Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 16:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Uvidíme, co bude dnes k večeři. Asi francouzské brambory, mňam!! Monitor jenom s kečupem.
Co se týče těch restauračních zařízení - vřele doporučuji restauraci "Karolínu" - je to na cestě mezi I-sparem a hostivařskou přehradou, mají tam velkou nekuřáckou část (vhodné nejen pro malé děti) a vaří tam přímo ukázkově. A když půjdete ještě dál směrem na přehradu, půjdete kolem rybářské bašty a kdo má rád ryby, bude se olizovat!! Pizzeria "Leonardo" ve Sparu je dobrá.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 16:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Neboj, obe dve hospudky jsme uz s magrat lokalizovaly, takze ted uz jen krasne jeste jarnejsi pocasi a jsme tam:-) ale diky za doporuceni. Restaurace karolina je fakt provarena Very Happy
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 16:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 16:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojky,
tak dneska jsem podnikla s kocarem mensi pruzkumnou vypravu.
Hned u semaforu jsem si vsimla, ze se nejspis buduje chodnik k Intersparu
Pak jsem si to namirila smerem na Hamr, jela jsem sidlistem, zezadu kolem polikliniky a ulici V Korytech jsem se spustila dolu na hlavni(Zabehlickou)
Na Hamru jsem se informovala na cviceni deti s rodici. Maji cviceni uz pro miminka od 4 mesicu - to je kazde utery a ctvrtek a pak pro deti od 1-2 roky to je v pondeli od 9:30. Podrobnosti jseou na netu www.hamrsport.cz
My to asi vyuzijeme az v zime, kdyz je hezky, tak jsme radeji venku, ale restaurace s predzahradkou a vyhledem na Hamersky rybnik vypadala opravdu lakave a moc dobre tam vonelo nejake masicko, mnam...
U rybnika je krasny kostelik Narozeni P. Marie a z druhe strany jeste moc dobre vypadajici Lechovicky sklipek
Za Hamerskym rybnikem jsem zahledla krasnou zelenou travicku s upravenymi pisecnymi bunkry, rikala jsem si to by bylo pekne mistecko na hrani pro naseho broucka nez CG vybuduje to hriste na NZM Razz
Ackoliv byl pozemek oploceny a vsude cedule vstup pouze pro cleny tenisoveho klubu, vlezla jsem dovnitr a hrala jsem zajemkyni o vstup do klubu vyvolenych. Pan na recepci mi taktne sdelil, ze Pupp resort, je urcen vyhradne VIP osobnostem na urovni o jednu nize nez je pan president, takze pro naseho juniora najdu nejaky jiny pisecek.
Vracela jsem se pak cestou kolem Penymarketu a Zabehlickeho zamku a kolem hotelu Na Zamecku, pak strme cestou nahoru zase k poliklinice a domu.
No byl to fajn vylet.
V baraku bylo cerstve uklizeno, podlahy se lesknou, vytah cisty a vsude prijemna vune.
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.4.2006, 20:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny rodiče i ostatní,

zase nějak zapadáme. Jako by se nic nedělo, ale ono se zřejmě děje až moc, a proto není čas o všem napsat, že?

Magrat, můžeš mi říct, jak dlouho asi trvala procházka až k Hamru a zpět? určitě jsi šlapala pěšky. Taky bych tam vyrazila. Moje dítko je hrozně zvědavé a z hlubokého kočárku chce koukat okolo. To by malou určitě bavilo.

Když tady tak korzuju s kočárkem, často vídám mamky a děti, ale asi na forum nechodí, což je škoda. Ale potkala jsem holky Nicolky a ani nevím, jestli tu cestu malá Nicol došla po svých nebo mamka pomáhala Very Happy)) marušku bych taky ráda brzy viděla a Magrat taky.

Nevím, jestli se připojíte k mé myšlence, ale chtěla bych za pěkných dní, které snad brzy přijdou, uspořádat pique-nique pro nás a děti. Magrat, vždyt Tvůj prcek a naše malá mají narozky skoro stejně. To by bylo fajn. Jen najít vhodné místečko a připravovat. A samozřejmě já za sebe bych byla ráda, kdyby se na této akci podíleli i ostatní sousedé, kteří mimčo nemají, ale tenhle způsob setkávání a sdílení mají rádi.

A mohli bychom vzít třeba pétanque, míče...fantazii se meze nekladou. Víc ze sebe už nedostanu. Víkend byl hodně náročný - pracovní, a já si musím vyčistit kebuli.

A moc se těším na setkání Snad se někdo připojí. Pěkný večer.

P.S. Už nemám sílu ani napsat, že poté, co jsem 1/2 hodiny uspávala dítě, nějaký soused začal dost blízko vrtat natvrdo. O tom až jindy. Jsem z toho bezradná.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 9.4.2006, 22:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojky, urcite nie som proti takejto akcicke, kedze sa po veceroch na nejake tie zrazy nedostanem...
Ja by som sa sa isla aj prejst s vami niekam na prechadzku, ale to by sme velmi zdrzovali, pretoze ak Nikolka nespi, tak ju len tazko udrzim v kociari Twisted Evil A to nam potom vsetko trva dva dni Smile
Do Sparu to cele zmakla sama, dokonca ked som ju chcela zobrat na ruky na prechode, tak sa rozculovala, ze ona sama.
Inac, tie semafory na prechode u kruhacu su dobre nastavene - chodzou Nikolky sme sa dostali tak do polovice prveho prechodu a uz bola cervena... A stat potom medzi dvomi jazdnymi pruhmi je mnamka Sad Za prve smrad a za druhe, nevies, z ktorej strany ta sejme nejake auto (co by sa hypoteticky nemalo stat, ale jeden nikdy nevie Sad )

Takze tolko v rychlosti prajem vsetkym dobru noc a sladke snicky Smile
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 09:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojky Greti, na Hamru jsem byla asi za 20 min, ale ty vis jak chodim, moje chuze je spis takovy pomalejsi beh a to me jeste v poradnem rozjezdu brzdi ten kocar s nasim 10 kg drobeckem Very Happy
Vcera odpoledne jsme tam zrovna vyrazili, ackoliv nebylo pocasi uplne idealni, byla tam spousta lidi a hlavne mamky s kocarky a pejskari.
Vyrazila jsem uz se sportakem, aby prcek videl, v hlubokem uz ho to neba, potrebuje mit prehled Twisted Evil
Jezdim sidlistem az k poliklinice, tam je pred ZS Brectanova takovy sesup dolu, pak kousek po chodniku podel silnice, kolem Zabehlickeho zamku a pak sadem pod skolou Na Chodovci k Hamerskemu rybniku.
Dneska je venku pekne osklivo, takze vyrazim asi jen na mensi prochajdu smerem do nejakeho obchodu, ale snad se to ma trochu zlepsit od stredy, tak dej vedet a muzem vyrazit spolecne.
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 09:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Magrat,

já taky chtě nechtě musím vyrazit, a sice budu hledat dobrou cukrárnu či pekárnu, protože musím objednat pečivo (koláčky) na rodinnou sešlost, ale nejdřív je chci ochutnat. Dostala jsem tip na pekařství Jan Mervart, ale ten je nejblíž na Vinohradech (Jana Masaryka) a v sobotu jsem se tam už nestihla stavit. Obávám se, že mi objednávku po telefonu neudělají Sad Je to přece jen z ruky. Ale tuhle když jsme šly do té Golfové, tak jsme něco viděly, ne?

Kdy vyrážíte? Dnes je chladno, tak vezmu hluboký kočár. Na sporťák musím koupit pláštěnku a na golfky to bohužel není.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jasne cestou byla cukrarnä, na tom odbocovacim rohu, co je ten zluty hotel. Je to blizko restaurace Karolina a toho kvetinarstvi, co tam meli ty krasne tulipany.
A neupekli by ti neco tady ve Sparu?
Jeste nevim v kolik vyrazime, broucek se pred chvili vzbudil, ale prave mi zase usnul v naruci. Musim povesit a vyzehlit pradlo a neco ukuchtit prckovi.
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Moje treperenda se ke spánku nemá už od 6:30. Taky musím žehlit a něco jí ukuchtit. Šla bych až po obědě. teď tu řádí jak černá ruka. Když neleze do knihovny, tak se jí líbí kabely, lednice, skříně, odpadkový koš a noviny, židle stůl. Bariéry přeleze.
Zkusím tu cukrárnu a kdyžtak sjedeme na Vinohrady.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo Greti, jeste k tomu tvemu napadu usporadat nejaky pique-nique, tak jsem rozhodne pro vsemi deseti
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Joo a petanque taky, koule mame
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vcera jsem si vsimla, zee hraje petanque i na Hamru, ale bylo tam plno, mozna najdeme nejake vhodne mistecko i jinde .
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na pique-nique muzem vyrazit nekam k prehrade ...
Uz se tesim, jsem take priznivec non smoking podniku a pojidani jidla nejlepe venku. Miluju syry, olivy, vykrupane bagety a snad si budu moci dat i kapku nejakeho dobreho moku, i kdyz jeste stale kojim.
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Červené víno v přiměřené míře můžeš i při kojení. Ale je zvláštní, že když jsem kojila já, tak jsem měla občas chutě pouze na šampaňské A když malá už sosat nechtěla a já bych mohla občas popíjet, tak nemám chuť. Dám si sklínku a jsem skoro tuhá. Začnu zívat, polehávat po stole. Jo, za mladejch časů bych byla schopná tancovat po stole Very Happy)) Teď temperament musí ven jinak

magrat, když nasadíš svůj krok, protože máš krásné dlouhé nožky, tak si přijdu jak Japonečka v kroji, která cupitá, aby jí nic neuniklo (to je nadsázka).
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka: ono si tělíčko za těch pár měsíců zřejmě odvyklo. No na druhou stranu ani není potřeba moc zvykat Very Happy Bavit se dá i bez toho
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 12:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak dneska z te prochajdy nic nebude, venku je fakt hnusne a ja mam jeste nejake zarizovani.. Snad se to pocasi trochu umoudri a vyrazime k tomu rybniku na Hamr.
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 12:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nasadím si žlutou pláštěnku (neplést s CG) a vyrazím po okolí. Treperenda mi usnula, vařím jí něco na její 3 zuby a pak tradá do toho hnusného počasu a tmy :-/
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 29.4.2006, 07:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny,

silný ročník zase nějak v žebříčku oslabil. Nedá mi to a musím se svěřit, nad čím jsem včera dlouho do noci přemýšlela.

Téma člověk - žena, člověk - matka je téma ve společnosti obehrané. Zvláštní je, že toto téma obehrávají ponejvíce muži a někteří z nich si dokonce troufají posuzovat a diktovat, co bychom měly a co zase ne. Tohle téma ve mně vyvolal včerejší střet s kolegou z práce ve výtahu. Povídá, že se jdu zase na ně podívat (tónem, že se jdu pobavit). Já povídám, jdu makat. On na to, že jsem si to takhle vybrala sama, tak si nemám nač stěžovat. Já na to, že si nestěžuju, ale že chci jen upřesnit, proč jsem přišla. Netuším, proč nasadil takový tón. Bohužel jej nemohu touto formou zprostředkovat. On asi neví, že chodím pravidelně do práce i o víkendech, když on odpočívá.

Na svůj životní styl si nestěžuju. Jsem zvyklá na vysoké pracovní tempo. Byla to má volba. Mám pro ni své důvody. Nikdy bych si nemyslela, že to bude tak strašně náročné, když není po ruce ani jedna babička či dědeček. Touto situací jsem si uvědomila, jak málo je žena ve společnosti (obecně) po pracovní i mateřské stránce ceněna. Nedej bože, když se snaží tyto dvě cesty spojit. Kdyby v tom výtahu na mém místě stál muž, řekla bych mu, že má můj obdiv. Naštěstí jsem jela jen do čtvrtého patra
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 29.5.2007, 14:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojte, docela zajímavý článek v MFDnes. Zvlášť když víme, jak je to s přeplněností a kvalitou školek v okolí naší lokality.

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=123&r=tema_dnesa&c=752800
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.5.2007, 16:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Ahojte, docela zajímavý článek v MFDnes. Zvlášť když víme, jak je to s přeplněností a kvalitou školek v okolí naší lokality.

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=123&r=tema_dnesa&c=752800


K tomu se vaze komentar Mestske casti Praha 10 pro zamer CG na schvaleni NZM v dnesni podobe, který jsme objevili ve slozce CG na stavebnim urade. Mestska cast ma k puvodnimu zameru hodne vyhrad a navrhuje zmeny, s jejichz nerealizaci se dnes NZM potyka - malo prostoru mezi domy, nedostatek parkovacich ploch, zelene, nevyresene sluzby pro tolik lidi v miste - ve skolkach, skolach, lekari apod. Navrh vraci k prepracovani a v tomto okamziku CG nechava zamer schvalit magistratem a ne MCP10. Magistrat mu to nakonec schvali beze zmen a MCP10 se musela podridit, protoze magistrat je jeho nadrizeny organ.... a takhle se pak meni tvare jednotlivych casti Prahy...
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2007, 13:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To LU: nemáš, prosím, něco bližšího info? Já se pokusím sehnat normu EU pro dětská hřiště, poněvadž jsem ondržela signály, že "naše" hřiště normy nesplňuje.

Co se bude dít?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2007, 15:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
To LU: nemáš, prosím, něco bližšího info? Já se pokusím sehnat normu EU pro dětská hřiště, poněvadž jsem ondržela signály, že "naše" hřiště normy nesplňuje.

Co se bude dít?

Jestli hriste splnuji nebo nesplnuji normy, by mela byt schopna odpovedet Hygiena deti a dorostu, sidlo v Jasminove ulici, kousek nad NZM, mam kontakt na pani Stolbovou +420 283 880 005, nebo +420 283 880 589. Nevolali jsme tam. V cem stavajici hriste nesplnuji normy, nebo co si myslis, ze je nedostatecne? Kdo se vubec o hriste stara? Predal CG hriste SVJ nebo mestu? Diky, Lucie
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 31.5.2007, 12:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Předá CG městu - neví se, kdy. A nestará se nikdo. Vždyť i odpadkové koše přetékají, ovšem k tomu se nám CG už nevyjádřilo.

Zkusíme to znovu.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2