Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.6.2009, 19:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zprávy ze stavebního úřadu Prahy 9:
1) Minulý týden proběhla kolaudace a je hotová. Byl vydán souhlas s užíváním. (teď se prý dává souhlas místo povolení k užívání).
2) Závora opravdu vadila v kolaudaci. Závoru dodělat lze a dokud si někdo nebude stěžovat, bude to OK. Nicméně cesta a stání jsou vedeny jako veřejně přístupné, přesto, že nepatří městu. Aby to bylo zcela korektní, bude třeba jednat s oborem dopravy, nechat vyměnit dopravní značky atd. Úklid a osvětlení je na nás už teď.
3) Plot lze zvýšit, povolený je plot max. 2 metry vysoký, musí být průhledný (lze nechat zarůst). Mělo by se to oznámit magistrátu. Měl by souhlasit majitel sousedního pozemku.
4) Již bylo vydáno stavební povolení na etapu Rezidence a na Harfu 4.
5) Když jsem se ptal na revitalizační projekt www.parkrokytka.cz tak na mne hleděli dost překvapeně. Městská část s tím nemá nic společného, je to jenom studie společnosti Codeco. Město na něco takového nemá peníze, v územním plánu se s tím prý nepočítá.

PQ


Naposledy upravil PQ dne 3.6.2009, 20:56, celkově upraveno 1 krát.
   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.6.2009, 19:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A nevite nekdo, jak ma probehnout to oficialni oznameni, ze je objekt obytnej? Ze jako my mame zacit platit x dnu od povoleni k uzivani, ale kdo a jak nam to ma oznamit, ze je povoleni k uzivani, to ve smlouve neni ne?

Jo a taky postradam neco zelenyho v tech betonovejch kvetinacich, na hranici pozemku hornich domu (1 - 6) smerem k ulici. Nevite, co s nimi planuje investor? Ze si to osadime pak za svoje? Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.6.2009, 20:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Z procházky okolo projektu:
- plot je fakt pro smích, už se přes něj vesele leze (foto)
- dešťová voda z balkonů hloubí na zahrádkách strouhy, kde nic neporoste (pruh písku na fotce)
- černozem buď někdo ukradl nebo ji spláchl déšť Sad
pq

to Jana: zbytek ceny se budoucí kupující zavazuje uhradit nejpozději do 30 dnů ode dne, kdy bude budoucím prodávajícím informován o Povolení k užívání Bytové jednotky na účet .... IV. 2.c)
Jo a do té zídky ještě prý něco vysadí.

to majitel007: návod na parkování je dobrej pro pobavení. Tím to bohužel končí, pokud to človek nebude jen pronajímat, ale parkovat tak, aby se dostal pohodlně do kufru


Image00001.jpg
 Komentář:
 Velikost:  425.98 kB
 Zobrazeno:  23508 krát

Image00001.jpg

Image00003.jpg
 Komentář:
 Velikost:  449.41 kB
 Zobrazeno:  287 krát

Image00003.jpg

   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.6.2009, 00:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A jak zjistim vysi doplatku? To mi nekdo posle? Nikdo mi nedal celkovou sumu vc. dph oficialne.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Certik
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.6.2009, 19:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V některých věcech jsou rychlí. Už nám přišel dopis s výzvou k doplatku, je v něm uvedená konečná částka.

Jak to budete řešit s případnou slevou na špatně využitelný sklep? Zaplatit všechno a pak to od nich chtít zpět nebo si nějakou slevu "odhadnout" a zaplatit o to méně? Už se Vám někdo ozval s konkrétní výší nabídnuté slevy?
   OfflineOsobní galerie CertikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lukas33
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 15.10.2008
Příspěvky: 11


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2009, 07:40  Předmět:  doplatek Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jo to by mne taky zajimalo, co kdyz ten doplatek snizime treba o 50tis? Precejen tech zavad tam je hodne a reseni v nedohlednu, takze az budou vsechny zavady vyreseny, rad doplatim, nema s tim nekdo zkusenost?
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie Lukas33Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Evka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 13


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2009, 08:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny,
taky už mi včera dorazil dopis s výzvou,abych doplatila zbytek kupní ceny.Taky mi přijde nelogické platit za něco co jsem ani nepřevzala,nehledě na to,že probíhala nějaká předpřejímka.To tedy mám nejdřív zaplatit a poté si teprve zkontrolovat a převzít byt?To tedy netusím s kým se pak budu dohadovat
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2009, 09:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Evka napsala:
Zdravím všechny,
taky už mi včera dorazil dopis s výzvou,abych doplatila zbytek kupní ceny.Taky mi přijde nelogické platit za něco co jsem ani nepřevzala,nehledě na to,že probíhala nějaká předpřejímka.To tedy mám nejdřív zaplatit a poté si teprve zkontrolovat a převzít byt?To tedy netusím s kým se pak budu dohadovat
je to technická záležitost.... Realně mužete požadovat novou řádnou přejímku(na tu máte dík zpackanosti té první nárok)

Po jejím provedení budete muset, ale tak jako tak zaplatit bez ohledu na to jestli jsou závady odstraněny....(ty musíte řešit až následně)

Odkladný účinek mají jen závady bránící užívání.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2009, 21:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

boner napsal:
Evka napsala:
Zdravím všechny,
taky už mi včera dorazil dopis s výzvou,abych doplatila zbytek kupní ceny.Taky mi přijde nelogické platit za něco co jsem ani nepřevzala,nehledě na to,že probíhala nějaká předpřejímka.To tedy mám nejdřív zaplatit a poté si teprve zkontrolovat a převzít byt?To tedy netusím s kým se pak budu dohadovat :smt011
je to technická záležitost.... Realně mužete požadovat novou řádnou přejímku(na tu máte dík zpackanosti té první nárok)

Po jejím provedení budete muset, ale tak jako tak zaplatit bez ohledu na to jestli jsou závady odstraněny....(ty musíte řešit až následně)

Odkladný účinek mají jen závady bránící užívání.

To Evka, boner: Podle mého názoru je smlouva stavěna tak, že zaplatit musíme do 30 dnů po oznámení o kolaudaci. Nebere se žádný ohled na to, zda nějaké přejímací řízení proběhlo nebo nikoliv, nebo zda byly nalezeny nějaké (jakékoliv) chyby. Podle smlouvy může přejímací řízení probíhat i po platbě. Odkladný účinek nemá podle mne nic.
   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2009, 15:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PQ napsal(a):
boner napsal:
Evka napsala:
Zdravím všechny,
taky už mi včera dorazil dopis s výzvou,abych doplatila zbytek kupní ceny.Taky mi přijde nelogické platit za něco co jsem ani nepřevzala,nehledě na to,že probíhala nějaká předpřejímka.To tedy mám nejdřív zaplatit a poté si teprve zkontrolovat a převzít byt?To tedy netusím s kým se pak budu dohadovat
je to technická záležitost.... Realně mužete požadovat novou řádnou přejímku(na tu máte dík zpackanosti té první nárok)

Po jejím provedení budete muset, ale tak jako tak zaplatit bez ohledu na to jestli jsou závady odstraněny....(ty musíte řešit až následně)

Odkladný účinek mají jen závady bránící užívání.

To Evka, boner: Podle mého názoru je smlouva stavěna tak, že zaplatit musíme do 30 dnů po oznámení o kolaudaci. Nebere se žádný ohled na to, zda nějaké přejímací řízení proběhlo nebo nikoliv, nebo zda byly nalezeny nějaké (jakékoliv) chyby. Podle smlouvy může přejímací řízení probíhat i po platbě. Odkladný účinek nemá podle mne nic.
jj máte pravdu...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2009, 11:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Novinky u IKONU:

Co je u nás nového 6.6.2009
...Po projektu Zahrady nad Rokytkou a Tulipa Rokytka se třetím významným developerským projektem ve správě naší společnosti, situovaným v lokalitě bývalé průmyslové části Vysočan, stal projekt Dvůr nad Rokytkou.

http://www.ikon.cz/det.klienti.php
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
markulka.b
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 13.5.2009
Příspěvky: 39


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.6.2009, 16:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak ta jejich povedená Předpřejímka je opravdu 1.přejímka:) teď mi to potvrdil Lexxus:-)že už sme absolvovali 1.techickou přejímku,tak přeci není důvod nezaplatit:-)
a kvuli sklepu apod.závadám mě(nás)bude v nejbližších dnech kontaktovat přímo investor..tak to sem opravdu zvědavá,co vymysleli..
   OfflineOsobní galerie markulka.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
markulka.b
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 13.5.2009
Příspěvky: 39


blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2009, 08:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Máte někdo info o druhé přejímce?(kontrola opravených závad..)mělo to být do 30ti dnů od technické přejímky a BAK mi napsal,že byty se budou předávat od pulky července..ale o kontrole nepadlo ani slovo..
   OfflineOsobní galerie markulka.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Certik
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2009, 19:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

markulka.b napsal(a):
Máte někdo info o druhé přejímce?(kontrola opravených závad..)mělo to být do 30ti dnů od technické přejímky a BAK mi napsal,že byty se budou předávat od pulky července..ale o kontrole nepadlo ani slovo..


Pokud jsme dobře pochopili při přejímce pána, který tam s námi byl, tak žádná samostatná kontrola se nekoná. Prostě se projdou opravy a pokud budou všechny v pořádku, tak se zkontrolují a předají měřáky, vymění zámky a předají klíče.
   OfflineOsobní galerie CertikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lukas33
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 15.10.2008
Příspěvky: 11


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2009, 17:30  Předmět:  2há přejímka Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

na druhou přejímku sme se taky ptali v lexxusu a tam nám řekli, že (ikdyž to je ve smlouvě) už žádná další nebude - až při předání bytu si zkontrolujeme, že vše opravili (vtipálek)! A když to neopraví tak to prý plynule přejde do reklamace.
Ale na druhou a třetí přejímku máme nárok, takže prý stačí zavolat do BAKu - pravděpodobně tomu člověku kdo vás provázel (je na něj číslo na předávacím papíře) a domluvit si další "kontrolu závad" a pak jen uhánět a uhánět bak aby něco dělali se závadama, protože to nikdo za vás neudělá
Jinak co se týče termínu nám v Lexxusu řekli, že podpis smluv + předání klíčů začnou až začátkem srpna, že prý v červenci nikdo ještě bydlet nebude.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie Lukas33Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Evka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 13


blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2009, 20:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lukas33 napsal:
na druhou přejímku sme se taky ptali v lexxusu a tam nám řekli, že (ikdyž to je ve smlouvě) už žádná další nebude - až při předání bytu si zkontrolujeme, že vše opravili (vtipálek)! A když to neopraví tak to prý plynule přejde do reklamace.
Ale na druhou a třetí přejímku máme nárok, takže prý stačí zavolat do BAKu - pravděpodobně tomu člověku kdo vás provázel (je na něj číslo na předávacím papíře) a domluvit si další "kontrolu závad" a pak jen uhánět a uhánět bak aby něco dělali se závadama, protože to nikdo za vás neudělá
Jinak co se týče termínu nám v Lexxusu řekli, že podpis smluv + předání klíčů začnou až začátkem srpna, že prý v červenci nikdo ještě bydlet nebude.
takže myslíš,že si ty závady bytu můžeme prohlídnout před předáním a nějak to řešit?
Mě zase bylo řečeno,že se byty budou předávat v průběhu července,ale pokud řekli v průběhu,tak to může znamenat na konci července-začátek srpna.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lukas33
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 15.10.2008
Příspěvky: 11


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2009, 20:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

určitě, já mám v plánu tam zajít na prohlídku příští týden. Už podle smlouvy máš nárok na další prohlídku pro zjištění zda byly závady odstraněny. A navíc jak jsi se zástupcem BAKu podepsala, že to odstraní do 30dnů, tak se dá odkazovat i na to. Pokud by se bránili, tak bych to vzal přes lexus, jelikož to je i v budoucí smlouvě (že nejpozději do 30dnů proběhne další přejímka pro zjištění závad).
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie Lukas33Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Evka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 13


blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2009, 20:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lukas33 napsal:
určitě, já mám v plánu tam zajít na prohlídku příští týden. Už podle smlouvy máš nárok na další prohlídku pro zjištění zda byly závady odstraněny. A navíc jak jsi se zástupcem BAKu podepsala, že to odstraní do 30dnů, tak se dá odkazovat i na to. Pokud by se bránili, tak bych to vzal přes lexus, jelikož to je i v budoucí smlouvě (že nejpozději do 30dnů proběhne další přejímka pro zjištění závad).
a to jsi se přímo domlouval s tím stavbyvedoucím a nebo tam jdeš na vlastní pěst?
Dům č.3??
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lukas33
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 15.10.2008
Příspěvky: 11


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.6.2009, 21:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vezmu to přes toho člověka, který s náma sepisoval závady, již při podpisu sme se bavili, že by to měli opravdu odstranit do 30dnů. Takže určitě budu kontaktovat přímo jeho. Ještě to nemám domluveno.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie Lukas33Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
prazak
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 12


blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.6.2009, 11:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak mi prisel dopis s vyzvou k prejimce (predprejimce). Pekne to udelali - timto dopisem se vykroutili z chaosu, ktery okolo prejimek panoval (spojuji slova prejimka a predprejimka). Takze podle toho dopisu ti, co podepsali protokol uz nemusi chodit.
   OfflineOsobní galerie prazakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kolcestr
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 4


blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.6.2009, 12:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím, je to banda přímo neskutečná! Já se každopádně budu dožadovat další přejímky. Vyzívám všechny, kteří řeší nějaké nedodělky nebo jakýkoliv problém, aby neplatili kupní cenu, dokud nebude vše vyřešeno. Bude-li nás takových víc, bude to na ně platit.
   OfflineOsobní galerie KolcestrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
markulka.b
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 13.5.2009
Příspěvky: 39


blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.6.2009, 13:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kolcestr napsal(a):
Zdravím, je to banda přímo neskutečná! Já se každopádně budu dožadovat další přejímky. Vyzívám všechny, kteří řeší nějaké nedodělky nebo jakýkoliv problém, aby neplatili kupní cenu, dokud nebude vše vyřešeno. Bude-li nás takových víc, bude to na ně platit.


Už sem několikrát volala do Lexxusu i Baku..S Bakem nemáme smlouvu,takže jim je to udajně jedno a ať si to řešíme s Lexxusem a Natriem..a prý jim máme věřit,že to opraví Laughing a že na další přejímky nemají čas..když sem začala vyhrožovat,že právně napadnu Přejímací protokol,který sem bohužel podepsala,a že tím pádem nezaplatím..tak mi volal Lexxus,že jsem na seznamu klientů,kteří samozrějmě absolvují další přejímku..Termín by měl být stanoven do konce týdne.. Kupní cenu ještě hradit nebudeme,nemáme dořešené parkovací stání a sklep..výměna již není možná,takže nám dají finanční kompenzaci..jen sem zvědavá jakou..Počkám do konce týdne a když se nevyjádří k termínu,tak stahuju podpis..a uvidím,co dál..
   OfflineOsobní galerie markulka.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lostekos
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 13.5.2009
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.6.2009, 11:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nám ponúkli zľavu na sklep 10%. To si asi robia srandu. Taký sklep by som nechcel ani zadarmo, zľava pár tisíc mi ten priestor zabratý rúrami nenahradí (fotka je v mojom príspevku pár strán dozadu).
   OfflineOsobní galerie lostekosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
markulka.b
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 13.5.2009
Příspěvky: 39


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.6.2009, 13:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nám taky nabídli slevu 10% což je dost směšný..to neodpovídá ani sklepu o 40cm menšímu..my s tím nesouhasili a bojujeme dál:)chtěli sme ten sklep aspon vymenit,ale to už taky není možné..
   OfflineOsobní galerie markulka.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.6.2009, 22:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dostal jste někdo konkrétní vyjádření výše slevy, případně novou cenu sníženou o slevu? Máte to s developerem řešeno dodatekem ke smlouvě, jinak písemně nebo posíláte všechny peníze? Deadline je za rohem.
PQ
   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Evka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 13


blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.6.2009, 12:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
dnes jsem dostala výzvu od Lexxusu na zaplacení zálohy 5000,- na budoucí zálohy spojené se správou budovy.
Přišlo ještě někomu něco podobného?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Certik
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.6.2009, 13:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Byl jste se někdo podívat v poslední době u projektu? Dodělali slibovanou závoru a intercom v suterénu? Něco nového s parkem?
   OfflineOsobní galerie CertikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fiq
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 20


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.6.2009, 15:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Co se tyka penez a placeni, tak je to uz snad i vtipne. Dostali jsme slevu na sklep a pote dopis mailem ze se nam cena zvedla o 242 Kc za vstupni branu. Takze trochu chaos. Jinak pri komunikaci s Natriem bylo prislibeno, ze bude sdelena vysledna cena, respektive doplatek, ktery zbyva, pisemne dopisem/mailem. Melo by to byt tento tyden. Tak vyckavame.

Uz se Vam nekomu nekdo ozval co se tyka prejimek podle smlouvy, oploceni pozemku 28 a privedeni intercomu?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie FiqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cumacek
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 21.3.2009
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.6.2009, 16:33  Předmět:  Natrium Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak my jste písemně výzvu k uhrazení doplatku dostali už před cca 3 týdny. Zároveň jsme také obdželi výzvu k předpřejímce podle smlouvy - s tím, že pokud jsme již protokol podepsali, nemáme na tetno dopis reflektovat.
   OfflineOsobní galerie cumacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.6.2009, 17:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Závoru meli montovat dnes, ale pro déšt to nechali na čtvrtek

Intercom jsou udělané krabice vytahaná kabeláž, ale nejsou osazené(také prý dodělají do konce týdne)

Oplocení pozemku 28 a ozelenění není a bude prý až nějak do konce července( vrátný říkal něco jako, že se má ještě dělat ozelenění i v místě kde stáli buňky takže se to bude dělat najednou až tam bude volno)

na zahradách dali do míst kde dělala voda z balkonů rejhy kusy travních koberců - tak to snad pomůže
Rolling Eyes
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2