Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Yasu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM “E“

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.7.2009, 22:44  Předmět:  Nález USB Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dneska kolem 22:10 jsem nasla na ceste smerem ke Sparu USB.
Predpokladam, ze pro majitele dost cena vec.

At se mi majitel ozve do posty domluvime se na predani.

Yasu
Rak Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie YasuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
pheight
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 51
Založen: 12.11.2007
Příspěvky: 67


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2009, 14:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem našel klíče od auta a neozval se nikdo...
Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie pheightZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.8.2009, 10:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Možná by nebylo od věci USB trochu víc popsat - typ, velikost, barvu atp....

Freddie
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
QWER
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 99


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.8.2009, 19:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie napsal:
Možná by nebylo od věci USB trochu víc popsat - typ, velikost, barvu atp....

Freddie

Jeji majtel asi ví jak vypadá.. když by nálezce napsal třeba že je šedivo-zelená 1Gb značka jogr tak bude majitelu hned několik Laughing Laughing
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie QWERZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2