Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 15:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ten bys měl mít protože si ho musel podepsat.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin
Host
Host


Věk: 45
Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 162
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 15:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Ten bys měl mít protože si ho musel podepsat.


Podepsat při předávání bytu na Centralu ?
Ryby Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie MartinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2006, 19:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já to měl při podpisu kupní smlouvy. CG pak návrh podal a potvrzený návrh (t.j. s razítkem od katastru) jsem si pak v CG vyzvedával protože jej vyžadovala banka k sepsání zástavní smlouvy.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin
Host
Host


Věk: 45
Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 162
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2006, 00:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Já to měl při podpisu kupní smlouvy. CG pak návrh podal a potvrzený návrh (t.j. s razítkem od katastru) jsem si pak v CG vyzvedával protože jej vyžadovala banka k sepsání zástavní smlouvy.


aha, tak ten si musim nejdrive vyzvednout ...
Ryby Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie MartinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vasek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 21
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2006, 12:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Měl jsem s sebou pro jistotu rozhodnutí o přidělení čísla popisného ale nepotřeboval jsem ho. Úřednice to měla v systému a v pohodě. Zaskočila mě tím že výpis z katastru nestačí kopie a musí být originál (ten jsem ale nechal v bance). Ale naštěstí jsem měl s sebou i originál smlouvy s doložkou katastru.


Mají již v systému i čísla orientační?
Ryby Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie VasekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2006, 13:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mají je tam a neměl jsem s tím nejmenší problém.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vasek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 21
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2006, 14:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je super, konečně se můžeme "oficiálně" přestěhovat.
Ryby Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie VasekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2006, 15:46  Předmět:  Doplnovacka :) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takze len pre male zhrnutie, takto zatial vyzera zozbieranie zistenych informacii z tohto fora:

A zapad: Mattioliho 3250/18
A sever: Mikanova 3250/11
A vychod: Mikanova 3250/9

C zapad: Mikanova 3251/7
C sever: Mikanova 3251/5
C vychod: Velenovskeho 3251/1

B (vsetky vchody): Mattioliho 3248/?

Po zisteni ostatnych chybajucich cisel by sme mohli tento zoznam dat do samostatneho topicu, nech je v tom prehlad.


Naposledy upravil Lubos dne 18.4.2006, 18:56, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2006, 18:48  Předmět:  Re: Doplnovacka :) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
Takze len pre male zhrnutie, takto zatial vyzera zozbieranie zistenych informacii z tohto fora:

A zapad: Mattioliho 3250/18
A sever: Mikanova 3250/11
A vychod: Mikanova 3250/9

C zapad: Mikanova 3251/?
C sever: Mikanova 3251/?
C vychod: Velenovskeho 3251/?

B (vsetky vchody): Mattioliho 3248/?

Po zisteni ostatnych chybajucich cisel by sme mohli tento zoznam dat do samostatneho topicu, nech je v tom prehlad.


hmm .. takže Mikanova ... no budiž Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.4.2006, 11:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zrovna včera jsem koukal na ten herbář a bylo na něm Dr. Petr Ondřej Mathioli, to jen tak pro zajímavost ... Jinak Pietro Andrea Mattioli - http://knihovna.nkp.cz/Nkkr0202/0202136.html
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 10:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jen přidávám svou zkušenost s přihlášením bez zápisu v katastru.

Neměla jsem na úřadě MČ P10 nejmenší problém jen s kupní smlouvou a návrhem na vklad. Vyplnila jsem 2 formuláře a podala. Vše trvalo cca 15 minut. Za 3 týdny si mám přijít vyzvednout nový OP.

Evidence obyvatel je na úřadě v budově C v 1. patře.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 12:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Jen přidávám svou zkušenost s přihlášením bez zápisu v katastru.

Neměla jsem na úřadě MČ P10 nejmenší problém jen s kupní smlouvou a návrhem na vklad. Vyplnila jsem 2 formuláře a podala. Vše trvalo cca 15 minut. Za 3 týdny si mám přijít vyzvednout nový OP.

Evidence obyvatel je na úřadě v budově C v 1. patře.


supr .. já tam taky v nejbližší době vyrazim ... Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 18:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes sa na dverach domu C objavil nalepeny A4 papier s nazvami a cislami ulic v tomto dome. V zasade je to bez prekvapeni, tak ako som predpokladal:

C zapad: Mikanova 3251/7
C sever: Mikanova 3251/5
C vychod: Velenovskeho 3251/1

Doplnil som preto chybajuce udaje do predosleho odkazu, takze uz staci doplnit iba dom B Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 19:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dum B by me zajimal, muze nekdo z domacich dojit opsat papir na dverich prosim?
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 21:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
Dnes sa na dverach domu C objavil nalepeny A4 papier s nazvami a cislami ulic v tomto dome. V zasade je to bez prekvapeni, tak ako som predpokladal:

C zapad: Mikanova 3251/7
C sever: Mikanova 3251/5
C vychod: Velenovskeho 3251/1

Doplnil som preto chybajuce udaje do predosleho odkazu, takze uz staci doplnit iba dom B Smile


super ... takže zejtra můžu naběhnout na energetiku a přihlásit elektřtinu Very Happy
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 09:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak koukám někdo mne předběhl. Zkusím udělat nějakou mapičku .-)
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 09:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

práve jsem mluvila s Figurou, povídal, ze B je císlované od Intersparu a první je č. 11, takže já v prostředku mám 15. Nekontaktovali jste někdo znovu poštu, jak to budou doručovat? Kde má být ta schůze s firmou KO zítra večer?
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 09:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo, k energetice - v pátek mi tam odmítli přihlásit elektřinu na novou adresu, protože ulici Mattioliho (teda asi ani žádnou jinou) nemají ještě v systému. Mám prý počkat, až dostanu oficiální papír, že bylo přiděleno jméno ulici.
Jinak byly poznámky typu - ježiši, to je zase ta Práčská, ten Central Group... asi jsme nějak obzvlášť problémoví, nebo co Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 09:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:

Jinak byly poznámky typu - ježiši, to je zase ta Práčská, ten Central Group... asi jsme nějak obzvlášť problémoví, nebo co Sad


Tak to by som im teda hned povedal ze ak maju s mojou ulicou nejaky problem nech si ho riesia v sukromi a nie v pracovnom case. Ake jezisi? Presne si viem predstavit ten otraveny kysly ksicht zenskej za okienkom... Jak za komunizmu.
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 09:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Nika napsala:

Jinak byly poznámky typu - ježiši, to je zase ta Práčská, ten Central Group... asi jsme nějak obzvlášť problémoví, nebo co Sad


Tak to by som im teda hned povedal ze ak maju s mojou ulicou nejaky problem nech si ho riesia v sukromi a nie v pracovnom case. Ake jezisi? Presne si viem predstavit ten otraveny kysly ksicht zenskej za okienkom... Jak za komunizmu.
No... paní na informacích, která mi podrobně vysvětlila jak vyplnit ten A3 formulář a kam ještě co dopsat, našla mi čísla, které mi na odhlášce chyběly, ta byla naprosto úžasná.

Paní za okénkem už tak vstřícná nebyla, pak se ale uklidnila a začala přemýšlet, jak to provést. Nic nevymyslela a řekla, ať přijdu s tím papírem... a pak ještě řekla, že s tím názvem ulice se nám asi někdo pomstil... a s tím začínám pomalu souhlasit Smile


Naposledy upravil Nika dne 19.4.2006, 10:02, celkově upraveno 1 krát.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 09:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Nika napsala:

Jinak byly poznámky typu - ježiši, to je zase ta Práčská, ten Central Group... asi jsme nějak obzvlášť problémoví, nebo co Sad


Tak to by som im teda hned povedal ze ak maju s mojou ulicou nejaky problem nech si ho riesia v sukromi a nie v pracovnom case. Ake jezisi? Presne si viem predstavit ten otraveny kysly ksicht zenskej za okienkom... Jak za komunizmu.


nj, to me neprekvapuje Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 10:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, dnes mi poslali z CG mapku domů a vchodů s jejich popisnými čísly. Připojuji - snad nejdu s křížkem po funuse. Fr.


CFs.doc
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  CFs.doc
 Velikost:  1.21 MB
 Staženo:  368 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 11:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Že jsem tak smělá, na hřiště tam místa nevidno Sad

A díky moc, Freddie U mně naprosto aktuální info. To číslování je taky dobrý
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 11:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie napsal:
Ahoj, dnes mi poslali z CG mapku domů a vchodů s jejich popisnými čísly. Připojuji - snad nejdu s křížkem po funuse. Fr.


no lepsi je z ty Bitmapy to zkonvertovat treba do gifu ...


Naposledy upravil dcom dne 19.4.2006, 12:13, celkově upraveno 1 krát.
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 11:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tento materiál bychom správně měli obdržet všichni a to prostřednictvím těch osobních stránek, na které nám zamezili přístup ... Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 11:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Tento materiál bychom správně měli obdržet všichni a to prostřednictvím těch osobních stránek, na které nám zamezili přístup ... Mad


no tak to jsem zvedavej ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Roxy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 43
Založen: 28.3.2006
Příspěvky: 26
Bydliště: NZM A

brazil.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 11:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jj uz mi mapka také došla Smile
Lev Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie RoxyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 12:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

upravil jsem tu mapku pomoci Gimp


ulice800600.jpg
 Komentář:
 Velikost:  121.16 kB
 Zobrazeno:  259 krát

ulice800600.jpg

_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 12:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
upravil jsem tu mapku pomoci Gimp


jo jo uz mi to taky doslo ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 12:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
no lepsi je z ty Bitmapy to zkonvertovat treba do gifu ...


A no jo, no.... Chtěl jsem bejt rychlej, takže clipboard, a lidé - hurá!. Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2