Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 69
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.8.2010, 07:09  Předmět:  SBÍRKA DOMU B PRO ZAPLAVENÉ OBLASTI TENTO VÍKEND Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vážení vlastníci,
v jednací místnosti domu B (Mattioliho 11) v minus 1, pořádá výbor SVJ spolu s jedním vlastníkem materiální sbírku pro postižené povodní. Zde přikládám žádost výboru i vlastníka:

Dobrý den,

na výbor našeho SVJ se obrátila majitelka bytu paní Nicole Houserová se žádotí o pomoc při organizování sbírky humanitární pomoci obětem povodní. Výbor tuto žádost projednal na své včerejší schůzce a dohodl, že zveřejní všem majitelům bytů oznámení o konání takové sbírky.

Níže zasílám text e-mailu, ve kterém máte veškeré informace, že můžete v případě zájmu předat paní Houserové materiální pomoc obětem povodní ve dnech 13. - 15. 8. 2010 (dnes, v soboru a v neděli) vždy od 18 - 19 hod v jednací místnosti výboru. Chtěl bych jménem výboru i jménem svým poděkovat paní Houserové za nápad i organiaci humanitárí pomoci a Vás, majitelé bytů, poprosit, abyste se podle svých možnotí do této sbírky zpojili.

Pokud by některý z Vás měl zájem pomoci v organizování sbírky paní Houserové, můžete se v uvedené hodiny zúčastnit sběru materiální pomoci v jednací místnosti.


Děkuji


Dalibo Hájek - předseda výboru


Milí sousedé,

bleskové ničivé povodně, které v minulém týdnu tak zpustošily také Liberecký kraj, a zejména pohled na zdrcené obyvatele postižených obcí, mě přiměly k rozhodnutí uspořádat ve spolupráci s Výborem SVJ a Kontrolní komisí SBÍRKU MATERIÁLNÍ POMOCI.

Situace na místě je ještě daleko horší než mohou zprostředkovat záběry v médiích. Lidé jsou zoufalí, unavení a přišli často o veškerý majetek.

Proto společně s rodinou a přáteli jezdíme pomáhat konkrétním potřebným, zejména v obcích Hrádek nad Nisou, Chotyně, Václavice, Frýdlant a Bílý Kostel nad Nisou. Rodiny na místě vybíráme v součinnosti s velitelem krizového štábu.

Kromě fyzické pomoci s odklízením a likvidací škod vozíme lidem také zásoby nejnutnějšího, tedy: balenou vodu, trvanlivé potraviny, čistící prostředky (Savo, Jar, ...), gumové pracovní rukavice, lopaty, kbelíky, hadry, prostěradla, polštáře, deky, spacáky, oblečení, hračky pro děti a další.

Ráda bych v této souvislosti oslovila všechny z Vás, kteří se chcete připojit a i malým věcným darem udělat velkou radost! Fantazii a množství se ovšem meze nekladou Smile

Ve dnech 13., 14. a 15.08. (pá-ne), vždy od 18.00 do 19.00 hod, budeme veškeré dary shromažďovat v jednací místnosti Výboru SVJ (garáže -1) tak, aby v pondělí ráno mohly být opět vyslány na uvedená místa.

Přijďte a pomozte! Budeme se na vás těšit!

Za všechny účastníky akce zdraví a děkuje

Nicole Houserová
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2021 CBACK.de
Powered by phpBB2