Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 6.2.2006, 17:36  Předmět:  A co děti, mají si kde hrát? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bude v kompexu Nové Zahradní město vybudované nějaké hřiště?
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 6.2.2006, 17:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny budoucí obyvatele NZM. V průběhu března nebo dubna (podle toho, jak se bude činit námi vybrané kuchyňské studio) se stěhujeme na Nové Zahradní město. Jsem na MD s 8 měsíčním synem a hledám nějakou mamku - spřízněnou duši na procházky a popovídání si. ozvěte se mi na mamina.magrata@seznam.cz
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.2.2006, 18:20  Předmět:  Re: A co děti, mají si kde hrát? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

magrata napsala:
Bude v kompexu Nové Zahradní město vybudované nějaké hřiště?


To je těžko říct - na vizualizaci projektu je naznačeno a pokud bude tak za hóóódně dlouho. Takže snad pro vnoučata protože synek zatím asi vyrůst stihne.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.2.2006, 22:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Myslím si něco podobného, tj. jestli něco někdy vůbec bude ... Co vím, v jiných projektech se s tím počítá a developeři se tomu snaží dávat stejnou důležitost, jako je vystavba vlastních bytů ... Myslím si, že celý bytový komplex je tak rozsáhlý, že stavební odbor Úmě Prahy 10 by neměl vydávat stavební povolení bez toho, aniž by byla ošetřena i tato oblast ... toť můj názor na realizaci/nerealizaci dětských hřiští na NZM ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.2.2006, 14:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zajímal jsem se o tohle téma, na vizualizaci je jedno dětské hřiště umístěno do podkovy domu A. Stavební dozor říkal že sadové úpravy se budou řešit na jaře a možná dojde i na nějaké ty houpačky Ovšem má to na starosti jiný dozor, který se věnuje komunikacím, infrastruktuře atd. A s tím jsem už nemluvil.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.2.2006, 15:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A kdo je ten dozor na komunikace? S nim bych moc rad mluvil,
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 13:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

magrata napsala:
Zdravím všechny budoucí obyvatele NZM. V průběhu března nebo dubna (podle toho, jak se bude činit námi vybrané kuchyňské studio) se stěhujeme na Nové Zahradní město. Jsem na MD s 8 měsíčním synem a hledám nějakou mamku - spřízněnou duši na procházky a popovídání si. ozvěte se mi na mamina.magrata@seznam.cz


Ahoj mamino,

jsem taky mamina a mám 8měsíční dcerku. Co to takhle dát dohromady? Snad se nás tu najde víc Razz A založíme lobby, aby si naše děti měly kde pohrát. A jak to sleduju, možná časem přibudou i další, jestli se tady na fóru pochlapí

A ještě jednu otázku: Nejsi náhodou emimiňačkač tvůj nick je mi nějaký povědomý

měj se hezky.
Greta
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 14:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Greto! Taky mi ten nick byl povedomy, ale tipla jsem si na rodinu (jenze ta magrata z rodiny ma holcicku a ne chlapecka:-)) Uz jsem magrate psala... Ja mam doma zase 6 mesicniho klucika a kazda duse, ktera je na tom podobne je mi blizka!! Very Happy)
Marie
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 14:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Marie,

to je moc fajn, že o sobě víme. Už se těším na jaro a lepší počasí, že něco podnikneme.

A co kdyby nám administrátor založil na fóru nějakou tu komůrku pro výměnu zkušeností, srazíky a akce? prostě pro rodiče s dětmi. Zatím koukám je tu převaha chlapečků. Tak jsem zvědavá Laughing

BTW. Kdy se stěhujete?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 15:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
A co kdyby nám administrátor založil na fóru nějakou tu komůrku pro výměnu zkušeností, srazíky a akce? prostě pro rodiče s dětmi. ...
Máte ji mít! Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 15:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
greticka napsala:
A co kdyby nám administrátor založil na fóru nějakou tu komůrku pro výměnu zkušeností, srazíky a akce? prostě pro rodiče s dětmi. ...
Máte ji mít! Wink
Hm, tak takhle bych si představovala i spolupráci s úřady, v zaměstnání a vůbec mezi lidmi. Nejsem žádná aktivistka, ale chápu, že by se tu mohly děti plést pod nohy.

Což jedním slovem znamená. děkuju G.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 15:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No pevně doufám, že první víkend v březnu, ale známe situaci a hlavně nenadálé problémy - u nás je to v současnosti katastr, který si nějak špatně zapsal jednací číslo, takže nešly uvolnit peníze z hypotéky. Máme byteček v C a Vy?
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 15:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My ho máme v B, ale hned naproti vám, na kraji a koukáme do vašich předzahrádek .. d8-D
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 15:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My jsme v B. ?emeslníci mají ze mně trochu švandu. Moje dítě se prostě neutají. A březen už je za pár. To snad stihnu trochu prozkoumat okolí a konečně nalézt vjezd do parku. I když z okna vidím věž kostelíku, tak snad nebude hřbitovní. Hned jak tu nebudou courat dělníci a dáme do kupy trochu zařízení, tak se do toho pustím. A to bude možná už březen Laughing


Tedy řeknu ti, někdy ti úředníci udělají docela fatální chyby....a ještě jim to trvá neúměrně dlouho. Za to bych v práci měla nejmíň napomenutí od vedení.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 15:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No to nejmíň - jenže v soukromém sektoru si nikdo takovéhle chyby nedovolí, protože ten poškozený by příště šel jinam... na to má stát holt monopol:-(
S tím parkem to bude fajn, taky už mě napadlo, kudy že se tam dá dostat:-) tak bádej, bádej a zařizuj a jen co tam dorazíme i s naším skromným majetečkem a trochu se usadíme, dáme srazík a pokecáme!
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 15:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zatím jsem se vydala s kočárkem pouze nakoupit, a i tak je úroveň infrastruktury katastrofální. nejdřív musím projít uličkou hrůzy s tím svinčíkem. Pak chodník najednou skončí, resp. něco jako rozbahněné pole tam je. Tak jsem to riskla po silnici. Jako kdybych jela holt s dvoukolákem.

Ale mám spadeno na toulcův dvůr, kde je údajně centrum pro děti i matky a prodejna bioproduktů. Uvidíme.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 18:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy jj toulcův dvůr má hodně věcí jezdí tam hodně lidí ještě před 4 rokama sem bydlel přímo naproti i když dodneška tam mám stálou adresu a bydlej tam naši škoda že nevede cesta od nás přez botič bylo by to kratší Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 18:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Very Happy jj toulcův dvůr má hodně věcí jezdí tam hodně lidí ještě před 4 rokama sem bydlel přímo naproti i když dodneška tam mám stálou adresu a bydlej tam naši škoda že nevede cesta od nás přez botič bylo by to kratší Wink
Aha, a můžeš mi prosím popsat, jak se tam pěšmo s kočárkem dostanu co nejlépe a nejrychleji? Díky.

G.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 19:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no uplně nejlepší a nejrychlejší to bude kolem interšpáru dole na světlech doprava a pořád po chodníku přez mostek přet botič a kolem základní školy nahoru jenže tam sou pak pěkně dlouhý schody ale nad schodama už je toulcuv dvůr. dá se to obejít vedle schodů vlevo je ulice ale zase si člověk kus zajde a je to pěknej stoupák tak to už pak záleží co bude lepší
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 20:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
no uplně nejlepší a nejrychlejší to bude kolem interšpáru dole na světlech doprava a pořád po chodníku přez mostek přet botič a kolem základní školy nahoru jenže tam sou pak pěkně dlouhý schody ale nad schodama už je toulcuv dvůr. dá se to obejít vedle schodů vlevo je ulice ale zase si člověk kus zajde a je to pěknej stoupák tak to už pak záleží co bude lepší
Hm, asi si raději tréninkově máknu do kopce, než se sedřít s kočárkem na schodech a bejt chromá. A není tím směrem i kostelíKč prostě z okna vidím věžičku

děkuju.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 20:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy jo jo kostelík je nikdy sem v něm nebyl ale naproti je hospoda na kačabce a tu znám dobře teda Laughing jinak tenhle kout je pěknej stojí za procházku a hlavně je to kousek do hostivařskýho lesoparku kde je fakt pěkně a maj tam i kozy a nádrž z různým ptactvem na procházku ideální Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 21:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Toulcák je dobrej, naše dcerka tam chodí do kroužku... Web je: http://www.toulcuvdvur.cz/ Taky doporučuji ZUŠ, kde mají také pěknou nabídku zájmové činnosti http://www.zus-hostivar.cz/ pro sportovně založené ještě BUDO hostivař http://skbu.cz/ nebo HC hostivař http://www.hchostivar.com/ ....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 22:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kostel stětí svatého Jana křtitele původně románský, upravený v 18. stol. obrázek třeba zde: http://www.zpa.cz/turistika/5_kostely_048.html
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 22:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PavelH napsal:
Toulcák je dobrej, naše dcerka tam chodí do kroužku... Web je: http://www.toulcuvdvur.cz/ Taky doporučuji ZUŠ, kde mají také pěknou nabídku zájmové činnosti http://www.zus-hostivar.cz/ pro sportovně založené ještě BUDO hostivař http://skbu.cz/ nebo HC hostivař http://www.hchostivar.com/ ....

Wink no jo dobrá škola já tam strávil 9 let sice vedle zš košík ale z toho je ted náký církevní gymnázium Shocked
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.2.2006, 09:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ZŠ hostivař a ZŠ Košík - velká sídlištní základka v jednom komplexu dvě školy. Nyní je v jedné části základní škola (kromě 15 tříd ve 27 učebnách tam mají i fitko, dá se tam chodit na aerobic...) a v druhé části je křes?anské gymnázium.
Ta ZUŠ je na Trhanovském nám., tedy jinde než ZŠ a gymnázium..
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 10.2.2006, 12:14  Předmět:  Ahojky vsichnisci! Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Teda to se nam ta rodicovska diskuse vcera pekne rozjela a ja jsem zrovna nebyla online Rolling Eyes
Meli jsme na navsteve kamarady ze Vsetina, mysleli si, ze nas uz navstivi v novem bytecku, ale tam bychom je mohli posadit tak jedine na vanu, protoze jeste nemame vubec zadny nabytek.
Jinak vas holky trochu zklamu, ale nejsem ani emiminackova ani rodinkovska magrata, ale jen prachobycejna magrata z NZM-B Crying or Very sad
Jak psala greticka, tak jara uz se taky nemuzu dockat a tesim se na spolecne vyjizdky s nasimi ratolestmi.
Toulcuv dvur taky zname, jezdime tam uz asi 3 roky do obchudku a obcas na ruzne akce, naposledy jsme tam byli na podzim na trhu Biopotravin. Je to tam moc fajn, je tam to materske centrum a i materska skola. Akorat by to chtelo nejakou tu cestu pres Botic, jinak je tam dost spatny pristup, tak jak to popisoval Yanek.
Ad srazik - jsem kazdopadne pro, i kdyz my to stehovani mame naplanovane az na konec brezna, ale jeste uvidime, jak to dopadne.
Greto: bezva napad s tou komurkou pro nas matky s detmi tady na foru,
chlapi asi ty nase zalezitosi moc nezajimaji. Very Happy
Administratore Milane: koukam ze uz si nam nejake mistecko slibil, ale zatim sem ho nenasla, ale predem diky.
Magrata
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.2.2006, 12:31  Předmět:  Re: Ahojky vsichnisci! Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

magrata napsala:
Administratore Milane: koukam ze uz si nam nejake mistecko slibil, ale zatim sem ho nenasla, ale predem diky.
Magrata
Lehce modře zabarvený text je vlastně odkaz, jinak ta nová offtopic sekce je na tomto odkazu - http://www.novezahradnimesto.net/forum30,offtopic-temata.html . Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.2.2006, 17:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ale zajímá...
lávku přes botič už nikoliv u CG, ale na městské části požadovat. Je to rozhraní, ale spíš to spadá pod Prahu 15...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 10.2.2006, 23:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vlastně je moc fajn, že rodičové o sobě také vědí. Pokud se dají dohromady, bude třeba i hřiště.

Také jsem se chtěla zeptat na cvičení aerobiku někde blízko. Ta ZŠ zatím nevím, kde je, a když jsem štrádovala na nákupy, tak jsem viděla jen velkou reklamu na BBC centrum. Musím prozkoumat, jaké služby nabízejí. Ale když jsem ty cvičící figury na strojích viděla přes sklo, jak civí třeba zrovna na mě, tak se mi to moc nelíbilo.

A chtěla bych touto cestou vyzvat ženské pohlaví, jestli by se mnou někdo nechodil cvičit. A nevíte, zda je tu v dosahu slušný čistý krytý bazén?

A také si myslím, že pokud se co nejvíce všichni poznáme, nebudeme se tu cítit tak sterilně neosobně. Ale je také faktem, že všichni si do noty kápnout neměžeme. mně by stačilo, kdyby nám záleželo na prostředí, kde žijeme a vzájemně se nerušili zbytečným hlukem a byli k sobě ohleduplní a na nešvary veřejně upozorňovali. Není to práskačství, je to zájem o kvalitnější a důstojnější bydlení. Dle mého. Díky.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dolphine
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 96
Bydliště: NZM B (E2)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.2.2006, 14:23  Předmět:  Aerobic Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cviceni by bylo fajn, jen musim nejak zajistit hlidani pro mimco. Zatim cvicim doma, ale neni to ono, potrebovala bych si dat trochu vic do tela, i kdyz kolotoc kolem miminka je taky pekna posilovna
magrata
Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie dolphineZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2