Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.12.2006, 20:59  Předmět:  Bodovky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

... jak ste na tom? Já jsem včera musel skoro všechny vyměnit ... moc dlouho teda nevydržely ... Rolling Eyes

... pokud byste je někdo měnil tak tady jsou parametry:

12 V/ 35 W

V OBI ve Štěrboholích maj balení po dvou za 140 Kč.
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Radka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.12.2005
Příspěvky: 56


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.12.2006, 00:50  Předmět:  Re: Bodovky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
... jak ste na tom? Já jsem včera musel skoro všechny vyměnit ... moc dlouho teda nevydržely ... Rolling Eyes

... pokud byste je někdo měnil tak tady jsou parametry:

12 V/ 35 W

V OBI ve Štěrboholích maj balení po dvou za 140 Kč.


Bohuzel podobne. V patek jsem v koupelne menila treti ze ctyr.
   OfflineOsobní galerie RadkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dtrcka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 4.9.2006
Příspěvky: 11


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.12.2006, 09:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak tak, minimálně polovinu jsem už měnil
_________________
Není týden ten, abys nepotkal blbce každý den.
   OfflineOsobní galerie dtrckaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
marty
Host
Host



Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 106


jamaica.gif

PříspěvekZaslal: 4.12.2006, 16:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

musim klepat , jak pri alzhajmru..ale zatim ani jedna vymena!
   OfflineOsobní galerie martyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.12.2006, 18:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

u mne za půl roku dvě výměny v koupelně a jedna v předsíni.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2