Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.1.2009, 10:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zálohy budou vyúčtovány podle zákona, tj. nejpozději 4. měsíc po skončení období placení záloh. Jinak řečeno, v dubnu 2009 nejpozději.

Horatio

MartiaP napsala:
Ahoj všem, nevíte někdo jak to bude s vyúčtováním záloh?Díky předem
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.1.2009, 11:15  Předmět:  Zástavní právo Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, také řeším zástavní právo, ovšem na společné komunikace, statní už zastaveno banka má.

Vypadá to, že záleží na bance, která poskytla úvěr, hlavně na tom, co je napsáno ve Smlouvě o poskyt. hypot. úvěru a ta vycházela z Budoucí kupní smlouvy.

Já mám hypotéku od Hypotéční banky přes Hyposervis. Tj. Hyposervis mi pak zástavní smlouvy připravoval před čerpáním 1. tranžemu hypotéky a skutečně, zastaveny byly všechny ve Smlouvě o hypot. úvěru vyjmenované pozemky, vč. zahrady, park. stání, dětského hřiště i společných pozemků - komunikací. To bylo v prosinci 2007.

Jenže.... není všem dnům, ani zástavám konec. Tehdy developer tvrdil a uvedl v Budoucí kupní smlouvě, že se vybrané společné pozemky pokusí převést na město. Ty tedy hypotékou zatíženy nebyly.

Hypotéční banka si tehdy ale nadiktovala do smlouvy o poskytnutí hypot. úvěru, že když se ty společné nepřevedou, pak jí předám tak jako tak originál Kupní smlouvy a ona se mnou uzavře dodatek Zástavní smlouvy i na ty nepřevedené společné pozemky.

Paradox je, že se mnou žádnou Zástavní smlouvu na společné pozemky neuzavřela, ač byl originál Kupní smlouvy prokazující aktuální stav předán, ale teď se probudili a začínají zkoumat smlouvu. Tu Zástavní smlouvu i na ty společné nepřevedené pozemky musím uzavřít dodatečně.
Už jsem kontaktoval Hyposervis, ať to zařídí, protože v bance jsou někdy na pobočce tak "sofistikovaní", že by byly schopni řešit sankci, že si oni nevzpomněli. Já jim sotva mohl vymrsknout Zástavní smlouvu.

No, jen tak dál.... byrokracie bují.


Horatio

pavel.smejkal napsal(a):
Ahoj. Nevíte prosím někdo jestli by mělo být zástavní právo pro hypoteční zapsáno i u parkovacího stání? Banka to požaduje ale v katastru zdá se neni. Sad
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.1.2009, 11:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Horatio děkuji

horatio napsal:
Zálohy budou vyúčtovány podle zákona, tj. nejpozději 4. měsíc po skončení období placení záloh. Jinak řečeno, v dubnu 2009 nejpozději.

Horatio

MartiaP napsala:
Ahoj všem, nevíte někdo jak to bude s vyúčtováním záloh?Díky předem
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.1.2009, 01:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zdravim sousedi, chtel jsem se zeptat, jestli uz nekdo z vas neresil podani priznani k dani z nemovitosti?
tak nejak jsem se tim prokousal, jsem sice nekde v zacatku, ale uz ted jsem narazil na to, ze nevim, kde zjistim vymeru spolecnych casti budovy... na plancich je to sice ukazano, ale nikde jsem nezjistil, jak jsou spolecne části budovy velke.... mam pouze podil, ktery vlastnim
uff, je to dost na palicu... diky
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.1.2009, 02:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a jeste jsem se dival na nove stranky nadrokytkou.cz... uz je tam 10 etap zakreslenych v casti byty Sad
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.1.2009, 14:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahoj,
dneska jsem byl osobně na FÚ Pha 9, tak jsme to s paní nějak dosmolili:)
pokud ještě pořebuješ info jak na společné pozemky, dej vědět, naskenuju to a pošlu nebo jestli bude větší zájem pověsim to sem. Náš barák 7čka si s tim patrně poradila, nikdo se nás ve výbor skoro neptal:-) Každopádně platí, že je potřeba se stále držet svého bytu-rozměru atd. Dle pokynů na http://cds.mfcr.cz/sys/cds/scripts/tiskopisy/tiskopisy-pdf2009/5450-1_13.pdf
good luck:-)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.1.2009, 18:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahoj shimpi, ja jsem tam dneska volal a snad taky jsem to nejak udelal.
Nicmene dulezite info je, tj. to mi rekla pani, ze na stavby zkolaudovane v roce 2008 se jiz nevztahuje to 15 rocni danove osvobozeni u novostaveb, takze z bytu musime zaplatit dan. Jeste mi taky rekla, ze ze zastavenych pozemku se dan neplati, nebot se plati z te stavby... to by se melo take tykat spolecnych prostor, nebot vymera bytu se nasobi koef. 1.2. Takze vlastne zdanuji jen byt a pak pozemky ve spoluvlastnictvi... no doufam, ze jsem to pochopil dobre, neni to zrovna nejlehci priznani
pekny vikend, A.
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.2.2009, 19:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, nezapomeňte podat přiznání k dani z nemovitosti na rok 2009. Podává se jen jednou a to do 2. 2. 09 (právě dnes).
Musíte vyplnit přiznání k dani z pozemku (všechny spoluvlastnické podíly na pozemcích) + k dani ze stavby (byt).
Je to docela mazec se v tom vyznat, ale pak je to OK.
Jak psal Alevy: zastavěný pozemek není nutné danit, je zdaněný tím, že na něm stojí byt, za který daň zaplatíte. Ale všichni jsme spolumajitelé ostatních pozemků (cesty, chodníky, park apod.)
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.2.2009, 14:05  Předmět:  Humus Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobry den sousede,

po kratsi odmlce a hlavne po obleve mi to neda neprispet se svou troskou do mlyna.
Duvodem jsou tentokrat dusledky chovani nekterych nasich "sousedu". Po roztati snehu se ukazalo, jaci jedinci se mezi nami nachazeji.
Jen na kratke ceste kolem sedmicky a sestky mi nestaci prsty na obou rukach k tomu, abych spocital kolikrat se musim vyhybat psim exkrementum Exclamation
Rozhodne to neni dusledek chovani jednoho jedince. Byl bych rad, kdyby se ti, jimz je zatezko po svych psech uklizet, nad svym chovanim zamysleli. Jestli jim takove chovani nevadi, at si nechavaji psy kalet na svych pozemcich a ve svych bytech a ne na spolecnych castech! Na to neni nikdo zvedavi. Napriklad tam, kde se v jeden okamzik v parku sankuji deti, za chvili *ere rotvajler (nebo co to je) s cervenym obojkem jehoz oba majitele se tvari, jakoze je to naprosto v poradku! Nezlobte se na mne, ale to jsou prasata (omlouvam se moderatorum a prasatum, vystiznejsi vyraz privitam).
Co s takovymi jedinci delat? Sad
Nastesti jsou mezi nami i taci, kteri po svych milaccich poctive uklizeji, protoze jinak by jsme se pres ta *ovna snad ani nedostali do prace...

Sad Mad Evil or Very Mad
Vlacek
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lucinka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 18.8.2008
Příspěvky: 18


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.2.2009, 19:57  Předmět:  Re: Humus Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny,

s tímhle naprosto souhlasím. Nechápu jak si někdo vůbec může dovolit nechat psa kálet na chodník či na prostor mezi plotem a chodníkem, kde denně chodí x lidí a malých dětí. Vrcholem všeho pak je, když už se mu nepodaří psa uhlídat, že to po něm neuklidí. Tohle může opravdu dělat jen neskutečný prase. A to je proti němu opravdu to zvíře čistotný!

V létě to bude neuvěřitelná vůně, po celé cestě do baráku. Už se na to mooc těším.

Tuhle připomínku jsem si schovávala na středeční schůzi, ale když už se to tu téma načalo, nezbývá mi než se přidat.

Přísahám bohu, že až někoho uvidím, schytá to za i za všechny ostatní a bude mi jedno, jestli to bylo po prvé nebo ne.

Nebydlíme tu ani rok a už se tu dějí takovéhle prasárny. Jsem zvědavá co bude dále.

Prosím všechny, aby po svých "miláčcích" uklízeli exkrementy a nedělali z našeho, doposud celkem příjemného, bydlení latrínu.

Díky moc

Lucka


vlacek napsal:
Dobry den sousede,

po kratsi odmlce a hlavne po obleve mi to neda neprispet se svou troskou do mlyna.
Duvodem jsou tentokrat dusledky chovani nekterych nasich "sousedu". Po roztati snehu se ukazalo, jaci jedinci se mezi nami nachazeji.
Jen na kratke ceste kolem sedmicky a sestky mi nestaci prsty na obou rukach k tomu, abych spocital kolikrat se musim vyhybat psim exkrementum Exclamation
Rozhodne to neni dusledek chovani jednoho jedince. Byl bych rad, kdyby se ti, jimz je zatezko po svych psech uklizet, nad svym chovanim zamysleli. Jestli jim takove chovani nevadi, at si nechavaji psy kalet na svych pozemcich a ve svych bytech a ne na spolecnych castech! Na to neni nikdo zvedavi. Napriklad tam, kde se v jeden okamzik v parku sankuji deti, za chvili *ere rotvajler (nebo co to je) s cervenym obojkem jehoz oba majitele se tvari, jakoze je to naprosto v poradku! Nezlobte se na mne, ale to jsou prasata (omlouvam se moderatorum a prasatum, vystiznejsi vyraz privitam).
Co s takovymi jedinci delat? Sad
Nastesti jsou mezi nami i taci, kteri po svych milaccich poctive uklizeji, protoze jinak by jsme se pres ta *ovna snad ani nedostali do prace...

Sad Mad Evil or Very Mad
Vlacek
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LucinkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.2.2009, 23:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no - popravde ta dan z nemovitosti zase tak strasna nebyla.... ale po bitve kazdy general
doporucuji si vypsat pozemky z navrhu na vklad do katastru, tam by mel byt plny prehled pozemku, ktere se vztahuji k vasemu domu/bytu a take vas odpovidajici podil... ve vetsine pripadu by to mela byt 1/195.
nicmene jediny pozemek, ke kteremu nemame zadne vlastnicke pravo je 1651/1, ktere stale vlastni Nitro (je to park s temi polouschlymi stromy)
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.2.2009, 13:59  Předmět:  Re: Humus Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vážení,

ta věc je prostá, ale řešení je otázkou...

Rotvajlera si drží sousedi v našem domě, bydlí v domě 950 v přízemí. Je jako sousedy je vnímáme komplikovaně právě kvůli neudržovanému pořádku.

Jsou podnájemníky a ten vztah nemají nejen k parku, ale i ke společným prostorám v domě, pronajatá zahrada je zahovněný výběh rotvajlera, plný bordelu co pes nadělá štípáním klacků a hrabáním.

Ty klacky a klády se nám povalují i všude po chodníku a po schodech. Často se o ně zakopává, to myslím prožívají i obyvatelé domu č. 1. Kde to pes odhodí, tam to zůstane ležet (klacky a jak čtu i exkrementy). "Těším se na jaře na procházku parkem".

Jinou otázkou je bezpečnost chovu tohoto plemene, hodně záleží na majiteli. Přímo tento jedinec je časovanou bombou a nerad bych se o tom přesvědčil na vlastní kůži. Slyším jak s ním vlastníci komunikují a není to v pořádku, on neposlouchá na slovo, ani druhé, třetí a oni ho kibicují, vyhrožují, přemlouvají, místo toho, aby k nim pes získal respekt a to tím, že by důsledně trvali na vykonání příkazu.

Již jsem o tom mluvil s majitelkou bytu, ale nevím co to pomůže. Jediné řešení by bylo, kdyby jim dala výpověď, jenže to by nesměla slyšet stížnosti jen ode mne. Mj. se i divím, že majiteli bytu nevadí, že je ničen chovem velkého psa i pronajímaný byt.

Možná by bylo dobré získat více rakcí obyvatel areálu, aby majitelé pochopili, že je to skutečně zásah do práv ostatních vlastníků.

Horatio

P.S.: pár fotek, co pejsek nadělá po jedné procházce, ten den úklidová firma uklidila (na chodbě to zeje než to sklidí úklidová firma) a pár fotek z výběhu, dříve zahrady..., kolem které denně chodíme domu


K 04022009(007).JPG
 Komentář:
a pes je téměř doma...
 Velikost:  49.47 kB
 Zobrazeno:  33702 krát

K 04022009(007).JPG

K 04022009(005).JPG
 Komentář:
a teď na chodbě za roh...
 Velikost:  39.33 kB
 Zobrazeno:  33702 krát

K 04022009(005).JPG

K 04022009(003).JPG
 Komentář:
první roh chodby....
 Velikost:  31.68 kB
 Zobrazeno:  33702 krát

K 04022009(003).JPG

K 04022009(001).JPG
 Komentář:
za vchodovými dveřmi, jen stopy psa
 Velikost:  37.13 kB
 Zobrazeno:  33702 krát

K 04022009(001).JPG

K 05022009.JPG
 Komentář:
výběh, bývalá zahrada
 Velikost:  59.17 kB
 Zobrazeno:  304 krát

K 05022009.JPG

K 05022009(001).JPG
 Komentář:
a ještě dekorace a smrad z exkrementů
 Velikost:  59.25 kB
 Zobrazeno:  296 krát

K 05022009(001).JPG

Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2009, 17:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všem. no ono by nebylo na škodu zjistit, jestli oni podnájemníci mají smlouvu o pronájmu.....myslím, že tím, že nejsou vlstníci bytu, tak by nemělo být tak těžké se jich zbavit....zahrada teda vypadá katastrofálně a to nehledě na to, že ten pes může být i nebezpečný...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.3.2009, 17:22  Předmět:  Rokytka party II Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Haló haló,
týmparty zdraví všechny sousedy a v příloze najdete vše co a jak Wink


rokytka party_II_04_09.pdf
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  rokytka party_II_04_09.pdf
 Velikost:  1.91 MB
 Staženo:  429 krát
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brožáci
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Nepelova 3

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.3.2009, 20:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravime vsechny a potvrzujeme ucast. Tesime se Brozaci.
   OfflineOsobní galerie BrožáciZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Škubánková
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 16.10.2008
Příspěvky: 3


blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2009, 10:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všichni,

potvrzuji účast na dubnové párty - 2dospělý a pidi pes. Už se moc těšíme a listuju v kuchařkách Very Happy Markovci
   OfflineOsobní galerie ŠkubánkováZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2009, 13:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

shimpi + romča se samozřejmě doplňují do seznamu
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Oninka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 41
Založen: 7.2.2007
Příspěvky: 34
Bydliště: Nepelova 3/949

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2009, 22:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Oninka + Wana se zucastni a moc tesi:)
Vodnář Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie OninkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
liboraveronika
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 27.5.2008
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.3.2009, 09:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý den,
potvrzujeme účast na párty. Libor a Veronika
   OfflineOsobní galerie liboraveronikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Škubánková
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 16.10.2008
Příspěvky: 3


blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.3.2009, 10:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, z domu č.6 v zastoupení nahlašuji na mejdan Slávka a Mirku Kozakovi.
   OfflineOsobní galerie ŠkubánkováZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.3.2009, 16:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, chtela bych nahlasit dve osoby na party. Pokusim se vytvorit i bublaninu:-)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.3.2009, 13:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, Sousedka, David a pes se taky hlásí a už se nemůžou dočkat!!!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Moňa
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 18.3.2009
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.3.2009, 16:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všem, Monika a Martin se rovněž hlásí na dubnovou párty.
   OfflineOsobní galerie MoňaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.3.2009, 07:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim, pocitejte se mnou - jeden clovek
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 29


blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.4.2009, 21:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, Pavel Jannka a boxík se hlásí na party Smile
   OfflineOsobní galerie PDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2009, 18:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, můžu se zeptat, je tady někdo z domu č.953/7? Ony se odhlasovaly vyšší zálohy? A kdy? Přišel mi totiž nový evidenční list....že o ničem nevím, navíc nebylo ještě ani vyúčtování....Děkuji
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mastňáci
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 8.10.2008
Příspěvky: 3


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2009, 22:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, Na party urcite dorazime, i kdyz pozdeji.
Diky za organizaci.
Mastnaci
   OfflineOsobní galerie MastňáciZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2009, 14:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to mastňaci: tzn. 2 osoby ?.-)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr a Tereza
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2009, 20:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

potvrzujeme ucast 1 dospely. dekuji, hezky vecer
   OfflineOsobní galerie Petr a TerezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Oninka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 41
Založen: 7.2.2007
Příspěvky: 34
Bydliště: Nepelova 3/949

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.4.2009, 10:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vcera nad nasima byteckama svitil nadherny mesic:)


P1050169a.JPG
 Komentář:
mesic
 Velikost:  30.47 kB
 Zobrazeno:  225 krát

P1050169a.JPG

Vodnář Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie OninkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2