Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.11.2005, 11:05  Předmět:  Plánovaná podoba lokality a další bytové domy Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Když se člověk dobře podívá na jedny z novějších obrázků virtuální prohlídky lokality, je z nich patrná podoba dalších bytových domů, ve kterých ještě nejsou nabízeny byty k prodeji ... Všechny až na jeden budou nízké, stejně jako např. dům B, ten jeden bude dalším "věžákem", byť o pár podlaží nižší než ty dva hlavní u vjezdu do celého bytového komplexu, což je dobře vidět z druhého obrázku ...


obr_0001_1.jpg
 Komentář:
Pohled na lokalitu z kruhového objezdu
 Velikost:  54.44 kB
 Zobrazeno:  31570 krát

obr_0001_1.jpg

obr_0000_1.jpg
 Komentář:
Pohled na lokalitu z kruhového objezdu
 Velikost:  57.04 kB
 Zobrazeno:  31574 krát

obr_0000_1.jpg

   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ank
Anonymní








PříspěvekZaslal: 8.1.2006, 00:33  Předmět:  Vzhled fasády Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, docela se mi líbí projekty od CG, i když si ještě dlouho od nich nebudu moct nic koupit (je mi jen 17 a taky když tu vidim ty negativní názory). Ale píšu sem proto, že jsem si všimla, že na těch jejich vizualizacích v Zahradním městě úplně změnili barvu fasád. původně byly pěkně barevný (viz. obrázky) a teď je to všechno na červeno... Tak mě napadlo, jestli to vůbec můžou udělat? A nevadí vám to?


obr_00000.jpg
 Komentář:
 Velikost:  51.09 kB
 Zobrazeno:  31521 krát

obr_00000.jpg

obr_0000.jpg
 Komentář:
 Velikost:  40.91 kB
 Zobrazeno:  31520 krát

obr_0000.jpg

obr_0003.jpg
 Komentář:
 Velikost:  49.89 kB
 Zobrazeno:  31521 krát

obr_0003.jpg

obr_0008.jpg
 Komentář:
 Velikost:  43.67 kB
 Zobrazeno:  31520 krát

obr_0008.jpg

obr_0011.jpg
 Komentář:
 Velikost:  51.49 kB
 Zobrazeno:  31523 krát

obr_0011.jpg

  
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.1.2006, 16:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ank napsal(a):
Tak mě napadlo, jestli to vůbec můžou udělat? A nevadí vám to?
třeba já osobně jsem v některých věcech konzervativněji zaměřený, takže mně osobně se naopak to sjednocení vzhledu všech domů líbí ... udělat to mohou, ve smlouvách nikde není přesně specifikovaná barevná podoba domu, jak už jsem ale psal, v tomto případě to spíše kvituji s povděkem ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 10.1.2006, 16:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mne bolo naopak trochu luto, ze sa nezachovala ta farebnost, teraz to vyzera trochu uniformne Smile Ale pre mna osobne je to velmi nizka priorita.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.1.2006, 21:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pokud to někoho zajímá, tak tady je plánovaná tabulka kdy budou stát i ty ostatní domy...

objekty H, I, J, K
Zahájení bude upřesněno
dokončení prosinec 2007

A ještě kdo to staví:

Objekty F, G - opět KAREL DVO?ÁK a.s. - jako dům B.

což jsou informace ze stránek CG pro dodavatele.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.2.2006, 09:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PavelH napsal:
... A ještě kdo to staví:

Objekty F, G - opět KAREL DVO?ÁK a.s. - jako dům B. ...
Podle dosavadních zkušeností to je pro budoucí majitele bytů v těchto domech pravděpodobná výhra ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 1.2.2006, 14:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
PavelH napsal:
... A ještě kdo to staví:

Objekty F, G - opět KAREL DVO?ÁK a.s. - jako dům B. ...
Podle dosavadních zkušeností to je pro budoucí majitele bytů v těchto domech pravděpodobná výhra ...


len aby ale dufam ze to tak bude
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 13:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Milan V. napsal(a):
PavelH napsal:
... A ještě kdo to staví:

Objekty F, G - opět KAREL DVO?ÁK a.s. - jako dům B. ...
Podle dosavadních zkušeností to je pro budoucí majitele bytů v těchto domech pravděpodobná výhra ...


len aby ale dufam ze to tak bude


také doufám, že bude Karel v pohodě... Smile Smile Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 13:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teda. to si budeme stavebího ruchu žívat ještě hooodně dlouho... ale vypadá to pěkně..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 14:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
JoHnY napsal:
Milan V. napsal(a):
PavelH napsal:
... A ještě kdo to staví:

Objekty F, G - opět KAREL DVO?ÁK a.s. - jako dům B. ...
Podle dosavadních zkušeností to je pro budoucí majitele bytů v těchto domech pravděpodobná výhra ...


len aby ale dufam ze to tak bude


také doufám, že bude Karel v pohodě... Smile Smile Smile


oo konecne niekto kto bude na byt cakat rovnako dlho ako ja Very Happy aj ked nie z toho isteho domu
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 11:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Michal napsal:
JoHnY napsal:
Milan V. napsal(a):
PavelH napsal:
... A ještě kdo to staví:

Objekty F, G - opět KAREL DVO?ÁK a.s. - jako dům B. ...
Podle dosavadních zkušeností to je pro budoucí majitele bytů v těchto domech pravděpodobná výhra ...


len aby ale dufam ze to tak bude


také doufám, že bude Karel v pohodě... Smile Smile Smile


oo konecne niekto kto bude na byt cakat rovnako dlho ako ja Very Happy aj ked nie z toho isteho domu

Ten rok a půl čekání je fakt humus... Sad Sad Sad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 17:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:

Ten rok a půl čekání je fakt humus... Sad Sad Sad


to ano... ale snad sa dockame...
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 14:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem zvědavej, co se objeví na netu CG v pátek. předpokládám, že tam přibude další etapa objektů H, I, J, K. Asi také CG připraví nějakou marketingovou "bombu" - doufám, že nepřibude moc věcí do jejich "luxusního vybavení", protože jsem smlouvu podepdal na konci února...

BTW nevíte za jak dlouho se objeví provedená platba na osobních intern. stránkách CG???
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 15:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

podle toho jak se jim chce, některé platby byly videt další den,
některé za víc než týden
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 16:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
Mne bolo naopak trochu luto, ze sa nezachovala ta farebnost, teraz to vyzera trochu uniformne Smile Ale pre mna osobne je to velmi nizka priorita.


Pred casem jsem mluvil se stavebnim dozorem a rec prisla i na barevnost. Navrhovanou barevnost pry zkouseli, ale bylo to tak priserne, ze nakonec radeji udelali ty stavajici uniformni barvy.
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 19:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
Tak jsem zvědavej, co se objeví na netu CG v pátek. předpokládám, že tam přibude další etapa objektů H, I, J, K. Asi také CG připraví nějakou marketingovou "bombu" - doufám, že nepřibude moc věcí do jejich "luxusního vybavení", protože jsem smlouvu podepdal na konci února...

BTW nevíte za jak dlouho se objeví provedená platba na osobních intern. stránkách CG???


Ja tiez dufam ze nepribudne nic moc do luxusneho vybavenia Very Happy

Tie platby co som platil tusim 3 zatial tak tam boli vidiet tak do tyzdna... 4 dni az tyzden.
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 19:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Ja tiez dufam ze nepribudne nic moc do luxusneho vybavenia Very Happy

Tie platby co som platil tusim 3 zatial tak tam boli vidiet tak do tyzdna... 4 dni az tyzden.


Tak to si pis ze to bude zase neco extra jinak by to tam nepsali, kdyby chteli zrusit luxusni provedeni tak to udelaji v tichosti Very Happy Shocked Evil or Very Mad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 19:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
JoHnY napsal:
Ja tiez dufam ze nepribudne nic moc do luxusneho vybavenia Very Happy

Tie platby co som platil tusim 3 zatial tak tam boli vidiet tak do tyzdna... 4 dni az tyzden.


Tak to si pis ze to bude zase neco extra jinak by to tam nepsali, kdyby chteli zrusit luxusni provedeni tak to udelaji v tichosti Very Happy Shocked Evil or Very Mad


pojdem na stavbu tych dalsich domov a vsetko luxusne vybavenie si zoberiem k sebe
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 21:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
Tak jsem zvědavej, co se objeví na netu CG v pátek. předpokládám, že tam přibude další etapa objektů H, I, J, K.


Nemyslím si to, lze se podívat na stránku http://www.central-group.cz/j06-b-57.htm kde je na mapce pouze "nová zástavba bytových domů rezidence park hostivař"
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 08:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Michal napsal:
Tak jsem zvědavej, co se objeví na netu CG v pátek. předpokládám, že tam přibude další etapa objektů H, I, J, K.


Nemyslím si to, lze se podívat na stránku http://www.central-group.cz/j06-b-57.htm kde je na mapce pouze "nová zástavba bytových domů rezidence park hostivař"


Podle mě to tam musí být: v info pro subdodavetele je realizace H, I, J, K prosinec 2007 - chtějí to stihnout než se zvedne od 1.1.2008 daň z 5 % na 19%...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 09:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
lusvec napsal:
Michal napsal:
Tak jsem zvědavej, co se objeví na netu CG v pátek. předpokládám, že tam přibude další etapa objektů H, I, J, K.


Nemyslím si to, lze se podívat na stránku http://www.central-group.cz/j06-b-57.htm kde je na mapce pouze "nová zástavba bytových domů rezidence park hostivař"


Podle mě to tam musí být: v info pro subdodavetele je realizace H, I, J, K prosinec 2007 - chtějí to stihnout než se zvedne od 1.1.2008 daň z 5 % na 19%...


no, teoreticky keby zacali v lete, teda o dalsie 3 mesiace tak by to este mohli stihnut
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak se tam mrknete, je to tam, zatim jen dva domy, zbytek asi az za ctvrt roku:-)

když to nestihnou zkolaudovat do 31.12.2007, tak budou muset danit 19
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 10:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

n535905 napsal(a):
tak se tam mrknete, je to tam, zatim jen dva domy, zbytek asi az za ctvrt roku:-)

když to nestihnou zkolaudovat do 31.12.2007, tak budou muset danit 19


celu sumu?
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 10:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

n535905 napsal(a):
tak se tam mrknete, je to tam, zatim jen dva domy, zbytek asi az za ctvrt roku:-)

když to nestihnou zkolaudovat do 31.12.2007, tak budou muset danit 19


ja tam nic nevidim, asi to tam omylom dali lebo ked som to pozrel prvy raz tak tam este bolo to co vcera a teraz tam je zase to s tymi sedivymi domami uplne bez napisu

nemas to este niekde v browseri? uloz to a posli sem
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 10:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Michal napsal:
Tak jsem zvědavej, co se objeví na netu CG v pátek. předpokládám, že tam přibude další etapa objektů H, I, J, K.


Nemyslím si to, lze se podívat na stránku http://www.central-group.cz/j06-b-57.htm kde je na mapce pouze "nová zástavba bytových domů rezidence park hostivař"


Zajímavé, že na netu CG je link klikni (je tam jiný popis oblasti), asi máš v PC uložen nějaký starší linKč Shocked Shocked Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 10:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
lusvec napsal:
Michal napsal:
Tak jsem zvědavej, co se objeví na netu CG v pátek. předpokládám, že tam přibude další etapa objektů H, I, J, K.


Nemyslím si to, lze se podívat na stránku http://www.central-group.cz/j06-b-57.htm kde je na mapce pouze "nová zástavba bytových domů rezidence park hostivař"


Zajímavé, že na netu CG je link klikni (je tam jiný popis oblasti), asi máš v PC uložen nějaký starší linKč Shocked Shocked Shocked


Nie, vsak to vrchne sa tam prave zjavilo vcera, teraz ako som to otvoril tak sa mi tam zjavilo to iste (s tym napisom) a potom ked som tam chvilu browsoval a vratil sa tak uz tam zas bolo len to spodne.

Ja som myslel ze sa tam dnes zjavilo este aj nieco novsie s nazvami budov
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 10:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

n535905 napsal(a):
tak se tam mrknete, je to tam, zatim jen dva domy, zbytek asi az za ctvrt roku:-)

když to nestihnou zkolaudovat do 31.12.2007, tak budou muset danit 19


Já jsem právě uvažoval o nové výstavbě, ale bál jsem se té změny daní, tak jsem radši koupil byt v F, toto je odpověď z CG:
"Vazeny pane,

pro vyuctovani DPH je rozhodujici podani Prohlaseni vlastnika na katastr. Tento okamzik nastava zhruba dva mesice pred dokoncenim vystavby. Ke zvyseni DPH dojde podle poslednich informaci od 1.1.2008. Vsechny lokality, ktere jsou aktualne v nabidce, se dokoncuji nejpozdeji v roce 2007, budou tedy jeste ve snizene sazbe. Termin dokonceni planovane etapy na Zahradnim Meste bude znam ve chvili jeji zarazeni do nabidky.

S pozdravem
Martin Manda"
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 10:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak zrada, včara večer tam už byly další dva domy, dnes tam ale nejsou.
Asi si to rozmysleli. kukněte sem: http://www.central-group.cz/j06-b-zahradni-roz.htm
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 10:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Michal napsal:
lusvec napsal:
Michal napsal:
Tak jsem zvědavej, co se objeví na netu CG v pátek. předpokládám, že tam přibude další etapa objektů H, I, J, K.


Nemyslím si to, lze se podívat na stránku http://www.central-group.cz/j06-b-57.htm kde je na mapce pouze "nová zástavba bytových domů rezidence park hostivař"


Zajímavé, že na netu CG je link klikni (je tam jiný popis oblasti), asi máš v PC uložen nějaký starší linKč Shocked Shocked Shocked


Nie, vsak to vrchne sa tam prave zjavilo vcera, teraz ako som to otvoril tak sa mi tam zjavilo to iste (s tym napisom) a potom ked som tam chvilu browsoval a vratil sa tak uz tam zas bolo len to spodne.

Ja som myslel ze sa tam dnes zjavilo este aj nieco novsie s nazvami budov


To bude asi tím, že dělají update webu na zítra...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 10:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

n535905 napsal(a):
tak zrada, včara večer tam už byly další dva domy, dnes tam ale nejsou.
Asi si to rozmysleli. kukněte sem: http://www.central-group.cz/j06-b-zahradni-roz.htm


Hehe, cool

Takze drevene okna budu mat (to bude pekne nahovno vyzerat ked jeden dom bude mat drevene a druhy plastove... ) a vytapeni podlahy v kupelni... no, nic moc, este ze tak teda este "řada dalších nadstandardních prvků" ale to myslim nebude nic Very Happy

A zaujimave ze tie dalsie domy uz su uplne ina lokalita Very Happy Takze oni sem vlastne na tuto stranku nebudu moct chodit... To nebude o ich lokalite Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2