Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.3.2006, 17:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nojo, ale copak do prizemi/1. patra nebudou jezdit vytahem z garazi? Smile

Prilis mnoho pravidel (a z kazdeho bude chtet nekdo vyjimku), me by zajimala skutecna kalkulace podle jednotlivych variant, aby to nakonec nebylo tak pracne, ze samotne uctovani bude drazsi, nez co bychom jinak platili podle jedineho pravidla. Pokud budu vyrazne jednodussi metdou platit o 200 kc/mesic vic, jsem pro. Co ja vim, kdo bydli v prizemi a jestli jezdi vytahem, kdo se kdy nastehoval a kam. Proste co byt to pausalni zaloha podle pomeru podlahove plochy a je to. Lidi bez aut nebudou chtet platit za provoz klimatizace k odvetravani garazi/opravy garazovach vrat, slepci nebudou chtet platit za osvetleni spolecnych prostor a vozickari za myti schodist... Byty v prizemi maji vetsi pravdepodobnost vykradeni, tem co nebydli v prizemi bude dana sleva na spolecnou pojistku domu (co kdyz oknem v tom byte nekdo vleze do domu a vymaluje vsechny chodby grafitti?). Cim to bude slozitejsi, tim vic kolem toho bude emoci a nakonec na tom vsichni prodelame...
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dolphine
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 96
Bydliště: NZM B (E2)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.3.2006, 19:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Asi u kolegy nemaji sklep

U nas by to treba mohlo byt 50% pro prvni patro a my ve druhem+ uz muzeme platit plnou cenu, nebo muzou platit i ti z prizemi.

Souhlasim ale i s tim, ze idealni je jednoduche pravidlo - i proto jsem proti poctu obyvatel, ktery se ruzne meni a zbytecne se to komplikuje.

Vzdy je to o dohode a lidech a chci verit, ze sousedi jsou rozumni lide (podle teto diskuse to tak zatim vypada ).

Ani v opacnem pripade si ale nehodlam kazit radost z noveho bydleni malicharnymi hadkami.
Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie dolphineZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2006, 10:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
nojo, ale copak do prizemi/1. patra nebudou jezdit vytahem z garazi? Smile

Prilis mnoho pravidel (a z kazdeho bude chtet nekdo vyjimku), me by zajimala skutecna kalkulace podle jednotlivych variant, aby to nakonec nebylo tak pracne, ze samotne uctovani bude drazsi, nez co bychom jinak platili podle jedineho pravidla. Pokud budu vyrazne jednodussi metdou platit o 200 kc/mesic vic, jsem pro. Co ja vim, kdo bydli v prizemi a jestli jezdi vytahem, kdo se kdy nastehoval a kam. Proste co byt to pausalni zaloha podle pomeru podlahove plochy a je to. Lidi bez aut nebudou chtet platit za provoz klimatizace k odvetravani garazi/opravy garazovach vrat, slepci nebudou chtet platit za osvetleni spolecnych prostor a vozickari za myti schodist... Byty v prizemi maji vetsi pravdepodobnost vykradeni, tem co nebydli v prizemi bude dana sleva na spolecnou pojistku domu (co kdyz oknem v tom byte nekdo vleze do domu a vymaluje vsechny chodby grafitti?). Cim to bude slozitejsi, tim vic kolem toho bude emoci a nakonec na tom vsichni prodelame...
Nezlob se na mě, ale to už se dostáváme úplně někam jinam ... Wink Stále trvám na tom, že jde o tu serióznost a objektivitu jednotlivých lidí ...

U toho kolegy to už je hodně upravené ... Nevidím problém, že kdo používá výtah, bude za to platit, ač už bydlí v jakémkoliv patře ... S čím mám největší problém je to, že člověk by měl platit více za společné prostory jen proto, že jeden má byt 30m2 a druhý 31m2 ... To mi přijde hodně "ujeté", ač je to v jakékoliv legislativní úpravě ... Podívejte se na to z druhého pohledu, z toho pohledu člověka, který má o ten metr čtvereční větší byt ... Zdá se vám to logické, spravedlivé a objektivní?!? Wink


Naposledy upravil Milan V. dne 14.3.2006, 10:43, celkově upraveno 2 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2006, 10:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mně se ta položka týkající se úpravy společných prostor zdá přehnaná. Souhlasím s platbou dle metrů ( i když v bývalém bydlení - novostavba, cca 15 bytů - se platily zálohy dle počtu osob), pokud náklady nebudou přemrštěné. Bude dobré ověřit si, jak společnost funguje v jiných domech. ač si říká kdo chce co chce, ale uklízečce dávat např. 19000,- měsíčně nehodlám. Že prý nikdo nepracuje za nižší mzdu? I pracuje. A jak rád. U nás ve firmě je paní v důchodu, která úklid zvládá dobře. A to je nějaký čas po chemoterapii. V bydlišti mých rodičů uklízí paní, která je částečně v invalidním důchodu. A jak jí to jde od ruky.

V předchozím bydlišti se platily zálohy skoro poloviční. dům měl podzemní garáž i sklepy, výtah, schodiště i oplocený a osvětlený dvůr, ve společných prostorách dokonce vytápění, uklízečka denně přes poledne uklidila, a pokud byl problém, řešil se celkem hned, v létě posekaná tráva a upraveny keře ve dvoře, vysypané popelnice...a zálohy byly nižší a přebytky vratné.

Myslím, že Milan V. (snad to byl on) nás nabádá dobře. buďme připraveni na jednání s firmou a mějme v rukou argumenty, zvlášť co se týče kvality a cen jejich nabízených služeb. Snad nikdo z nách nechce "žít" s firmou, která bude mít pouze jednostranně postavenou smlouvu?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2006, 11:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ja bych si nechal od te firmy nejdriv na shromazdeni vlastniku zduvodnit jednotlive clanky te dohody. Do te doby je to jen "sankovani".
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2006, 11:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

podle toho, co jsem dnes mimodek vyslechl, se mela vcera spravni firma dostavit na "stavbu", ale jaxi se nedostavila. Zaznelo tam neco o tom, ze to prece nebudou delat zadarmo. Asi to jeste CG a K.O. nemaji mezi sebou uplne OK Smile

Podotykam: slysel jsem vytrzene z kontextu a jen mimodek. Mozna, ze jsem to nepochopil uplne presne Smile
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 14:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Protože se mi zdálo že v domech není po činnosti správní společnosti ani stopy tak jsem se trochu zajímal co že se děje. Situace je taková že správce například úklid neřeší a bude na něj zvláštní smlouva mezi CG a společností Amostar která ale nebyal dosud uzavřena. To jsem vskutku netušil Sad dozvěděl jsem se též že dnes KO dostalo od CG seznam vlastníků a začíná rozesílat "evidenční listy" aby od dubna mohli požadovat zálohy.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 15:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to jdou na to naši KO pěkně zhurta. Jsem zvědavá na první schůzi, až budou mít obhájit své požadavky, co nám nabídnou. třeba překvapí. Navíc v tomto světle skutečností - viz že úklid bude zajišťovat na nich nezávislý subjekt - mi ty sumy přijdou přehnané. Vím, že to nemusí být směrodatné. Ovšem, myslí si někdo, že nepoužijí stejný vzor smlouvy i pro nás? Jen sumičku trochu poupraví?

A lusvec chci ti poděkovat, že pro nás zjišťuješ inormace. A že máš na ty všechny úředníky nervy.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 15:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Požadavky by neměli obhajovat až na schůzi. Tam se toho stejně zas tak mnoho nevyřeší neboť co hlava to názor. především musí svůj požadavek na cokoliv obhájit v okamžiku kdy po nás něco chtějí. Je to jedinečná šance chtít též závazky po nich.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 15:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Požadavky by neměli obhajovat až na schůzi. Tam se toho stejně zas tak mnoho nevyřeší neboť co hlava to názor. především musí svůj požadavek na cokoliv obhájit v okamžiku kdy po nás něco chtějí. Je to jedinečná šance chtít též závazky po nich.


To s tebou souhlasím, ale chtějí vybírat od dubna zálohy? vždyť je to za týden. A stále ticho po pěšině. Už v tenhle okamžik jsem vůči nim nedůvěřivá. Takhle by se seriózní společnost chovat neměla. Anebo bude všechno ještě jinak. nechci být postavena před hotovou věc. Chci mít možnost vše v klidu projít, dostat to na papíře.

A vlastníci by se měli také sejít a zkusit alespoň diskusi "má dáti - dal", tedy práva a povinnosti. Ale jsem jen teoretik, tak snad neplácám nesmysly.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 15:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To vůbec nejsou nesmysly. Jak jsem koupil tak prodávám a informaci o "evidenčním listě", zálohách od dubna, smlouvách jsem obdržel od jednatele KO pana Kmocha. Já taky vím že je to za týden, že o domy se v podstatě nikdo nestará (např. alespoň v A není po úklidu ani stopy) atd.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 15:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Asi se s námi pro začátek ani nemíní bavit ... Rolling Eyes To není dobré ... Mad No a nějaká diskuze na úvodní schůzi společenství vlastníků, kdy už budeme platit, ta bude tak trochu s "křížkem po funuse" ... Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 15:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milane, to platí za předpokladu že přistoupíš na jejich diktát. Pokud se odmítneš zavázat plnit jednostranně nevýhodnou smlouvu tak jim nezbyde nic jiného než s tebou vyjednat podmínky pro tebe přijatelné.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 15:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
To vůbec nejsou nesmysly. Jak jsem koupil tak prodávám a informaci o "evidenčním listě", zálohách od dubna, smlouvách jsem obdržel od jednatele KO pana Kmocha. Já taky vím že je to za týden, že o domy se v podstatě nikdo nestará (např. alespoň v A není po úklidu ani stopy) atd.


včera, když jsem jela po obědě s malou k lékaři, tak se v domě B vytíralo na chodbě i ve výtahu. Potkala jsem dvě paní uklízečky- cizinky. Když jsem je pozdravila, tak ale nebyly sdílné.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 15:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nejsem si jist, jestli to spis neni chyba CG (a po periperiich s jejich zakaznickym servisem a vubec obchodnim pristupem me to neprekvapuje). KO si je urcite vedomo, ze o tom, jestli tam za rok budou, uz rozhodneme my (spolecenstvi vlastniku). Zalohy jsou porad jen zalohy, na konci zuctovaciho obdobi musi byt presne rozuctovani a podle skutecnych nakladu na jednotlive polozky se budou upravovat zalohy na dalsi obdobi. Neco jineho samozrejme je, jestli cena za sluzby je adekvatni a akceptovatelna (u energii to asi moc neovlivnime). Jak ale rikam, jejich soucasne jednani se jim v dalsim obdobi jednoznacne vrati jak bumerang - at v dobrem, nebo ve zlem...
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 15:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Milane, to platí za předpokladu že přistoupíš na jejich diktát. Pokud se odmítneš zavázat plnit jednostranně nevýhodnou smlouvu tak jim nezbyde nic jiného než s tebou vyjednat podmínky pro tebe přijatelné.
No já se budu snažit nepřistoupit na nevýhodnou smlouvu ... Smile Navíc, pokud tady o tomto problému komunikujeme a budeme komunikovat, není důvod všechny body postupně nezačít probírat ... Co na to všichni říkáte?!? Wink Zatím nemáme nic v ruce, ale asi to nebude moc dlouho trvat ...

greticka napsala:
včera, když jsem jela po obědě s malou k lékaři, tak se v domě B vytíralo na chodbě i ve výtahu. Potkala jsem dvě paní uklízečky- cizinky. Když jsem je pozdravila, tak ale nebyly sdílné.
To jsou uklízečky najmuté kvůli úklidu při výstavbě a po výstavbě ... Pohybují se ve všech domech ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MolaRam
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 16:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak je to s těmi uklízečkami nevím, ale v B se uklízí pořad. Kolikrát se vracím domě a zanechávám špinavý práh a schody, potom jsou ale vytřeny. celkově musím poznamenat, že máme v domě čisto. Co se týče správní firmy, přátelé, doufám, že se domluvíme ne něčem rozumném v blízké době a nebudeme se zbytečně hádat a protahovat jednání jenom kvůli tomu, že se někomu zdá, že některé služby jsou o 20 Kč dražší.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MolaRamZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 16:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan ma pravdu, vsechno tady muzeme dopredu probrat... Super napad. Cool

A taky by me zajimalo, jak po nas chteji penize od dubna, kdyz nam poslou nejake smlouvy nejspis na adresu trvaleho bydliste a to ma spousta z nas ruzne po republice... A nez se tam dostaneme Very Happy
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MolaRam
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 16:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Obvykle v daném případě všechny návrhy smluv dávají do schránek
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MolaRamZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 16:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MolaRam napsal:
Jak je to s těmi uklízečkami nevím, ale v B se uklízí pořad. Kolikrát se vracím domě a zanechávám špinavý práh a schody, potom jsou ale vytřeny. celkově musím poznamenat, že máme v domě čisto. Co se týče správní firmy, přátelé, doufám, že se domluvíme ne něčem rozumném v blízké době a nebudeme se zbytečně hádat a protahovat jednání jenom kvůli tomu, že se někomu zdá, že některé služby jsou o 20 Kč dražší.


To jestli je nějaká služba drahá nebo ne nelze nyní poznat a to jednoduše proto že nejsou známy služby co kupujeme.

Hypotetický příklad: 100,- za úklid sněhu

To může být hodně pokud je povinnost uklidit sníh pouze pokud je ho víc než 30cm a jen z chodníku před domem.

A může to být i málo pokud je povinnost uklidit sníh do 30 minut od okamžiku kdy začne padat a ze všech přístupových cest a silnic a v případě že je sněhová pokrývka 10 a více cm i ze společných teras a střech....

příklad jsem si VYMYSLEL a to pouze pro ilustraci!!!!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 16:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Souhlasím s lusvecem, záleží pochopitelně na rozsahu a povaze jakéhokoliv plnění ...


Naposledy upravil Milan V. dne 23.3.2006, 14:06, celkově upraveno 1 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 17:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MolaRam napsal:
Obvykle v daném případě všechny návrhy smluv dávají do schránek


Aha, tak to abych do ni zacala vic koukat Diky Cool
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MolaRam
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 11:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Souhlasím s lusvecem, záleží pochopitelně na rozsahu a povaze jakéhokoliv plnění ...


Potom by mě tedy zajímalo, kdo bude schopen posoudit, zda objem a povaha nabízených služeb odpovídají jejich finančním požadavkům. Obávám se, že se vždycky najde provokatér, pro kterého i úklid sněhu během 30 vteřin za stovku bude drahou záležitostí. Leda, pokud by se hlasovalo na základě většinového pravidla…… Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MolaRamZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 14:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Více či méně kvalifikovaně to posoudí každý. ?lověka jemuž nabídka nevyhovuje bych za provokatéra neoznačil. Je to jako když kupuješ libovolnou službu či zboží - zvažuješ jestli je pro tebe adekvátní a to z různých individuálních důvodů. Je jasné že ve finále rozhodne většina hlasů s vahou dle spoluvlastnického podílu takže výsledek bude přirozeně kompromisem.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 15:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na už několikrát zmiňovaném fóru obyvatel domu v přípotoční ul. se diskuze k poplatkům vyvíjí celkem zajímavě ... někdo už odmítá dál platit zálohy, protože mu nikdo nebyl schopný po delší dobu předat vyúčtování, druhý obdrží přeplatek 18tis. ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 15:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A je to tady. Dnes jsme chtěli se stavebním dozorem řešit provozní věc ohledně signálu TV a byli jsme odkázáni na společnost K.O. Poradenství. A že by nějaké oznámení CG, nebo třeba návrh smlouvy?

Obávám se, že budou prostě chtít úhradu záloh za služby, aniž by to kdo s námi projednal. Nechci malovat čerta na zeď, třeba jen nejsem v obraze.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 16:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

?lověk by čekal, že když už vyvěsí nástěnku, že tam umístí vícero informací, včetně třeba odkazu na ?lověka, který s námi bude poplatky probírat ... Už jsem to ale psal dříve, dle mého se nic takového nechystá, potom nemůže být ani nějaké probírání bodů ... Rolling Eyes Mad Co takhle s nimi iniciovat nějaké jednání, resp. se odkázat na mandát k němu od spousty lidí z NZmě!? Wink Všechny nás to pochopitelně zajímá, máme stejný zájem dozvědět se o tom co nejvíce, tak by to neměl být takový problém ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 16:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Už jste někdo dostali návrh té smlouvy? teprve potom se myslím, můžeme o něčem bavit. Ale byla bych ráda, kdyby se to nějak probralo. Být v pozici dojné krávy se mi opravdu nechce být. Ráda bych aby ve smlouvě byly jasně stanoveny nejme mé povinnosti, ale především povinnosti správní firmy. Jsou to přece oni, kdo poskytují služby, které my platíme. čím dřív bude jasno tím lépe. Na nástěnkách se množí akorát reklamy. (hihi včetně té na tenhle portál) Taky bych čekala, že když ji tam dají, tak pro ni budou mít i nějakou náplň.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
KamilK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 17:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dle mých informací co mi volali rodiče (mám poštu prozatím na ně Smile tak K.O.Poradenství doručilo !doporučeně! dopis ohledně vyúčtování za zálohy, platit se to má začít již za duben, tj. dle dopisu do 15.4. musí být zaplacena první splátka. Splátky jsou zde nastaveny měsíční. V mém případě zde byl poplatek za 1+kk cca 1718,- Kč (nepamatuji si to p?esně). Dopis byl v?etně podrobného rozpisu jednotlivých položek největší co si pamatuji je zde záloha na teplo cca 860Kč. Zbytek už je výtah, společná energie atd.. Moje otázka zní přišlo tohle už taky někomu?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie KamilKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
honzick
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 40
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Nové Zahradní Město "A"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 17:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jo, presne tak, mam stejnou zkusenost..taky mam zatim postu na rodice a dnes mi skutecne vyuctovani prislo..taky za byt 1+kk - castka se pohybuje zhruba stejne..
Býk Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie honzickZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2