Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 17:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak minulý týden jsme se byli podívat s přítelem jak to vypadá v Déčku. Mají hotové omítky, vylité podlahy a prý již obkládají ve třetím patře koupelny... Jak si vedou z venčí můžete všichni posoudit sami. To jen pro porovnání jak si vede Metrostav oproti jiným společnostem. Dům má být ke kolaudaci v říjnu tohoto roku . Žádný závažný problém jsme zatím neobjevili a ten od minula byl napraven. Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 17:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Suzan napsala:
Tak minulý týden jsme se byli podívat s přítelem jak to vypadá v Déčku. Mají hotové omítky, vylité podlahy a prý již obkládají ve třetím patře koupelny... Jak si vedou z venčí můžete všichni posoudit sami. To jen pro porovnání jak si vede Metrostav oproti jiným společnostem. Dům má být ke kolaudaci v říjnu tohoto roku . Žádný závažný problém jsme zatím neobjevili a ten od minula byl napraven. Rolling Eyes
Tak přeju hodně štěstí, aby se už žádný neobjevil... nebo spíš se objevovaly jen malé Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 17:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Suzan napsala:
Tak minulý týden jsme se byli podívat s přítelem jak to vypadá v Déčku. Mají hotové omítky, vylité podlahy a prý již obkládají ve třetím patře koupelny... Jak si vedou z venčí můžete všichni posoudit sami. To jen pro porovnání jak si vede Metrostav oproti jiným společnostem. Dům má být ke kolaudaci v říjnu tohoto roku . Žádný závažný problém jsme zatím neobjevili a ten od minula byl napraven. Rolling Eyes
Tak přeju hodně štěstí, aby se už žádný neobjevil... nebo spíš se objevovaly jen malé Cool

Děkuji, také jsem sama zvědavá Shocked
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
melodie
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 46
Založen: 14.2.2006
Příspěvky: 2


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 11:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mohu se zeptat o jaky problem se jednalo .. taky jsem si v dome D koupila byt a rada bych vychytala vsechny prusvihy driv nez mi byt predaji ...
Cool
Vodnář Pohlaví:Žena Kůň OfflineOsobní galerie melodieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.5.2006, 23:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

melodie napsala:
mohu se zeptat o jaky problem se jednalo .. taky jsem si v dome D koupila byt a rada bych vychytala vsechny prusvihy driv nez mi byt predaji ...
Cool

Jsem ráda, že je tu někdo další z domu "D" Very Happy , v soukromé zprávě máš podrobnější info .
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 29.5.2006, 10:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Suzan napsala:
melodie napsala:
mohu se zeptat o jaky problem se jednalo .. taky jsem si v dome D koupila byt a rada bych vychytala vsechny prusvihy driv nez mi byt predaji ...
Cool

Jsem ráda, že je tu někdo další z domu "D" Very Happy , v soukromé zprávě máš podrobnější info .


podla mna by to zaujimalo aj ostatnych
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.5.2006, 10:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JElikož nejsem odborník tak to popíšu hodně laicky - jednalo se o nerovnost zdi u balkónu (nevím jak to nazvat a popsat), vzdálenost zdi od balkonových dveří byla u stropu velká a směrem dolů se zmenšovala, ale toto již srovnali omítkou a dále jsme měli nádherný průhled mezerou mezi cihlama ven směrem ke Sparu. Tuto díru prý údajně dostatečně zacpali a žádný problém by to již neměl být. Tak jsem na to zvědavá. Jináč na další prohlídku jdeme na konci června a to už by mělo být vyobkladováno.
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2