Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.8.2009, 10:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

prazak napsal(a):
ahoj sousedi,
tak uz Vas pry bydli priblizne 40 bytu....

mam dotaz ohledne elektromeru - vim, ze existuji dva druhy kupnich smluv. v tech "puvodnich" byla nejaka veta, na zaklade ktere se dala postavit argumentace prevedeni elektromeru z developera na kupujiciho. V novejsich je zakotveno, ze elektromer si nove plati kupujici. Mate nekdo prosim tu puvodni smlouvu, jak presne znela?
moc diky
Přesné znení tady nemám.... Ale byla tam formulace, že při předání dojde i k předaní stavu energii zejména pak elektřiny a vody a bude o tom vyhotoven zápis do předávacího protokolu.

Z toho je patrné,že tam ten elektromer musí být.

Relně je to ale tak, že si musíte podat žádost o instalaci na PRE a investor jen uhradí převodem ten poplatek. Takže se při předání už nic nepřevádí protože ten elektromer je rovnou přihlášen na Vás.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
rokytak
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 24.10.2007
Příspěvky: 4


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.8.2009, 13:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

prazak napsal(a):

mam dotaz ohledne elektromeru - vim, ze existuji dva druhy kupnich smluv. v tech "puvodnich" byla nejaka veta, na zaklade ktere se dala postavit argumentace prevedeni elektromeru z developera na kupujiciho. V novejsich je zakotveno, ze elektromer si nove plati kupujici. Mate nekdo prosim tu puvodni smlouvu, jak presne znela?
moc diky


ahoj, ja som dostal kluce minuly piatok. mam tu povodnu zmluvu, ale pokial viem, tak jediny rozdiel je, ze tam ta zmienka o elektromeri na vlastne naklady proste nie je. ak by som vedel na ktory paragraf presne sa pozriet (rozdiel), tak odpoviem presnejsie
   SkrytýOsobní galerie rokytakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.8.2009, 09:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

prazak napsal(a):
ahoj sousedi,
tak uz Vas pry bydli priblizne 40 bytu....
mam dotaz ohledne elektromeru - vim, ze existuji dva druhy kupnich smluv. v tech "puvodnich" byla nejaka veta, na zaklade ktere se dala postavit argumentace prevedeni elektromeru z developera na kupujiciho. V novejsich je zakotveno, ze elektromer si nove plati kupujici. Mate nekdo prosim tu puvodni smlouvu, jak presne znela?
moc diky

O převodu médií se píše v článku IV. odstavci 2. (KS jsou v příloze.) Číslo v názvu odpovídá datu dané verze. V té z roku 07 se píše o převodu (eletroměr tedy už tam je). V té z 08 je už doplněno o tom, že klient platí elektroměr.
Nakonec jsme ale dostali k podpisu tuto verzi:
2. Prodávající se zavazuje předat kupujícímu a kupující se zavazuje převzít nejpozději do 14 dnů ode dne splnění podmínek uvedených v předchozím odstavci 3 paré klíčů a 1 ovládání otevírání vstupního vjezdu do Budovy, které jsou nutné k řádnému užívání Bytové jednotky. O předání Bytové jednotky, klíčů, ovládání a o stavu měřičů médií bude sepsán mezi smluvními stranami protokol. Kupující se zavazuje do 10 dnů ode dne předání Bytové jednotky přehlásit veškeré dodávky výše uvedených médií na svoje jméno; prodávající se zavazuje poskytnout kupujícímu nezbytnou součinnost při přehlášení těchto médií.
A elektroměr platil developer. Možná to tak budou mít všichni.
PQ


KS_vzorDNR_070605.DOC
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  KS_vzorDNR_070605.DOC
 Velikost:  146.5 kB
 Staženo:  485 krát
KS_vzorDNR_080604.DOC
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  KS_vzorDNR_080604.DOC
 Velikost:  148 kB
 Staženo:  441 krát
   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ivosek7
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 11


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.8.2009, 13:23  Předmět:  Už bydlíme Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JJ souhlasí. My jsme přebírali byt před týdnem a od soboty v něm bydlíme.
Po podpisu smlouvy jmse dostali předvyplněnou žádost na PRE a potvrzení o zaplacení elektroměru ze strany investora. S tím jsme šli na PRE na Jungmanově náměstí a podali žádost. Je to trochu pro otrlé, neboť chování paní u přepážky bylo na úrovni buranství, kdy jakýkoliv náš dotaz byl komentován, jak to že to nevíme a co to po ní vlastně chceme. Na místě Vám také sdělí datum instalace elektroměru, který dle mého názoru musí být naistalovaný před vlastní přejímkou bytu.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie ivosek7Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ladis
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.8.2009, 06:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nam maji elektromer zapojit zitra. Jenom se chci zeptat, museli jste byt pritomni pri jeho instalaci?
   OfflineOsobní galerie LadisZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ivosek7
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 11


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.8.2009, 08:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ladis napsal(a):
Nam maji elektromer zapojit zitra. Jenom se chci zeptat, museli jste byt pritomni pri jeho instalaci?

My jsme v době instalace elektroměru byli na dovolené, takže jsme pouze nahlásili p. Jiráskové z BAKu datum a čas instalace a oni se o to postarali.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie ivosek7Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2009, 09:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý den,

Tušíte někdo jak je to s připojením k internetu a strukturou vnitřní sítě? Při předání bytu jsme k tomu žádnou dokumentaci nedostali. Děkuji
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ivosek7
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 11


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2009, 09:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

boner napsal:
Dobrý den,

Tušíte někdo jak je to s připojením k internetu a strukturou vnitřní sítě? Při předání bytu jsme k tomu žádnou dokumentaci nedostali. Děkuji
Co jsem zjišťoval, tak do každého bytu vede pouze telefoní linka-drát, takže jediná možnost je zatím zavést si do bytu ADSL od O2, ale díky neoptickým kabelům (investor šetří kde se dá) můžeme zapomenout na vyšší rychlost než 8 MBit/s, což po včerejším aktivování linky u nás v bytě technikem je reálně na 4,5 MBit/s. Již před rokem jsem vznesl požadavek na investora o možném zavedení UPC, aby mohli položit rozvody do rozkopané stavby, ale bylo mi sděleno, že investor to nebude financovat!!?? Přitom ulice Podkovářská a přilehlý projekt Nová Harfa je zasíťována od UPC, a internet z vlastní zkušenosti uspokojí svou rychlostí, spolehlivostí a hlavně cenou snad každého. Nehledě na to, že kabelová TV nespomaluje výkon internetu, jak je to u O2 ADSL. Ptal jsem se na stánku UPC a divili se, že to v našem projektu není (údajně do konce roku se možná pokusí nás připojit, ale moc tomu nevěřím). 275 bytů je pro ně zajímavé a zavedení linek prý zafinancují sami, ale je otázka vedení kabelů přes společné a jiné pozemky, ale to je na jinou diskuzi.

Jinak zavedení linky od O2 trvá 10-14 dnů od sepsání smlouvy a mají teď akční cenu 600Kč/měsíc na první rok což trochu vykompenzuje tu kvalitu. Jo, a nedával jsem si závazek na 24 měsíců u O2, co kdyby se v budoucnu UPC či jiný lepší poskytovatel objevil.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie ivosek7Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2009, 09:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

boner napsal:
Dobrý den,

Tušíte někdo jak je to s připojením k internetu a strukturou vnitřní sítě? Při předání bytu jsme k tomu žádnou dokumentaci nedostali. Děkuji

Bohužel tuším/vím. Vnitřní síť není. Vůbec. Jsou jen rozvody STA a telefonní linky. Jediná současné varianta je ADSL, což je při jejich cenách jen pro marnotratníky. Už jsem se pídil, po alternativách a našel jsem například tuto variantu: http://www.rychlydrat.cz/?id=24 Jejich ceny začínají na 300 za 4Mbit, symetrický, 1:20. Bohužel bude nutné, aby se k tomu (budeme-li mít zájem) vyjádřilo společenství vlastníků.
   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2009, 11:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dik za info, je to trochu překvápko....osobně ale nejsem moc náročný takže mi adsl pohodlně stačí. O2 moc nemusím ....nadruhou stranu zkušenost s radiokomunikacema byla ještě otřesnější...Kabelová TV mne nezajímá, ale internet od UPC když časem bude.... bude fajn Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepazdepa
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 23.8.2009
Příspěvky: 4


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2009, 12:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nepodařilo se Vám někomu náhodou zachytit zdarma WiFi podle http://www.praha9net.cz/ ? Na ul. Kolmá 6 je prý vysílač, nicméně mě se z domu 0 (959) žádný takový vysílač zachytit na notebook nepodařilo.
Je skutečně jediná možnost ADSL od O2? Děkuji za případné odpovědi.
   OfflineOsobní galerie PepazdepaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.8.2009, 12:51  Předmět:  adsl Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

co jsme tak zkusmo zjistovali, tak volny tam ma sve pokryti, tzn. bez pausalu za pevnou, nextra s pevnou, ale taky to udela, ma i pausal s nizsi agregaci pro hamouny Cool

predpokladam, ze s pevnou to udela kazdy poskytovatel adsl

pak musime jit do upc, to je uplne jiny kafe, at s tv tak i samozrejme internet
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
prazak
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 12


blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.8.2009, 09:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

sousedé,
díky za komentáře ke smlouvě, resp. k elektroměrům. teď bych s dovolením měl další dotaz na tip na kuchyňské studio? Wink
   OfflineOsobní galerie prazakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ivosek7
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 11


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.8.2009, 10:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

prazak napsal(a):
sousedé,
díky za komentáře ke smlouvě, resp. k elektroměrům. teď bych s dovolením měl další dotaz na tip na kuchyňské studio? Wink
Bylo mi přes moje známé doporučeno www.kuchyne-katalpa.cz

Byl jsem v Holešovicích na jejich pobočce a byl jsem s přístupem i s návrhy, které jsou zdarma spokojen. Maximální cenu za kuchyň jsem dopřeu řekl, a oni udělali návrh a maximální možnou výbavu kuchyně.
Mám pocit že mají do konce srpna slevu 20%.

Já bych si je osobně vybral, byl jsem v dalších 3 jiných studiích, ale tady jsem měl pocit, že mě nechtějí "oškubat". Nakonec mi kuchyň udělá známý stolář, takže nemůžu přímo z vlastní zkušenosti říct jak probíhá realizace, ale na Zličíně v projektu Cental Group dělali hodně kuchyní a prý byli všichni spokojeni.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie ivosek7Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ladis
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 9


blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.8.2009, 07:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

chci se zeptat, zda-li jste dostali při přejímce projektovou dokumentaci alespoň k nahlédnutí?? Nebo proti čemu se vlastně ta přejímka dělá, resp. s čím se reálné provedení srovnává? Máte kontakt na osobu, která je schopná poskytnout projektovou dokumentaci? Díky
   OfflineOsobní galerie LadisZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.8.2009, 19:08  Předmět:  tepla voda Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

SOS: vsem vam po nastehovani netekla tepla voda? na budiku na chodbe mame 20 stupnu a voda opravdu tece studena. mozna neco delame spatne... zapinali jste nekde neco nebo jste jen otocili kohoutkem v koupelne a tekla. diky
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martye
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 43


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.8.2009, 23:56  Předmět:  Re: tepla voda Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jana napsala:
SOS: vsem vam po nastehovani netekla tepla voda? na budiku na chodbe mame 20 stupnu a voda opravdu tece studena. mozna neco delame spatne... zapinali jste nekde neco nebo jste jen otocili kohoutkem v koupelne a tekla. diky


tepla voda tiekla minimalne v baraku 7 Smile
a bez akychkolvek zasahov
   OfflineOsobní galerie martyeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2009, 10:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zvlastni, kdyz jsme prisli asi v pul sesty, netekla, asi 30 minut po tom, co jsem to sem napsala, tect zacla Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2009, 15:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to vypadá, ze přes den teplá voda neteče a večer ano. A můžu to odtáčet jak dlouho chci.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
markulka.b
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 13.5.2009
Příspěvky: 39


blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.9.2009, 13:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jana napsala:
Tak to vypadá, ze přes den teplá voda neteče a večer ano. A můžu to odtáčet jak dlouho chci.


Tak nám v domě č.4 taky teplá voda neteče..už ste to nějak řešili?
   OfflineOsobní galerie markulka.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HonzaB
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 55


blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.9.2009, 14:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jana napsala:
Tak to vypadá, ze přes den teplá voda neteče a večer ano. A můžu to odtáčet jak dlouho chci.


V domě 10 není s teplou vodou problém. Teče stále a pořád. Její teplota je tak akorát. Není to na to, aby se člověk opařil. Vyloženě horká to taky není. Uvidíme, až bude bydlet víc lidí, jestli se to zlepší. Přece jenom teď chvilku trvá, než to doteče v trubkách.
   OfflineOsobní galerie HonzaBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HonzaB
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 55


blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.9.2009, 14:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

prazak napsal(a):
sousedé,
díky za komentáře ke smlouvě, resp. k elektroměrům. teď bych s dovolením měl další dotaz na tip na kuchyňské studio? Wink


Nám vyrábí kuchyň firma Emka (http://www.interierynaklic.info). Před pár lety dělali kuchyň rodičům, takže jsme na ně měli pozitivní reference. Nemůžu si stěžovat.

Výborný přístup měli i u Říhy (kuchyně Říha na Balabence), akorát kvůli našim velmi specifickým požadavkům se jejich cena dostala výše než v Emce.
   OfflineOsobní galerie HonzaBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HonzaB
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 55


blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.9.2009, 14:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ivosek7 napsal:

Jinak zavedení linky od O2 trvá 10-14 dnů od sepsání smlouvy a mají teď akční cenu 600Kč/měsíc na první rok což trochu vykompenzuje tu kvalitu. Jo, a nedával jsem si závazek na 24 měsíců u O2, co kdyby se v budoucnu UPC či jiný lepší poskytovatel objevil.


Ve stejný den, co jsem O2 objednal mi volal od nich člověk a domluvil se mnou zapojení telefonu, což se uskutečnilo včera. Modem jsem měl na poště už v pátek. Celkem to od objednání netrvalo víc než 5 pracovních dní. Měřil jsem včera odpoledne rychlost na dsl.cz a vyšplhalo se to na 5Mbit. Za 600,- na měsíc celkem ideální.

K UPC - bavil jsem se o tom s investorem a co říkal, tak UPC přišlo cca v červnu, že by to chtěli natáhnout. To jim samozřejmě zatrhli a řekli, že měli přijít před půl rokem, kdy nebyla ještě hotová stavba. Ani se jim nedivím. Nechat si rozkopávat vpodstatě hotové baráky...
   OfflineOsobní galerie HonzaBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.9.2009, 17:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

markulka.b napsal(a):
Jana napsala:
Tak to vypadá, ze přes den teplá voda neteče a večer ano. A můžu to odtáčet jak dlouho chci.


Tak nám v domě č.4 taky teplá voda neteče..už ste to nějak řešili?


Jsem taky ze 4ky a pani z Ikonu mi rikala, ze to resi s Prazskou teplarenskou, ze to neni rozhodne normalni. Vysledovala jsem, ze to nejde v dobe, kdy maji pocit, ze tam nikdo neni, protoze to tece o vikendu a vecer. Nebydlime tam zatim, takze nemuzu zas az tak uplne zjistit, jak to je, ale zatim to takhle vychazi. Mozna je to proto, ze nas tam bydli malo... nevim. Ale slibila, ze to rychle vyresi.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RudyMatejka
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 48
Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 1


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.9.2009, 21:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj vsem, ... zvazuju koupi bytu v projektu Dvur nad Rokytkou, ... muze mi nekdo, kdo uz bydli, rict kolik jsou poplatky (elektrika, atd. ...) za sluzby ... napr. byt 3+kk ... diky za pomoc ...
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie RudyMatejkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HonzaB
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 55


blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.9.2009, 22:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

RudyMatejka napsal:
Ahoj vsem, ... zvazuju koupi bytu v projektu Dvur nad Rokytkou, ... muze mi nekdo, kdo uz bydli, rict kolik jsou poplatky (elektrika, atd. ...) za sluzby ... napr. byt 3+kk ... diky za pomoc ...


Mě by to taky zajímalo. Bydlíme tu už přes týden a tuto informaci jsem zatím od nikoho nedostal.

Podmínkou přejímky byla platba 5000,- IKONu, takže hádám, že minimálně první měsíc se platí z toho.

Jsem zvědavý kolik to bude. Na bývalém podnájmu 2+kk, kde se platila i recepce, to bylo 3900,- za měsíc. Samozřejmě se to ale těžko dá srovnávat.
   OfflineOsobní galerie HonzaBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
markulka.b
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 13.5.2009
Příspěvky: 39


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2009, 10:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jana napsala:
markulka.b napsal(a):
Jana napsala:
Tak to vypadá, ze přes den teplá voda neteče a večer ano. A můžu to odtáčet jak dlouho chci.


Tak nám v domě č.4 taky teplá voda neteče..už ste to nějak řešili?


Jsem taky ze 4ky a pani z Ikonu mi rikala, ze to resi s Prazskou teplarenskou, ze to neni rozhodne normalni. Vysledovala jsem, ze to nejde v dobe, kdy maji pocit, ze tam nikdo neni, protoze to tece o vikendu a vecer. Nebydlime tam zatim, takze nemuzu zas az tak uplne zjistit, jak to je, ale zatim to takhle vychazi. Mozna je to proto, ze nas tam bydli malo... nevim. Ale slibila, ze to rychle vyresi.


My tam taky ještě nebydlíme,jen děláme úpravy..a odpoledne prostě teplá voda neteče..v noci už údajně tekla i docela horká voda:-) tak uvidíme,co paní z Ikonu vymyslí..tak príma..a z jakého si patra,sousedko?
   OfflineOsobní galerie markulka.bZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martye
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 43


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2009, 12:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

HonzaB napsal(a):


Ve stejný den, co jsem O2 objednal mi volal od nich člověk a domluvil se mnou zapojení telefonu, což se uskutečnilo včera. Modem jsem měl na poště už v pátek. Celkem to od objednání netrvalo víc než 5 pracovních dní. Měřil jsem včera odpoledne rychlost na dsl.cz a vyšplhalo se to na 5Mbit. Za 600,- na měsíc celkem ideální.



K O2: od kamarata, ktory je z O2 mam info, ze ustredna je 2km od nas, a teda kvoli tomu to nepojde viac ako 6Mbit za ziadnych okolnosti...ale zase za 600 korun to je ok asi
   OfflineOsobní galerie martyeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HonzaB
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 55


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2009, 13:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martye napsal(a):

K O2: od kamarata, ktory je z O2 mam info, ze ustredna je 2km od nas, a teda kvoli tomu to nepojde viac ako 6Mbit za ziadnych okolnosti...ale zase za 600 korun to je ok asi


Na diskuzi k Zahradám někdo psal, že ústředna je na Palmovce, a že jim O2TV jede v pohodě.

Než si zařídíte O2, tak se dá chytit pár nezabezpečených WiFi. Přes jednu jsme několik dní serfovali Wink
   OfflineOsobní galerie HonzaBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HonzaB
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 55


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.9.2009, 13:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

markulka.b napsal(a):
odpoledne prostě teplá voda neteče..v noci už údajně tekla i docela horká voda:-) tak uvidíme,co paní z Ikonu vymyslí..tak príma..a z jakého si patra,sousedko?


Teď je 13h a na desítce teplá voda teče. Musela se trochu nechat odpustit a po cca 30s nebyla úplně horká, ale to je asi normální. Holt je nás tu málo a voda necirkuluje, takže chladne v tubkách a než to těch pár pater doteče, tak to něco málo trvá.
   OfflineOsobní galerie HonzaBZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2