Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
NoExcuses
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 8


blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.9.2008, 19:21  Předmět:  Re: Internet Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, nechci kazit radost tobe, ale vzhledem k tomu, ze Radiokomuniace podle toho co pises, budou vyuzivat fyzicky draty O2 a od O2 mam potvrzeno, ze maximalni rychlost u nas je 3 MB, dokud v unoru nevymeni DSLAMy, budes mit tech 8 MB akorat tak na papire. Stejne jako ja (mam internet od o2). Fyzicke limity bohuzel neobejdou ani CRA a pokud s tim nic 02 neudela, mohou CRA akorat slibovat. Neco jineho by bylo, pokud by pouzili svoji vlastni technologii pro dotazeni konektivity ale vzhledem k tomu, ze rikas, ze budes mit poradod 02 linku tomu tak neni.

Akim napsal:
Ahoj, nechci nikomu kazit radost, ale Radiokomunikace (www.radiokomunikace.cz) nabízí 8MB u našich linek již nyní a za cenu 465 Kč/měs. a narozdíl od O2 mají upload 512 a ne jen 256 MB.

Linku dál máte od Telecomu za ten jejich mini tarif (360 Kč/měs). Takže v součtu jste na tom podobně, ale už teď s 4x takovou rychlostí.

Mám objednáno, počítám do 3 týdnů zprovoznění. Dám vědět, jestli všechno funguje jak má. Od O2 bych internet nebral ANI OMYLEM!

NoExcuses napsal(a):
Internet jsem vyresil prez O2 ADSL. Soucasny stav je takovy, ze za 900 mam 2 MB pripojeni k internetu a 300 volnych minut do pevne linky - ne ze bych pevnou linku potreboval ale bez ni to proste nejde.... Vzhledem ktomu, ze O2 od zari zvysuje rychlosti az na 8 MB a pripadne, pokud si nekdo chce priplatit na 16MB, tak od polovinky zari budu pripojeni 4 MB a od unora 2009 po nejake technicke uprave, ktera je prave na unor naplanovana, plnych 8MB. To za cenu 900,- mesicne
   OfflineOsobní galerie NoExcusesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pierre
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.6.2008
Příspěvky: 18


france.gif

PříspěvekZaslal: 19.9.2008, 20:50  Předmět:  parkovací stání Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny sousedy!
Četl jsem,že někteří mají problém s parkovacím stáním, no pokud by byl zájem, já mám jedno parkovací stání volný, mohl bych někomu pronajmout.
P.S. Mě ta správcovská firma Ikon připadá jako hodně neschopná, dokonce začínám mít strach, z toho co dělá, npř. to sekání trávy, to byl docela pěkný podvod, nejlepší by bylo Ikon vyměnit a to co nejrychleji.
S pozdravem,
Pierre
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PierreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.9.2008, 10:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Souhlasím s výměnou Ikonu.Mě se osobně taky neosvědčila.A to ani nemluvím o přístupu jejich zaměstnanců.To co předvedli určití(nebudu jmenovat), to je vrchol neslušnosti.Vždyt to nedělají zadarmo....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.9.2008, 22:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ikon by mohl zejmena vysypat odpadkove kose. Uz tyden pozoruju mezi bloky 5 a 6 cinske nudle, jak se vinou ven...

Chtela bych se omluvit neznamemu majiteli, kteremu dnes parkoval na miste nas kuchynar. V tom shonu nas nenapadlo jej instruovat. Nasli jsme az pri odjezdu cedulku za steracem.
Embarassed
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.9.2008, 20:26  Předmět:  Re: List vlastnictvi bytu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, zatim ne, protoze u naseho bytu je v katastru nemovitosti uz navrh na zmenu vlastnictvi, ale u zahradky ne. V Lexxusu mi rekli, ze katastr najednou dela u jedne polozky pouze jednu vec, takze az bude zapsany vecny bremeno na O2, tak nam tam daj navrh na zmenu vlastnika u nasi zahradky. Tak jsem zvedava...

Rony napsal:
Ahojte, neresil nekdo z vas vypis z KN?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 29


blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.9.2008, 09:42  Předmět:  Re: List vlastnictvi bytu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedka napsala:
Ahoj, zatim ne, protoze u naseho bytu je v katastru nemovitosti uz navrh na zmenu vlastnictvi, ale u zahradky ne. V Lexxusu mi rekli, ze katastr najednou dela u jedne polozky pouze jednu vec, takze az bude zapsany vecny bremeno na O2, tak nam tam daj navrh na zmenu vlastnika u nasi zahradky. Tak jsem zvedava...

Rony napsal:
Ahojte, neresil nekdo z vas vypis z KN?

My už jsme uvedení v katastru jak u bytu tak u zahrádky, tento tejden tam půjdeme pro výpis a konečně si přehlásím trvalé bydliště (s tím se mi zvednou poplatky za psa Smile ).
   OfflineOsobní galerie PDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lucinka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 18.8.2008
Příspěvky: 18


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.9.2008, 14:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dějuji moc sousedko Smile
už jsme na to přišli, měli jsme vypnutý jeden neviditelný kohoutek ve stoupačkách, takže už taky topíme Smile

Jinak mě zas příjde, že se tomu topení nechce moc topit, je furt vlažné. V bytě máme zatím ok, ale až přijde kruto zima, nevím co budeme dělat Sad

Lucka

Sousedka napsala:
Lucinko,
zrovna včera jsem si říkala, jaký je u nás doma vedro a pak jsem zjistila, že obě topení (v ložnici i v obýváku) jsou zapnutá a začala topit, přestože my jsme je nezapínali. Takže jsem je vypla a jsem zvědavá dneska, až přijdu dom.
Jsme barák 4, tak nevím, jestli se topení spouští centrálně pro všechny nebo po budovách...

Lucinka napsala:
Jo a chtěla jsem se zeptat, zdali se už u někoho z vás doma topí ?
U nás ne a začíná mi tam být kosa Sad

díky za info

Lucka
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LucinkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.9.2008, 15:08  Předmět:  Nejdříve dva týdny přetékající koše s odpadky... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nejdříve dva týdny přetékající koše s odpadky včetně a hnijících potravin... teď už větrem rozfoukaný bordel (igelity a jiné plastové obaly v záhonech a kolem stromků) a za pár týdnů krysy...

Hlavně že IKonu platíme za úklid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zřejmě snaha nás zamořit bordelem jak na klasickém sídlišti... popeláři se těch košů ani nedotknou...

A to jsou fotky z minulého týdne, tento je to samo horší...

Horatio

Eva napsala:
Ikon by mohl zejmena vysypat odpadkove kose. Uz tyden pozoruju mezi bloky 5 a 6 cinske nudle, jak se vinou ven...

Chtela bych se omluvit neznamemu majiteli, kteremu dnes parkoval na miste nas kuchynar. V tom shonu nas nenapadlo jej instruovat. Nasli jsme az pri odjezdu cedulku za steracem.
Embarassed


Boredel 2.JPG
 Komentář:
 Velikost:  33.43 kB
 Zobrazeno:  24150 krát

Boredel 2.JPG

Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 29


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.9.2008, 08:42  Předmět:  Re: Nejdříve dva týdny přetékající koše s odpadky... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

horatio napsal:
Nejdříve dva týdny přetékající koše s odpadky včetně a hnijících potravin... teď už větrem rozfoukaný bordel (igelity a jiné plastové obaly v záhonech a kolem stromků) a za pár týdnů krysy...

Hlavně že IKonu platíme za úklid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zřejmě snaha nás zamořit bordelem jak na klasickém sídlišti... popeláři se těch košů ani nedotknou...

Dneska jsem volal na Ikon, takže se nějak nemohou dopátrat firmy, která má nasmlouván odvoz odpadků z košů. Ale prý to během dneška vyřeší.

Jinak, dneska jsem ráno při cestě do práce našel na chodníku od domu č. 3 skoro u náměstíčka obrvoskou hromadu od nějakého velkého psa. Toto už vážně nechápu, že si to majitel aspoň na tom chodníku neuklidí, nemám pro to jiného slova, než že je to prase. Bohužel jsem neměl po ruce sáček ani nic, čím bych to mohl uklidit. Nicméně, možná by bylo dobré, až budou SVJ, si odhlasovat, že bychom do parku umístili koše na pytlíky na výkaly, a možná i nějaké cedule. Možná to nepomůže, ale snad se aspoň pár majitelů pejsků chytne za nos. Já i přítelkyně to sbíráme po našem i po cizích, ale přeci jen, nenosíme s sebou celou ruli pytlíků.
   OfflineOsobní galerie PDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.9.2008, 09:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Určitě by bylo dobré dát do parku a třeba i na náměstíčko pytlíky a koše. A taky když někdo uvidí někoho, kdo po svém psu neuklidí, tak mu vynadat a ne to nechat být. Tohle fakt nechápu, dyť ten majitel, co to neuklidí, se na to musí koukat stejně jako ostatní, smrdí to i jemu a i on nebo jeho dítě do toho může šlápnout. To jsou ty lidi tak zabedněný???
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.9.2008, 10:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
já zase k tomu parkingu:-) dostal jsem po urgencích email od p.Pospíšila, že jsem zatím jediný co vznesl požadavek na umístění cedulí pro residenty, ale že přesto to budou řešit, že by se to patrně řešilo na první schůzi SVJ, ale pro změnu to má na starosti p.Kratochvíl to už je 4osoba.. sem zvědav jak dopadne ten odvoz odpadků..
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.9.2008, 08:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobra zprava: kose, a spolecne s nimi i ty cinske nudle, jsou jiz vyneseny!

Kdyz uz to Horatio takhle hezky vyfotil, nevite nahodou nekdo, ci je ta Fabie 9A2 6908, ze tam tak divne parkuje?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.9.2008, 11:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mě tam teda štvou všechna ta auta. Nedá se tam pořádně projet, vždycky se bojím, aby se někdo nevyřítil proti mě, páč jedu v protisměru. Už aby tam byly cedule a mohli je odtáhnout.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.9.2008, 11:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

shimpi: jestli uz neni pozde tak se taky hlasim na "podzimni" mejdan Metal

Nemate nekdo zkusenosti s reklamacema pres Ikon? pred 14ti dny jsem posilal reklamaci pi Pospisilove s kopii na praha8@ikon.cz jak bylo uvedeno v lejstrech od Ikonu - nikdo se neozval. Pred tydnem jsem tu reklamaci urgoval u pi Amchove a stale je ticho po pesine Crying or Very sad
Jelikoz uz mam pripravenou dalsi reklamaci, nevim jestli to mam jeste resit pres Ikon nebo zkusit sehnat kontakt na nekoho kdo to ma na starosti primo ve Skanske.
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ondra Veleminsky
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: 198 00 Praha 9, Nepelova 953/7 (doufám)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.9.2008, 12:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všichni, zkušenosti s reklamacema s Ikonem bohužel mám, nakonec to skončilo až stížností na paní Amchovou, nicméně můžete zkusit kontaktovat přímo pana Libora Roubala email: libor.roubal@skanska.cz, který řeší všechny reklamace v projektu.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Ondra VeleminskyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ondra Veleminsky
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: 198 00 Praha 9, Nepelova 953/7 (doufám)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.9.2008, 12:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Včera jsem se byl podívat v bytě v domu č. 4 někdo nechal otevřené dokořán dveře mezi garážemi a domem a stejně tak i oboje vstupní dveře a nikde nikdo. Prosím, dávejte na to při stěhování pozor a dveře potom zavírejte. To nemluvím o tom, že dveře do garáží byly odemčené tj. kdo má kód mohl si přes noc vyndat z aut vše, co potřebuje.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Ondra VeleminskyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.9.2008, 15:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Divali jste se na oficialni stranky www.nadrokytkou.cz?
Je zde clanek o oficialnim ukonceni hrube stavby Dvora a jsou zde fotky z otevreni vzoroveho bytu. Vice se mi ale libi Zahrady.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.9.2008, 15:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pulkic: Zkusenost mam take - naprosto presne stejnou jako ty! Jenze mam jine, veci na praci, takze jsem to zatim nehnal vyse. Odpovedi z IKON = 0 !!!

Pulkic napsal:
shimpi: jestli uz neni pozde tak se taky hlasim na "podzimni" mejdan Metal

Nemate nekdo zkusenosti s reklamacema pres Ikon? pred 14ti dny jsem posilal reklamaci pi Pospisilove s kopii na praha8@ikon.cz jak bylo uvedeno v lejstrech od Ikonu - nikdo se neozval. Pred tydnem jsem tu reklamaci urgoval u pi Amchove a stale je ticho po pesine Crying or Very sad
Jelikoz uz mam pripravenou dalsi reklamaci, nevim jestli to mam jeste resit pres Ikon nebo zkusit sehnat kontakt na nekoho kdo to ma na starosti primo ve Skanske.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pierre
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.6.2008
Příspěvky: 18


france.gif

PříspěvekZaslal: 24.9.2008, 17:29  Předmět:  parkovací stání Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny sousedy!
Chtěl jsem jen připomenout, že kdyby někdo potřeboval parkovací stání, tak bychom se mohl domluvit, viděl jsem už na baráku inzeráty na toto téma, já jsem zatím neinzeroval, ale kdyby někdo potřeboval parkovací místo, tak se ozvěte.
S pozdravem pro všechny sousedy, Pierre
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PierreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.9.2008, 18:19  Předmět:  Re: Nejdříve dva týdny přetékající koše s odpadky... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, hromady od psů....., velkých psů je v projektu cca 10, takže se skutečně třeste, že majitele "sobeckého lenocha" někdo osloví, že je dobytek, či vyfotí jak nesebral h... po svém psovi a hodí ho právě sem na web.... je to o kultuře a lhostejnosti, vážení.

Já si totiž nemyslím, že k nám do parku a na chodník chodí venčit cizí lidé...

Ono je to skutečně těžké si vzít dva mikrotenové sáčky do kapsy... ? kór když jsou všude koše... včera již dokonce vysypané...!

Nejvíc mě mrzí, že to třeba dělá jeden z těch deseti a ostatní sbírají a pak se všichni dívají skrz prsty na všechny majitele velkých psů.

Mj. je tu spousta krásných psů, já osobně psy mohu...

Horatio

PD napsal(a):
horatio napsal:
Nejdříve dva týdny přetékající koše s odpadky včetně a hnijících potravin... teď už větrem rozfoukaný bordel (igelity a jiné plastové obaly v záhonech a kolem stromků) a za pár týdnů krysy...

Hlavně že IKonu platíme za úklid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zřejmě snaha nás zamořit bordelem jak na klasickém sídlišti... popeláři se těch košů ani nedotknou...

Dneska jsem volal na Ikon, takže se nějak nemohou dopátrat firmy, která má nasmlouván odvoz odpadků z košů. Ale prý to během dneška vyřeší.

Jinak, dneska jsem ráno při cestě do práce našel na chodníku od domu č. 3 skoro u náměstíčka obrvoskou hromadu od nějakého velkého psa. Toto už vážně nechápu, že si to majitel aspoň na tom chodníku neuklidí, nemám pro to jiného slova, než že je to prase. Bohužel jsem neměl po ruce sáček ani nic, čím bych to mohl uklidit. Nicméně, možná by bylo dobré, až budou SVJ, si odhlasovat, že bychom do parku umístili koše na pytlíky na výkaly, a možná i nějaké cedule. Možná to nepomůže, ale snad se aspoň pár majitelů pejsků chytne za nos. Já i přítelkyně to sbíráme po našem i po cizích, ale přeci jen, nenosíme s sebou celou ruli pytlíků.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
firefriend
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 6


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.9.2008, 20:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Myslím, že by nebylo špatné vylepit na vstupní dveře všech domů adresu tohoto fóra ( i toho druhého) - třeba sem bude chodit ještě více lidí a všichni autoři těchto společenských prohřešků ( odpadky, lejníčka ) si uvědomí, že se o problémech horlivě diskutuje a třebas se zastydí. Jinak máme k dispozici také parkovací místo u 7, tak kdyby byl zájem nebude problém.
Zatím
Michal
   OfflineOsobní galerie firefriendZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.9.2008, 15:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vážení sousedé,
tak zde pozvánka na seznamovací mejdan, bude vylepena i na dveře všech domů+v garážích. Do této chvíle máme 19 dospělých. Tak doufám, že se polepšíme Wink


rokytka_mejdan.pdf
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  rokytka_mejdan.pdf
 Velikost:  262.64 kB
 Staženo:  344 krát
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 29


blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.9.2008, 13:27  Předmět:  Re: Nejdříve dva týdny přetékající koše s odpadky... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

horatio napsal:
No, hromady od psů....., velkých psů je v projektu cca 10, takže se skutečně třeste, že majitele "sobeckého lenocha" někdo osloví, že je dobytek, či vyfotí jak nesebral h... po svém psovi a hodí ho právě sem na web.... je to o kultuře a lhostejnosti, vážení.

Já si totiž nemyslím, že k nám do parku a na chodník chodí venčit cizí lidé...

Ono je to skutečně těžké si vzít dva mikrotenové sáčky do kapsy... ? kór když jsou všude koše... včera již dokonce vysypané...!

Nejvíc mě mrzí, že to třeba dělá jeden z těch deseti a ostatní sbírají a pak se všichni dívají skrz prsty na všechny majitele velkých psů.

Mj. je tu spousta krásných psů, já osobně psy mohu...

Horatio


Cizí lidé sice do parku venčit chodí, někteří i pravidelně, ale to není důvod, proč nezačít sami u sebe. A defakto, je jedno, jestli má člověk velké psa, nebo malého, sbírat by měl po svém čtyřnožkovi každej.

Akorát si nejsem jistej, zda všichni majitelé pejsků chodí na fórum. Už mne napadlo vyrobit plakát se sdělením ala "Nechovej se jako prase, chováš přeci psa" s obrázkem boty ve velkém psím výkalu - v gumácích bych i zapózoval Smile - a vyvěsit jej na naše...jakže to nazvali ?...umělecké dílo Smile

Btw mohu doporučit Ikea sáčky, jsou pevné, delší (dobře se zavazují Smile ) a neprůhledné Smile

P.S. Na tu party se hlásíme taky, tzn. 2 z tanku a boxík Smile
   OfflineOsobní galerie PDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
káňata
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 28.9.2008
Příspěvky: 1


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.9.2008, 19:18  Předmět:  party Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravime vsechny sousedy a hlasime se na party 2x dospělí, 1x dítě. Nebudeme zřejmě dlouho, ale určitě uvítáme seznámení...teď hledáme hlavně kamarády(ky) pro naši 4 letou dceru. Wink Včera jsme se na hřišti seznámili s Matějem ze 4,ale propásli jsme jeho dnešní návštěvu a nic víc, kromě jména a čísla zvonku neznáme. Tak jestli jste tu taky, Čížkovi, tak uvítáme nějakou konkrétní emailovou adresu či tel. Spojíme se off.line.
   OfflineOsobní galerie káňataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.9.2008, 08:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Díky moc všem za reakce ohledně reklamací. Ve středu večer jsem ještě jednou mou reklamaci urgoval u pí Amchové, ve čtvrtek ráno už mi volali ze Skanske a v pátek byly odstraněny první závady.
Co mě ale udivuje je, že "opraváři" na opravy spár nepoužívají spárovací hmotu, ale cement, který se po zaschnutí vesele vydroluje. Myslím že tento problém se týká i teras. Je vubec možný aby si něco takovýho mohli dovolit? Shocked
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
bedronka
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.9.2008, 09:30  Předmět:  Party Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všetci, radi by sme sa zucastnili pripravovanej party. Takze 2 x dospeli.
   OfflineOsobní galerie bedronkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.9.2008, 09:58  Předmět:  Re: Nejdříve dva týdny přetékající koše s odpadky... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

... kdyz na to prijde, tak v parku nema co kdo cizi delat. Pravo chuze zde maji jen cituji: "1. Věcné břemeno užívání parku - právo chůze přes pozemky parc. č. 1651/54, 1651/74, 1651/75, 1651/76 a 1651/77, v k.ú. Hloubětín, a to ve prospěch každého vlastníka pozemku parc. č. 1651/1 v k.ú. Hloubětín, obci Praha." (ve vysledku to budou i obyvatele Zahrad II.)

Jen by to meli ti lide vedet, zadna cedule "SOUKROMY POZEMEK" u nas (zatim) neni. Shodou okolnosti se to tyka i komunikace, ktera je v nasem vlastnictvi, snad jen prozatim a prevede se na mesto. Platit osvetleni ze sveho, nechat kidat cizi ..... a uklizet cizi odpadky za nase penize, kdyz jako ostatni platime nemale dane, asi neni to prave orechove!?
Nemam nic proti tomu, kdyz nas park obcas vyuzije nekdo cizi k prochazce, ale kdyz se neumi chovat, tak tam zkratka nema co delat.

to PD: osveta je samozrejme dobra, ale byli bychom asi naivni si myslet, ze bezohledne zabednence zmeni, maji to proste v nature Sad

[/quote]
Cizí lidé sice do parku venčit chodí, někteří i pravidelně, ale to není důvod, proč nezačít sami u sebe. A defakto, je jedno, jestli má člověk velké psa, nebo malého, sbírat by měl po svém čtyřnožkovi každej.

Akorát si nejsem jistej, zda všichni majitelé pejsků chodí na fórum. Už mne napadlo vyrobit plakát se sdělením ala "Nechovej se jako prase, chováš přeci psa" s obrázkem boty ve velkém psím výkalu - v gumácích bych i zapózoval Smile - a vyvěsit jej na naše...jakže to nazvali ?...umělecké dílo Smile

Btw mohu doporučit Ikea sáčky, jsou pevné, delší (dobře se zavazují Smile ) a neprůhledné Smile

P.S. Na tu party se hlásíme taky, tzn. 2 z tanku a boxík Smile[/quote]


Naposledy upravil vlacek dne 29.9.2008, 10:22, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pavel.smejkal
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.9.2008, 10:11  Předmět:  Party Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, rád bych se též přidal a trošku více poznal sousedy. Prosím tedy + 1.
   OfflineOsobní galerie pavel.smejkalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.9.2008, 11:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vážení sousedé,
na naše seznamovací mecheche je nás už 26 dospělých a 6dětí, tak
doufám, že další co si přečetli plakáty nebudou váhat a co nejdříve se
přihlásí, musíme včas nastavit zásoby jídla a pití. S tím bych vás
chtěl požádat o vyhlasování si likérků. Ty co budou mít nejvíce hlasů
budou k dispozici za avizovaných 30 Kč. Návrh je
Jameson/slivovice/vodka/rum/fernet/carolans..
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pavel.smejkal
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.9.2008, 11:31  Předmět:  Alkohol Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Alkoholu sice moc nevypiju ale Jamesona ci carolans bych si dal Wink
   OfflineOsobní galerie pavel.smejkalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2