Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 16:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to Mustang: Napodobne, ale ako uz Martin napisal, je to uz Hostivar a my sme Zabehlice...
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 16:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
No sláva! Mě už je úplně jedno jaxe to bude jmenovat, hlavně, že už nějak!
To jsem zvědavá, jestli dům A bude brán jednotně a nebo každý vchod zvlášť. Že by se západní strana jmenovala Mattioliho a ostatní dva vchody Mikanova....?


Myslím že to bude překladatelský oříšek, ale uvidíme jak se s tím naši úředníci poperou
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kerik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.4.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Mattioliho

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 17:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak uz se tesim az vyrazim s Mattiolkou na urady. Hura hura hura Very Happy
   OfflineOsobní galerie kerikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 17:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
nicola: no právě: tu 106 jsem pužívala do teď a pracovní doba nic moc. Jen do šesti a víkendy nic.


no to bysme mohli zkusit nekomu(?) na poste 106 navrhnout at tu pracovni dobu trochu protahnou/zpruznej, kdyz ted budou mit o 1000 (teda ted asi 520) bytu vic... Jen napad (hospodska kverulace) Smile
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 17:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Noo to bysme mohli.. jsem pro..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 17:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Velice lituji dysgrafiky a dyslektiky...a mohou to být velice inteligentní lidé. Ze mně se asi taky jeden brzy stane s tím Mattioli...proč to nenechají jako ulice Mattioli...a musí to být Mattioliho?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 17:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
lenkaii napsala:
nicola: no právě: tu 106 jsem pužívala do teď a pracovní doba nic moc. Jen do šesti a víkendy nic.


no to bysme mohli zkusit nekomu(?) na poste 106 navrhnout at tu pracovni dobu trochu protahnou/zpruznej, kdyz ted budou mit o 1000 (teda ted asi 520) bytu vic... Jen napad (hospodska kverulace) Smile


Napíšeme dopis Laughing
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 17:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dopisy uz umime Smile

jinak z te ulice je mi dost zle, uz vidim jak to nekomu diktuju. To uz byla lepsi moje 188 Guildford Park Avenue nez Mattioliho

jinak kolega Mattioli byla docela ale slavnej
neco o nem
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg


Naposledy upravil alkonius dne 11.4.2006, 18:05, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 18:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já měla 40, quai Jean-Jacques Rousseau
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 19:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak 3 nazvy ulic su podla mojho nazoru dobre, o dost lepsie ako som cakal. Mattioliho je ale dost zle meno a lutujem tych, co na tejto ulici budu byvat. Samozrejme, urcite iba zhodou okolnosti ide o ulicu najdlhsiu Sad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 19:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem trochu zmaten - východ A a západ C je která ulice????
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 20:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to je slepé střevo
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 20:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Pro ty co nemají word. Omlouvám se, bylo to dělané narychlo.


Mimochodem, vsimli ste si, ze v tom obrazku je kreslene casticka pres ten zeleny pas? Uz ji delaj?
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 21:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
lenkaii napsala:
Pro ty co nemají word. Omlouvám se, bylo to dělané narychlo.


Mimochodem, vsimli ste si, ze v tom obrazku je kreslene casticka pres ten zeleny pas? Uz ji delaj?


ta tam bola na tom nakrese odjakziva, nie?
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 22:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
alkonius napsal:

Mimochodem, vsimli ste si, ze v tom obrazku je kreslene casticka pres ten zeleny pas? Uz ji delaj?


ta tam bola na tom nakrese odjakziva, nie?


Tak tak, a uz sa tu o tom aj diskutovalo, ze asi nebude Sad
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
VaV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: NZM -- B

mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 09:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nam se nazev ulice Mattioliho libi. Smile
   OfflineOsobní galerie VaVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 09:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
No sláva! Mě už je úplně jedno jaxe to bude jmenovat, hlavně, že už nějak!
To jsem zvědavá, jestli dům A bude brán jednotně a nebo každý vchod zvlášť. Že by se západní strana jmenovala Mattioliho a ostatní dva vchody Mikanova....?


obavam se tehoz Sad

vi nekdo, kdy nam CG sdeli popisna cisla? nebo koho je potreba zaprudit, aby se tak stalo Smile
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 09:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Jsem trochu zmaten - východ A a západ C je která ulice????


doufam, ze to je Mikanova, Mattioliho jen pres mou mrtvolu Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Jsem trochu zmaten - východ A a západ C je která ulice????


Východ A je Mattioliho
Západ C je Velenovského
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak mám rozhodnutí o přidělení čísla popisného. A je 3250 C je 3251, čísla orientační pro A jsou:

západ - Mattioliho 18
sever - Mikanova 11
východ - Mikanova 9
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
lusvec napsal:
Jsem trochu zmaten - východ A a západ C je která ulice????


doufam, ze to je Mikanova, Mattioliho jen pres mou mrtvolu Very Happy



No, to ti věřím... já jsem na tom trochu hůř... Mattioliho mám jistou Mad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a kde se to dá obstarat ? Dá se tedy už jít na úřad P-10 přehlásit pobyt ?
(Bydlím na západě C, to snad je tedy Velenovského Very Happy
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Omluovám se.. matu pojmy.. východ a západ Very Happy trošku jsem vylepšila mapičku.


ulice.jpg
 Komentář:
 Velikost:  83.56 kB
 Zobrazeno:  242 krát

ulice.jpg

Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:26  Předmět:  odpoved CG Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

v průběhu přístího týdne bude již magistrátem hlavního města Prahy oficiálně potvrzen název ulice a též číslo. Jakmile se tomu tak stane, budeme Vás touto cestou informovat.

S pozdravem
Konzultační centrum

*********************
Puvodni text:
*********************
Dobrý den,
kdy bude možné získat doklad o přidělení čísla popisného a ulice pro přehlášení trvalého pobytu a odběru elektřiny?
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Tak mám rozhodnutí o přidělení čísla popisného. A je 3250 C je 3251, čísla orientační pro A jsou:

západ - Mattioliho 18
sever - Mikanova 11
východ - Mikanova 9


Takze C-ko Mikanova bude pravdepodobne 7 a 5...?
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Omluovám se.. matu pojmy.. východ a západ Very Happy trošku jsem vylepšila mapičku.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:34  Předmět:  Re: odpoved CG Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
v průběhu přístího týdne bude již magistrátem hlavního města Prahy oficiálně potvrzen název ulice a též číslo. Jakmile se tomu tak stane, budeme Vás touto cestou informovat.

S pozdravem
Konzultační centrum

*********************
Puvodni text:
*********************
Dobrý den,
kdy bude možné získat doklad o přidělení čísla popisného a ulice pro přehlášení trvalého pobytu a odběru elektřiny?

mne zrovna poslali to stejne Smile
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Omluovám se.. matu pojmy.. východ a západ Very Happy trošku jsem vylepšila mapičku.


no, super, dal som to aj do suborov
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
a kde se to dá obstarat ? Dá se tedy už jít na úřad P-10 přehlásit pobyt ?
(Bydlím na západě C, to snad je tedy Velenovského Very Happy


Rozhodnutí o přidělení čísla popisného jsem vyrazil z CG, čísla orientační mi nadiktovala úřednice MHMP. Lze na základě toho přihlásit pobyt.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ta zluta bude protazena i ktem budoucim domum, bych rekl
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2