Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Luko
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 2


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.10.2008, 08:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny sousedy, ráda bych se taky přihlásila na seznamovací mejdan. Pít budu nealko, popř. pivo.

Lída
PS: Je potřeba někam poslat peníze, popř.nějak pomoci?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LukoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.10.2008, 09:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, asi už jsem účast na party potvrzoval, ale pro jistotu 2 kousky - k pití určitě v tý zimě SVAŘÁK a nealko

párečky, klobásy apod. konzumovat nebudu Very Happy
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
luuca
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 31


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.10.2008, 09:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hlasim se taky a zustanu asi u toho svaraku diiiky, L.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie luucaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.10.2008, 10:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj vsem!

shimpi: na party uz jsem se hlasil sam, ale nakonec bysme radi prisli 2 . Diky moc.
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.10.2008, 15:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

všechno eviduji Cool
zatim 46 dospělých.. myslim, že to bude dobrá účast na zahájení.
to Luko: nikam nic neposílat, peníze se budou vybírat na místě při příchodu, děkujeme za případnou pomoc, ale zatim neni s čim Wink
zvládneme to Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
firefriend
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 6


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.10.2008, 17:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
chci se zeptat do kdy vidíte tu party - teď jsem se dozvěděl, že musím na 17:00 na schůzku do práce, takže jestli se to i trochu natáhne, abych se mohl ještě přijít ukázat.
Zatím Michal
   OfflineOsobní galerie firefriendZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.10.2008, 09:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vidim, vidim jakysi stavebni ruch... ze by zacali delat cyklostesku?
nicmene stavbari jsou opravdu sikovni kluci, uz se jim povedlo vysypat jeden balik kamenu na naspu Mad
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brožáci
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Nepelova 3

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.10.2008, 12:49  Předmět:  Party Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to: firefriend

Myslim, ze se zdrzime dlouho, pokud nedojde piti a nebo nezmrznem. Ale melo by byt vseho dost, takze v klidu po schuzce doraz... nakonec se muzem venovat alespon drinkum, ktere vnitrne zahrejou...

Michal
   OfflineOsobní galerie BrožáciZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.10.2008, 17:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A já myslela, že už připravujou 4.etapu... Pořvávali tam na mě z toho náspu, tak jsem si říkala, že jestli tohle budem muset snášet 2 roky, než celé Zahrady 2 postaví, tak potěž pánbůh. Navíc tam byl jen 1 bagr a už tak to bylo dost hlučné. Ach jo, vybrali jsme si klidné bydlení...

alevy napsal:
vidim, vidim jakysi stavebni ruch... ze by zacali delat cyklostesku?
nicmene stavbari jsou opravdu sikovni kluci, uz se jim povedlo vysypat jeden balik kamenu na naspu Mad
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lišáci
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 6.10.2008
Příspěvky: 4


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.10.2008, 21:35  Předmět:  Party Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj hlásíme se také na party. Jsme 2 a budeme pít nejspíš pivo. Lišáci
   OfflineOsobní galerie LišáciZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
rlnenickova
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 44
Založen: 6.10.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Nepelova 948

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.10.2008, 09:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, hlasím na party 2 osoby. Pít budeme pivo a nealko.
Radka
Blíženci  Koza OfflineOsobní galerie rlnenickovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.10.2008, 09:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, nevím, co je na tom pravdy, ale slyšela jsem, že vykradli byt v domě č. 5... je to pravda?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PetraP
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 7.10.2008
Příspěvky: 1


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.10.2008, 10:51  Předmět:  Party Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

ráda se zúčastním sobotní akce.
Piju pivko:-)

Těším se.
Petra
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PetraPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ALDA
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 7.10.2008
Příspěvky: 2


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.10.2008, 11:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AHOJ, RÁD PŘIJDU NA PÁRTY A POZNÁM SVÉ MILÉ SOUSEDY.ALDA
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie ALDAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
just.one.day
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 6.10.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Nepelova, dům č. 7

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.10.2008, 13:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj. Tak jsem se konečně taky zaregistrovala. Vím, že se tu teď řeší asi hlavně účast na párty, ale mám takový dotaz trošku mimo mísu. Nemáte někdo v domě č. 7 problém s elektrikou? Už se nám několikrát stalo, že vypadlo světlo v koupelně, zásuvka v koupelně a lednice v kuchyni. Po chvíli to zase šlo. Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie just.one.dayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.10.2008, 16:19  Předmět:  Smrad na WC Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdar všem,

řešil z Vás někdo reklamaci se Skanska v podobě smradu v bytě, a to na WC? Během dne se situace mění, ráno téměř nic, během dne smrad sílí. Používání hydroxidu či sava bylo na místě, jenže bez efektu. Nechali jsme i rozmontovat umývátko - nic, ze záchodové mísy to také nejde a v šachtě je sucho.

Zdroj smradu musí být větrací šachta, jedná se o kyselý smard, jako když něco hnije... zazděný dělník nebo mrtvý holub?

Každopádně je to šílené, navíc v tak drahém bytě. Ventilujeme, používáme silné aromatické osvěžovače vzduchu, ale řešení to není...

Ze Skanska došel před 14ti dny instalatér a teď to nikdo neřeší... instalatér slíbil, že se staví znovu, s náhradními sifony (všude se odchlíply nerezové kroužky kolem špuntů, snad ne smarady , ale buď jim je doposud nedodali nebo to má na háku...


Horatio
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
omaly
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 8.11.2007
Příspěvky: 27


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.10.2008, 17:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Horatio: Zkusil bych docasne uplne natesno prelepit odvod do sachty. Minimalne tim identifikujes, jestli to jde ze sachty nebo ne.
Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie omalyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
just.one.day
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 6.10.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Nepelova, dům č. 7

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.10.2008, 19:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem u nás zatím žádný smrad nezaregistrovala, díky bohu
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie just.one.dayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny Pětník
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 7.10.2008
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.10.2008, 22:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, přijdu 1 osoba Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Johny PětníkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brožáci
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Nepelova 3

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.10.2008, 23:05  Předmět:  mejdan Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vážení sousedé,
tak to dnes dolaďujeme a mimochodem jsem se dopočítali lehce k 60ti lidem + děti a nějaký ten pes Wink Zítra zamlouváme potřebné počty k jídlu a pití a doufáme, že jsme to nadimensovali správně. Pokud se někdo nepřihlásil, nechť samozřejmě přijde a nemusí se bát, že na něj z dobrot nic nezbyde Wink Doufáme, že za peníze vybírané na místě, budeme všichni dostatečně uspokojeni jak porcí jídla tak pití. Z likérků vyhrála slivovice, Jameson, Bailey´s a do rezervy starý dobrý tuzemák Wink
Takže v sobotu ve 14.00 v našem parku s chutí poznat se, židlí, tématy k diskuzi a někteří s pullitrem Cool
P.S: jaké si to uděláme, takovéto bude Wink
za organizační tým shimpi, michal a přemek
   OfflineOsobní galerie BrožáciZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brožáci
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Nepelova 3

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.10.2008, 23:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

johny samozřejmě s tebou počítáme Laughing
byl jsi rychlejší než jsem tu zprávu napsali a odeslali Laughing
   OfflineOsobní galerie BrožáciZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Luko
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 2


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.10.2008, 07:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to Horatio: Ahoj, mám podobný problém se smradem v koupelně. Po praní v pračce se objevív koupelně. Nejdřív jsem podezřívala přívod k pračce, ale nedávalo to moc smysl. Pak jsem si všimla, že ten zápach se objeví, když pračka vyždímá prádlo a vypustí vodu. Po konzultaci s kolegou jsme dospěli k názoru, že smrad jde z umyvadla. Totiž, je-li odpad špatně udělaný (malý profil, malý nebo naopak velký spád potrubí), pak vodní špunt odtékající pod tlakem (čerpadlo) z pračky vytvoří v potrubí podtlak a ten doslova vysaje vodu ze sifonu v umyvadle (zvlášť, je-li sifon malý - objemově). No a pak smrad z kanalizace leze do bytu. Horatio, na tom Tvém WC by to mohlo být po spláchnutí záchodu, to rovněž vytvoří podtlak, který by mohl vysát vodu ze sifonu umývátka.
Je-li to takhle, pak řešením by bylo vyměnit sifon za větší, aby objem vody, který je potřeba vysát, byl co největší.
Mějte se
Lída
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LukoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.10.2008, 10:19  Předmět:  Smrad v bytě Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Děkuji Luko i Omaly,

no, s tím zalepením větráku to zkusím hned dnes večer, protože je fakt, že smrad je jen v místonsti WC a ne v koupelně, která je připojena na stejnou ventilační rouru.
Na druhou stranu stačí nedovřít dveře na WC a cca 6 m vzdálená digestoř, která když jede na plný výkon ten smrad natáhne do bytu právě z místnosti WC...

Podtlak spláchnutím WC prověřím, děkuji, sifon jsem stejnak chtěl měnit za chromový, ale teď čekám, dokud neodstraníme závadu na zařízení dodaném Skanska, abych pak nemohl být odpálen s tím, že jsem jim do jejich díla hrábnul v záruční době...


Horatio

Luko napsala:
to Horatio: Ahoj, mám podobný problém se smradem v koupelně. Po praní v pračce se objevív koupelně. Nejdřív jsem podezřívala přívod k pračce, ale nedávalo to moc smysl. Pak jsem si všimla, že ten zápach se objeví, když pračka vyždímá prádlo a vypustí vodu. Po konzultaci s kolegou jsme dospěli k názoru, že smrad jde z umyvadla. Totiž, je-li odpad špatně udělaný (malý profil, malý nebo naopak velký spád potrubí), pak vodní špunt odtékající pod tlakem (čerpadlo) z pračky vytvoří v potrubí podtlak a ten doslova vysaje vodu ze sifonu v umyvadle (zvlášť, je-li sifon malý - objemově). No a pak smrad z kanalizace leze do bytu. Horatio, na tom Tvém WC by to mohlo být po spláchnutí záchodu, to rovněž vytvoří podtlak, který by mohl vysát vodu ze sifonu umývátka.
Je-li to takhle, pak řešením by bylo vyměnit sifon za větší, aby objem vody, který je potřeba vysát, byl co největší.
Mějte se
Lída
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
omaly
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 8.11.2007
Příspěvky: 27


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.10.2008, 14:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Luko napsala:
to Horatio: Ahoj, mám podobný problém se smradem v koupelně. Po praní v pračce se objevív koupelně. Nejdřív jsem podezřívala přívod k pračce, ale nedávalo to moc smysl. Pak jsem si všimla, že ten zápach se objeví, když pračka vyždímá prádlo a vypustí vodu. Po konzultaci s kolegou jsme dospěli k názoru, že smrad jde z umyvadla. Totiž, je-li odpad špatně udělaný (malý profil, malý nebo naopak velký spád potrubí), pak vodní špunt odtékající pod tlakem (čerpadlo) z pračky vytvoří v potrubí podtlak a ten doslova vysaje vodu ze sifonu v umyvadle (zvlášť, je-li sifon malý - objemově). No a pak smrad z kanalizace leze do bytu. Horatio, na tom Tvém WC by to mohlo být po spláchnutí záchodu, to rovněž vytvoří podtlak, který by mohl vysát vodu ze sifonu umývátka.
Je-li to takhle, pak řešením by bylo vyměnit sifon za větší, aby objem vody, který je potřeba vysát, byl co největší.
Mějte se
Lída


Luko: Teorie dobrá, jen ji lehce nabourává předpoklad, že Horatio si po spláchnutí zřejmě v umývátku myje ruce. To není, Horatio, nic osobního Very Happy , jen tím chci říct, že tímto umytím zjevně dojde k napuštění případně vysátého sifonu umývátka. Řešení stejné, dočasně umývátku odpad zašpuntujte/ucpěte a uvidíte, zda to pomohlo. Pokud ano, aspoň víte, kde je problém. Ucpávání zdar .

Ota
Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie omalyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mastňáci
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 8.10.2008
Příspěvky: 3


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.10.2008, 14:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
sice pozdě, ale přece se hlásíme na 1.sousedskou party. V sobotu dorazíme 2+dítě.
V pití jsme nevybíraví.
Mastňáci
   OfflineOsobní galerie MastňáciZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.10.2008, 16:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj sousede,
tak se sobotní park party to vypadá opravdu dobře. Zdá se, že i počasí by mohlo přát.

Bohužel jsem v tom termínu mimo Prahu, ale manželka dorazí

Taky jsem se Vás chtěl zeptat, zda nemáte tip na nějakou solidní stěhovací firmu, kterou jste třeba v nedávné době využili. Dobrý poměr výkon/cena + slušní a relativně flexibilní. Ale nemusí do být nic velkého. 2 chlapi s větší dodávkou by to zmákli.

Předem díky za doporučení.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
luuca
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 31


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.10.2008, 16:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to more: www.levnestehovani.cz bylo fakt super, vlastni to nejaky ukrajinec, byli super rychli a vykonni a cena byla daleko nizsi nez jsem planovala Daji ti i predbeznou cenovou kalkulaci podle popisu, ale vysledna cena byla prekvapive jeste asi o tretinu mensi.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie luucaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pierre
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.6.2008
Příspěvky: 18


france.gif

PříspěvekZaslal: 8.10.2008, 17:44  Předmět:  smrad z kanálů Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj More zkus firmu Tavočer s.r.o. www.tavocer.cz bylo nejlevnější stěhování, jaké jsem zažil. Co se týče smradu z kanálů, u mě doma to taky smrdělo, vycházelo to z odtokové roury, přesněji to bylo, když někdo ze sousedu pral. Ucpal jsem odtokovů díru, a už to naštěstí nesmrdí. Řekl bych, že tam možná bude i zazděný architekt,co navrhoval ten kanalizační systém. Jsem zvědav, kdy komu rozkopou zahradu, až se kanály ůplně ucpou.
Zdravím všechny sousedy!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PierreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.10.2008, 10:50  Předmět:  větrák Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
pokud někdo řeší, že mu přijde délka cyklu větráku na wc nebo v koupelně cca 3minuty málo, stačí sundat kryt větráku, odmontovat mřížku a vlevo dole u elektroniky je taková modrá krychlička s bílým otočným regulátorem, kam se vejde spíš špička nože a po obvodu jsou malé obdélníčky-stupnice, otočením doprava lze prodloužit délku cyklu, cca 1obdelníček=5minut, zkoušel jsem to narychlo, ale mělo by to tak cca být.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.10.2008, 11:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

jak jsem se kdysi ptala na zaluzie od T. Matochy, tak jsme to riskli a jsme s nima spokojeni. Porovnavali jsme ceny s ruznyma firmama, co nam vhazovali letacky do schranek, je asi o tretinu levnejsi. Kdyz teda nepocitam do toho prumeru bambusaky
Ty bambusove se mi take libily, ale nakonec mi je pan rozmluvil. Nejen kvuli cene, ale i kvuli tloustce lamel. Kdyz se vytahnou, zabere to skoro tretinu okna.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2