Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.1.2006, 12:38  Předmět:  Vestavěné skříně/skříně na míru Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nemáte někdo už nějakou zkušenost příp. neplánujete nějakou množstevní akci co se vestavěných skříní týká? Question
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.1.2006, 13:22  Předmět:  Re: skříně na míru Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Nemáte někdo už nějakou zkušenost příp. neplánujete nějakou množstevní akci co se vestavěných skříní týká? Question


skříň plánuji jako jednu z prvních věcí...mám vyhlídlých několik výrobců ale žádně praktické zkušenosti Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.1.2006, 22:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To jsme na tom stejně. Nejspíš vezmu skříň Woodface. Ani jsem nezjišťoval jestli u nich platí CG avizovaná sleva.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.1.2006, 22:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
To jsme na tom stejně. Nejspíš vezmu skříň Woodface. ...
To bych být vámi nedělal, Woodface je nejdražší firma v oboru, o stejném umístění v žebříčku kvality lze s úspěšností pochybovat ... Co třeba INDECO?!? Sleva od CG by měla být i od této firmy a cena nebude tak přemrštěná ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.1.2006, 22:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ještě jsem nedělal cenové srovnání. Co je u Woodface nekvalitní?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.1.2006, 22:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
ještě jsem nedělal cenové srovnání. Co je u Woodface nekvalitní?
WOODFACE určitě dělá kvalitní skříně, ale naprosto srovnatelných je x firem, takže pokud nechcete zaplatit o hodně navíc, hledal bych jinde ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.1.2006, 23:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja mam v merku firmu http://www.stako.cz/
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.1.2006, 23:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy Ahoj lidi tak konečne jsem se taky zaregistrovala a už jen nečtu vaše rady a porady a proto přidávám tuto informaci ... já mám tuhle firmu www.mifa.unas.cz stránka je starší, ale je tam na ně kontakt ... jinak neco bližšího nabízí do odvolání slevu 30% na vnitřní zástavbu v buku rustikalu, 30% na vnitřní zásatvbu v bílé, hladké a poru a 10% na vnitřní zástavbu javoru a ještě jako bonus slevu 5% procent na věci co nejsou v akci, když řeknete, že jste z tohohle fora. Very Happy
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 7.2.2006, 09:13  Předmět:  Dobré/špatné zkušenosti s výrobci/dodavateli vestav. skříní Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My zvažujeme Woodface nebo Indeco.
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.2.2006, 10:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak už jsem psal, Woodface jsou jen vyhozené peníze, nabízí draze stejné komponenty jako celá řada dalších výrobců ... Pak sem dám srovnání, už jsem si nechal zpracovat kalkulace ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.2.2006, 11:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já to zkusím u té firmy STAKO, v pátek je navštívím a uvidíme Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.2.2006, 14:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

U firmy STEN http://www.sten-skrine.cz/ mají pěkný kalkulátor na webu, nicméně po odeslání poptávky mě nikdo nekontaktoval. Tak jsem zkusil INDECO (ochotný pán v OBI ve Štěrboholech) a nakonec si nechal udělat skříně od p. Rozkovce http://www.skrinerozkovec.cz/
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 11:36  Předmět:  POROVNÁNÍ NABÍDKOVÝCH KALKULACÍ Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže tady je ten slibovaný přehled firem, které jsme oslovili, a to především kvůli dobrým referencím odjinud. Nejdražší je WOODFACE, proto jeho cena bude tvořit 100% ... Zadal jsem požadavek na nacenění skříně s konkrétními komponentami (typ rámů, dveře, zrcadlo, atd.), takže by ten přehled měl mít vypovídající hodnotu, ale berte to prosím z rezervou ... Wink

WOODFACE = 100%
INDECO = cca 77%
KAMARK (DELFI) = cca 60%
ANDALO = cca 67%
LIBOVICKÝ = cca 68%
KOMANDOR = cca 64%

věřím, že to někomu při výběru pomůže ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.3.2006, 16:45  Předmět:  vestavěné skríně INDECo Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny,

já osobně jsem si objednal vestavěné skríně od firmy INDECO, v OBI Šterboholy jsem si objenal a byl jsem velmi spojen jak s jednání, tak s rychlostí i kvalitou.

Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.3.2006, 17:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My jsme v jednání se STEN http://www.sten-skrine.cz/ , hlavně kvůli ceně. Máte nějaké zkušenosti?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.3.2006, 18:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
My jsme v jednání se STEN http://www.sten-skrine.cz/ , hlavně kvůli ceně. Máte nějaké zkušenosti?


Tak na STEN bacha, jejich kalkulátor na webu mi skrin spocital na
19tis, pak me kontaktoval jejich clovek s cenou 35tis.
Ptal jsem v čem je ten rozdil, pán konstatoval ze web není aktualni.
Tak to me docela naštval, za tu cenu mi to udělají lépe jinde.
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 13.3.2006, 19:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

n535905 napsal(a):
Banana napsal:
My jsme v jednání se STEN http://www.sten-skrine.cz/ , hlavně kvůli ceně. Máte nějaké zkušenosti?


Tak na STEN bacha, jejich kalkulátor na webu mi skrin spocital na
19tis, pak me kontaktoval jejich clovek s cenou 35tis.
Ptal jsem v čem je ten rozdil, pán konstatoval ze web není aktualni.
Tak to me docela naštval, za tu cenu mi to udělají lépe jinde.


heh, to medzitym dvojnasobne zvysovali ceny ci co?
to je skoda, ja som si tam tiez teraz nieco pocital a ta cena co vysla bola ako-tak v norme ale dvojnasobok by som urcite nezaplatil
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.3.2006, 21:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jenže jejich kalkulátor, který jsem taky zkusil, neuvádí podrobnosti (coř při velké variabilitě ani nemůže) a na závěr je stejně napsáno že je to orientační. Mimoto po odeslání poptávky mě taky nikdo nekontaktoval, a to jsem jim posílal i email s nákresem, dotazy...
Což mě odradilo.
Na rozumnou cenu se dostal neznačkový http://www.skrinerozkovec.cz/ , skříně (vlastně atyp stěna jednoho pokoje a samostatná skříň v předsíni) tu byly za necelých 14 dní za nižší cenu než INDECO včetně osvětlení, které INDECO nechtělo dělat, že nemají elektrikáře.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RudolfT
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 51
Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: NZM C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2006, 11:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja nakonec po pruzkumu cen skrini na miru nakoupil skrine v IKEA (vyska 236, hloubky 58 a 35 cm). Nevyplnuji sice celou plochu u zdi (obe mam v predsini), ale na bok jedne z nich jsem dal vesak na kabaty a je to vyreseno. Krome toho tam mam stejne pojistkovou skrinku, takze bych musel delat nejake upravy.
Cena byla 11 500 Kc za obe skrine vcetne vnitrniho vybaveni a zrcadla na jednech dverich - hloubka 58 cm je v sirce 1,5m a hloubka 35 cm je v sirce 0,5m. Cenu dopravy a montaze najdete na adrese www.techwood.cz (zajistuju dopravu a montaz z Ikea). Celkem to delalo asi 14 tis. Kc. Jo a Ikea ma na webu online dizajner skrini, ale to asi vite...
Kozoroh Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie RudolfTZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2006, 13:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ten kalkulátor STENu na internetu to je jenom orientační věc, já jim zaslal návrh skříně a oni mi poslali cenovou kalkulaci obratem, je nejnižší co jsem měl a to ještě nabízejí hliníkové rámy a pojezdy posuvných dveří, které např. ve STAKO nejsou (jenom ocelové) a cenově jsou ty hliníkové o pár tisíc dražší....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2006, 15:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

našel jsem firmu A.P.POKI (www.poki.cz) - řekl bych, že jsou v pohodě a ceny jsou dost nízké v porovnání např. s WOODFACEm. ohledně celkové kvality ale zatím nic nevím. Sad Ale cca za 3 týdny už asi ano. Laughing ). Freddie
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2006, 15:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak už jsem psal, WOODFACE je to nejdražší, co si můžete pořídit ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
svata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 15.2.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Nové Zahradní Město, Praha10

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.3.2006, 16:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahoj,
ja jsem si nechal udělat dvě kalkulace - od INDECO a od WOODFACE celkem na 3 skrine. Cena Woodface byla při naprosto stejném provedení o 48000,- Kč vyšší. Takže mám skříně z INDECA a jsem naprosto spokojeny s kvalitou, cenou i rychlostí.
Blíženci Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie svataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 45
Založen: 15.3.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: NZM - A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.3.2006, 20:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, tak já se zaregistrovala až dnes, už bydlím od víkendu. Co se týče skříní, kuchyní a všeho od dřeva, mám perfektní kontakt na firmu z vysočiny od rodičů, jezdí do Prahy, jsou pečliví, odvádějí skvělou práci a hlavně o polovinu v průměru levnější než v Praze. Mám od nich všechno! mrkněte na www.truhlarstviumaxe.cz.
Kozoroh Pohlaví:Žena Kůň OfflineOsobní galerie andyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PetrSv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.1.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2006, 18:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pro ty, co ještě vybíraj firmu - můžu doporučit STAKO. Jeden den jsem tam zašel, všechno jsme spočítali, druhej den přišel technik, proměřil, spočítal (cena se navýšila o pár stovek), za týden přijeli montéři a skříň stála během několika hodin. Všechno v pohodě, v klidu, ve stylu "nic není problém" a vypadá to dobře.
   OfflineOsobní galerie PetrSvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 16.3.2006, 18:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

heh, dnes som akurat videl auto www.stako.cz
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.3.2006, 10:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PetrSv napsal(a):
Pro ty, co ještě vybíraj firmu - můžu doporučit STAKO. Jeden den jsem tam zašel, všechno jsme spočítali, druhej den přišel technik, proměřil, spočítal (cena se navýšila o pár stovek), za týden přijeli montéři a skříň stála během několika hodin. Všechno v pohodě, v klidu, ve stylu "nic není problém" a vypadá to dobře.


No my meli v merku take to STAKO ale pak jsme si to objednali od STENu, jelikoz cenove to vyslo i o neco levneji a hlavne proto, ze STAKO neumelo veci co STEN a pak hlavne STEN nabizi v akci nyni hlinikove ramy jiz v zakladni cene, coz STAKO nema, to dava ty obycejne ocelove a hlinikove za priplatek nekolik tisic.
Takze uvidime, pravda je, ze STEN ma asi prave proto dost objednavek a tak dodaci lhuta az cca 3-4 tydny!!!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 17.3.2006, 10:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
PetrSv napsal(a):
Pro ty, co ještě vybíraj firmu - můžu doporučit STAKO. Jeden den jsem tam zašel, všechno jsme spočítali, druhej den přišel technik, proměřil, spočítal (cena se navýšila o pár stovek), za týden přijeli montéři a skříň stála během několika hodin. Všechno v pohodě, v klidu, ve stylu "nic není problém" a vypadá to dobře.


No my meli v merku take to STAKO ale pak jsme si to objednali od STENu, jelikoz cenove to vyslo i o neco levneji a hlavne proto, ze STAKO neumelo veci co STEN a pak hlavne STEN nabizi v akci nyni hlinikove ramy jiz v zakladni cene, coz STAKO nema, to dava ty obycejne ocelove a hlinikove za priplatek nekolik tisic.
Takze uvidime, pravda je, ze STEN ma asi prave proto dost objednavek a tak dodaci lhuta az cca 3-4 tydny!!!


a aku velku skrinu ste kupili a kolko to vyslo ak to nie je tajne?
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.3.2006, 11:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rozmer 2140x2650x640 mm, bude stat 22 000Kc...provedeni 3 dverove, lamino, zrcadlo, lamino. Nema zadni stenu, jenom boky a nekolik supliku, jinak policky. Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.3.2006, 11:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no jak to vidím.. budu situaci řešit spíš volnými skřínkami.. Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2