Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.4.2009, 15:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MartiaP napsala:
Ahoj, můžu se zeptat, je tady někdo z domu č.953/7? Ony se odhlasovaly vyšší zálohy? A kdy? Přišel mi totiž nový evidenční list....že o ničem nevím, navíc nebylo ještě ani vyúčtování....Děkuji


Ahoj Martia, ano, na radnem shromazdeni vlastniku, ktere probehlo myslim nekdy v rijnu, se odhlasoval prispevek do fondu oprav a uprava zaloh. Take se odhlasovala nova mimoradna zaloha ve vysi 3500 Kc na rozjezd spolecenstvi vlastniku, ktere bylo zalozeno teprve v dubnu. Proto zatim neprislo vyuctovani zaloh, nebot budou vyuctovany k 31.3.2009, kdy konci docasna sprava Ikonu.
Jinak mame 14.4. znovu schuzi spolecenstvi.
Pro podrobnosti si napis na vybor-nepelova7@centrum.cz.

Ales
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 29


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2009, 11:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

BTW, včera po 9 asi 7 letadel startovalo z Kbel. Docela hukot. Proti loňskému roku mi přijde, že se letecký provoz nad naším projektem zvětšil několikanásobně, hluku to nadělá docela dost. Taky jste si toho všimli?
   OfflineOsobní galerie PDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2009, 19:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Aleši,
děkuji moc za zprávu!
Vidíš, já bych se ani nic nedozvěděla....na první schůzi jsem byla, ale nepamatuju se, že by se něco takového odhlasovalo....každopádně děkuji za mailovou adresu, napíšu tam, a ta schůze bude zase v tom areálu Elektra?Určitě chci jít, abych byla v obraze....tím, že tam nebydlím, tak se to značně komplikuje....fakt díky
Martina

alevy napsal:
MartiaP napsala:
Ahoj, můžu se zeptat, je tady někdo z domu č.953/7? Ony se odhlasovaly vyšší zálohy? A kdy? Přišel mi totiž nový evidenční list....že o ničem nevím, navíc nebylo ještě ani vyúčtování....Děkuji


Ahoj Martia, ano, na radnem shromazdeni vlastniku, ktere probehlo myslim nekdy v rijnu, se odhlasoval prispevek do fondu oprav a uprava zaloh. Take se odhlasovala nova mimoradna zaloha ve vysi 3500 Kc na rozjezd spolecenstvi vlastniku, ktere bylo zalozeno teprve v dubnu. Proto zatim neprislo vyuctovani zaloh, nebot budou vyuctovany k 31.3.2009, kdy konci docasna sprava Ikonu.
Jinak mame 14.4. znovu schuzi spolecenstvi.
Pro podrobnosti si napis na vybor-nepelova7@centrum.cz.

Ales
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2009, 07:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahoj Martino, tak se omlouvam, to nebylo v rijnu, ale nekdy pozdeji, nebylo to ustavujici, ale prvni radne.
A.
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2009, 10:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, jj já si to myslela....jak si dáváte vědět, že je schůze? Kdo to svolává?
Prosím Aleši a kde a v kolik je ta schůze 14.4.?Psala jsem na ten mail, jaks mi jej poslal, ale zatím mi nikdo neodpověděl a já fakt nechci nic podcenit....Díky moc Martina
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pavel.smejkal
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2009, 20:16  Předmět:  Prihlaska Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj. Tez bych se prihlasil na jarni besidku, Pavel + 1na

Diky Smile
   OfflineOsobní galerie pavel.smejkalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2009, 16:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Marti,

už Ti odpověděli?

V.

MartiaP napsala:
Ahoj, jj já si to myslela....jak si dáváte vědět, že je schůze? Kdo to svolává?
Prosím Aleši a kde a v kolik je ta schůze 14.4.?Psala jsem na ten mail, jaks mi jej poslal, ale zatím mi nikdo neodpověděl a já fakt nechci nic podcenit....Díky moc Martina
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Danny1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 27


blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2009, 21:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hlásíme se taky na párty. 2 dospělí, 1 dítě
   OfflineOsobní galerie Danny1Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
just.one.day
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 6.10.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Nepelova, dům č. 7

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.4.2009, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PD napsal(a):
BTW, včera po 9 asi 7 letadel startovalo z Kbel. Docela hukot. Proti loňskému roku mi přijde, že se letecký provoz nad naším projektem zvětšil několikanásobně, hluku to nadělá docela dost. Taky jste si toho všimli?


Ahoj, jooo kdyby po deváte v pondělí v noci mě to vzbudilo asi kolem půl páte ráno a to už je opravdu moc Sad
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie just.one.dayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.4.2009, 11:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

k party: musim teda říct, že letos se hlásíme ležééérně a doufám, že se to do konce týdne zlepší, pač akce je příští sobotu a oragnizačně to musíme už nějak nadimenzovat:-)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kacka
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 15.4.2009
Příspěvky: 2


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.4.2009, 16:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pěkný den, ráda bych nahlásila 2 osoby na sousedské Vítani jara - z domu číslo 6 - Marek a Katarina. Kolik se zatím účastní lidí?

K.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie kackaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.4.2009, 11:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

27 oficiálně nahlášených zde a tak o 10ti lidech vim, že přijdou také co mi řikali, ale nějak nejsou schopni to SEM napsat, bože !
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.4.2009, 21:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nooo konecne jsem se sem po dlouhe dobe dostal
Shimpi, dva bychom se taky radi prihlasili na jarni veselici
Diky moc, Pulkic
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin S.
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.5.2008
Příspěvky: 18


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2009, 19:53  Předmět:  bezdaci minuly vikend :-/ Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

bezdaci minuly vikend ZnR


dym.JPG
 Komentář:
 Velikost:  78.39 kB
 Zobrazeno:  329 krát

dym.JPG

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Martin S.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lišáci
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 6.10.2008
Příspěvky: 4


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2009, 21:21  Předmět:  Party Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj!

Potvrzujeme účast na sobotní party 2 dospělí + 1 dítě + 1 pes

Lišáci Smile
   OfflineOsobní galerie LišáciZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš B.
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 2.10.2008
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2009, 00:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pokud Bio-předpověd dovolí, tak dorazíme ve dvou a moc toho nevysajeme, pokud ne, tak dva zanechám v nemocnici a dorazím sám Smile Ale v tom případě budu pít za tři!
   OfflineOsobní galerie Aleš B.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vlašan
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 30.9.2008
Příspěvky: 7


blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2009, 11:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, prijdeme 2 dospeli.
   OfflineOsobní galerie VlašanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2009, 12:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

k soutěži buchta/koláč: od 15.00-17.00 je jejich registrace, poté společné ochutnávání a bodování, každý může dát jen jeden hlas jednomu prezentu. Počítáme kolem 18.00 vyhlášení výsledku:-)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2009, 10:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Za nás hlásím určitě 1 dospělého na akci. Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2009, 11:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no a kdo na první party nebyl nebo byl a chce si to připomenout tak se může pokochat zde Cool http://www.youtube.com/watch?v=LgWKFvP_UgE
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2009, 15:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Shimpi: Hlasim jednoho dospeleho konzumenta. Nase family bojuje s bacily,
takze nehlasim vyssi pocty Sad

Diky,
Vlacek
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lukajdo
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Nepelova 948

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.4.2009, 12:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ciao, hlásím jako vloni 3 osoby ...

těšíme se

Lukas, Kamila, Andrea
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LukajdoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
rokytka
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 23.4.2009
Příspěvky: 1


afghanistan.gif

PříspěvekZaslal: 23.4.2009, 16:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj sousede Wink
Muzu jeste nahlasit na party 2 dospele? Marta + Jirka
   OfflineOsobní galerie rokytkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ondra Veleminsky
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: 198 00 Praha 9, Nepelova 953/7 (doufám)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2009, 09:38  Předmět:  zítřejší party! :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, chtěl bych nahlásit na zítřejší akci dva lidi.

Díky, Ondra + Martina
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Ondra VeleminskyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2009, 15:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahoj, počasí vypadá zatim ok:-) samozřejmě ještě nyní nahlášené bereme v potaz, máme už určitou zkušenost z minula a tak máme zajištěno vše pro více lidí ahoj zítra
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr a Tereza
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2009, 23:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je nam to moc lito, ale ze zitrejsi buchta/bublanina akce se musime odhlasit, ponadz jsme odvolani smer prarodice naseho draheho detatka Rolling Eyes Takze si to vsichni pekne uzijte a priste uz urcite dorazime
   OfflineOsobní galerie Petr a TerezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Oninka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 41
Založen: 7.2.2007
Příspěvky: 34
Bydliště: Nepelova 3/949

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.4.2009, 20:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Vodnář Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie OninkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.4.2009, 10:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všem,
v sobotu se zúčastnilo celkem 63 lidí což bylo o pár méně než na podzim, přesto se to povedlo, tedy určitě za organizátory spokojenost Cool

Ztráty a Nálezy: mám doma 2 plastové krabičky s modrým víkem od buchet/koláčů a jednu termo tašku oranžovou, majitelé napište mi zprávu ohledně předání
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.4.2009, 14:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

taky nějaké foto


Fotografie014.jpg
 Komentář:
 Velikost:  192.39 kB
 Zobrazeno:  275 krát

Fotografie014.jpg

Fotografie018.jpg
 Komentář:
 Velikost:  59.51 kB
 Zobrazeno:  252 krát

Fotografie018.jpg

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
wana
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 20.10.2008
Příspěvky: 3


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2009, 07:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mam doma cervenou bundu, majiteli ozvi se Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie wanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2