| Autor |
Zpráva |
JoHnY
Administrator


Věk: 31
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 2956
Bydliště: NZM G, Bratislava

|
|
| Yasu napsala:
|
| vendy napsala:
|
A ptala jsem se na tu kaluž - to prý vědí taky. Zítra se p.Štěpky na to osobně zeptám, jestli s tím hodlají něco dělat a co.. Někdo by měl přijít ke mě do bytu změřit TV signál - už mi to totiž zničilo druhou televizi - jak mi to vysvětlil známý, specialista na elektro - tv tuner se silou signálu nějak deformuje a přepálí to nějaké spoje nebo co, nerozumím tomu, ale je to prý tak a zničilo by mi to každou další televizi, síla, co? 2 bohatě stačily..
|
Mno pokud mate pripojeni TV od T-systemu tak bych se obratila na ne. Pokud mate satelit od UPC tak nevim. Jeste me napada zeptat se bud p. Kytyra nebo Bubnika, jsou to stavbyvedouci, snad by neco vedeli.
My ve 4 patre jsme v pohode..mame to pres T-system a jedeto.
|
od T-systemu je len IPTV, takze predpokladam ze vendy ma na mysli obycajnu antenu
inac ak si vyplnis v profile dom a cislo bytu, mozem ta zaradit do skupiny a budes mat pristup aj do skrytych sekcii |
|
|
|
|
_________________ JoHnY
|
|
 |
      |
 |
vaclav.vesely
Spolubydlící


Věk: 31
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 436
Bydliště: Praha

|
|
| Yasu napsala:
|
zdravim, Taky me to zajimalo jak kaluz tak predevsim pokacene stromky mezi domy D a E po te desive vichrici co byla na zacatku unora.
Proto jsme zjistovala a kdo se o zelen stara a dozvedela jsme se od p. Kytyra ze je to firma K.O poradenstvi.
Jen nevim zda v tom nenaji zahrnuty i uklid kolem domu... bohuzel papiry ktere jsme dostali od CG mam stale u rodicu. Tak se nemohu podivat co vse maj pod palcem.
|
Ve smlouvě s K.O. jsem žádnou údržbu okolí a zeleně kolem domu nenašel. Zahradnické práce provádí podle smlouvy úklidová firma, ale pouze na zvláštní objednávku (a za zvláštní peníze). V ceně je jen zametání chodníku a úklid kolem popelnic. Jak moc (kolik) jsou stromky poničené? |
|
|
|
|
|
|
|
 |
    |
 |
Faleza
Mapmaster


Věk: 39
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

|
|
jupíííííííí zaregistrovali jste uklizené okolí popelnic? normální zázrak a to je teprve středa Že by po sobě uklidila paní B... nebo že by snad někdo z nás nevydržel a nebo že by snad naše úklidová firma ?? Poslední variantě snad ani nevěřím, ale zázraky se dějí Ať již to byl kdokoliv, jen ať to takto vydrží ......
Ještě dodatek, problém s trávníkem (jestli se to takto dá nazvat) je i u D z druhé strany. Bahniště s kalužemi vody ( to je spíš lepší termín ) také nevypadají moc happy..... Třeba někdy v budoucnu dojde také k nápravě ..., zase musíme doufat a čekat.  |
|
|
|
|
|
|
|
 |
       |
 |
vaclav.vesely
Spolubydlící


Věk: 31
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 436
Bydliště: Praha

|
|
| Možná to souvisí s tím, že už týden bombarduji p. Kmocha otázkami ohledně smlouvy a provádění úklidu. Pokud to opravdu uklidili oni a ne někdo místní, tak nezbývá než doufat, aby jim to vydrželo a nemuseli jsme je upomínat v pravidelných intervalech. |
|
|
|
|
|
|
|
 |
    |
 |
Faleza
Mapmaster


Věk: 39
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

|
|
| vaclav.vesely napsal:
|
|
Možná to souvisí s tím, že už týden bombarduji p. Kmocha otázkami ohledně smlouvy a provádění úklidu. Pokud to opravdu uklidili oni a ne někdo místní, tak nezbývá než doufat, aby jim to vydrželo a nemuseli jsme je upomínat v pravidelných intervalech.
|
Tak to je dobře. Jen ať jim to vydrží a tobě děkuji za bombardování Asi tudy vede cesta ..
KOP by měl konečně pochopit, že má určité povinnosti a že se nedáme .....  |
|
|
|
|
|
|
|
 |
       |
 |
lenkaii
Starousedlík


Věk: 34
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1432
Bydliště: NZM C

|
|
| Přeju hodně štěstí nebo spíš trpělivosti... S KOP to jde dost těžko, zdlouhavě. |
|
|
|
|
|
|
|
 |
    |
 |
vaclav.vesely
Spolubydlící


Věk: 31
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 436
Bydliště: Praha

|
|
| Mimochodem, KOP má ve smlouvě, že "zajistí operativní kontrolu prováděných prací a služeb ve spravované nemovitosti". Nejsem si jist, jaký tam má v praxi význam to slovo "operativní". Ale jinak to chápu tak, že by např. měli dělat právě kontrolu úklidu. A to evidentně nedělali, protože jsme na nedostatečnou kvalitu museli upozorňovat sami. |
|
|
|
|
|
|
|
 |
    |
 |
vendy
Starousedlík


Věk: 30
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

|
|
| citace:
|
Mno pokud mate pripojeni TV od T-systemu tak bych se obratila na ne. Pokud mate satelit od UPC tak nevim. Jeste me napada zeptat se bud p. Kytyra nebo Bubnika, jsou to stavbyvedouci, snad by neco vedeli.
My ve 4 patre jsme v pohode..mame to pres T-system a jedeto.
|
Já mám jenom tu obyčejnou STA, což je digitální signál konvertovaný na analogový a rozvedený normální anténní zásuvkou do každého bytu.
Včera jsem mluvila s p.Štěpkou, ten řeší takovéto závažné reklamace - měřili signál ve rozvaděči u nás na E a všechno je v pořádku, takže pokud nemám takovou smůlu, že se mi NÁHODOU rozbily 2 tv stejným způsobem, tak je problém někde na cestě mezi rozvaděčem a bytem. Prý to vypadá, že by příčinou mohlo být překřížení drátů elektřiny s anténními dráty. Dnes mi to přijde změřit elektrikář, jestli tam není v anténě proud nebo nějaký zkrat. A ještě mi to přijde změřit přímo MIKOS  |
|
|
|
|
|
|
|
 |
     |
 |
vendy
Starousedlík


Věk: 30
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

|
|
| vaclav.vesely napsal:
|
|
Mimochodem, KOP má ve smlouvě, že "zajistí operativní kontrolu prováděných prací a služeb ve spravované nemovitosti". Nejsem si jist, jaký tam má v praxi význam to slovo "operativní". Ale jinak to chápu tak, že by např. měli dělat právě kontrolu úklidu. A to evidentně nedělali, protože jsme na nedostatečnou kvalitu museli upozorňovat sami.
|
No, to jsou přesně ty nicneříkající věci, ze kterých nejde poznat, co mají dělat
Ale včera jsem zaznamenala několik zcela zásadních věcí:
ad BORDEL: u popelnic mezi D a E, o kterých se tady hodně psalo, zmizely kartony a všechen bordel - někdo to vyvezl, sláva . Zároveň na tom prostranství mezi D a E, kde jsem fotila ten bordel byly včera vysbírané aspoň ty papíry, které byly mimo kaluže a takový ten ostrůvek z kůry!!
ad KALUŽ: včera jsem mluvila s p.Štěpkou. Prý už není potřeba posílat žádné reklamace, problém se řeší - a to tím způsobem, že až bude mít někdo z Metrostavu s odpovídajícím nářadím čas, problém bude řešen VYTVOŘENÍM DRENÁŽNÍCH KANÁLŮ PRO ODVOD VODY.
Nabízí se ovšem otázka kdy, že? Dobrým znamením je, že asi 10minut po telefonátu se někdo (možná p.Štěpka?) objevil na trávníku u kaluže, celé to tam dlouho obcházel a prohlížel ze všech stran.. |
|
|
|
|
|
|
|
 |
     |
 |
MKDD
File moderator


Věk: 33
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

|
|
My jsem v "A" taky reklamovali zelé plochy okolo domu a u nás by to mělo být vyřešeno až budou vhodné klimatické podmínky.
Důležité u reklamací je aby byl vždy sepsán reklamační protokol, kde CG a stavba podepíše uznání reklamace a určí se termín odstarnění problému.
S reklamacemi s CG je trochu potíž v tom, že oni skoro vždy naplánují reklamační řízení na 14:00 což normálně pracující člověk má vcelku problém stihnout. Zde je ideální se domluvit se správní firmou aby se reklamačních řízení účastnili a poté také kontrolovali zda se to plní.
No myslím že pokud pošlete dotaz na KOP ohledně kontroly úklidu dostane standardní odpověď, že kontrola úklidu je prováděna namátkově. Ze zkušenosti ohledně problému s původní úklidovkou v A-C bych doporučil, aby výboru KOP poslala kopie protokolů, kde se případně budu vytýkát nekvalita úklidu. |
|
|
|
|
_________________ Mirek
|
|
 |
     |
 |
Sasa
Kolemjdoucí


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

|
|
[quote="Faleza"]jupíííííííí zaregistrovali jste uklizené okolí popelnic? normální zázrak a to je teprve středa
Dnes ráno už byl kolem popelnic u D zase pěkný binec, především několik desek sádrokartonu pohozených kolem popelnic. To přece vůbec nepatří do popelnice, ale do kontejneru. Jak je vidět, ty cedule některým lidem nic neříkají. |
|
|
|
|
|
|
|
|
    |
 |
Faleza
Mapmaster


Věk: 39
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

|
|
[quote="Sasa"]
| Faleza napsal(a):
|
jupíííííííí zaregistrovali jste uklizené okolí popelnic? normální zázrak a to je teprve středa
Dnes ráno už byl kolem popelnic u D zase pěkný binec, především několik desek sádrokartonu pohozených kolem popelnic. To přece vůbec nepatří do popelnice, ale do kontejneru. Jak je vidět, ty cedule některým lidem nic neříkají.
|
Ani mi o tom nemluv, ráno jsem byla v šoku Radovali jsme všichni se opravdu jen krátce. Nehledě na to, že dotyčný nechal za sebou krásnou sádrokartonovou cestičku až ke svému vchodu kde bydlí..... ač na druhé straně E byl skoro prázdný konterjnér????!!! to mi už fakt mozek nebere ... Je také pravda, že zmizel bordel mezi domy, ale jugle je strašná. Pokusím se to v sobotu dopol (pokod nebude pršet) s přítelem nějak posbírat. Je tam i spousta bordelu ze stavby, což se dá pochopit, avšak ranní bordel .... NO COMMENT.  |
|
|
|
|
|
|
|
 |
       |
 |
vaclav.vesely
Spolubydlící


Věk: 31
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 436
Bydliště: Praha

|
|
| Dnes jsem byl na NZM a jakmile jsem vešel do bytu a vyhlédl z okna, okamžitě mne praštil do očí uklizený trávník. Kromě jednoho papíru uprostřed jezírka nikde nic. To uklidil někdo z obyvatel? Mockrát děkuji a věřím, že nejen za sebe. Začínám věřit, že i kdyby těch, co to občas projdou bylo jen pár, dokážeme to udržet v civilizovaném stavu. |
|
|
|
|
|
|
|
 |
    |
 |
Faleza
Mapmaster


Věk: 39
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

|
|
| vaclav.vesely napsal:
|
|
Dnes jsem byl na NZM a jakmile jsem vešel do bytu a vyhlédl z okna, okamžitě mne praštil do očí uklizený trávník. Kromě jednoho papíru uprostřed jezírka nikde nic. To uklidil někdo z obyvatel? Mockrát děkuji a věřím, že nejen za sebe. Začínám věřit, že i kdyby těch, co to občas projdou bylo jen pár, dokážeme to udržet v civilizovaném stavu.
|
Není zač. Stálo to jen hoďku času a nebyl to takový problém. Jen do jezirka se mi nechtělo, neměla jsem potápěčské vybavení
Jsem jen zvědavá, jak to dlouho vydrží..... |
|
|
|
|
|
|
|
 |
       |
 |
vaclav.vesely
Spolubydlící


Věk: 31
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 436
Bydliště: Praha

|
|
| Tak dlouho? Jak velkou oblast jsi prošla? Upřímně řečeno, já hodlám uklízet (alespoň pravidelně mimo příležitostné hromadné akce) pouze to, co mám na dohled z bytu, tj prostranství přímo mezi domy D a E. Ať se o své okolí trochu stará každý sám. |
|
|
|
|
|
|
|
 |
    |
 |
vaclav.vesely
Spolubydlící


Věk: 31
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 436
Bydliště: Praha

|
|
| vendy, prosím, mohla by jsi zopáknout tu svojí fotku prostoru mezi domy, tentokrát bez odpadků? Zkusil z toho vyrobit ještě jeden osvětový leták, tentokrát s titulkem "Najdi pět rozdílů". |
|
|
|
|
|
|
|
 |
    |
 |
vendy
Starousedlík


Věk: 30
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

|
|
| vaclav.vesely napsal:
|
|
vendy, prosím, mohla by jsi zopáknout tu svojí fotku prostoru mezi domy, tentokrát bez odpadků? Zkusil z toho vyrobit ještě jeden osvětový leták, tentokrát s titulkem "Najdi pět rozdílů".
|
Nazdárek,
dostala jsem se na net až teď a na NZM jsem nebyla celý víkend, ale dnes hned jak přijdu z práce, vyfotím to
Tak jen doufám, že ten pořádek vydrží aspoň do odpoledne, abych se mohla taky "pokochat" a vyfotit to
Zítra jsem tu fotku šoupnu.
Jo a díky tomu, kdo to uklidil, pokud to byl někdo ze spolubydlících, díky moc! |
|
|
|
|
|
|
|
 |
     |
 |
vaclav.vesely
Spolubydlící


Věk: 31
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 436
Bydliště: Praha

|
|
 |
    |
 |
vendy
Starousedlík


Věk: 30
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

|
|
| vaclav.vesely napsal:
|
|
Naše díky patří Faleze.
|
Jééé, já jsem si toho nevšimla, že to Faleza psala, že to opět uklízela. Díky, díky, díky.
Škoda že jsem o víkendu na NZM nebyla, to bych se bývala připojila. |
|
|
|
|
|
|
|
 |
     |
 |
vendy
Starousedlík


Věk: 30
| |