Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius, asi potom jo.. ale ted to měli psané že vstupuje do Mattioliho ulice. Stejně tak ještě není název ulice pro to co vznikne úplně ke Sparu. Asi proto, že tam fyzicky zatím nic není.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
danielv napsal:
a kde se to dá obstarat ? Dá se tedy už jít na úřad P-10 přehlásit pobyt ?
(Bydlím na západě C, to snad je tedy Velenovského Very Happy


Rozhodnutí o přidělení čísla popisného jsem vyrazil z CG, čísla orientační mi nadiktovala úřednice MHMP. Lze na základě toho přihlásit pobyt.


Lusvec, tak s Tebou bych si chtěla telefonovat, zvlášť pracovně Laughing To by bylo zajímavé. Nemáš někde nahrávky?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 10:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nahrávky nemám Sad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Nahrávky nemám Sad


Škoda, určitě jsou to výkony hodné ocenění.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V souborech je v pdf formátu rozhodnutí o přidělení čísla popisného pro dům A
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 12:19  Předmět:  adresa a čísla orientační Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

taky jsem si to přečetla, Mattioliho zas není tak hrozný název, horší jsou ty dvou nebo víceslovné názvy, ale zmátlo mně kde jste došli k číslu orientačnímu - Béčko má číslo popisné už dost dlouho na baráku 3248 a dostala jsem ho i oficiálním dopisem od CG, ale pro A Mattioliho 18?! To by znamenalo, že jednička by byla tam co ještě nic není a ještě dlouho nebude? Logické by snad bylo kdyby začínali od A k B a pak dál.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin
Host
Host


Věk: 45
Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 162
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 13:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Tak mám rozhodnutí o přidělení čísla popisného. A je 3250 C je 3251, čísla orientační pro A jsou:

západ - Mattioliho 18
sever - Mikanova 11
východ - Mikanova 9


A mate i orientacni cisla pro Cecko ?
Ryby Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie MartinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 13:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Myslite si, ze nekdo kdo ma vsechny cisla a nejake kreslirske vlohy, aby updatoval obrazek s ulicema a pridal popisna a orientacni cisla ke vchodum?
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 14:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius: když budu mít čísla můžu to zkusit..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 15:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Martin napsal:
A mate i orientacni cisla pro Cecko ?


Nemám - jsem rád že jsem z nich vyrazil aspoň A Rolling Eyes
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin
Host
Host


Věk: 45
Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 162
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2006, 18:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
alkonius: když budu mít čísla můžu to zkusit..


Skoda ze to je zatim nekompletni, tedy bez cisel. Kdybychom meli celkovy planek vcetne cisel, mohl bych se postarat, aby se dostal do ruky vedoucimu mistni posty a ze by sem uz treba i dorucovatelka zacla chodit Surprised))

Teda muzu to zkusit Surprised))
Ryby Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie MartinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vasek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 21
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 09:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

S tou postou je to fakt mizerne. Co si pamatuju tak posta na Zahradaku byla otevrena jen do 6 a jeste snad ob den. To by chtelo zase nejaky protestni dopis. Spar mame hned vedle a kdyz je to vetsi posta (dle oteviraci doby) tak proc by nam nemohli davat postu tam.
Ryby Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie VasekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin
Host
Host


Věk: 45
Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 162
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 09:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vasek napsal:
S tou postou je to fakt mizerne. Co si pamatuju tak posta na Zahradaku byla otevrena jen do 6 a jeste snad ob den. To by chtelo zase nejaky protestni dopis. Spar mame hned vedle a kdyz je to vetsi posta (dle oteviraci doby) tak proc by nam nemohli davat postu tam.


Tady ti zadnej protestni dopis nepomuze. Jednoduse Spar je Hostivar - Praha 15, my jsme Zabehlice - Praha 10 ... takze uplne jina cast ...

Na druhou stranu lepsi adresa je Praha 10 nez Praha 15 Surprised))
Ryby Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie MartinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 29.3.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: NZM - C

zimbabwe.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 10:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nevíte prosím někdo náhodou orientační číslo pro C z ulice Velenovského? díky
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes jsem zkusil přihlášení k pobytu a k prokázání vlastnictví je potřeba buď originál listu vlastníka (výpis z katastru) anebo kupní smlouvu opatřenou doložkou katastrálního úřadu.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kerik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.4.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Mattioliho

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 11:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Dnes jsem zkusil přihlášení k pobytu a k prokázání vlastnictví je potřeba buď originál listu vlastníka (výpis z katastru) anebo kupní smlouvu opatřenou doložkou katastrálního úřadu.



chci se zeptat, jakým dokumentem jsi prokazoval ulici a číslo popisné? Nebo není potřeba tohoto dokumentu?
   OfflineOsobní galerie kerikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 11:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Martin napsal:
Vasek napsal:
S tou postou je to fakt mizerne. Co si pamatuju tak posta na Zahradaku byla otevrena jen do 6 a jeste snad ob den. To by chtelo zase nejaky protestni dopis. Spar mame hned vedle a kdyz je to vetsi posta (dle oteviraci doby) tak proc by nam nemohli davat postu tam.


Tady ti zadnej protestni dopis nepomuze. Jednoduse Spar je Hostivar - Praha 15, my jsme Zabehlice - Praha 10 ... takze uplne jina cast ...

Na druhou stranu lepsi adresa je Praha 10 nez Praha 15 Surprised))


a preco vlastne sme praha 10 ked sme hned pri tom spare? co to je za logika
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 11:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Měl jsem s sebou pro jistotu rozhodnutí o přidělení čísla popisného ale nepotřeboval jsem ho. Úřednice to měla v systému a v pohodě. Zaskočila mě tím že výpis z katastru nestačí kopie a musí být originál (ten jsem ale nechal v bance). Ale naštěstí jsem měl s sebou i originál smlouvy s doložkou katastru.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kerik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.4.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Mattioliho

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 11:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Měl jsem s sebou pro jistotu rozhodnutí o přidělení čísla popisného ale nepotřeboval jsem ho. Úřednice to měla v systému a v pohodě. Zaskočila mě tím že výpis z katastru nestačí kopie a musí být originál (ten jsem ale nechal v bance). Ale naštěstí jsem měl s sebou i originál smlouvy s doložkou katastru.


dik za info. Mam jeste jeden dotaz. Kde jsi prisel k tomu rozhodnutí o přidělení čísla popisného? Zasílá CG nebo se musím někde o tento dokument přihlásit?
   OfflineOsobní galerie kerikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 11:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MHMP rozhodnutí zaslal CG. Není problém je od nich získat a pro A je tady na webu v souborech. Že by to CG aktivně rozesílal o tom pochybuji i když možný to je.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 13:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Doklady, které tu uváděl lusvec potřevné pro přihlášení trvalého bydliště jsou potřeba v případě, že vás už katastr zapsal jako vlastníka.
Pokud máte jen podaný návrh na vklad, budete potřebovat následující doklady: Originál kupní smlouvy, Návrh na vklad s originálním podacím razítkem, platný OP a zaplatíte 50,- Kč správní poplatek. Mluvila jsem zrovna s nějakou ochodnou paní z evidence obyvatel. Vyplníte prý jeden formulář na přihlášení trvalého bydliště a další jako žádost o vydání nového OP.
Úřední hodiny najdete na http://www.praha10.cz/
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 13:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Doklady, které tu uváděl lusvec potřevné pro přihlášení trvalého bydliště jsou potřeba v případě, že vás už katastr zapsal jako vlastníka.
Pokud máte jen podaný návrh na vklad, budete potřebovat následující doklady: Originál kupní smlouvy, Návrh na vklad s originálním podacím razítkem, platný OP a zaplatíte 50,- Kč správní poplatek. Mluvila jsem zrovna s nějakou ochodnou paní z evidence obyvatel. Vyplníte prý jeden formulář na přihlášení trvalého bydliště a další jako žádost o vydání nového OP.
Úřední hodiny najdete na http://www.praha10.cz/
Jo, na tu novou OP samozřejmě taky ještě jednu fotku. Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 14:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmmm, no ta co to zapisovala mě vypadala že možnost přihlášení na základě návrhu na vklad nepřipouští Sad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 14:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Hmmm, no ta co to zapisovala mě vypadala že možnost přihlášení na základě návrhu na vklad nepřipouští Sad
Tak to škoda, že si nepamatuju jméno. Tahle byla vážně milá... aspoň po telefonu teda jo. Zítra tam půjdu... tak uvidím.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kerik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.4.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Mattioliho

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 14:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
MHMP rozhodnutí zaslal CG. Není problém je od nich získat a pro A je tady na webu v souborech. Že by to CG aktivně rozesílal o tom pochybuji i když možný to je.


na webu jsem v souborech nic neobjevil Sad
koukam do slozky soubory - ceniky a jine dokumenty a do slozky navody a nic ohledne cisla popisneho nevidim.
   OfflineOsobní galerie kerikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 14:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Předpokládám že jsi zařazen do skupiny některého z domů. Odkaz je http://www.novezahradnimesto.net/dload.php?action=download&file_id=54
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Do naseho HOWTO jsem si dovolil shrnout tuto diskusi, prosim pripominkujte v pripade ze chybi nejaka vitalni informace, ci zkusenost.
Link

Mozna by se ostatnim hodila doba stravena na urade, nejake dalsi pre-rekvizity, hledal sem na strankacha phy 10 vzory tech formularu ale neuspesne. Maji to vsechny prahy stejne, lze cerpat formulare z jine MC?

Jinak jake sou vyhody/nevyhody/povinnosti prehlasit si trvaly pobyt ?
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 14:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ty formuláře jsou celostátně stejné. Dnes byla doba strávená na úřadě cca 15min - naprosto bez fronty.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 15:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

http://www.mvcr.cz/rady/zakladni/obcan.html
http://www.mvcr.cz/rady/zakladni/ev_obc.html

trošku obecnější informace

a ještě drobnost

http://www.mvcr.cz/rady/formulare/index.html
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin
Host
Host


Věk: 45
Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 162
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 15:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Doklady, které tu uváděl lusvec potřevné pro přihlášení trvalého bydliště jsou potřeba v případě, že vás už katastr zapsal jako vlastníka.
Pokud máte jen podaný návrh na vklad, budete potřebovat následující doklady: Originál kupní smlouvy, Návrh na vklad s originálním podacím razítkem, platný OP a zaplatíte 50,- Kč správní poplatek. Mluvila jsem zrovna s nějakou ochodnou paní z evidence obyvatel. Vyplníte prý jeden formulář na přihlášení trvalého bydliště a další jako žádost o vydání nového OP.
Úřední hodiny najdete na http://www.praha10.cz/


hmm a navrh na vklad byl soucasti smlouvy ?? Nebo si pro nej musim extra zajit na central ? Ten sem myslim nikde nedostal ...
Ryby Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie MartinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2