Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 16:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja jsem srovnával cenovou nabidku několika studii které jsem navstivil (myslim že jich bylo 5) a cena kuchyně Gorenje se my zdála být srovnatelá s ostatními, ale hlavně návrh kuchyně se mi libí od nich nejvíce a to bylo vcelku dost rozhodující.

Cena moji kuchyne 82.000,- Kč + 36.000,- Kč spotřebiče. Na kuchyň jsem dostal 5% slevu na spotřebiče 15%.

I celkové jednání bylo OK, ačkoliv sami nezajištujou obklady, dostal jsem kontakt na člověka který to dělá a poté jsem synchronizovali práce, neboť obkladač chtěl dělat obklady až poté co se kuchyň namontovala a jelikož se obklad dával i pod digestoř, tak se montáž kuchyně rozdělila na dva dny. Což nebyl problém domluvit s montérem.

Je pravda že dosud kuchyň není dokončena z důvodu reklamace jedné vadné části, ale celkově jsem zatím spokojen.
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
93A
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Zahradni mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 08:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to JoHny: kuchyn

radsi bych si prohodila ten sporak + digestor s mikrovlnkou a suplikama pod tim, aby jsi to mel ve prostred a ziskas tak malou odkladovou plochu po prave strane,protoze jestli budes varit a nesikovne se otocis, tak se ti ten hrnec muze doprava prevhrhnout a taky pristat na zemi. Mluvim z vlastni zkusenosti a odkladova plocha po obou stranach sporaku je dobra vec. kuchyn mam stejne navrhnutou.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie 93AZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

heh no ja som to tak povodne mal a vsetci ma presviedcali ze si to mam dat na kraj aby som mal vacsiu pracovnu plochu v kuse
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 50
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

taky jsem si navrhla sporák doprostředka. je to praktičtější na vaření. Tu plochu v kuse mám zase jinde.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
heh no ja som to tak povodne mal a vsetci ma presviedcali ze si to mam dat na kraj aby som mal vacsiu pracovnu plochu v kuse


Ja mam sporak tiez v rohu, presne pre dovody, ake uvadzas. Ak by som ho mala v strede, prisla by som o jedinu pracovnu plochu... Tam velmi zalezi, ci mas vacsi priestor na odkladanie/spracovavanie potravin a inych veci aj inde.
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ja neviem, ked nad tym rozmyslam tak zatial vsade kde som kedy byval tak bol sporak pri stene a nikdy mi to nevadilo ale zas moje varenie... to ja skor tu mikrovlnku asi budem pouzivat Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nicola napsala:
JoHnY napsal:
heh no ja som to tak povodne mal a vsetci ma presviedcali ze si to mam dat na kraj aby som mal vacsiu pracovnu plochu v kuse


Ja mam sporak tiez v rohu, presne pre dovody, ake uvadzas. Ak by som ho mala v strede, prisla by som o jedinu pracovnu plochu... Tam velmi zalezi, ci mas vacsi priestor na odkladanie/spracovavanie potravin a inych veci aj inde.
Já mám malou odkládací plochu na obou stranách a myslím, že je to docela účelnější než mít sporák v rohu...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
93A
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Zahradni mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to JoHny:

to samozrejme zalezi na tobe, my mame jeste drez na leve strane vedle te velke skrine, takze mam velkou pracovni plochu uprostred a ta staci, drez mame na leve strane z toho duvodu, aby nebyl moc videt az se tam bude kupit nadobi, ktere bude nekdo liny dat do mycky. Mame to od Sykory a hodne si s tim pohrali a vysledek nakonec predcil moje ocekavani, ale bohuzel nemohu tady dat ani obrazek, mam to pres Internet blokle z prace a doma zatim pocitac nemam.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie 93AZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:

Já mám malou odkládací plochu na obou stranách a myslím, že je to docela účelnější než mít sporák v rohu...


To je relativne, mne by ta vacsia plocha chybala, hlavne pri priprave jedla, na odkladanie by stacili aj mensie...
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 17:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pocujte, je nejaka sanca ze by som CG presvedcil aby mi tie rozvody spravil do steny?
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 18:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
pocujte, je nejaka sanca ze by som CG presvedcil aby mi tie rozvody spravil do steny?


O to jsem se pokoušela hodně dlouho, ale z důvodu těch jejich super cihle, to prý nejde. Pěkná blbsot co Shocked
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 22:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všichni..., tak já se také připojuji se vojí troškou (kuchyní) do mlýna... Jen jsem to fotil ještě před večerním úklidem, tak prosím o shovívavost...


IMGP0936.JPG
 Komentář:
 Velikost:  579.76 kB
 Zobrazeno:  307 krát

IMGP0936.JPG

IMGP0938.JPG
 Komentář:
 Velikost:  572.85 kB
 Zobrazeno:  306 krát

IMGP0938.JPG

   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 23:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Moc hezky!!
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 23:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

heh, ja uz se nemuzu dockat sve Very Happy
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 09:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
heh, ja uz se nemuzu dockat sve Very Happy


jo to ja taky ... snad pristi tyden Wink Cool Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 12:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Gentleman: jestli takhle vypadá tvá kuchyně před úklidem, tak tu naši fotku nezveřejním asi nikdy.

Někteří návštěvníci fora ji viděli live, že?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 12:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
To Gentleman: jestli takhle vypadá tvá kuchyně před úklidem, tak tu naši fotku nezveřejním asi nikdy.

Někteří návštěvníci fora ji viděli live, že?


Myslím, že fotku klidně zveřejnit můžeš, viděl ji live a bylo to OK. Pokud si pamatuji tak tam byl provozně naklizeno
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 18:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Gentleman napsal(a):
Ahoj všichni..., tak já se také připojuji se vojí troškou (kuchyní) do mlýna... Jen jsem to fotil ještě před večerním úklidem, tak prosím o shovívavost...

Mohu smělý dotaz... odkud je kuchyňka, vypadá velice dobře... Very Happy
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 19:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Díky, sám jsem si jí vymyslel...Very Happy A jinak je z DIZu. Vím, že tady někdo psal negativní názory na toto studio, hlavně kvůli ceně, ale mé zkušenosti jsou pouze kladné... Kdyby tě zajímalo něco konkrétnějšího ohledně té kuchyně, klidně dej vědět...
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 20:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, ono nešlo až tak úplně o tu cenu ... Wink
http://www.novezahradnimesto.net/ftopic47.html
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 21:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

návrh uz tu byl, tady je konečná podoba, připletla se mi tam i drahá polovička promiňte.


kuchyn_01.jpg
 Komentář:
 Velikost:  98 kB
 Zobrazeno:  262 krát

kuchyn_01.jpg

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 23:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kahek2 napsal:
návrh uz tu byl, tady je konečná podoba, připletla se mi tam i drahá polovička promiňte.

Jejda, tahle kuchyňka je také mooooc pěkná... Very Happy My co jsme ve fázi výběru kuchyňského studia, rádi uvítáme bližší info, kdepak umějí takové pěkné kousky
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 23:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kahek2 napsal:
návrh uz tu byl, tady je konečná podoba, připletla se mi tam i drahá polovička promiňte.


jo kuchyn pekna ... zajimave resena ... Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 00:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak snad jen kdyby někoho zajímaly mé zkušenosti z DIZu. Je to sice samostatné téma, ale když už se bavíme o kuchyních... Zmíněné téma jsem si na upozornění Milana přečetl. Takže ke zmíněným problémům:
- čas na výrobu kuchyně je skutečně 6 týdnů
- montáž trvá maximálně dva dny (dle informací přímo od montážníků),
tu mojí měli za jeden den hotovou
- obklady přímo DIZ nedělá, ale předá kontakt na obkladače. Nicméně já
jsem si nechal kuchyň obložit laminem (imitace hliník) a jsem naprosto
spokojený a navíc to vyšlo levněji než obklad a tento obklad už dělají
přímo kuchyňáři.
- Instalace myčky v pohodě, pouze CG samozřejmě udělali vývody tak
chytře, že by se tam myčka vůbec nevešla, takže malinká úprava
přívodu vody a bylo to.
V okruhu známých jsou od DIZu další dvě kuchyně a panuje naprostá spokojenost. To samozřejmě neznamená, že někde neudělali nějaký šmejd, píši jen vlastní zkušenosti. Hlavně jejich lamino je velmi slušné a například při porovnání s laminem od Woodface, které mám na skříních, mi přijde mnohem kvalitnější. Jinak nikdo od nich mě telefonáty neobtěžoval a člověk, se kterým jsem to tam ladil byl velmi vstřícný a příjemný, ale věřím, že narazit na nepříjemnou babu, jak v stálo v diskuzi, je dost odrazující Laughing Návrh se mi také hned líbil, ale to asi bude tím, že jsem si to prakticky celé vymyslel a nakreslil sám a tam mi to jen detailně rozkreslili Cenu jsem porovnával s Korynou, Hanákem a ještě dalšími dvěma studii, u kterých už si nepamatuji jména a vycházelo to relativně v poho. Tak to jen tak, pokud by někoho zajímaly mé subjektivní zkušenosti s mojí kuchyní. Takže asi tak... Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 01:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kahek2 napsal:
návrh uz tu byl, tady je konečná podoba, připletla se mi tam i drahá polovička promiňte.


heh ty mas tusim rovnaky ten kut ako ja, ale tusim ten idiotsky roh mas este sirsi ako ja? ja ho mam 60x60 cm
ake to ma rozmery u vas ten kuchynsky kut?
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 14:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
kahek2 napsal:
návrh uz tu byl, tady je konečná podoba, připletla se mi tam i drahá polovička promiňte.


jo kuchyn pekna ... zajimave resena ... Wink


No nad mapkou bytu jsem si to neuvědomoval, skutečnost byla horší,
za ten kout bych těm "architektům" CG vyprášil kožich.
Ale zachránili jsme to Very Happy

je to stejné v A a C, v Béčku a a dál to udělali menší, jak psal JoHny.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 18:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kahek2 napsal:
dcom napsal:
kahek2 napsal:
návrh uz tu byl, tady je konečná podoba, připletla se mi tam i drahá polovička promiňte.


jo kuchyn pekna ... zajimave resena ... Wink


No nad mapkou bytu jsem si to neuvědomoval, skutečnost byla horší,
za ten kout bych těm "architektům" CG vyprášil kožich.
Ale zachránili jsme to Very Happy

je to stejné v A a C, v Béčku a a dál to udělali menší, jak psal JoHny.


no ja to mam jednoduchy ... ja zadnej kout nemam ... ja mam proste pripravu na kuchyn na jedny stene Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
93A
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Zahradni mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

k kahek2: my jsme si taky nechali uriznou sklo do kuchyne, ale jenom do urcite casti, jako to mate za digestori, muzes mi poradit, cim jste to sklo pripevnili nahore, aby to nebylo videt?? Diky
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie 93AZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

93A napsala:
k kahek2: my jsme si taky nechali uriznou sklo do kuchyne, ale jenom do urcite casti, jako to mate za digestori, muzes mi poradit, cim jste to sklo pripevnili nahore, aby to nebylo videt?? Diky


Z hora máme přířez z MDF v barvě kuchyně, sklo je LACOBEL,
na zdi připevněno silikonem na zrcadla.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jo, teď na to koukám, mezi horními a dolními skříňkami je sklo ... Smile Už jsem to viděl přilepené, ale i přišroubované, což ale vidět bylo ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2