Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2006, 17:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jasne, ze neodmitnu. Cist si nemam skoro kdy jindy, tak vyuzivam kazde minutky. Strasne rada ctu.... ted hlavne navody na nove spotrebice v kuchyni
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2006, 17:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Freddie, já ti nevím. Snad bych ani o tomhle příběhu těhulce neříkala. Aby si nedělala starosti. Tu svíčku můžeš svést třeba na romantický večer. A velice velice blahopřeju. Je to moc krásné období.

Díky za přání!Opravdu, je to krásné období pro nás oba. Sice mám dost časově náročnou práci, tak mě to od příjemných myšlenek vytrhuje, ale o volných chvílích je to super. A také díky za radu - já to samozřejmě nebudu líčit nijak drasticky. Starosti totiž stejně jsou. A můj názor je, že u příběh?, jaký jsi napsala Ty, pro ostatní nesmí jít jen o další nicneříkající slova - jsou za tím opravdoví lidé kolem nás, třeba zrovna sousedé od vedle...a tento příběh mě oslovil o to víc, že v podstatě to samé se stalo mému dobrému kolegovi z práce. A vydrželi to, a mají teď krásného chlapečka!!!
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2006, 19:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zapalime sviecku - nedokazem si predstavit, ze by sme nasu Nikolku nemali...
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 17.3.2006, 09:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
take se dnes pripojime se svickou...
Clovek si uvedomi, jak jsou vsechny jeho starosti a problemy malicherne a jak by si mel vazit kazdeho dne zivota a kazde minuty, kdy muze byt s temi, ktere ma rad ...
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.3.2006, 11:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tohle je opravdu smutné.. jsem s tou maminkou a přeju všem aby se jimpodobná věc nikdy nestala. přidám se také se svíčkou
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Romča
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 38
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 5


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.3.2006, 16:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, bydlím v C se sedmiměsíční holčičkou. Co se týká těch procházek - taky nevím kam mám chodit, okolo silnice jezdím s kočárkem nerada a jezdit sem a tam mezi baráky nahoru a dolů mě nijak nebaví.
Jinak nejsem moc nadšená z plošiny u schodů - je strašně pomalá (navíc občas ani nejezdí.) I když malá spí, vždycky jí cesta plošinou probudí. Kdyby tam dali obyčejný výjezd, byla bych radši.
Ale jinak jsem si za těch čtrnáct dnů tady už začala zvykat a myslím, že tu budeme spokojení!
Rak Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie RomčaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 17.3.2006, 19:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Roměa napsal(a):
Ahoj, bydlím v C se sedmiměsíční holčičkou. Co se týká těch procházek - taky nevím kam mám chodit, okolo silnice jezdím s kočárkem nerada a jezdit sem a tam mezi baráky nahoru a dolů mě nijak nebaví.

Zdravime tebe i tvou holcicku!
(Holky vedou 3:2 Very Happy
Freddie blahoprejeme a hodne zdravi vsem!
Uz se moc tesim na spolecny "vyjezd" kocarku. Uz aby prislo to jaro a budeme moct jezdit na prehradu a nekam do prirody. Mezi panelaky me to taky nebavi.
magrata+9mesicni lumpik
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.3.2006, 20:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy no nák se sem vetřu pro romču : asi budeš mít lepší jezdit přez druhej vchod cečka co je proti ačku nemáš tam schody jinak gretičku sm včera na balkoě taky zahlíd jelikož chodim venčit psa na to pole pod bečkem a na přehradu už se taky těšim ale na kole Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 18.3.2006, 21:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Yanku, asi te zklamu - presne tohle mi radil nekdo i tady na foru, ale jse o ty schody uvnitr domu a ty jsou na druhy strane taky. Teda jestli jsem se dobre divala Very Happy taky jsem tam po te rade s kocarkem sla a pak jsem se pekne vratila.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 18.3.2006, 21:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A co takto ist cez garaz? To je asi najelegantnejsie riesenie...
A vase mimi teraz vecer spi vonku, alebo tam mate len hodeny kociar? Question
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.3.2006, 22:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
Yanku, asi te zklamu - presne tohle mi radil nekdo i tady na foru, ale jse o ty schody uvnitr domu a ty jsou na druhy strane taky. Teda jestli jsem se dobre divala Very Happy taky jsem tam po te rade s kocarkem sla a pak jsem se pekne vratila.


Rolling Eyes Embarassed tak to sem byl já normálně sem byl přesvědčenej že v tom druhym vchodě je nemaj tak to je mi líto teda Crying or Very sad
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 18.3.2006, 23:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Very Happy no nák se sem vetřu pro romču : asi budeš mít lepší jezdit přez druhej vchod cečka co je proti ačku nemáš tam schody jinak gretičku sm včera na balkoě taky zahlíd jelikož chodim venčit psa na to pole pod bečkem a na přehradu už se taky těšim ale na kole Wink


Zdravím, sousede, Já si t? vůůůbec nevšimla. No jo, už máme za sebou tři probdělé noci. Ale hafana bych si normálně všimla .. možná i chlapa v kračasech v tento "krásný" předjarní čas Laughing
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 18.3.2006, 23:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milé maminky, kdo povede statistiku věku a pohlaví našich ratolestí? Možná by stálo za to vytvořit seznámek, a třeba časem i takový manuálek "who is who" ????
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.3.2006, 00:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
YANEK napsal:
Very Happy no nák se sem vetřu pro romču : asi budeš mít lepší jezdit přez druhej vchod cečka co je proti ačku nemáš tam schody jinak gretičku sm včera na balkoě taky zahlíd jelikož chodim venčit psa na to pole pod bečkem a na přehradu už se taky těšim ale na kole Wink


Zdravím, sousede, Já si t? vůůůbec nevšimla. No jo, už máme za sebou tři probdělé noci. Ale hafana bych si normálně všimla .. možná i chlapa v kračasech v tento "krásný" předjarní čas Laughing
Very Happy no já ani ta nevyděl jako slyšel dobrý hlasivky má malá Very Happy
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Romča
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 38
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 5


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.3.2006, 15:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Magrata: Zdravíme lumpíka Very Happy
Yanek: děkuji Ti za snahu, bohužel jak už řekla Marie, nejde to. Spíš bych si myslela, že to s vjezdem do nově postavených baráků bude drobet jednodušší.. holt si člověk zvykne. Za pár měsíců začne beruška chodit, tak už to stejně nebudu potřebovat.. ale pro vozíčkáře mi to nepřijde to pravé Sad
Nicola: přes garáž už jsem taky párkrát šla, ale nemám z toho moc dobrý pocit..
Jinak jsem si při procházkách sídlištěm všimla, že je tady strašně málo lidí, jak po vymření - ač už se procházím v kteroukoliv dobu. Byli jsme se projít až k rybníku (okolo Domu naděje, kostelíčku..) a za celou cestu potkali tak deset lidí, což při takovém smutném zamračeném dni nebylo příliš povznášející.

Zdravím všechny maminky a malé broučky!
Rak Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie RomčaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 19.3.2006, 17:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nicola: kocar tam byl vcera bez mimi Very Happy nejak jsme ho tam zapomeli. Ta garaz me taky napadla, ale jeste jsem to nerealizovala. Taky me dost prekvapilo, ze najezd je jen z jedne strany domu a uvnitr to nejde projit. No nic, jak psala Romana, za chvili budou chodit a pak uz to bude uplna brnkacka:-) Vsem maminam krasne, uz i slunecne dny a urcite se brzy nekde venku vsichni sejdeme. Budeme spravna mala materska skolka:-)
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 19.3.2006, 20:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Greti, at je mala co nejdriv zdrava. Nas chlapecek je taky nejaky nacaty, ma trochu teplotku a porad pofnukava. Ryma zatim nic, uvidime, co se z toho vyvine. Jinak dneska v telce rikali o nastupu chripkove vlny. Tak to asi bude ono.... Preji hodne sil a brzke uzdraveni.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 19.3.2006, 21:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
Greti, at je mala co nejdriv zdrava. Nas chlapecek je taky nejaky nacaty, ma trochu teplotku a porad pofnukava. Ryma zatim nic, uvidime, co se z toho vyvine. Jinak dneska v telce rikali o nastupu chripkove vlny. Tak to asi bude ono.... Preji hodne sil a brzke uzdraveni.


Marie, je to bída Sad nemůžu s malou ven a v tomhle prostředí mi neusne. Stále teplota, přidal se silný kašel, silná rýma. Skoro nejí, naříká. Neustále odsávám a trpím u toho jako pes. V noci skoro nespíme. Ozvu se snad s něčím lepším, až budeme mít nejhorší za sebou Sad

Všem přeji opravdu klidný večer i noc.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 19.3.2006, 21:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milé maminky, mám na vás dotaz trošku mimo téma, nicméně ,když tady s dě?átky brouzdáte po okolí, nenarazili jste na nějaké kadeřnictví? předci jen tři stovky v Intersparu mi vzhledem k délce mých vlasů přijdou zbytečné a radši si za to zajdu na večeři Díky moc
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.3.2006, 21:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Uff 300,- ??? Šestimilimetrový sestřih vzor "tenisák po sedmym gamu" mě tam stál 130,-
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.3.2006, 22:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Uff 300,- ??? Šestimilimetrový sestřih vzor "tenisák po sedmym gamu" mě tam stál 130,-

Laughing no já se doma beru strojkem sám ani ne tak abych ušetřil ale už musim Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 19.3.2006, 22:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Marie napsala:
Greti, at je mala co nejdriv zdrava. Nas chlapecek je taky nejaky nacaty, ma trochu teplotku a porad pofnukava. Ryma zatim nic, uvidime, co se z toho vyvine. Jinak dneska v telce rikali o nastupu chripkove vlny. Tak to asi bude ono.... Preji hodne sil a brzke uzdraveni.


Marie, je to bída Sad nemůžu s malou ven a v tomhle prostředí mi neusne. Stále teplota, přidal se silný kašel, silná rýma. Skoro nejí, naříká. Neustále odsávám a trpím u toho jako pes. V noci skoro nespíme. Ozvu se snad s něčím lepším, až budeme mít nejhorší za sebou Sad

Všem přeji opravdu klidný večer i noc.


Obidvom vam prajem co najrychlejsie uzdravenie, nech tie male stvoreniatka prilis netrpia Smile
Nikolka na to trpela ked sme byvali este v starom byte, kde bola strasna zima od noh (aj ked teplota vo vyske oci ukazovala 23 stupnov) - boli obdobia, ked bola chora skoro mesiac v kuse, potom sa to zlepsilo tak na dva - tri dni a znova to iste a zase aspon na mesiac. A to vecne odsavanie nosa a davanie syrupv striekackou, pretoze inak ich odmietala... Sad Ale akonahle sme sa prestahovali, tak sa to zlepsilo, teraz chodime aj na plavanie Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 20.3.2006, 09:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

HURAAA,
dnes v 19:25 zacina astronomicke jaro!!!
Predpovedi meteorologu vypadaji take nadejne, tak snad se tentokrat nepletou
V patek se "mozna" stehujeme, tak se na vas na vsechny moc tesim.
magrata
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 20.3.2006, 09:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Greti: nas junior mel rymu minuly tyden, odsavacka nosu je horor -
1) dostat tu hadicku do te mini nosni dirky je prace minimalne pro 4 ruce
2) kdyz uz se mi podari tam tu hadicku dostat, dite rve tak priserne, ze si sousedi asi mysli, ze ho natahuji na skripec nebo nejak jinak mucim
3) po odsati mam stejne pocit, jako kdyby se nic neodsalo a vsechno to martirium byla marna prace Confused
Nicol: kam chodite na plavani? Ja chodila s prckem od 3 mesicu na "vanicku" u nas v Modranech a ted mame zatim pauzu.
magrata
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 20.3.2006, 10:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Chodime plavat do Letnan, je to tam podla mna dobre, aj ked to s nicim inym nemozem porovnat, pretoze sme s plavanim len teraz zacali. Ale ako tehotna som chodila plavat na Prazacku a tam plavali aj deti, ale tam bola strasne studena voda, co v Letnanoch nie je Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 20.3.2006, 11:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj holky,

další bezesná a probdělá noc Sad Malá spí na etapy v kočárku. Postýlku začala odmítat a to má matraci skloněnou, aby měla hlavu výš. Odsávám, až mám temno před očima, a za chvíli měžu znova. dělá mi starost, že nechce jíst. Ani mlíčko. Takže zítra na návštěvu k doktorce. Je mi toho drobka tak strašně líto. Když se dusí kašlem a já jí neměžu výrazněji pomoct.

Nicol: Ten sirup jí začnu dávat taky stříkačkou. Odmítá ho.

Jinak plavčo je i ve Vršovicích v Juklíku. My musíme ještě čekat kvůli ekzému a teď kvůli tomu všemu. A až budeme moct, tak nebude určitě místo. teď aspoň trénujeme ve vaně. Malá tam řádí jako čertík. Lehátko odmítla, tak si tam šplouchá jako starej mazák.

Na mě asi taky něco leze z té únavy a "nočního života". mějte se co nejlépe. Opatrujte se.

P.S. Mám v hlavě téma na "naši" diskusi, ale předn?jší je pro mě teď Lotka a tohle všechno okolo (což zažívám poprvé v takové intenzitě) mi odebírá poslední nervy a síly.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 20.3.2006, 11:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gretko, jeste jednou:drzte se, myslim na vas. Nas broucek sice spinka, ale musi u toho lezet me na brichu... jinak se hned vzbudi. Odsavacku uz radsi ani nepouzivam, pokud to neni opravdu nutne. Rve u toho tak straslive, ze mi to pripada skoro horsi nez ten plny nosik. Ta sama situace s kapakami do nosu. Vlastne cokoli se tyka nosu, je u nas situace zrala do Bohnic. Pro vsechny zucastnene.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 20.3.2006, 18:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Holky drzim palce a preji vasim brouckum rychle uzdraveni.
Nam se blizi stehovani, tak az budem tam u vas, domluvime nejaky srazik, spolecnou prochazku a dalsi akce.
Greti ta statistika deti je dobry napad, jeste to proberem, az bude vice casu.
magrata
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 21.3.2006, 12:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
Milé maminky, mám na vás dotaz trošku mimo téma, nicméně ,když tady s dě?átky brouzdáte po okolí, nenarazili jste na nějaké kadeřnictví? předci jen tři stovky v Intersparu mi vzhledem k délce mých vlasů přijdou zbytečné a radši si za to zajdu na večeři Díky moc


Úplně jsem na tebe zapomněla Laughing
Dámské, pánské (snad i dětské) je v Topolové, za tím (bývalým nábytkem) Koloseum nebo Coloseumě Na tom náměstíčku. je takové nenápadné, po pravě straně budovy, která vede k fitku Kentoya. Úroveň neznám.

S kadeřnictvím Klier má drahá polovička rozpačité zkušenosti, takže ho stříhám sama (spíš holím strojkem) Embarassed
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 08:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

LADOVSKA ZIMA ZA OKNY JE .....
Rano pri pohledu z okna jsem myslela, ze mam vlci mlhu
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2