Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 10:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes no bohužej asi jo já sem ještě po 3 ránno nezažil aby to svítilo dneska ve 4 zase nic Evil or Very Mad
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 10:50  Předmět:  Re: Aneb Jak nám svítí? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Sousedé, mám dotaz.

Už asi týden pozoruji, že veřejné osvětlení v naší lokalitě neplní svou funkci. Začíná svítit v době, kdy ještě slunce nezapadá a ráno cca v 3.30 už nesvítí. Všude tma jak v pytli, a přitom kolem v sídlišti světlo je.

Nevíte, proč a jak na to? Samozřejmě to nahrává různým existencím, anebo nám třeba někdo "nařizuje" zákaz vycházení. Myslím, že nás to dost omezuje.


dik za zpravu, tak pozde jsem posledni dobou domu nechodila, takze jsem nabyla dojmu, ze vse je ok. zkusim tedy jeste jednou napsat Sipalovi, jestli s tim zvladne neco udelat
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 10:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To budeš hodná. Díky.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 18:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes klasika dneska ve čtvrt na 5 ráno ani blik a ještě v cečku otevřený dveře
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 22:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Rolling Eyes klasika dneska ve čtvrt na 5 ráno ani blik a ještě v cečku otevřený dveře


psala jsem dnes sipalovi, obratem odepsal, ze osvetleni zaridi, uvidime, jestli i to zarizeni bude obratem Smile
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.4.2006, 11:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dneska jsem dorazila na byt kolem druhé. osvětlení ještě svítilo
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 23.4.2006, 19:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

prosim vsechny, kdo se vraceji nebo naopak chodi z domu v brzych rannich hodinach, aby zde pristi tyden dali vedet, jestli je osvetleni jiz v poradku, abychom vedeli, jestli je vse ok, nebo je nutne dal prudit.dik moc Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.4.2006, 19:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

23.4. svetlo svitilo jiz odpoledne ~18:00
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 10:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes ráno ve 3:00 svítilo, v 5:30 nesvítilo (bylo šero), ale u Sparu se svítilo.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Amelie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 38


blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 11:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rano vstavam dost brzy,odchazim do prace po pate a osvetleni nesvitilo ani dnes.
Ryby Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie AmelieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 13:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja jsem dnes zaznamenala dokonce, kdy to zhlaslo, byly 4 rano. zitra to zkusim sipalovi pripomenout, jestli na nas nezapomnel Smile diky vsem za pozorovani Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 14:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano, chtěla jsem opožděně hlásit, že když jsem vstávala ve 4:40 už a ještě byla tma. Díky Andousku
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Amelie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 38


blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 16:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Za mě taky velký dík,už jsem před 2lety nedobrovolne nočnímu lapkovi předávala svoji peněženku(naštěstí chtěl jen tu)Taky nesvítilo osvětlení.Takže moooc děkuji!!!
Ryby Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie AmelieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 22:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes mám dovču tak nemůžu sondovat ale vim že po 4 ráno to nesvítilo už dlouho Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 26.4.2006, 07:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Rolling Eyes mám dovču tak nemůžu sondovat ale vim že po 4 ráno to nesvítilo už dlouho Wink

ok, hodim panu Sipalovi dnes do mailu jemnou pripominku Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 22:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

prosim prosim, kdo se budete vyskytovat v brzkych rannich hodinach venku, dejte mi zpravu, jestli vse jiz sviti tehdy kdy ma, psala jsem panu Sipalovi,ale moje prace mi nastesti neumoznuje vstavat ve 4 rano. dik moc Smile
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 22:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Wink dik ale v 7 večer už svítí což je stejně špatně a dovču mám i tenhle tejen tak ráno nevim Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 22:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dneska jsem to výjimečně postřehl, protože to začalo svítit a já se zrovna koukal z okna no a byl jsem na odchodu, to bylo něco po 18:30hod. ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Amelie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 38


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 01:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

2.5 svetlo urcite ve 4 nesvitilo!Ozvala bych se driv,ale nemela jsem pristup k netu Sad
Ryby Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie AmelieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 08:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Potvrzuji. Stále ráno nesvítí.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 09:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Svíti to již odpoledne a pak ráno už ne, asi spatně nastavený časový spínač.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2006, 11:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mám dotaz, odpověděl už někdo ohledně VO? nebo víte, kam se tedy obrátit? Dnes ve 3:40 tma jako v pytli.

Už se to docela táhne a nikde žádná reakce a stav se nelepší. Díky.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Amelie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 38


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 14:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Svetlo dnes zhaslo presne ve 3 hod,byla jsem jeste vzhuru a vstavala jsem kolem 5 a stale tma.Nevim ale na koho se obratit primo,tak aby nas neodbyli a dali to opravdu do poradku.
Ryby Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie AmelieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 15:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je pravda, že už je to celkem děs ... Rolling Eyes Jestli s tím vůbec někdo něco dělá ... Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 10:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ok, diky za info, napsala jsem znovu panu Sipalovi:

Dobrý den pane Šípale,
Chtěla bych vás informovat, že veřejné osvětlení na NZM je stále špatně nastavené. Zapíná se již v podvečerních hodinách, kdy je stále světlo a vypíná cca ve 3 hodiny ráno, kdy je naopak tma. Vzhledem k tomu, že řada lidí bydlících v areálu se vrací domů nebo naopak odchází v době, kdy je stále tma, opravdu bychom ocenili přenastavení osvětlení tak, aby svítilo tehdy, kdy má. Tato záležitost se již dost vleče, připomínám ji cca potřetí a opravdu bychom byli rádi, kdybyste nam ji pomohl konečně úspěšně dořešit.
Děkuji a budu se těšit na Vaši odpověď.
Andrea Oujezdská
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
ok, diky za info, napsala jsem znovu panu Sipalovi:

Dobrý den pane Šípale,
Chtěla bych vás informovat, že veřejné osvětlení na NZM je stále špatně nastavené. Zapíná se již v podvečerních hodinách, kdy je stále světlo a vypíná cca ve 3 hodiny ráno, kdy je naopak tma. Vzhledem k tomu, že řada lidí bydlících v areálu se vrací domů nebo naopak odchází v době, kdy je stále tma, opravdu bychom ocenili přenastavení osvětlení tak, aby svítilo tehdy, kdy má. Tato záležitost se již dost vleče, připomínám ji cca potřetí a opravdu bychom byli rádi, kdybyste nam ji pomohl konečně úspěšně dořešit.
Děkuji a budu se těšit na Vaši odpověď.
Andrea Oujezdská


Dal jsem to také do sekce KO, tak aby se na to tlačilo ze dvou stran.
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 10:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
andousek napsala:
ok, diky za info, napsala jsem znovu panu Sipalovi:

Dobrý den pane Šípale,
Chtěla bych vás informovat, že veřejné osvětlení na NZM je stále špatně nastavené. Zapíná se již v podvečerních hodinách, kdy je stále světlo a vypíná cca ve 3 hodiny ráno, kdy je naopak tma. Vzhledem k tomu, že řada lidí bydlících v areálu se vrací domů nebo naopak odchází v době, kdy je stále tma, opravdu bychom ocenili přenastavení osvětlení tak, aby svítilo tehdy, kdy má. Tato záležitost se již dost vleče, připomínám ji cca potřetí a opravdu bychom byli rádi, kdybyste nam ji pomohl konečně úspěšně dořešit.
Děkuji a budu se těšit na Vaši odpověď.
Andrea Oujezdská




Dal jsem to také do sekce KO, tak aby se na to tlačilo ze dvou stran.


jojo, diky moc, sipal uz kdysi slibil, ze s tim neco udela, ze dvou stran se to snad povede driv Smile
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 14:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak pan Sipal zareagoval, nic konkretniho Sad

Dobrý den,

Již jsem to několikrát urgoval u kolegy,který je za to zodpovědný a ten uháněl dodavatele a správce.Stejně tak jsem to zaurgoval i dnes a doufám,že to vyřeší k vaší spokojenosti.
V uplynulých dnech došlo k naboření jednoho sloupu u vjezdu do areálu, který následně vyhořel, takže doufám, že to nebude mít vliv na celé osvětlení.

S pozdravem

Pavel Šípal
stavební dozor
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 15:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
tak pan Sipal zareagoval, nic konkretniho Sad

Dobrý den,

Již jsem to několikrát urgoval u kolegy,který je za to zodpovědný a ten uháněl dodavatele a správce.Stejně tak jsem to zaurgoval i dnes a doufám,že to vyřeší k vaší spokojenosti.
V uplynulých dnech došlo k naboření jednoho sloupu u vjezdu do areálu, který následně vyhořel, takže doufám, že to nebude mít vliv na celé osvětlení.

S pozdravem

Pavel Šípal
stavební dozor


"V uplynulých dnech došlo k naboření jednoho sloupu u vjezdu do areálu,
který následně vyhořel"

viz. můj thread:

http://www.novezahradnimesto.net/ftopic402.html
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 15:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jen aby nám nespadl.Už takhle se kolem něj bojím chodit. Navíc se kymácí pod tíhou větru.

A nebylo to tak, ženěkdo nabořil sloup a ten sloup vyhořel, od něj chytlo auto a došlo k explozi? Pokud ho vozidlo nabořilo, je nutné, aby správce či vlastník (ELTODO?) uplatnil náhradu škody po pojišťovně vozidla!!! Nezná někdo SPZ onoho vozidla?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2