Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2008, 09:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

tak jsme vcera take videli slecnu Sykorovou. Popis mlade blondynky vzadu u dveri jednaci mistnosti byl presny, nikdo by nam ji totiz jinak ani nepredstavil.
Udajne by ta UniCreditBank mela byt jiz opravena. Asi jo, divala jsem se na tu kontrolni parcelu
http://nahlizenidokn.cuzk.cz/VyberParcelu.aspx

Akorat nam tvrdila, ze se jeste musi dohodnout se "sousedem", nez se pozemky prepisou na mesto. O "sousedovi" nam nechtela nic sdelit.
Doufam, ze je to legalni, kdyz je to tak tajne!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
froni
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 19
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou. Dům č. 5

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2008, 13:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Co se tyce toho souseda, na kerem stoji prevod komunikaci na mesto, tak se pravdepodobne bude jednat o spolumajitele pozemku 1808/1 pani Hanu Paříkovou ( dle vypisu z KN). Tak jen vsichni doufejme, ze se prevod na mesto podari.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie froniZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2008, 15:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak teď právě hlásili na radiu, že se dnes začala stavět ta slavná cyklostezka co půjde kolem nás.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.10.2008, 22:36  Předmět:  Re: Kuchyn v 2KK Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Katko, v tom zkosenem rohu mam 60 cm supliky, na nich sklokeramickou desku a nad ni digestor. Mezi rohem a oknem mam 30 cm dolni skrinku. Horni by se tam vesla taky, ale uz jsme ji nepotrebovali. Navic mame ostruvek, ve kterem mam jeste 2 x 60 cm skrinku, takze ulozneho prostoru habadej. Foto snad poslu, musim to jeste vyfotit Smile

Katka napsala:
Ahoj sousedé. Mám prosbu -je tady nekdo, kdo ma stejny byt - 2+kk, ve kterém je místo pro kuchynsky kout se zkoseným rohem, vedle kterého už téměř začíná okno.
Kdyby mi nekdo poslal fotky toho, jak se mu podarilo vyresit kuchyn v tomto mini prostoru, byla bych mu moc vdecna.
email - katerina.bitomska@centrum.cz
predem moc diky
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Oninka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 41
Založen: 7.2.2007
Příspěvky: 34
Bydliště: Nepelova 3/949

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.10.2008, 14:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vsimli jste si v lete te krasne slunecnice na valu:)
http://oninka.qwanap.cz/?go=2008_10_Slunecnice
Vodnář Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie OninkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Aleš B.
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 2.10.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.10.2008, 15:17  Předmět:  Re: Kuchyn v 2KK Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Koukám, že nejsme sami, kdo řeší, jak účelně a jakž takž esteticky uspořádat minikuchyň se zkoseným rohem a blízkým oknem Smile Foto bychom také velmi ocenili, nejen rohu, ale i ostrůvku. Btw. kde máte lednici?

Aleš

Sousedka napsala:
Ahoj Katko, v tom zkosenem rohu mam 60 cm supliky, na nich sklokeramickou desku a nad ni digestor. Mezi rohem a oknem mam 30 cm dolni skrinku. Horni by se tam vesla taky, ale uz jsme ji nepotrebovali. Navic mame ostruvek, ve kterem mam jeste 2 x 60 cm skrinku, takze ulozneho prostoru habadej. Foto snad poslu, musim to jeste vyfotit Smile

Katka napsala:
Ahoj sousedé. Mám prosbu -je tady nekdo, kdo ma stejny byt - 2+kk, ve kterém je místo pro kuchynsky kout se zkoseným rohem, vedle kterého už téměř začíná okno.
Kdyby mi nekdo poslal fotky toho, jak se mu podarilo vyresit kuchyn v tomto mini prostoru, byla bych mu moc vdecna.
email - katerina.bitomska@centrum.cz
predem moc diky
   OfflineOsobní galerie Aleš B.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.10.2008, 16:58  Předmět:  Re: Kuchyn v 2KK Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lednici, vysokou skříňku a ještě skříň na troubu a mikrovlnku máme u stěny tam, kde je v projektu nakreslený jídelní stůl se židlemi. Pošli e-mail, pošlu ti náhledy Smile
Nejdřív jsem byla z toho miniprostoru pro kuchyň docela špatná, ale nakonec se toho tam vešlo hafo, takže si teď nemůžu stěžovat.

Sousedka

Aleš B. napsal(a):
Koukám, že nejsme sami, kdo řeší, jak účelně a jakž takž esteticky uspořádat minikuchyň se zkoseným rohem a blízkým oknem Smile Foto bychom také velmi ocenili, nejen rohu, ale i ostrůvku. Btw. kde máte lednici?

Aleš

Sousedka napsala:
Ahoj Katko, v tom zkosenem rohu mam 60 cm supliky, na nich sklokeramickou desku a nad ni digestor. Mezi rohem a oknem mam 30 cm dolni skrinku. Horni by se tam vesla taky, ale uz jsme ji nepotrebovali. Navic mame ostruvek, ve kterem mam jeste 2 x 60 cm skrinku, takze ulozneho prostoru habadej. Foto snad poslu, musim to jeste vyfotit Smile

Katka napsala:
Ahoj sousedé. Mám prosbu -je tady nekdo, kdo ma stejny byt - 2+kk, ve kterém je místo pro kuchynsky kout se zkoseným rohem, vedle kterého už téměř začíná okno.
Kdyby mi nekdo poslal fotky toho, jak se mu podarilo vyresit kuchyn v tomto mini prostoru, byla bych mu moc vdecna.
email - katerina.bitomska@centrum.cz
predem moc diky
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Katka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 3.5.2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Modrej domeček

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.10.2008, 07:51  Předmět:  Re: Kuchyn v 2KK Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedka napsala:
Ahoj Katko, v tom zkosenem rohu mam 60 cm supliky, na nich sklokeramickou desku a nad ni digestor. Mezi rohem a oknem mam 30 cm dolni skrinku. Horni by se tam vesla taky, ale uz jsme ji nepotrebovali. Navic mame ostruvek, ve kterem mam jeste 2 x 60 cm skrinku, takze ulozneho prostoru habadej. Foto snad poslu, musim to jeste vyfotit Smile

Katka napsala:
Ahoj sousedé. Mám prosbu -je tady nekdo, kdo ma stejny byt - 2+kk, ve kterém je místo pro kuchynsky kout se zkoseným rohem, vedle kterého už téměř začíná okno.
Kdyby mi nekdo poslal fotky toho, jak se mu podarilo vyresit kuchyn v tomto mini prostoru, byla bych mu moc vdecna.
email - katerina.bitomska@centrum.cz
predem moc diky


za fotky moc děkuji, kuchyň je fakt super. A velkáá!!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie KatkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
michaela
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 5


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.10.2008, 08:15  Předmět:  Re: Kuchyn v 2KK Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lednici máme vedle vchodových dveří, kuchyň jsem vyřešili, myslím, že se povedla. Ve zkoseném rohu máme troubu a digestoř, vedle skříňku (teď nevím přesně, 30 nebo 40 cm šířka) nahoře i dole. Roh je atypický, montéři vše upravili na míru, jen kvůli omezené šířce desky museli za sporákem udělat jakýsi schůdek, který se hodí na odkládání kořenek atd.





Aleš B. napsal(a):
Koukám, že nejsme sami, kdo řeší, jak účelně a jakž takž esteticky uspořádat minikuchyň se zkoseným rohem a blízkým oknem Smile Foto bychom také velmi ocenili, nejen rohu, ale i ostrůvku. Btw. kde máte lednici?

Aleš

Sousedka napsala:
Ahoj Katko, v tom zkosenem rohu mam 60 cm supliky, na nich sklokeramickou desku a nad ni digestor. Mezi rohem a oknem mam 30 cm dolni skrinku. Horni by se tam vesla taky, ale uz jsme ji nepotrebovali. Navic mame ostruvek, ve kterem mam jeste 2 x 60 cm skrinku, takze ulozneho prostoru habadej. Foto snad poslu, musim to jeste vyfotit Smile

Katka napsala:
Ahoj sousedé. Mám prosbu -je tady nekdo, kdo ma stejny byt - 2+kk, ve kterém je místo pro kuchynsky kout se zkoseným rohem, vedle kterého už téměř začíná okno.
Kdyby mi nekdo poslal fotky toho, jak se mu podarilo vyresit kuchyn v tomto mini prostoru, byla bych mu moc vdecna.
email - katerina.bitomska@centrum.cz
predem moc diky
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie michaelaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
michaela
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 5


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.10.2008, 08:17  Předmět:  Re: Kuchyn v 2KK Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Katko, návrhy kuchyně jsem poslala na email, případně pak můžu poslat fotky už hotové kuchyně.


michaela napsala:
Lednici máme vedle vchodových dveří, kuchyň jsem vyřešili, myslím, že se povedla. Ve zkoseném rohu máme troubu a digestoř, vedle skříňku (teď nevím přesně, 30 nebo 40 cm šířka) nahoře i dole. Roh je atypický, montéři vše upravili na míru, jen kvůli omezené šířce desky museli za sporákem udělat jakýsi schůdek, který se hodí na odkládání kořenek atd.





Aleš B. napsal(a):
Koukám, že nejsme sami, kdo řeší, jak účelně a jakž takž esteticky uspořádat minikuchyň se zkoseným rohem a blízkým oknem Smile Foto bychom také velmi ocenili, nejen rohu, ale i ostrůvku. Btw. kde máte lednici?

Aleš

Sousedka napsala:
Ahoj Katko, v tom zkosenem rohu mam 60 cm supliky, na nich sklokeramickou desku a nad ni digestor. Mezi rohem a oknem mam 30 cm dolni skrinku. Horni by se tam vesla taky, ale uz jsme ji nepotrebovali. Navic mame ostruvek, ve kterem mam jeste 2 x 60 cm skrinku, takze ulozneho prostoru habadej. Foto snad poslu, musim to jeste vyfotit Smile

Katka napsala:
Ahoj sousedé. Mám prosbu -je tady nekdo, kdo ma stejny byt - 2+kk, ve kterém je místo pro kuchynsky kout se zkoseným rohem, vedle kterého už téměř začíná okno.
Kdyby mi nekdo poslal fotky toho, jak se mu podarilo vyresit kuchyn v tomto mini prostoru, byla bych mu moc vdecna.
email - katerina.bitomska@centrum.cz
predem moc diky
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie michaelaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandy
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 3


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.10.2008, 20:45  Předmět:  Topení Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, na Rokytce jsme koupili byt a chtěli bychom ho pronajmout. Nevíte, jak je to s měřením tepla? Ve stoupačkách jsou dva měřiče, jeden na teplou a jeden na studenou vodu, ty fungují a ukazují údaje. Pak je tam jeden, který vypadá, že je na horkou vodu do topení, má větší display, ale nic neukazuje. Kolem něho je několik ventilů. Které se musí pustit, aby se začalo topit? Bude pak ten měřič ukazovat spotřebu tepla?
Díky.

D.
   OfflineOsobní galerie DandyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.10.2008, 10:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Dandy, já byt na Rokytce už pronajímám a tohle jsem nějak nikdy neřešila....topení prý funguje, s ničím není problém.Platím pravidelně zálohy a počkám na vyúčtování na konci roku.Případné nedoplatky si nájemnci zaplatí sami.a přes koho to budeš pronajímat? jestli chceš, písni na zahradyrokytka@seznam.cz, Nejsem žádný makléř, to ne, spíš víc hlav víc ví a třeba budu o tom vědět to co nevíš ty a naopak.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bedronka
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.10.2008, 11:10  Předmět:  Schodza vlastnikov + okna Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, bývam v dome číslo 2 a 13.10. prebehla schodza vlastníkov, ktorej sme sa s priatelom bohužial nemohli zúčastnit. Preto sa chcem spýtat, či existuje niaky zapis z tejto schodze, prípadne na akých krokoch ste sa dohodli. Druhy dotaz je na okna. Kazde rano mame okna v oboch izbach zvnutra uplne zarosene, je jedno, ci je topeni zapnute alebo nie. Mate s tym niekto niake skusenosti? Obavam sa trochu, ze sú okna zle utesnene a preto sa rosia.
   OfflineOsobní galerie bedronkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lukajdo
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Nepelova 948

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.10.2008, 18:41  Předmět:  "PROBLÉM" ROSÍCÍ SE OKNA Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mám to stejné a máme to i na chalupě a myslím, že okna se při tomto počasí rosí všem.

NĚCO Z NETU: praktický pohled na věc: pokud v ložnici bude neprodyšně zavřené okno a zavřený i radiátor ústředního topení (protože je zbytečné topit, když je člověk pod peřinou), vlivem vydechování vlhkosti člověkem (1 osoba 50-100 g/hod) se zvýší vlhkost a zároveň sníží teplota vzduchu a tím i povrchová teplota na skle – a nutně musí dojít ke kondenzaci vody na skle. Stejné to bude v kuchyni, kde se vaří, při sušení prádla bytě, zalévání květin apod. Nejjednodušším řešením je prosté vyvětrání – nárazové a intenzivní, aby co nejrychleji byl vnitřní (teplý)vzduch vyměněn za venkovní – chladný, a tudíž obsahující mnohem méně vlhkosti i v nasyceném stavu – tedy i za mlhavého nebo dokonce deštivého, ale chladného počasí! Po jeho ohřátí je vlastně mnohem sušší a je schopen pohlcovat další vlhkost a při následném větrání ji transportovat z bytu ven.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LukajdoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
luuca
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 31


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.10.2008, 20:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja jsem mela to stejne, dokonce se mi trochu zacaly zvedat parkety v obyvaku, tak jsem si poridila odvlhcovac a zmizelo to... v bytech je jeste vlhkost, protoze je to novostavba a melo by se to intenzivneji vetrat...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie luucaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
imii
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 41
Založen: 8.8.2008
Příspěvky: 8


blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.10.2008, 19:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Chtel jsem se zeptat, jestli mate take problem s digitalnim vysilanim? asi tyden dochazi pri sledovani TV pres set-top-box pres spolecnou antenu domu, k tomu, ze v odpolednich hodinach dost casto vypadava obraz asi na 1 vterinu. Dekuji
Blíženci Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie imiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lukajdo
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Nepelova 948

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.10.2008, 23:16  Předmět:  Teplota v bytech Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj rokyťáci,

mám taky jeden technickej. Začal jsem topit a nedaří se mi byt vytopit na víc jak 21.2°C ... i když to mám všechno osolený na max tak jsou radiátory takové dost vlažné a teplota se na víc jak 21° v velém bytě nevyškrabe.

Topíte někdo víc ? Mám si koupit kamna na uhlí ? Surprised)

Díky za info

LUkas
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LukajdoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Katka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 3.5.2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Modrej domeček

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.10.2008, 09:43  Předmět:  Re: Teplota v bytech Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lukajdo napsal:
Ahoj rokyťáci,

mám taky jeden technickej. Začal jsem topit a nedaří se mi byt vytopit na víc jak 21.2°C ... i když to mám všechno osolený na max tak jsou radiátory takové dost vlažné a teplota se na víc jak 21° v velém bytě nevyškrabe.

Topíte někdo víc ? Mám si koupit kamna na uhlí ? Surprised)

Díky za info

LUkas


Cau Lukáši,

taky jsem zkoušela zapnout topení naplno a bylo pořád takové vlažné. Třeba se to musí odvzdušnit Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie KatkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.10.2008, 09:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ach jo, Ikon nam uz zase nevynasi venkovni kose. Tentokrat uz tyden pozorujeme mezi bloky 4 a 5 slupku od bananu, jak balancuje na kopci odpadku... Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vlašan
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 30.9.2008
Příspěvky: 7


blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.10.2008, 11:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
my topime velice malo, staci nam cca 19 -20 stupnu (teda me, manzelka by rada tak 23), ale vcera jsme trochu topili, radiator byl vlazny a na teplomeru jsme meli 22,2 stupne, mozna mu pomohla plazma, ktera bezela skoro celej den.
Jinak okna mame rano taky zamlzena.
   OfflineOsobní galerie VlašanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.10.2008, 11:52  Předmět:  Re: Teplota v bytech Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj! My jsme začali topit až v sobotu, zapli jsme jen topení v obýváku a do 2 hodin tam bylo vedro, že jsme to museli vypnout. Máme byt 2+kk. Topení nebylo úplně vařící, ale bylo horké.
V téhle zimě už by podle mě měli topit naplno, takže možná by bylo dobrý někde ten problém s topením nadhodit.

Katka napsala:
Lukajdo napsal:
Ahoj rokyťáci,

mám taky jeden technickej. Začal jsem topit a nedaří se mi byt vytopit na víc jak 21.2°C ... i když to mám všechno osolený na max tak jsou radiátory takové dost vlažné a teplota se na víc jak 21° v velém bytě nevyškrabe.

Topíte někdo víc ? Mám si koupit kamna na uhlí ? Surprised)

Díky za info

LUkas


Cau Lukáši,

taky jsem zkoušela zapnout topení naplno a bylo pořád takové vlažné. Třeba se to musí odvzdušnit Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš B.
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 2.10.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.10.2008, 12:42  Předmět:  Re: Kuchyn v 2KK Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
co si vybavuji, tak v návrhu máme jídelní stůl uprostřed místnosti. Takže jsem zvědav na tvé řešení Smile Kontakt je: ales.benda@jh-inst.cas.cz. Předem dík moc.
Aleš

Sousedka napsala:
Lednici, vysokou skříňku a ještě skříň na troubu a mikrovlnku máme u stěny tam, kde je v projektu nakreslený jídelní stůl se židlemi. Pošli e-mail, pošlu ti náhledy Smile
Nejdřív jsem byla z toho miniprostoru pro kuchyň docela špatná, ale nakonec se toho tam vešlo hafo, takže si teď nemůžu stěžovat.

Sousedka

Aleš B. napsal(a):
Koukám, že nejsme sami, kdo řeší, jak účelně a jakž takž esteticky uspořádat minikuchyň se zkoseným rohem a blízkým oknem Smile Foto bychom také velmi ocenili, nejen rohu, ale i ostrůvku. Btw. kde máte lednici?

Aleš

Sousedka napsala:
Ahoj Katko, v tom zkosenem rohu mam 60 cm supliky, na nich sklokeramickou desku a nad ni digestor. Mezi rohem a oknem mam 30 cm dolni skrinku. Horni by se tam vesla taky, ale uz jsme ji nepotrebovali. Navic mame ostruvek, ve kterem mam jeste 2 x 60 cm skrinku, takze ulozneho prostoru habadej. Foto snad poslu, musim to jeste vyfotit Smile

Katka napsala:
Ahoj sousedé. Mám prosbu -je tady nekdo, kdo ma stejny byt - 2+kk, ve kterém je místo pro kuchynsky kout se zkoseným rohem, vedle kterého už téměř začíná okno.
Kdyby mi nekdo poslal fotky toho, jak se mu podarilo vyresit kuchyn v tomto mini prostoru, byla bych mu moc vdecna.
email - katerina.bitomska@centrum.cz
predem moc diky
   OfflineOsobní galerie Aleš B.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.10.2008, 15:47  Předmět:  Re: Teplota v bytech Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmm,

nikde se to nepíše, ale vypadá to, že topení není regulováno pouhým ventilem na radiátoru, že by souvisela teplota venku (nějaká čidla jsou u každého domu) se spínáním čerpadla na výměníku v domě?

Chvíli je topení horké, chvíli vlažné, chvíli až studené...

Ekvitermní řízení - čidlo vyhodnocuje venkovní teplotu, max! t ohřevu v bytě nastavena ventilem v bytě, na výměníku je nastaveno v jakých teplotních křivkách se má voda ohřívat, tj. je-li Vám zima, bude třeba přenastavit program výměníku? .......

Nám zima není, od rosení oken pomůže vyvětrání na cca 15 min.

H.

Sousedka napsala:
Ahoj! My jsme začali topit až v sobotu, zapli jsme jen topení v obýváku a do 2 hodin tam bylo vedro, že jsme to museli vypnout. Máme byt 2+kk. Topení nebylo úplně vařící, ale bylo horké.
V téhle zimě už by podle mě měli topit naplno, takže možná by bylo dobrý někde ten problém s topením nadhodit.

Katka napsala:
Lukajdo napsal:
Ahoj rokyťáci,

mám taky jeden technickej. Začal jsem topit a nedaří se mi byt vytopit na víc jak 21.2°C ... i když to mám všechno osolený na max tak jsou radiátory takové dost vlažné a teplota se na víc jak 21° v velém bytě nevyškrabe.

Topíte někdo víc ? Mám si koupit kamna na uhlí ? Surprised)

Díky za info

LUkas


Cau Lukáši,

taky jsem zkoušela zapnout topení naplno a bylo pořád takové vlažné. Třeba se to musí odvzdušnit Smile
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.10.2008, 15:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ty koše mě pěkně štvou, platíme za pravidelnou vyvážku, je to bordel a bude s tím muset Ikon něco udělat, respektive nám nepočítat tu vyvážku, když jí nečiní, že? Je třeba to reklamovat.

H.
Eva napsala:
Ach jo, Ikon nam uz zase nevynasi venkovni kose. Tentokrat uz tyden pozorujeme mezi bloky 4 a 5 slupku od bananu, jak balancuje na kopci odpadku... Rolling Eyes
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.10.2008, 15:51  Předmět:  Re: Kuchyn v 2KK Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo, jo, lednici máme také v předsíni, do té minikuchyně se prostě nevešla.

H.
michaela napsala:
Lednici máme vedle vchodových dveří, kuchyň jsem vyřešili, myslím, že se povedla. Ve zkoseném rohu máme troubu a digestoř, vedle skříňku (teď nevím přesně, 30 nebo 40 cm šířka) nahoře i dole. Roh je atypický, montéři vše upravili na míru, jen kvůli omezené šířce desky museli za sporákem udělat jakýsi schůdek, který se hodí na odkládání kořenek atd.





Aleš B. napsal(a):
Koukám, že nejsme sami, kdo řeší, jak účelně a jakž takž esteticky uspořádat minikuchyň se zkoseným rohem a blízkým oknem Smile Foto bychom také velmi ocenili, nejen rohu, ale i ostrůvku. Btw. kde máte lednici?

Aleš

Sousedka napsala:
Ahoj Katko, v tom zkosenem rohu mam 60 cm supliky, na nich sklokeramickou desku a nad ni digestor. Mezi rohem a oknem mam 30 cm dolni skrinku. Horni by se tam vesla taky, ale uz jsme ji nepotrebovali. Navic mame ostruvek, ve kterem mam jeste 2 x 60 cm skrinku, takze ulozneho prostoru habadej. Foto snad poslu, musim to jeste vyfotit Smile

Katka napsala:
Ahoj sousedé. Mám prosbu -je tady nekdo, kdo ma stejny byt - 2+kk, ve kterém je místo pro kuchynsky kout se zkoseným rohem, vedle kterého už téměř začíná okno.
Kdyby mi nekdo poslal fotky toho, jak se mu podarilo vyresit kuchyn v tomto mini prostoru, byla bych mu moc vdecna.
email - katerina.bitomska@centrum.cz
predem moc diky
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brožáci
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Nepelova 3

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.10.2008, 10:29  Předmět:  Prasklá stoupačka Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vážení obyvatelé domu č. 6, v bytech 615, 625, 635, 645 a 655 neteče voda, protože praskla stoupačka. Instalatéři zatím hledají v kterých místech, takže trpělivost, pracuje se na tom...
   OfflineOsobní galerie BrožáciZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.10.2008, 14:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahojte, chtel jsem pozadat nekoho z domu c. 4, jestli by mi nepreposlal zapis ze schuzky v garazi, ktera se konala min. tyden.
diky moc, Ales
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bedronka
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 29.9.2008
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 30.10.2008, 18:34  Předmět:  Koše Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes rano mi to nedalo a po ceste do prace som sa smetiarov spytala, preco nevyvazaju aj vonkajsie kose. Povedali mi, ze to nie je ich praca, vraj vonkajsie kose maju na starosti Prazske sluzby, kam sa mi bohuzial dnes nepodarilo dovolat. Tak snad zajtra, alebo bude mat niekto z vas viac stastia.
   OfflineOsobní galerie bedronkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.10.2008, 08:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

bedronka napsal(a):
Dnes rano mi to nedalo a po ceste do prace som sa smetiarov spytala, preco nevyvazaju aj vonkajsie kose. Povedali mi, ze to nie je ich praca, vraj vonkajsie kose maju na starosti Prazske sluzby, kam sa mi bohuzial dnes nepodarilo dovolat. Tak snad zajtra, alebo bude mat niekto z vas viac stastia.
Kdyz zde pisu o tech pretekajicich venkovnich kosich, vzdycky rovnou volam i pi Amchove z Ikonu tel. 286 580 296.
Zatim pokazde pak kose vyvezli. Jen mne mrzi, ze budeme asi muset takhle volat pokazde, kdyz budou kose plne ???
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.10.2008, 10:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Aleši,
jak jsem viděla Tvojí zprávu, tak jsem si uvědomila, žes mi volal. Omlouvám se, jednou jsem byla na nějakém školení a podruhé už ani nevím, ale zapomněla jsem Ti pak zavolat...
V garážích jsme nakonec nebyli, nestihli jsme to. Ale už jsem taky chtěla někoho odchytit, aby mi řekl, co se tam dělo.

Sousedka

alevy napsal:
ahojte, chtel jsem pozadat nekoho z domu c. 4, jestli by mi nepreposlal zapis ze schuzky v garazi, ktera se konala min. tyden.
diky moc, Ales
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2