci než protékající geberití nádrže (zatím mi nikdo neodpověděl) a odlepeného chromového kroužku u sifonu umyvadla. Ale už si je postupně sepisuji... jenže ta představa, že se mi courá kdekdo po bytě a ještě mě blokuje časově.

AD IKON - prý nezvládá jejich software vychrlit předpis plateb, jenže co mi je do toho, že? Už jsem žádal 2x a nic, bydlím 3. kalendářní měsíc a nic neplatím, nemám žádný předpis, bezva.

AD IKON a údržba parku - vypadá to dle jejich webu, že mají svojí smluvní zahradnickou firmu a tak vybreakli tu, co sázela park? Mohu se jistě dozvědět více, ale opět je to spojeno s mým nedostatkem času... Ten park je doopravdy děs, to je třeba změnit, udržovat, založit nově trávník a dosázet stromy a keře, jinak řečeno reklamovat přes IKON!

AD IKON vs. klíč k dětskému hřišti - no, asi nemám na to jít v pracovní době nahánět klíč ke hřišti, tak nevím, snad někdy, při jiné příležitosti.

AD VLASTNÍCI/NITRO parkování - nemilá věc, ale je to skutečně o nesystémovém (levném)nastavení od developera, nejlepší bylo jen nastříknout čísla na stání, takže teď je to o nastavení tvrdých pravidel - nasázet ke stáním značky a basta.

AD KN/VLASTNÍCI/NITRO Jo, s tím parkováním - viděl jsem dle KN, že na mém i dalších parkovacích stáních je od července 2008 ve fázi zápisu zást. právo UNICreditBank, ta práva váznou, nebo se snaží váznout i na jiných společných pozemcích, to nevím, co má znamenat, ale mojí hypotéční bance se to líbit nebude.

AD SETKÁNÍ SVJ - net, respektive kabelovka - no, to je propadák, protože bez setkání SVJ, tzn. za jednotlivé domy poptávku kabelovkám skutečně nedáme. Kdypak se asi sejde SVJ, původně Ikon pravil v říjnu, ale pochybuji. Bude-li to organizovat IKON... Takže se tu budeme dojímat nabídkami té či oné firmy, ale skuteč uteč...

AD VLASTNÍCI/IKON/VÍCENÁKLADY NA OSVĚTLENÍ - co začít stahovat nesmyslné náklady- společné osvětlení přístupových cest k domům je nabeton napojeno na ten či onen dům, na č. 2 jsou to 3 lampy + lentilka (má pohyb. čidlo) u vchodu, lampy netuším z jakého důvodu nemají pohybové čidlo, je to hnusná světelná emise a ještě to žere elektriku. Osvětlení chodeb je také vypečené, jdeš do garáže, zozsvítí se celý dům, jdeš k výtahu od vchodu - rozsvítí se celý dům, neekologické, neekonomické. A ty hodiny - pochybuji, že jedou na městský proud...

AD VLASTNÍCI/IKON/POPELÁŘI - by mě zajímalo, koho napadlo těch 5 popelnic, mi to přijde moc, až se lidé nastěhují, to deně nenaplní ani o Vánocích. Spíš chybí městskou částí slibované kontejnery na tříděný odpad.

A teď bych plýtval Vaším časem nad hlukem v bytě po spláchnutí wc od sousedů (izolace od Skanska nefunguje, plastové odpadní roury jsou holé), efekt padajícího ho... v paneláku mám i v tomto bytě, nebo zamořováním bytu výpary od sousedů, to jsem včera ve 21 hod málem padl, česnek a přepálený tuk se hodinu valil do mé digestoře, zpětná klapka Whirlpool to nezaizolovala, takže nezbylo než pustit digestoř také - skutečně klidný večer. No, takže všechny byty mají jednu šachtu, bezva...

H.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 15:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmm, takhle mi to bylo prezentováno mezi řečí pí Amchovou při převzetí bytu, bude-li to nově dle Martina S. budu jenom rád...


H.
MartiaP napsala:
Dovolím si citovat Horatia z předchozího příspěvku:
A pak tu máme jedinečnou záležitost s těmi 5.000 Kč prý jako zálohy na služby, tak teď už je to nazýváno mimořádné zálohy na služby (spíš pojištění atp.) a služby nám budou každý měsíc předepisovány bez ohledu na těch 5.000 Kč , vše se pak vyúčtuje k 31.12.2008 a vypořádá k 30.4.2009, pěkné.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 15:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

????Martin S. cože ti to Amchová řekla????
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 16:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Horatio: jj určitě, ale mě nutili to za červenec a srpen zaplatit.....bez ohledu na těch 5000,-
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin S.
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 18


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 16:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mne zdelila Amchova to co jsem psal nahore (taky ale trvalo asi mesic dostat se k rozpisu plateb)..na email IKON neodepisuje

Mozna se obratit na majitele?:
adamec@ikon.cz
choua@ikon.cz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Martin S.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 16:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mimojiné se o mimořádné záloze píše i v příručce o užívání bytu, kterou jsme dostali.Nebo na té A4 od Ikonu...už nevím přesně.Ale mám to doma.
Můžu poprosit o číslo na Amchovou? Vím že někde v minulosti je, ale to bych se asi nahledala....děkuju moc!!!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin S.
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 18


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2008, 16:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lejdy Amchova
Tel. 777 757 480
amchova@ikon.cz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Martin S.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.9.2008, 07:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Martin:díky!!!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.9.2008, 09:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ted jsem hovořila s Ikonem a raději se nebudu vyjadřovat......jsem ráda, že na Rokytce nebudu bydlet.Zálohy si platte anebo nemusíte.....je to na každém.....prej se to strhává z těch 5000....ale dávejte si pozor, aby jste se nedostali do mínusu....jo a prý kdo nezaplatí, tak mu příjde upomínka.Prý o tom má být dnes v Ikonu nějaká schůze a snad něco napíšou na ten web, který nám založili.....opravdu tohle je bez komentáře.A k přístupu a chování paní Amchové se raději taky nevyjadřuju...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.9.2008, 13:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mili sousede,

momentalni premyslime, od jake firmy si nechat vyrobit skrine, zaluzie apod. Je jich hodne a clovek se v tom preci jen moc neorientuje.

Zabrousila jsem tedy na diskusni forum nasich sousedu, na Novou Harfu, jsou v tom preci jen o kus dale. Ziskala jsem nejake zajimave tipy a jeste se priznam, ze me zamrzela jedna vec:
Finep dokazal vyjednat u mnoha firem pro sve klienty slevy. Proc Lexxus ne? Nedalo by se to teba jeste ted s Lexxusem domluvit? Vzdyt je to ostuda...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.9.2008, 14:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdar Evo,

tak spíš než s Lexxus, tak bys mohla chtít dojednat slevy s Nitro. Ale upřímně, každý s kým jsem jednal mi velkoobchodní slevu dal, kromě Skansky.

Skříně doporučuji po osobní zkušenosti od fy Libovický, bezvadná kvalita a dobrá cena. Jen lituji, že jsem od nich nešel i do kuchyně, zn. Elben, nadstandardní materiály, ale ta kvalita odvedené práce - dopadla na první pokus žalostně, je to o špatné práci montážníků, 18.9. to budou dávat po příšerném reklamačním řízení dohromady.

H.

Eva napsala:
Mili sousede,

momentalni premyslime, od jake firmy si nechat vyrobit skrine, zaluzie apod. Je jich hodne a clovek se v tom preci jen moc neorientuje.

Zabrousila jsem tedy na diskusni forum nasich sousedu, na Novou Harfu, jsou v tom preci jen o kus dale. Ziskala jsem nejake zajimave tipy a jeste se priznam, ze me zamrzela jedna vec:
Finep dokazal vyjednat u mnoha firem pro sve klienty slevy. Proc Lexxus ne? Nedalo by se to teba jeste ted s Lexxusem domluvit? Vzdyt je to ostuda...
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.9.2008, 16:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevim teda jestli s Ikonem na věčné časy.. Zaurgoval sem ty značky pro residenty, že za tejden nejsou schopni dát info a slečna/paní Adamová, co slibovala, že dá vědět, že se mám obrátit na slečnu/paní Amchovou.. napsal sem jim něco ve smyslu, že chápu, že je to jen jejich práce, ale že mi zde bydlíme..
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.9.2008, 21:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Právě jsem byl v garážích v budově č.7 a nestačil jsem se divit. Jak je možný, že ocelová pásovice (nebo co to tam je) spojující vrata a táhlo vrat je přetržená? Tím pádem jdou samozřejmě vrata otevřít zvenčí ručně. Udělali to čórkaři, když někdo zapomněl zavřít garáž a máme ráno čekat hromadně vybraná auta?
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.9.2008, 09:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

vcera jsem psala do toho Lexxusu ohledne slev. Jen mi potvrdili, ze opravdu zatim nic nemaji a ze dekuji ta tip Tak kdyz uz nic my, alespon pristi generace treba neco budou mit..

Na skrine Libovicky jsem slysela chvalu i od kolegyne, tak to mozna vyhrajou..

Jinak vcera se nam podarilo dojit k metru Kolbenova. Presneji receno z Europamobelu k nam domu. Zatim je to spise cross country, ne na dochazeni do prace. Ale dulezite je, ze nam v ceste nevadi zadna budova, jen by chtel trochu upravit teren.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.9.2008, 16:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já už se nemůžu dočkat, až se sejde společenství vlastníků!!! Doufám, že to bude brzy. Konečně snad pak opadne ta děsivá informační bariéra.
Ad zálohy - my zatím nic neplatili, evidenčák mám, ale není tam ani splatnost ani nic jiného, takže mě vlbec nenapadlo, že bych na základě toho měla platit. Poplatky za údržbu pozemků se k nám nedostaly...
Zajímalo by mě, jak to nakonec bude s tím parkem. A další perlička - jak budem podávat přiznání a platit daň z nemovitosti na společné pozemky/prostory. Sice je na to zatím čas (1.-31.ledna 2009), ale podat přiznání by měl 1 subjekt za všechny... U parku a hřiště to bude asi zajímavé...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2008, 10:35  Předmět:  3 fazovy vypinac Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim sousede. Mam jeden technicky dotaz - meli jste v kuchyni namontovany trifazovy vypinac (na troubu/varnou desku)? Ja jsem s prekvapenim zjistil, ze tam mame misto vypinace pouze zaslepku a faze jsou natvrdo pripojeny pres cokoladu. Tak nevim, jestli SKANSKA setrila na vsech nebo jen na nas.

Predem diky,
Vlacek
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
froni
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 19
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou. Dům č. 5

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2008, 10:52  Předmět:  Re: 3 fazovy vypinac Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vlacek napsal:
Zdravim sousede. Mam jeden technicky dotaz - meli jste v kuchyni namontovany trifazovy vypinac (na troubu/varnou desku)? Ja jsem s prekvapenim zjistil, ze tam mame misto vypinace pouze zaslepku a faze jsou natvrdo pripojeny pres cokoladu. Tak nevim, jestli SKANSKA setrila na vsech nebo jen na nas.

Predem diky,
Vlacek


My to mame udelane uplne stejne. Faze jsou propojene "natvrdo" a je tam jen zaslepka.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie froniZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tom
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 10.4.2008
Příspěvky: 22


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2008, 10:57  Předmět:  Cesta na metro Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj průkopnice Evo,
tak to je dobrá zpráva! Museli jste přes plot? Nezakopli jste cestou o nějaké bezdomovce?


Eva napsala:
Ahoj,

vcera jsem psala do toho Lexxusu ohledne slev. Jen mi potvrdili, ze opravdu zatim nic nemaji a ze dekuji ta tip Tak kdyz uz nic my, alespon pristi generace treba neco budou mit..

Na skrine Libovicky jsem slysela chvalu i od kolegyne, tak to mozna vyhrajou..

Jinak vcera se nam podarilo dojit k metru Kolbenova. Presneji receno z Europamobelu k nam domu. Zatim je to spise cross country, ne na dochazeni do prace. Ale dulezite je, ze nam v ceste nevadi zadna budova, jen by chtel trochu upravit teren.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie TomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2