Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 14:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zoe napsala:
a co to rozhodnuti o prideleni cisla popisneho???
To se tě zatím netýká ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 14:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lenkaii: diky:)
a prosim Te to rozhodnuti o prideleni cisla popisneho najdu kde?
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 14:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Diky Milane.
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 14:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
tady o tom miste na Jungmannove ulici se uz diskutovalo, tusim, ze nekoho z NZM uz odtamtud vypoklonkovali Crying or Very sad
tusim, ze misto, kde se daji vyridit formality s PRE, visi zaramovano u kazdeho vchodu, hned pod kontaktem na KO Poradenstvi Smile

Pokud vím tak to bylo úplně na začátku, těsně po namontování elektroměrů. Než si jednotlivé pobočky vyměnily info, co to vlastně to podivné Nové Zahradní město je. Tuším Sean mi říkal, že to tam přehlašovali bez problémů.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 14:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
andousek napsala:
tady o tom miste na Jungmannove ulici se uz diskutovalo, tusim, ze nekoho z NZM uz odtamtud vypoklonkovali Crying or Very sad
tusim, ze misto, kde se daji vyridit formality s PRE, visi zaramovano u kazdeho vchodu, hned pod kontaktem na KO Poradenstvi Smile

Pokud vím tak to bylo úplně na začátku, těsně po namontování elektroměrů. Než si jednotlivé pobočky vyměnily info, co to vlastně to podivné Nové Zahradní město je. Tuším Sean mi říkal, že to tam přehlašovali bez problémů.

a muzeme si vybrat, jestli to prehlasime na Jungmannove nebo na adrese uvedene vm baraku?
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 14:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andoušek: pokud vím tak jo. několik lidí to přihlásilo na jendom místě, další zase jinde. PRE na svých webovkách mezi nimi nedělá rozdíl. viz
http://www.pre.cz/domacnosti/kontakty/obchodni_kancelare.html
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 14:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja dam asi stejne na pana Sipala, ktery mi pripada jeden z mala normalnich v CG a nebudu delat nic, dokud nebude ulice, stejne oni se jiste sami ozvou, nez me odpoji anyway....
uz me to nebavi to sledovat, maji to mit jako soucast kompletniho servisu!
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pevahu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 11.1.2006
Příspěvky: 31


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 16:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zoe napsala:
Ja dam asi stejne na pana Sipala, ktery mi pripada jeden z mala normalnich v CG a nebudu delat nic, dokud nebude ulice, stejne oni se jiste sami ozvou, nez me odpoji anyway....
uz me to nebavi to sledovat, maji to mit jako soucast kompletniho servisu!


Obdobně postupuji i já. Náš stavební dozor, pan Slezák, nám při předávání bytu řekl, že nás bude informovat, jakmile bude přidělen název ulice a číslo popisné a následně potom do 14 dní si máme nechat přepsat elektroměr na sebe a že před tímto okamžikem nám v žádném případě el. proud odpojen nebude. Je ovšem pravda, že písemně tento postup od nikoho z CG doporučen nemáme.
   OfflineOsobní galerie PevahuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 16:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pevahu napsal(a):
zoe napsala:
Ja dam asi stejne na pana Sipala, ktery mi pripada jeden z mala normalnich v CG a nebudu delat nic, dokud nebude ulice, stejne oni se jiste sami ozvou, nez me odpoji anyway....
uz me to nebavi to sledovat, maji to mit jako soucast kompletniho servisu!


Obdobně postupuji i já. Náš stavební dozor, pan Slezák, nám při předávání bytu řekl, že nás bude informovat, jakmile bude přidělen název ulice a číslo popisné a následně potom do 14 dní si máme nechat přepsat elektroměr na sebe a že před tímto okamžikem nám v žádném případě el. proud odpojen nebude. Je ovšem pravda, že písemně tento postup od nikoho z CG doporučen nemáme.


Já osobně čekám na přidělení jména ulice a čísla popisného, a potom vyrazím na PRE.
Te termín na přihlášení je uveden, pokud si správně pamatuji na papíru, která jsem podepsal při převzetí elektroměru.
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 08:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Alkonius: díky moc za vyčerpávající informace... hned je to všechno jednodušší! DÍKY Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
To Alkonius: díky moc za vyčerpávající informace... hned je to všechno jednodušší! DÍKY Very Happy


Rado se stalo, kdyz muzu, pomuzu, kdyz nemuzu aspon se pokusim Cool
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 10:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Admini: Kluci, nešlo by ten krásný návod o Alkonia dát někde stranou, kde by se nemusel tak hledat??
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 11:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Admini: Kluci, nešlo by ten krásný návod o Alkonia dát někde stranou, kde by se nemusel tak hledat??


V tomhle smeru sem uz SZ ale zatim nic, taky si myslim ze by to treba stalo nekam "povesit" na oci
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 11:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
lenkaii napsala:
Admini: Kluci, nešlo by ten krásný návod o Alkonia dát někde stranou, kde by se nemusel tak hledat??


V tomhle smeru sem uz SZ ale zatim nic, taky si myslim ze by to treba stalo nekam "povesit" na oci


ok, spravil som topic "Nove Zahradni Mesto-HOWTO" kde sa budu davat taketo veci
bude to zamknute takze ked bude nieco zaujimave tak to tam presunieme
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 11:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
alkonius napsal:
lenkaii napsala:
Admini: Kluci, nešlo by ten krásný návod o Alkonia dát někde stranou, kde by se nemusel tak hledat??


V tomhle smeru sem uz SZ ale zatim nic, taky si myslim ze by to treba stalo nekam "povesit" na oci


ok, spravil som topic "Nove Zahradni Mesto-HOWTO" kde sa budu davat taketo veci
bude to zamknute takze ked bude nieco zaujimave tak to tam presunieme


Nicmene i tady ten navod moh zustat....
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 12:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no on samostatny prispevok sa da len presunut...
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2006, 15:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja jsem si to hned vcera zkopirovala:) nekteri jedinci jako napr. ja maji radi polopaticke navody:))
kazdopadne kluci dik:)
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 13:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ako som uz napisal tu, dnes som bol prehlasit elektrinu v Nuslich uz na novu ulicu a adresu, vsetko bez problemov. Predtym som ziadnu elektrinu neprehlasoval, takze doteraz bola napisana na Central Group. Stacili k tomu dokumenty, ktore popisal Alkonius, okrem rozhodnutia o prideleni cisla popisneho, ktore som nemal a ani ho odomna nikto nechcel.

Takze teraz uz len radostne cakat na tie milionove faktury Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 13:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Inak este jedna vec, pokial ste platili nejake faktury za elektrinu priamo Central Groupu (mne od nich dosiel poziadavok na preplatenie faktury cca pred 2 tyzdnami), upozornite ich na to v PRE pred vyrobenim zmluvy s vami. Inak vam totiz PRE budu fakturovat spotrebu od doby spisania protokolu o odpocte medii (co su vacsinou nejake 1-2 kWh uplne na zaciatku spustenia elektromeru) a fakturu CG-u stornuju. Lenze, pokial ste vy uz medztym tu fakturu CG-u zaplatili, zaplatite vlastne druhykrat, a tu platbu CG-u by vam potom CG mal vratit (ci ale vrati a ako, tazko povedat Smile ).

Takze jednoducha cesta je postrazit si, aby bol na vas prevod urobeny az od stavu, ktory je uz medzi vami a CG-om vyrovnany a vyhnete sa zbytocnym komplikaciam... Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
wayn
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 57
Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 26
Bydliště: Nové Zahradní Město A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 15:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes jsem úspěšně přehlásil elektroměr na sebe adresou Mattioliho 18/3250.
Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie waynZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 15:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

wayn napsal:
Dnes jsem úspěšně přehlásil elektroměr na sebe adresou Mattioliho 18/3250.
Bez dalších papírů o tom, že ulice existuje? Ve které PRE pobočce jsi byl?
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 16:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Prihlasila jsem ji minuly tyden v Jungmannovce, oni uz tam maji papir z Magistratu s oficialnim nazvem ulic, nebyl s tim vubec zadny problem, pani byla moc prijemna.
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 16:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zoe napsala:
Prihlasila jsem ji minuly tyden v Jungmannovce, oni uz tam maji papir z Magistratu s oficialnim nazvem ulic, nebyl s tim vubec zadny problem, pani byla moc prijemna.


no ja jsem se tam minulej tejden nedostal, ale zejtra uz tam nabehnu ... co budou chtit vsechno za papiry? staci jenom ten vyplnenej formular?
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 16:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No hurááá, tak to tam taky vyrazím.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 16:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
zoe napsala:
Prihlasila jsem ji minuly tyden v Jungmannovce, oni uz tam maji papir z Magistratu s oficialnim nazvem ulic, nebyl s tim vubec zadny problem, pani byla moc prijemna.


no ja jsem se tam minulej tejden nedostal, ale zejtra uz tam nabehnu ... co budou chtit vsechno za papiry? staci jenom ten vyplnenej formular?


Musíš mít s sebou tu odhlášku, cos dostal od stav. dozoru při převzetí bytu (paní na informacích ti tam doplní čísla, která chybí) a pak musíš vyplnit takovou A3, se kterou mi taky ochotně pomáhala paní na informacích. V Jungmance je to v 1 patře.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 17:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
dcom napsal:
zoe napsala:
Prihlasila jsem ji minuly tyden v Jungmannovce, oni uz tam maji papir z Magistratu s oficialnim nazvem ulic, nebyl s tim vubec zadny problem, pani byla moc prijemna.


no ja jsem se tam minulej tejden nedostal, ale zejtra uz tam nabehnu ... co budou chtit vsechno za papiry? staci jenom ten vyplnenej formular?


Musíš mít s sebou tu odhlášku, cos dostal od stav. dozoru při převzetí bytu (paní na informacích ti tam doplní čísla, která chybí) a pak musíš vyplnit takovou A3, se kterou mi taky ochotně pomáhala paní na informacích. V Jungmance je to v 1 patře.


ok ... treba se tam zejtra potkame Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
wayn
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 57
Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 26
Bydliště: Nové Zahradní Město A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 17:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
wayn napsal:
Dnes jsem úspěšně přehlásil elektroměr na sebe adresou Mattioliho 18/3250.
Bez dalších papírů o tom, že ulice existuje? Ve které PRE pobočce jsi byl?


V Adrii Jungmannova ulice. Stačily vyplněné formuláře od CG.
Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie waynZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 17:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
Nika napsala:
dcom napsal:
zoe napsala:
Prihlasila jsem ji minuly tyden v Jungmannovce, oni uz tam maji papir z Magistratu s oficialnim nazvem ulic, nebyl s tim vubec zadny problem, pani byla moc prijemna.


no ja jsem se tam minulej tejden nedostal, ale zejtra uz tam nabehnu ... co budou chtit vsechno za papiry? staci jenom ten vyplnenej formular?


Musíš mít s sebou tu odhlášku, cos dostal od stav. dozoru při převzetí bytu (paní na informacích ti tam doplní čísla, která chybí) a pak musíš vyplnit takovou A3, se kterou mi taky ochotně pomáhala paní na informacích. V Jungmance je to v 1 patře.


ok ... treba se tam zejtra potkame Wink


Jojo, jako včera na obědě Very Happy
Já tam asi budu muset zítra místo oběda Sad Takže budu hladem Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 17:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

wayn napsal:
Nika napsala:
wayn napsal:
Dnes jsem úspěšně přehlásil elektroměr na sebe adresou Mattioliho 18/3250.
Bez dalších papírů o tom, že ulice existuje? Ve které PRE pobočce jsi byl?


V Adrii Jungmannova ulice. Stačily vyplněné formuláře od CG.


Díky! Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 10:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dnes jsem v pobocce Adria prehlasil elektrinu na Mikanova 7.
Ulici v systemu jeste nemaji, slo to prepsat, nicmene tam pry nejak zustala strasit ta Pracska jako odberne misto.

Mate nekdo CSOB ucet ? Pouzil jsem prime inkaso a v pripade CSOB je na letaku uvedeno jine cislo uctu (17303403/0300) nez pro ostatni banky.

Plachtu A3 jsem vyplnovat nemusel - stacil formular A4 na zmenu(elektromery uz pry jsou zaregistrovane).
_________________
DaVe


Naposledy upravil danielv dne 26.4.2006, 10:49, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2