Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Poll :: mám IKEA nábytek a jsem:

absolutně spokojen
46%
 46%  [ 15 ]
normálka
43%
 43%  [ 14 ]
trochu to vrže, hejbe se to, žerou to myši
3%
 3%  [ 1 ]
rozpadá se, nedotýkám se nábytku
6%
 6%  [ 2 ]
rozpadl se, už ho má bezdomovec v džungli
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 32


Autor Zpráva
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 21:36  Předmět:  IKEA Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pratele,
mam vyhlidnutu krasnou sedacku od IKEY... ale vsichni me od ni a hlavne od IKEY zrazuji... jake mate prakticke zkusenosti s kvalitou jejich nabytku (kuchyne nyni ponechme stranou)?
Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Fefi
Host
Host


Věk: 43
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 186
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 21:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

myslis Fagelbo?
Blíženci Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie FefiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 21:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no konkretne mam na mysli Bedinge...
ale jinak muj dotaz je myslen obecne na vsechen jejich nabytek, nepredpoladam, ze tady na NZM maji vsichni sedacku bedinge Smile


sed.jpg
 Komentář:
sedacka Bedinge (IKEA)
 Velikost:  227.37 kB
 Zobrazeno:  39966 krát

sed.jpg

Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 21:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

my od nich mame ten nejednodussi typ, kupovali jsme ho do podnájmu,
není to žádný luxus ale sedí se na ní stejně jako když byla nová.
Máme i postel, a taky bez sebemenšího problému, i povodně ustála
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fefi
Host
Host


Věk: 43
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 186
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 21:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

muj bratr ma od nich dost nabytku a nikdy si nestezoval, my mame jen doplnky, protoze vzdycky, kdyz jsme neco vybrali v Ikee tak jsme nasledne objevili stejny kus nabytku v elegantnejsim provedeni, je pravda, ze i za vic penez, no tak ted radsi setrime Smile
Blíženci Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie FefiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 22:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy no z ikey máme dost věcí aspon maj srozumitelný návody a všechno na kus kdyžto z pc stolu z jysku mi zbyla polovina šroubů Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 23:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja mam stol jerker, nejaku lacnu skrinu a ked som bol s byvalou tak sme mali pohovku ektorp, vsetko funguje spolahlivo bez problemov.
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 08:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky mám byt vybavený hlavně z IKEY. Pokud už při sestavování nenajdeš nějaký špatně navrtaný nebo zničený díl - který ale bez problémů IKEA vymění - nemám s tím žádný problém. Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 08:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Very Happy no z ikey máme dost věcí aspon maj srozumitelný návody a všechno na kus kdyžto z pc stolu z jysku mi zbyla polovina šroubů Laughing


Ich navody su fakt super - to pri skladani postele z Kiky to u nas vyzeralo na rozvod...
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 09:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

U nas zatim take spokojenost
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 09:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

osobně do IKEY chodím spíš pro nějaké drobnosti a doplňky. Ty jsou tam super a velký výběr. Na nábytek mám holt trošku jiný vkus
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RudolfT
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 51
Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: NZM C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 09:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem s nabytkem Ikea vcetne (uz druhe) kuchyne spokojen. Jen nektere nejlevnejsi kusy nabytku podle ceny take vypadaji, ale to snad soudny clovek vidi hned.
Kozoroh Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie RudolfTZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
honzick
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 39
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Nové Zahradní Město "A"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 10:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja osobne mam taky Bedinge a jsem s ni naprosto spokojen, takze muzu jen doporucit..navic je moznost si vybrat typ matrace, proste pohoda.. Cool
Býk Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie honzickZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 13:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My mame z IKEA hodne veci a jsme spokojeni. Muzu doporucit. A taky muzu pochvalit jejich sluzby - hlavne montaz.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PetrSv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.1.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 14:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

IKEA je v pohodě. Mám pár drobností (židle, stůl,...), všechno šlo bez problémů sestavit, a to jsem na to antitalent
   OfflineOsobní galerie PetrSvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2006, 19:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojda, taky mame dost veci z Ikea a ted i novou pohovku, vybrali jsme Karlandu rozkladaci - ma ji sestrenice uz vic nez pet let a zadne prosezeni. Jinak s ostatnimi vecmi taky zadna potiz. Takze doporuceni i od nas. A hlavne neprudi pri nejakych problemech.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.3.2006, 18:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kladné odpovědi ráda slyším, protože tam máme taky dost věcí vyhlídlých.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 31.3.2006, 23:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mám z IKEY postel, je bezva, líbí se mi, je naprosto v pohodě, jen při sestavování jsem si ten jejich návod ještě trochu poupravil,protože ten jejich systém uchycení roštů byl naprosto nesmyslný...:-)No a pak mám ještě "křeslo vítězů" Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fefi
Host
Host


Věk: 43
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 186
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.4.2006, 12:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
Mám z IKEY postel, je bezva, líbí se mi, je naprosto v pohodě, jen při sestavování jsem si ten jejich návod ještě trochu poupravil,protože ten jejich systém uchycení roštů byl naprosto nesmyslný...:-)No a pak mám ještě "křeslo vítězů" Very Happy


no to kreslo vitezu me docela stve, meli jsme ho dlouho vyhlidlnuty a ted koukame radsi po necem jinem, nechceme mit doma Vladkovo kreslo, ale nase Smile
Blíženci Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie FefiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 14:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hlavni problem je, ze nam tohle kreslo barevne nestymuje k pohovce, to ze v tom sedel nejakej Vladko, nas zas tak nebere Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ruprt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.4.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: zatím nevím

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 17:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ikea, je vpoho. Mám kuchyň, postel,stoly a židle. Služby naprosto vklidu, drobná reklamace proběhla během deseti minut. Zato KIKA, v žibotě mě tam už nikodo nedostane. Byla zakoupena rozkládací sedačka/postel, po rozbalení se vyvalila zemina, potah byl špinavý a plesnivý. Tak jsem šel naivně vyřešit reklamaci buďto kus za kus nebo peníze zpět. V první variantě před námi rozbalili dvě pohovky, které nesly stejné známky poškození. Takže jsme chtěli penize. A tady nastala ta správná legrace, při zakoupení totiž nedostáváte jen učtenku či fakturu, nýbrž podepisujete kupní smlouvu!!! chtěl bych vidět kupujícího, který si všimne drobného textu všeobecné obchodní podmínky na druhé straně, natož člověk bez brýle a personál vás ani neupozorní že podepisujete nějakou smlouvu. Takže peníze nedostanete, jen poukaz vystavený na hodnotu poškozeného zboží. S tím jsm nesouhlasil, takže mají 35 dní ze zákona na reklamaci, když ne tak mi musí ze zákona vrátit peníze. Jo a hlavně jsem tam stál skoro dvě hodiny jak kretén a furt do mě hustil rádoby manager ač si vezmu jiné zboží. Nic bych si tam nekoupil, ani kdyby to bylo 10 krát levnější než u konkurence.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie ruprtZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 17:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes jeden známej mi říkal že si u kiky obědnal sedačku a jelikož nebyla skladem zaplatil zálohu a už půl roku čeká a stále mu říkaj že jí nemaj a že peníze mu nevrátěj
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 22:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmmm, to je teda jednání, to by člověk nečekal ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 23:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ikea - mam jen stul a zidle a ty sou v poho
nejvic veci mam ze Sconta a sem spokojenej i navody sice v nemcine sou docela dobry a kdyz dodali neco kde cosi chybelo tak to v pohode doobjednali a dali, tam sem byl nejvic spokojenej i kdyz maj dodaci doby vselijaky vzdycky to prislo driv nez rikali
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 09:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ruprt napsal:
Ikea, je vpoho. Mám kuchyň, postel,stoly a židle. Služby naprosto vklidu, drobná reklamace proběhla během deseti minut. Zato KIKA, v žibotě mě tam už nikodo nedostane. Byla zakoupena rozkládací sedačka/postel, po rozbalení se vyvalila zemina, potah byl špinavý a plesnivý. Tak jsem šel naivně vyřešit reklamaci buďto kus za kus nebo peníze zpět. V první variantě před námi rozbalili dvě pohovky, které nesly stejné známky poškození. Takže jsme chtěli penize. A tady nastala ta správná legrace, při zakoupení totiž nedostáváte jen učtenku či fakturu, nýbrž podepisujete kupní smlouvu!!! chtěl bych vidět kupujícího, který si všimne drobného textu všeobecné obchodní podmínky na druhé straně, natož člověk bez brýle a personál vás ani neupozorní že podepisujete nějakou smlouvu. Takže peníze nedostanete, jen poukaz vystavený na hodnotu poškozeného zboží. S tím jsm nesouhlasil, takže mají 35 dní ze zákona na reklamaci, když ne tak mi musí ze zákona vrátit peníze. Jo a hlavně jsem tam stál skoro dvě hodiny jak kretén a furt do mě hustil rádoby manager ač si vezmu jiné zboží. Nic bych si tam nekoupil, ani kdyby to bylo 10 krát levnější než u konkurence.


My máme v kice objednané už 7 týdnů židle.včera byl poslední den, kdy měly přijít,ale nic. Pan manager nám v sobotu sdělil, že oni mají čas až do neděle večer, no fakt super. Zítra si pojedu pro vrácení peněz, z důvodu nedodržení smlouvy, tak jen doufám, že nedostanu poukaz na 8000 nebo mi tam nezabalí vystavené židle a řeknou, že přišly. V kice už nikdy více:-)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 10:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pé?a napsal(a):
V kice už nikdy více:-)


to je dobry slogan Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 10:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo, pravda.. IKEA má většinu věcí na skladě hned. A to je obrovská výhoda. před rokem jsem byla 2 víkendy na brigádě v ASKU a od té doby vynechávám ASKO, SCONTO a podobné... Když mi vysvětlili, že všem musím říkat, že dodací doby jsou od 2 měsíců výše a potom se to nějak vyřeší, když to nedorazí... nedivím se ničemu
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dolphine
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 96
Bydliště: NZM B (E2)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 16:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nase zkusenost:

IKEA je profesionalnejsi, vetsinou vse na sklade, vymenu umi i cast sady (pri slozeni skrinky umeli vymenit pouze horni desku, nemusel jsem to tam vezt vsechno znova, nabidli slevu nebo vymenu, prinesli nove baleni otevreli vyndali ten kus a jel jsem zpatky [kdovi co udelali s tim co jsem tam nechal ).

KIKA nekdy dele trva (sedacka skoro 8 tydnu), stul meli docela rychle, nektere veci primo na sklade, ale stve mne kultura vydavani, kde po zaplaceni musite na vydeji cekat nekdy i hodiny - az jsme se rozcilili, vynadali a odjeli s tim, ze za 3 hodiny to bude pripravene prednostne . A bylo - akorat ti lide co tam v te dobe uz hodinu cekali se divali divne, kdyz jsme prisli a rovnou si to vyzvedli .

Zase maji ale zajimavou sluzbu s tim jejich reklamnim KIKAbusem - co se da "zdarma" za 200Kc / 2 hod (+200Kc za kazdou dalsi hodinu) pujcit na odvoz zbozi a i kdyz by se s nim nemelo vozit nic jineho, vetsinou se tam jeste neco vejde
Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie dolphineZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 18:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak sedacka BEDDINGE je doma
ale na zemi budeme radeji spat nadale, ona ta kostra zas tak masivne nepusobi


fin_beddinge_3.gif
 Komentář:
gif
 Velikost:  939.01 kB
 Zobrazeno:  39722 krát

fin_beddinge_3.gif

Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 09:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2