Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 08:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

magrata napsala:
LADOVSKA ZIMA ZA OKNY JE .....
Rano pri pohledu z okna jsem myslela, ze mam vlci mlhu

to nevíš, že včera skončilo jaro a začala zimač??
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 08:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jo, opravdu to tak vypada.
Jsem nadsena, akorat jsem to nejak popletla a nasemu juniorovi jsme vcera poridili prvni boticky - sandalky.
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 09:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

magrata napsala:
No jo, opravdu to tak vypada.
Jsem nadsena, akorat jsem to nejak popletla a nasemu juniorovi jsme vcera poridili prvni boticky - sandalky.

tak mu kup radši nové sněhule...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 09:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bezim pro ne, at jsme pripraveni na dalsi privaly snehu.. Very Happy
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 11:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

magrata napsala:
LADOVSKA ZIMA ZA OKNY JE .....
Rano pri pohledu z okna jsem myslela, ze mam vlci mlhu


Když jsem to ráno viděla a kraj ještě v spánku zahalen byl, tak jsem s malou ulehla ještě na hoďku k zimnímu spánku

A pak jsme procitly a zjistily, že sen se zdál být realitou Sad
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 11:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak ale do pr... s tym snehom fakt.
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 11:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Snížek sníh, pojedeme na saních!!!!!!!!!Ale hrome - vždyť už je jaro?????????GDE SE TO PO?ÁD BERE????? Jediné pozitivum - sníh zakryl fšechny vajgly před vchodem do domu.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 16:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj mamky, rodičové a ostatní

tak nám napadl sníh, ale zase rychle roztál. To je dobře. My snad už máme také nejhorší za sebou (ťuky ťuky), co se nemoci malé týče. Jen jsme to od ní asi chytili. včera už začala trochu jíst a dnes snědla i maminčino jídlo, co uvařila. A to je velký úspěch. Moc jsem ji za to chválila.

A to mi přihrálo k tématu, o kterém chci s vámi mluvit. Mám okolo sebe kolegyně ze zaměstnání, které mají mimi o pár měsíců mladší než naše. V naší firmě se letos urodilo Laughing A jedna si mi stěžovala, že je trochu smutná, protože okolo ní se pohybují mimískové šikovnější, než to její. Co to ale znamená? Že to "šikovnější" začne chodit dříve? Že už sedí? Mluví? Vím i ze své zkušenosti, že nabádání a zvládnutá teorie vývojové psychologie a info o tom, jak veliké jsou naše děti osobnosti, ne vždy pomůžou. A že to naše je takové a jiné takové....jo kdo se s tím nesetkal, třeba už v porodnici? Byla jsem na pokoji s paní, jejíž holčička byla buclinka a dokázala si vyřvat místo na slunci. Zatímco naše treperenda, která neměla ani 3 kila a byla týden na pozorování kvůli srdíčku, já 3 dny na JIP a bez ní, jsme to obrečely.... Tak by se dalo pokračovat.

A v posledních dnech jsem si uvědomila, že sice moje dítě v 9ti měsících nechodí, spíš se jen plazí, sama nesedí stabilně atd. ,ale za to je společenská, usměvavá, miluje hudbu, tanec (to skoro všechny děti), brouká si (to jako zpívá), už na mě dělá pápá. A když cestujeme třeba busem, tak pokud nemá hlad, není jí vedro a něco ji nebolí, je statečná a nepláče, neobtěžuje. Zatímco jiné děti se třeba vztekají.

prostě najednou, během té její první vážnější nemoci, jsem si uvědomila, jak je moooc statečná, vlastně už od toho komplikovaného zrození. Ono jezdit v létě ve vedrech s maminkou každý den do nemocnice, protože nebylo jisté, zda si ji tam nenechají, také nebylo snadné. A jsem na ni pyšná.

Snad bude bojovnice po mně Smile

A i když jsme už přešlí z té zimy, tak se třeba někdo svěřte s tím, jak jste pyšní na svá robátka, nebo i na sebe. Anebo třeba Freddie na cipíska v bříšku, Nicolka jak je krásná, Magratin rošťák jaké má botky. A co teprve drobeček Marie, který tak krásně spinká na zahrádce.

Ufff. To bylo dlouhý, co? pěkný den všem.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 16:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To ja som nikdy nemala tendencie porovnavat, ako daleko je Nikolka oproti inym detom (okrem toho, ze samozrejme je Nikolka ta najlepsia, najuzasnejsia, a vsetky pozitivne naj... Very Happy ). Kamaratka ma o mesiac a pol mladsieho syna a ten dokaze robit ovela viac veci - viac hovori, lepsie sklada lego atd...
Ale mne to nevadi, beriem Nikolku taku aka je a nesnazim sa ju prilis tlacit do toho co sa jej nedari, alebo nechce. Samozrejme nejake to ovplyvnovanie z mojej strany je (ze dostane po packe ak robi nieco co nema ) a nechcem mat z nej nejaky samorast, ale snazim sa respektovat jej osobnost, ktoru uz teraz dostatocne presadzuje Smile
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 16:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A som rada, ze mala uz papa, a dufam, ze coskoro budete v pohode a zdravi
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 17:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jejda. holky.. ač vám drobečkové rostou jako z vody.. a jsou vždycky ty nejúžasnější, suproví, skvělí a prostě vůbec
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 17:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dakujem, ale ja ani nechcem, aby mi rastla ako z vody, pretoze to potom utecie strasne rychlo a ja si uzivam kazdy den s nou kym je takato mala - ked bude mat 15 bude protivna a otravena pubertiacka Twisted Evil
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 17:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jo tak to chápu.. ted jsou ti drobečkové nejroztomilejší .-)
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 17:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak tak, ja som nikdy netusila, ake je to nadherne mat takeho maleho cloviecika az ked som mala Nikolku doma...
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 17:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To souhlas. měla jsem tedka v náručí holčičku od kamarádky. to jí byl asi měsíc.. Teda jeden z těch nejnádhernějších pocitů, co jsem kdy zažila..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 17:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A on je ten pocit intenzivnejsi, ked ten uzlicek co drzis je kusok teba...
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 17:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jo to bohužel.. ale nic
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 22:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teda, teda, to byly ale krasne prispevky:-) drzet toho maleho tvorecka, ktery je vas a preci je tak trochu cizi je jeden z nejneuveritelnejsich pocitu, ktery se da zazit. A mit ho pak doma a kazdy den se divat, co vsechno se nauci, pomaleji nebo rychleji, nez ostatni - na tom fakt nezalezi. Je ale pravda, ze se hodne porovnava a zacina to opravdu uz v porodnici - kolik pribral/a, jak spinka.... a tak by se dalo pokracovat.
Dneska slavime uspech - manzel uspal maleho!!!!! Doposud jsem to byla jen ja, kdo ho uspaval. No a hadejte asi jaKč???? Jo, to prso... to je proste vec k nezaplaceni.
Greti: jsem moc rada, ze je male lepe. Nas maly uz je taky OK a me boli v krku jak pes:-( to je proste klasika.
Dnes jsem v nasi nove troube upekla nas prvni pernik!!! Jsem holka sikovna a nase trouba je naprosto uzasna (clovek se musi umet pochvalit:-))))
Tak se zatim mejte a brzy k nam na NZM pribude dalsi mamina, vid Magrat? pa a dobrou noc vsem detickam i maminkam a tatinkum
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 09:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My uz jsme nachystani na stehovani, tak pokud vse dobre dopadne, tak se do nedele snad nejak premistime
Jinak nas rostak je uplne normalni kluk (v mych ocich samozrejme nejsikovnejsi, nejmilejsi ....), ale nemam ambice z nej mit nejakeho genia, jan slusneho cloveka.
Momentalne mi staci, kdyz si na me polozi hlavu a jsem ten nejstastnejsi clovek pod sluncem.
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 10:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jee, Magrat, tak presne tenhle pocit znam - je to naprosto uzasny! Kdyz se tak prituli mitulek jeden malej.... hmmm uz aby se probudil, hned ho zmiliskuju. Pa.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 12:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pozdrav všem šťastným maminkám a otcům. Tak tedy trochu té novopečené pýchy: snažili jsme se o miminko zhruba půl roku - dvakrát to hned na začátku nedopadlo. Moje dražší a mnohem lepší polovička už začala mít trochu strach - a světe div se, v tom strachu se další "pokus" podařil. Gynekolog byl s prohlášením velice opatrný, ale nakonec jeho dobrozdání znělo ANO. teď manželka sice musí dvakrát týdně na injekce kvůli udržení plodu (myslím, že spíš z opatrnosti a pro jistotu, než že by byla nějak nemocná) a to samozřejmě není moc příjemné, ale co by člověk pro toho cvrčka neudělal, že? Já jsem byl samozřejmě moc rád, ale přece jen to ještě nebylo úplně ono, byla to prostě informace. Ale ten první, mohutný a krásný pocit mě zasáhl, když na další kontrole lékař prohlásil, že už mrňouskovi bije srdce. Zázrak, ten malý život už se hlásí o svoje místečko!!
Všem čekajícím, všem chovajícím a vychovávajícím, všem těm starostlivým a nevyspalým; prostě všem rodičům a jejich dětičkám přeju hlavně ZDRAVÍ, protože jak je zdraví, tak je všechno. pěkný slunečný den, Freddie.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
navsteva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.3.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: NZM C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 12:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie > tak ač vám to utěšeně roste
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie navstevaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 13:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie napsal:
Pozdrav všem šťastným maminkám a otcům. Tak tedy trochu té novopečené pýchy: snažili jsme se o miminko zhruba půl roku - dvakrát to hned na začátku nedopadlo. Moje dražší a mnohem lepší polovička už začala mít trochu strach - a světe div se, v tom strachu se další "pokus" podařil. Gynekolog byl s prohlášením velice opatrný, ale nakonec jeho dobrozdání znělo ANO. teď manželka sice musí dvakrát týdně na injekce kvůli udržení plodu (myslím, že spíš z opatrnosti a pro jistotu, než že by byla nějak nemocná) a to samozřejmě není moc příjemné, ale co by člověk pro toho cvrčka neudělal, že? Já jsem byl samozřejmě moc rád, ale přece jen to ještě nebylo úplně ono, byla to prostě informace. Ale ten první, mohutný a krásný pocit mě zasáhl, když na další kontrole lékař prohlásil, že už mrňouskovi bije srdce. Zázrak, ten malý život už se hlásí o svoje místečko!!
Všem čekajícím, všem chovajícím a vychovávajícím, všem těm starostlivým a nevyspalým; prostě všem rodičům a jejich dětičkám přeju hlavně ZDRAVÍ, protože jak je zdraví, tak je všechno. pěkný slunečný den, Freddie.

naprosto souhlasím, přeju vám oběma ač je vše v pohodě a bez problémů...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 15:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie napsal:
Pozdrav všem ščastným maminkám a otcům. Tak tedy trochu té novopečené pýchy: snažili jsme se o miminko zhruba půl roku - dvakrát to hned na začátku nedopadlo. Moje dražší a mnohem lepší polovička už začala mít trochu strach - a světe div se, v tom strachu se další "pokus" podařil. Gynekolog byl s prohlášením velice opatrný, ale nakonec jeho dobrozdání znělo ANO. teď manželka sice musí dvakrát týdně na injekce kvůli udržení plodu (myslím, že spíš z opatrnosti a pro jistotu, než že by byla nějak nemocná) a to samozřejmě není moc příjemné, ale co by člověk pro toho cvrčka neudělal, že? Já jsem byl samozřejmě moc rád, ale přece jen to ještě nebylo úplně ono, byla to prostě informace. Ale ten první, mohutný a krásný pocit mě zasáhl, když na další kontrole lékař prohlásil, že už mrňouskovi bije srdce. Zázrak, ten malý život už se hlásí o svoje místečko!!
Všem čekajícím, všem chovajícím a vychovávajícím, všem těm starostlivým a nevyspalým; prostě všem rodičům a jejich děti?kám přeju hlavně ZDRAVÍ, protože jak je zdraví, tak je všechno. pěkný slunečný den, Freddie.


Ahoj Freddie,

hned jsem na tu radostnou událost nereagovala, protože jsem si chtěla nechat čas, tu novinku uzrát, a navíc, jak víš, tak poslední dva týdny nám doma daly zabrat. Snad už bude lépe, i dny se prosvětlují, tak jsem si vyhradila čas Vám oběma (třem) napsat.

Je to ZÁZRAK. Je to krása, je to převeliké štěstí a požehnání, které se nedostne všem. drobečkovi (jo, máte nějaké "pracovní" jméno pro fazolku v bříšku?) tluče srdíčko, a to je první velký styčný bod v té pouti těhulkovstvím. První trimestr budete mít už brzy za sebou a pak Vás potká ten druhý, který je krásný. začne se hýbat bříško a ty budeš dostávat kopance. Tvé maličké již bude hmatatelné. Pak budete hladit bříško a mrňousek se bude natáček, jak mu to bude příjemné. A v posledním trimestru přijde předstartovní horečka A samozřejmě nakonec - koruna všeho - přijde zázrak fyzického zrození. Když jsem poprvé viděla svou holčičku, bohužel až se zpožděním, musela jsem se jí představit. Ale poznala mě. Byla tak malinkatá, drobounká a sladká. To všechno Vás čeká a já Vám to moc přeju. Pak si svoje milátka odvezeš domů a až poneseš drobečka v sedačce porodnicí a lidi budou koukat, budete ten nejpyšnější pár. A ve svém hnízdečku budete tvořit takovou živoucí dynamickou buňku.

Takovéhle zázraky se stanou třeba jen jedenkrát za život. Musíme si je chránit a opatrovat. Moc na Vás tři myslím.

A po svém těhotenství, kdy mi těsně před doktoři tvrdili, že nemůžu mít děti a čekala mě operace, věřím o to víc na zázraky.

Dávejte na sebe pozor Razz A hlaď bříško, co to půjde. A foť.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 08:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak som sa dlho netesila, ze mala je zdrava - od soboty ma nos ako vodovodny kohutik, v noci toho vela nenaspi kedze nemoze poriadne dychat Sad Zatial teda nekasle a dufam, ze to tak daleko nezajde - to ze jej musim cistit nos uplne staci, nemusi sa k tomu este pridat aj nasilne podavanie syrupu striekackou
Dufam ze vase ostatne ratolesti su (uz) v poriadku Smile
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 09:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nicola napsala:
Tak som sa dlho netesila, ze mala je zdrava - od soboty ma nos ako vodovodny kohutik, v noci toho vela nenaspi kedze nemoze poriadne dychat Sad Zatial teda nekasle a dufam, ze to tak daleko nezajde - to ze jej musim cistit nos uplne staci, nemusi sa k tomu este pridat aj nasilne podavanie syrupu striekackou
Dufam ze vase ostatne ratolesti su (uz) v poriadku Smile


Ahoj Nicol, to je hrůza. my už zase taky moc nespíme. Zase opět stále zuby. Ale mám zkušenost, že pokud se nepřidá teplota, tak rýma odejde cca za týden. nevím, jak je silná. Chce to vydržet, neporchladnout a zbytečně nevystavovat jiným bacilům. Ráno jsem Vás zahlédla.

přeji, ač je rýma co nejdříve pryč. A nic jiného ač nepřijde.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 09:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dakujeme, snad to prejde rychlo... To nas tiez trapia zuby - naraz Nikolke rastu horne 5-ky a vzhladom na velkost tych zubov, tak to musi byt pre nu celkom utrpenie Sad
Uz sa tesim az sa otepli a budeme moct viac sediet na balkone, Nikolke sa tam velmi paci - vsetko totizto vidi a najviac ju lakaju psi (zvierata ako celok) Uz by mohlo byt teplo, aby sme isli do ZOO Smile
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 09:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nicola napsala:
Dakujeme, snad to prejde rychlo... To nas tiez trapia zuby - naraz Nikolke rastu horne 5-ky a vzhladom na velkost tych zubov, tak to musi byt pre nu celkom utrpenie Sad
Uz sa tesim az sa otepli a budeme moct viac sediet na balkone, Nikolke sa tam velmi paci - vsetko totizto vidi a najviac ju lakaju psi (zvierata ako celok) Uz by mohlo byt teplo, aby sme isli do ZOO Smile


Nicol, když rostou horní zuby, tak se může spouštět rýma, a dost. Doktorka nás na to upozorňovala. Takže, jestlu nebudete kašlat, tak je to možná tohle.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 09:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:

Nicol, když rostou horní zuby, tak se může spouštět rýma, a dost. Doktorka nás na to upozorňovala. Takže, jestlu nebudete kašlat, tak je to možná tohle.


Tak to by bolo super, ale uvidime, co sa z toho vyvinie... Ja si to totizto spajam s tym, ze sme boli v Clovickove (detska herna) a ze to bud na nu niekto kychol, alebo nachladla od noh pretoze nemala papucky a aj ked tam je koberec, tak asi tak uplne teplo tam neni...
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 09:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Posilame hodne zdravicka Nikolce, at ji to rychle prejde.
Nase slunicko je zatim v pohode, akorat ty zoubky ho obcas trapi.
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2