Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
ohlavac
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 10


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.9.2008, 12:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

TO MartiaP: Cítím se lehce dotčen. Ne nejsem ani ze Skansky, ani nejsem bůhvíjak nadšený příznivec, ALE!!! popisuju jen stav věci a komentuju, že s problémy jaké máte Vy jsem se při stavbě svého bytu nesetkal. Myslím, že se tady míchají dvě věci dohromady. Já mám SKANSKU jako firmu, která byt staví a zároveň je i developer. Protože firma, která staví, vychází podkladů developera a když developer chce papundeklovou nástavbu, tak bude papundeklová. A jsem si takřka jistý, že Nástavby Letňany nejsou developerským projektem SKANSKY.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie ohlavacZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.9.2008, 21:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ohlavac napsal:
TO MartiaP: Cítím se lehce dotčen. Ne nejsem ani ze Skansky, ani nejsem bůhvíjak nadšený příznivec, ALE!!! popisuju jen stav věci a komentuju, že s problémy jaké máte Vy jsem se při stavbě svého bytu nesetkal. Myslím, že se tady míchají dvě věci dohromady. Já mám SKANSKU jako firmu, která byt staví a zároveň je i developer. Protože firma, která staví, vychází podkladů developera a když developer chce papundeklovou nástavbu, tak bude papundeklová. A jsem si takřka jistý, že Nástavby Letňany nejsou developerským projektem SKANSKY.


Presne tak, co si objedna developer, to dostane. Myslim, ze u nas je skutecne problem v investorech. Spatny informace a nedostatek komunikace ma pak za nasledek, ze jsou vsichni podrazdeni a neprijemni. Prudime prodejce, ktery stejne nemuze nic, dokud nema vse od investora, prudime stavbu, ktera dela jen to, co investor chce a taky zaplati, prudime studia, ktera maji zadani od stavby, ktera ho ma od investora, takze ja bych vedela, na koho s jistotou ukazat prstem jako na strujce nesvaru, problemu a nedorozumeni. A obavam se, ze je uplne jedno, kdo tu ci onu etapu stavi.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.10.2008, 10:54  Předmět:  Vzorový byt Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsme se byli mrknout na vzorový byt. Jedná se o č. 914. Byt nevypadá úplně zle, asi proto, že ze standardu tam toho moc nezbylo. Návštěvu bych všem doporučil, neboť získají trochu představu, jak to bude vypadat. Leccos vás potěší, leccos ne. Však uvidíte. Co nás potěšilo nejméně je to, že plánované nastěhování vypadá až na konec léta nebo začátek podzimu.
Pěkný den.
pq

(Návštěvu lze domluvit na čísle 602696124. O tom, že lze navštívit vzorový byt, jsme se dočetli přímo na stavbě, je tam nějaký papír)
   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.10.2008, 11:47  Předmět:  Re: Vzorový byt Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PQ napsal(a):
Tak jsme se byli mrknout na vzorový byt. Jedná se o č. 914. Byt nevypadá úplně zle, asi proto, že ze standardu tam toho moc nezbylo. Návštěvu bych všem doporučil, neboť získají trochu představu, jak to bude vypadat. Leccos vás potěší, leccos ne. Však uvidíte. Co nás potěšilo nejméně je to, že plánované nastěhování vypadá až na konec léta nebo začátek podzimu.
Pěkný den.
pq

(Návštěvu lze domluvit na čísle 602696124. O tom, že lze navštívit vzorový byt, jsme se dočetli přímo na stavbě, je tam nějaký papír)


Jojo, to vim, pisou to na webu v sekci "vzorovy byt" nebo jak. Prave si rikam, ze ze standardu jsou tam max ty podlahy, tak nevim, jestli se tam jit nastvat. Navic mi to urcite bude pripadat maly Smile

Jinak mate uz dvere? Ja do dneska nedostala ani radku... nabidka, kalkulace.. nic nemam.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ivosek7
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 11


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.10.2008, 13:37  Předmět:  Dvere Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo ja mel s p. Applovou z Adoru taky problem, po prvni schuzce jsem cekal cca. 1,5 mesice na kalkulaci. Stezoval jsem si i na BAKu, tam mi slibili ze to zaridi a stejne to nepomohlo. 3x denne jsem volal, ale nikdo to nebral. Nakonec jsm byl osobne v BAKu, ze nestihame vyse avizovane terminy ukonceni KZ diky dverim a ejhle naraz bylo po problemu. Vymluovali se ze nam ten mail poslali, a ze jsme se meli ozvat Shocked atd. Celkova doba od zadani kalkulace po dobu podepsani = 3 mesice Evil or Very Mad
Pri posledni schuzce mi bylo sdeleno ze jim nefungoval internet a meli problem i s pocitaci.

Mozna by bylo jednodussi si misto dveri dat koralky, nez tohle podstoupit. Laughing Zpetne mi to prijde k pousmani, ale slabsi povahy to muselo doslova odrovnat.

Tak zdar a silu.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie ivosek7Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LuciaC
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 47


blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2008, 08:28  Předmět:  Re: Dvere Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ivosek7 napsal:
Jo ja mel s p. Applovou z Adoru taky problem, po prvni schuzce jsem cekal cca. 1,5 mesice na kalkulaci. Stezoval jsem si i na BAKu, tam mi slibili ze to zaridi a stejne to nepomohlo. 3x denne jsem volal, ale nikdo to nebral. Nakonec jsm byl osobne v BAKu, ze nestihame vyse avizovane terminy ukonceni KZ diky dverim a ejhle naraz bylo po problemu. Vymluovali se ze nam ten mail poslali, a ze jsme se meli ozvat Shocked atd. Celkova doba od zadani kalkulace po dobu podepsani = 3 mesice Evil or Very Mad
Pri posledni schuzce mi bylo sdeleno ze jim nefungoval internet a meli problem i s pocitaci.

Mozna by bylo jednodussi si misto dveri dat koralky, nez tohle podstoupit. Laughing Zpetne mi to prijde k pousmani, ale slabsi povahy to muselo doslova odrovnat.

Tak zdar a silu.



MMMMMM Applová je .... nejhorší. Máme úplně stejný problém. Dveře jsme vybrali cca začátkem července a dodnes nic. Nějak fakt nedokážu pochopit tu naprostou neschopnost fa. Ador zpracovat zakázky ( vůbec nechci domýšlet jak se dostali k této zakázce, ještě když vzpomenu jak ta paní vychvalovala developera) No každopádně v BAKu jsme to urgovali x-krát a vědí otom, tak ať se snaží, my celkem v klidu čekáme Very Happy Apropos z čeho PQ usuzuješ že nastěhování bude až začátkem podzimu ?? Vypadá to že ve skluzu nejsou a myslím že i ve smlouvě je červenec.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LuciaCZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.10.2008, 11:49  Předmět:  Re: Dvere Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

LuciaC napsala:
ivosek7 napsal:
Jo ja mel ........odrovnat. Tak zdar a silu.

MMMMMM Applová ...........
Apropos z čeho PQ usuzuješ že nastěhování bude až začátkem podzimu ?? Vypadá to že ve skluzu nejsou a myslím že i ve smlouvě je červenec.

My také čekali déle na kalkulaci dveří, tak jsem trochu prudil. Telefonáty 2x - 3x denně vydrželi jen asi 4 dny. :o)))
Čas předpokládaného dokončení nám řekl chlapík, co nás prováděl vzorovým bytem. Prý došlo k pár posunům. Zdál se být informován.
Ve smlouvě je uveden jen nezávazný termín předpokládené kolaudace (červenec). Ale i když bude kolaudace v červenci, tak všechny ty další procedury způsobí, že stěhovat se budeme tak dva měsíce po ní. A to se to ještě nesmí protahovat jak u Zahrádek.
PQ
   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.10.2008, 00:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Presne tak, koulaudovali v dubnu a stehovali se v pulce a na konci cervence, tak si to spocitejte.

S Adorem jsem na tom stejne, presne po 2 mesicich s vymluvou na nefunkcni techniku. Asi proste nestihaji, ale vypada to, ze se konecne zacinaji dostavat do soucanosti. Kazdopadne BAKu to vubec nevadilo, tak jsem to taky neresila. Navic jsme nemeli nic specialniho, i kdyz ne tedy standard Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lukas33
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 15.10.2008
Příspěvky: 11


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.11.2008, 17:03  Předmět:  Budouci rokytnaci..:) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
Prosim jeste o jednu radu, je tu nekdo, kdo mel hypoteku od nekoho jineho, nez od Lexxusu? Ve smlouvach maji, ze musime mit od Hyposervisu, ale pry ten dodatek lze zrusit, ma nekdo zkusenosti co to stoji behani navic? Zatim co mne napada, tak katastr a odhad. A treba u toho odhadu, neni problem, aby to jiny odhadce odhadl na kupni cenu? Je jasne, ze Hyposervis nic neresi a odhad = kupni cena.

Moc dik za zkusenosti..

Lukas a Marketa
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie Lukas33Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.11.2008, 22:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lukas33 napsal:
Ahoj,
Prosim jeste o jednu radu, je tu nekdo, kdo mel hypoteku od nekoho jineho, nez od Lexxusu? Ve smlouvach maji, ze musime mit od Hyposervisu, ale pry ten dodatek lze zrusit, ma nekdo zkusenosti co to stoji behani navic? Zatim co mne napada, tak katastr a odhad. A treba u toho odhadu, neni problem, aby to jiny odhadce odhadl na kupni cenu? Je jasne, ze Hyposervis nic neresi a odhad = kupni cena.

Moc dik za zkusenosti..

Lukas a Marketa
Hyposervis neposkytuje hypotéku, ale jen zprostředkovává poskytnutí hypotéky od ruzných bank. V nabídce má prakticky všechny a mužete si vybrat od které banky hypotéku chcete dle podmínek. Mužete si samozřejmě zajistit hypotéku na vlastní pěst, ale budete vyřizovat víc papíru (hyposervis už má podklady projektu v bankách vyřízeny)... dle našeho zjištění Vás to nakonec vyjde dráž a to jak finančně tak časově. Na rozdíl od Lexxusu má Hyposervis podle našich zkušeností profesionální přístup a vyřízení proběhlo rychle snadno a bez komplikací. Takže Hyposervis mužem na rozdíl od Lexxusu jen doporučit.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.11.2008, 22:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

boner napsal:
Lukas33 napsal:
Ahoj,
Prosim jeste o jednu radu, je tu nekdo, kdo mel hypoteku od nekoho jineho, nez od Lexxusu? Ve smlouvach maji, ze musime mit od Hyposervisu, ale pry ten dodatek lze zrusit, ma nekdo zkusenosti co to stoji behani navic? Zatim co mne napada, tak katastr a odhad. A treba u toho odhadu, neni problem, aby to jiny odhadce odhadl na kupni cenu? Je jasne, ze Hyposervis nic neresi a odhad = kupni cena.

Moc dik za zkusenosti..

Lukas a Marketa
Hyposervis neposkytuje hypotéku, ale jen zprostředkovává poskytnutí hypotéky od ruzných bank. V nabídce má prakticky všechny a mužete si vybrat od které banky hypotéku chcete dle podmínek. Mužete si samozřejmě zajistit hypotéku na vlastní pěst, ale budete vyřizovat víc papíru (hyposervis už má podklady projektu v bankách vyřízeny)... dle našeho zjištění Vás to nakonec vyjde dráž a to jak finančně tak časově. Na rozdíl od Lexxusu má Hyposervis podle našich zkušeností profesionální přístup a vyřízení proběhlo rychle snadno a bez komplikací. Takže Hyposervis mužem na rozdíl od Lexxusu jen doporučit.
Ještě dodávám, že za služby Hyposervisu nic neplatite. Je to zprostředkovatel platí je banka od které si úvěr vezmete. Hezký večer.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.11.2008, 02:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak my to mame financovano ze stavebniho sporeni, takze Hyposervis dostal kosem, a taky nas ceka vyrizovani samostatne, ale rozhodne jsme nikde napsano, ze to MUSI byt od Hyposervisu, nemeli.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martye
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 43


blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.12.2008, 21:09  Předmět:  prohlaseni vlastnika Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nemate niekto nahodou informaciu o tom, ze kedy konecne poda developer na katastr prohlaseni vlastnika o rozdeleni bytoveho domu na jednotlive jednotky?
   OfflineOsobní galerie martyeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Letko
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.12.2008, 18:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny ze Dvora, toto je náš první příspěvek:
Včera jsme jeli kolem stavby, a dost nás rozladila šedo-modrá barva fasády (našeho + některých dalších domů). Ve všech původních vizualizacích byli krásné světlé žlutě-béžové domy, a teď tohle??? Asi to není to nejdůležitější, ale nelíbí se nám to.
Hned po novém roce chceme volat na Lexxus. Máte někdo podobný názor?
   OfflineOsobní galerie LetkoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gerardo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 15.5.2007
Příspěvky: 16


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.1.2009, 00:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Letko napsal(a):
Zdravím všechny ze Dvora, toto je náš první příspěvek:
Včera jsme jeli kolem stavby, a dost nás rozladila šedo-modrá barva fasády (našeho + některých dalších domů). Ve všech původních vizualizacích byli krásné světlé žlutě-béžové domy, a teď tohle??? Asi to není to nejdůležitější, ale nelíbí se nám to.
Hned po novém roce chceme volat na Lexxus. Máte někdo podobný názor?
Souhlasím !!!
Šedo-modrá barva není vůbec pěkná a hned bych se podepsal pod petici za změnu barvy na žluto-hnědou - tak jak nám bylo řečeno a ukázáno v Lexxusu na vizualizaci.
Uvidíme jestli BAK domy přemaluje....ale jsem proto to zkusit
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie GerardoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LuciaC
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 47


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.1.2009, 15:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já teda rozhodně nesouhlasím s tím že barva je ošklivá. Myslím že je docela hezká a hlavně ! není fádní a uniformní a domy nevypadají jako 90% všech ostatních bytových domů a řadovek.Domy ani nejsou celé modné jsou v kombinaci se světlou a působí příjemně. Nám konkrétní barvu fasády při rezervaci nikdo nesliboval, a domnívám se že vizualizace jsou vždy pouze orientační. Víc mě rozhodně budou trápit případné nedostatky v interiéru.


3_1_2009 ii.jpg
 Komentář:
 Velikost:  73.81 kB
 Zobrazeno:  26186 krát

3_1_2009 ii.jpg

3_1_2009 iii.jpg
 Komentář:
 Velikost:  95.37 kB
 Zobrazeno:  26186 krát

3_1_2009 iii.jpg

3_1_2009 i.jpg
 Komentář:
 Velikost:  94.37 kB
 Zobrazeno:  26186 krát

3_1_2009 i.jpg

 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LuciaCZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.1.2009, 17:38  Předmět:  barva Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, mne to neprijde spatny, ale vic by se mi to libilo v jedny barve, jak to bylo v tech vyzualizacich. Kazdopadne kazdy 2 nebo 3 domy jsou jinou barvou, nektery zluty, jiny kremovy, jiny merunkovy a nejvyraznejsi je samozrejme ta modra. Tim chci rict, ze sladovat to nikdo nebude, protoze jsou ty barvy vsechny odlisny. Je fakt, ze je to trosku cirkus, ale podle me je tohle vec nazoru.

Jinak ten zapis rozestavenych bytovych jednotek by mel probehnout udajne kazdym dnem, pry se to pripravuje. Ja na to taky specham, potrebuju odhad ceny.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.1.2009, 01:40  Předmět:  barva Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem se koukala do ruznych vizualizaci a do tech desek, co nam vsem davali, kde je cely planek, jak to bude vypadat, jake stavby a etapy se budou stavet atd., tam je fotka vizualizace Dvoru, tzn. puvodni, a jsou tam budovy s vanilkovou a s takovou svetle kavovou barvou na fasade, takze to museli predpokladat. Jen maketku udelali v jedne barve.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
neraida
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.1.2009
Příspěvky: 4


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.1.2009, 20:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý den,
chystáme se koupit si byt v etapě Dvůr nad Rokytkou a chtěla bych se zeptat někoho,kdo už si byt koupil,jestli byly nějaké problémy s převodem,popř. s klientskými změnami a případně poprosit o radu. Zkoušeli jste si někdo měnit barvu obkladů a dlažbu? Mockrát díky za odpověď
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie neraidaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2009, 11:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

neraida napsala:
Dobrý den,
chystáme se koupit si byt v etapě Dvůr nad Rokytkou a chtěla bych se zeptat někoho,kdo už si byt koupil,jestli byly nějaké problémy s převodem,popř. s klientskými změnami a případně poprosit o radu. Zkoušeli jste si někdo měnit barvu obkladů a dlažbu? Mockrát díky za odpověď
Obávám se že na klientské změny už je trochu pozdě..ale to Vám asi lépe řekne developer.. jestli jsou ještě možné.Tuším, ale že už je po termínech. Jinak šlo samozřejmě zmenit za patřičný peníz spousta věcí včetně barev obkladů a dlažby... Hezký den
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
prazak
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 12


blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2009, 13:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

neraida napsala:
Dobrý den,
chystáme se koupit si byt v etapě Dvůr nad Rokytkou a chtěla bych se zeptat někoho,kdo už si byt koupil,jestli byly nějaké problémy s převodem,popř. s klientskými změnami a případně poprosit o radu. Zkoušeli jste si někdo měnit barvu obkladů a dlažbu? Mockrát díky za odpověď


pokud to je terminove mozne, je potreba se pripravit na radu prekvapeni (vetsinou neprijemnych), z nichz nektera nejsou bezna ani u ostatnich developeru.
1) poplatek za zmenu projektu (v podstate pokuta za to, ze se s vama bude nekdo o zmene standartu bavit). Navic pri "viditelnych" vodomerech couhajicich ze steny se pro nadstandart rozhodl snad kazdy...
2) vyber nadstandartu pouze u vybranych dodavatelu (vzdy 1 dodavatel na polozku, tzn. 3 dodavatele - dvere, podlahy, obklady) - tzn. vyssi ceny, nez jake je mozne ziskat jinde
3) zvlastni pocitani priplatku za nadstandart - napr. se odecne prace pri pokladce normalni podlahy - pokud si vyberete jiny dekor, tak je prekvapive polozeni teto podlahy (ze stejneho materialu, stejnych rozmeru) podstatne vyssi. Sice nam to vysvetlovali, ze standard byl kalkulovan niz vzhledem k objednanym objemum, ale.....
4) a ted prijde PECKA - jakmile si vyberete nadstandart, tak z jeho celkove ceny si BAK prirazi 20% !!!!!!! jako prirazku za koordinaci. To povazuji za vrchol drzosti, protoze vzit cenu jako základ pro výpočet náročnosti koordinace nadstandartu je podle meho nesmysl.
5) neexistuji kontrolni dny, takze finalni vysledek lze videt az pri kolaudaci, resp. pri predavani bytu

Pokud muzu doporucit - jestli nepotrebujete hned bydlet vemte si byt ve standartu, pote si jej predelejte - asi vas to vyjde levneji. Anebo se rovnou mrknete na jiny projekt od jineho developera...

pise se standart nebo standard? Smile
   OfflineOsobní galerie prazakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
neraida
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.1.2009
Příspěvky: 4


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2009, 22:47  Předmět:  klientské změny Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Standard

Tak vidím,že asi bude opravdu jednodušší nechat to být a poté předělat,ale je zajímavé,jak je náročnější a dražší pokládání jiné barvy dlaždičky... Rolling Eyes Díky všem za rady
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie neraidaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.1.2009, 20:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

S nadstandardy jsme si tady vsichni uzili sve, nemluve o platbach. Ale vzhledem k tomu, ze mi dnes volali a rikali, ze podlahy jsou hotove - asi ne plovouci, ale dlazby a obklady jsou hotove urcite, tak to zmenit urcite nepujde. Myslim ale, ze levneji to vyjde vytlouct a predelat, az to bude hotove, rada lidi o tom tady uvazovala vcetne nas Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fiq
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 20


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.1.2009, 20:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No opakoval bych co bylo receno, chtelo to trochu vice trpelivosti, nakonec sice nehyrim stestim, ale kousek spokojenosti je.

Jinak jsem se chtel zeptat, zda nekdo vite nejake terminy? Kdyz jsme byli v prosinci na stavbe podepisovat zmeny, tak BAK mluvil neco o zacatku predavani bytu v breznu a ze to bude ve vlnach ve smeru od Zahrad.
Na druhou stranu mi nas "agent" vlastne nepodal informaci zadnou, neb podle Lexxusu zadne dalsi terminy nejsou a nikdo nevi, snad jen ze 1.7. se snad neco stane...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie FiqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LuciaC
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 47


blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.1.2009, 14:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Fiq napsal:
No opakoval bych co bylo receno, chtelo to trochu vice trpelivosti, nakonec sice nehyrim stestim, ale kousek spokojenosti je.

Jinak jsem se chtel zeptat, zda nekdo vite nejake terminy? Kdyz jsme byli v prosinci na stavbe podepisovat zmeny, tak BAK mluvil neco o zacatku predavani bytu v breznu a ze to bude ve vlnach ve smeru od Zahrad.
Na druhou stranu mi nas "agent" vlastne nepodal informaci zadnou, neb podle Lexxusu zadne dalsi terminy nejsou a nikdo nevi, snad jen ze 1.7. se snad neco stane...


S první větou se naprosto ztotožňuji Wink
Na další část bohužel nemám co říci, zatím nevíme nic, také nám někdy v listopadu řekli že přejímky budou po novém roce ( což je široký pojem) ale Lexxusu bych se určitě neptala, jen by mi zvedali adrenalin a nic neřekli. Fuj už jenom představa že s tím prudce neinteligentním agentem budeme muset podepisovat smlouvu mi zvedá tep. No třeba nás BAK mile překvapí nějakou informací, já osobně mám určitě už 1.7. sbaleno !! Embarassed
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LuciaCZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.1.2009, 14:51  Předmět:  cas stehovani Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nam lide z BAKu v prosinci tvrdili, ze BAK ma stavbu predavat na konci dubna. Pak kolaudace, pak ty nase prohlidky, penize, smlouvy, mezi tim nejake opravy zavad a pak mozna klice.
Nas odhad je na srpen-zari, kdyz to hodne dobre pujde.
Vidite to nekdo jinak?
PQ
   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martye
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 43


blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.1.2009, 17:00  Předmět:  Re: cas stehovani Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PQ napsal(a):
Nam lide z BAKu v prosinci tvrdili, ze BAK ma stavbu predavat na konci dubna. Pak kolaudace, pak ty nase prohlidky, penize, smlouvy, mezi tim nejake opravy zavad a pak mozna klice.
Nas odhad je na srpen-zari, kdyz to hodne dobre pujde.
Vidite to nekdo jinak?
PQ



mne v BAKu tvrdili (ked som od nich chcel, aby ma pustili do bytu), ze po Novom roku sa budu robit predprejimky, ale nejak je ticho zatial. Inak to vidim na kolaudaciu niekedy v priebehu juna (cervna) a snad koncom prazdnin k nastahovaniu
   OfflineOsobní galerie martyeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BB
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 4


european union1.png

PříspěvekZaslal: 31.1.2009, 18:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
já jsem shodou okolností byl tento týden v Lexxusu, tak jsem se jich zrovna optal. Povídali podzim...Smile
V BAKu mi na podzim při podepisování (ne)změn tvrdili pro změnu duben, s tím že v únoru už budou předpřejímky - tak si vyberte.
   SkrytýOsobní galerie BBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.2.2009, 11:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

BB napsal(a):
Ahoj,
já jsem shodou okolností byl tento týden v Lexxusu, tak jsem se jich zrovna optal. Povídali podzim...Smile
V BAKu mi na podzim při podepisování (ne)změn tvrdili pro změnu duben, s tím že v únoru už budou předpřejímky - tak si vyberte.
Lexxusu se nedá věřit. Ještě nikdy nám neposkytl seriozní a správnou informaci,,,,,mám dojem že je nějaký naše stavba vubec nezajímá oni se totiž ani nesnaží zjistit informace ..vědí jen to co si zjistí klienti a řeknou jim to mezi řečí
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.2.2009, 23:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zdravim, no u nas v zahradach to bylo tak, ze nam zkolaudovali stavbu koncem dubna a prvni smlouvy se podepisovaly az zacatkem cervence... takze bych rekl, abyste pocitali s tim, ze se budete stehovat na prelomu cervence a srpna
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2