Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 21.1.2007, 20:25  Předmět:  Čistění garáží Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

1) efekt = 0
2) naplánovat to na víkend je pěkná pytlovina ....
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 21.1.2007, 21:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a
3) ceny prace cez vikend byvaju vacsinou vyssie ako cez tyzden, ale mozem sa mylit...
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin
Host
Host


Věk: 45
Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 162
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.1.2007, 09:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No hlavne sem si to "cisteni" predstavoval jinak. Chodil tam jen jeden pan se smetackem a to jeste kdyz me videl, tak se snazil rychle nekde schovat ...

cekal sem, ze to bude big akce, prijede "stroj" a vycisti se poradne.

Navic sem cely vikend parkoval venku uplne zbytecne. Pravda, me misto je zametene, ale spinave stejne dal ...
Ryby Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie MartinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.1.2007, 10:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

1/ efekt.. Ano viditelný efekt skoro žádný. Garáže byly zameteny a část vyčištěna strojem(ta část kam dosáhnuly kabely, v celé garáži jsou 2 zásuvky na 220V a obě u vrat). Sama jsem u toho pány kontrolovala. Bohužel zvolený stroj uklidil jen na povrchu. Ta nečistota, která je vsáknutá do vrchní vrstvy podlahy se vyčistit nepodařila.
2/ O víkendu mnoho obyvatel odjíždí mimo Prahu. Takže je pravděpodobné, že v garážích bude méně aut než během pracovního týdne.
3/ Úklid je v rámci paušálu. Takže na ceně nerozhoduje, kdy byl proveden.

Výsledek... Byl domluven nový úklid, který bude proveden zhruba v březnu. Bude zvolena jiná technologie, která lépe vyčistí protiskluzovou podlahu, která je v našich garážích. Tentu úklid "navíc" nebudeme platit.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin
Host
Host


Věk: 45
Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 162
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.1.2007, 11:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
1/ efekt.. Ano viditelný efekt skoro žádný. Garáže byly zameteny a část vyčištěna strojem(ta část kam dosáhnuly kabely, v celé garáži jsou 2 zásuvky na 220V a obě u vrat). Sama jsem u toho pány kontrolovala. Bohužel zvolený stroj uklidil jen na povrchu. Ta nečistota, která je vsáknutá do vrchní vrstvy podlahy se vyčistit nepodařila.
2/ O víkendu mnoho obyvatel odjíždí mimo Prahu. Takže je pravděpodobné, že v garážích bude méně aut než během pracovního týdne.
3/ Úklid je v rámci paušálu. Takže na ceně nerozhoduje, kdy byl proveden.

Výsledek... Byl domluven nový úklid, který bude proveden zhruba v březnu. Bude zvolena jiná technologie, která lépe vyčistí protiskluzovou podlahu, která je v našich garážích. Tentu úklid "navíc" nebudeme platit.


K bodu 2) S tím odjezdem na víkend ... co sleduju je v garážích spíše plno. Naopak přes den v týdnu, kdy jsou všichni v práci by to vyhovovalo lidem myslím více. Navíc v sobotu a v neděli najít místo veknu je docela problém.

Spíše se to propagovalo jako velká uklízecí akce, že by se o víkendu nemělo v garážích parkovat vůbec a přitom stačilo na hodinu odjet, nechat to tam zamést a zase zaparkovat Sad
Ryby Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie MartinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 22.1.2007, 18:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:

2/ O víkendu mnoho obyvatel odjíždí mimo Prahu. Takže je pravděpodobné, že v garážích bude méně aut než během pracovního týdne.



a žiješ tam co já? možná si byla jediná co odjíždí na víkend, protože NZM bylo zacpaný autama.

prostě naplánovat to na víkend může jen ..... .

Logicky, člověk je tvor líný, napíšešli "ÚKLID BUDE VE STŘEDU. AUTO NECHTE VENKU", tak si řekne, no normálně autem nejezdim, ale když je to pro družstvo tak se obětuju, přispim si a do práce pojedu autem.

Stačí jen využívat prázdné místo v hlavě.

--- a jen tak naokraj, vzhledem k tomu že jsem venku neměl místo a auto jsem tudíž nechal dole tak ho mám zasraný jako prase, bude mi to hradit "organizátor akce"?




Axl
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 38
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 22.1.2007, 19:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

naplanovane to bylo dobre.. ja si taky myslim, ze dost obyvatel odjezdi na vikend pryc.. ja osobne jsem vstaval v sobotu v 7:50 abych preparkoval a dalo se najit plno mist..
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.1.2007, 20:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

2 Axlboy: na to, zda je lepší úklid ve všední den či o víkendu mohou panovat různé názory a argumenty lze možná podpořit obě varianty a možná že by jedna vyhrála, nevím. Ale spíš než o pravdu v tomto případě mi jde o způsob komunikace. Je (či bude) nás v každém baráku sto a pokud máme něco společně řešit, což musíme, ať chceme nebo ne, protože jsme spoluvlastníci, vyvaroval bych se i jen ostrého tónu a urážek pak tím spíše.

Myslím, že celý tvůj příspěvek šel napsat tak, že by nebyl změněn jeho věcný význam a přesto by mohl vyvolat plodnou diskuzi o tom, zda nebude lepší to příště udělat jinak. Takhle se organizátoři pravděpodobně urazí a pokud jsou prchlivější povahy, tak ti oplatí stejnou mincí, totiž řídkou směsí jednostranně vybraných argumentů promíchanou s ostrými výroky.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.1.2007, 21:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrá, příští termín zvolíme během pracovního týdne. A uvidíme, zda to bude lepší. Všem, co svá parkovací místa uvolnili děkuju za pochopení a vynasnažíme se, aby přístí úklid byl víc vidět.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 23.1.2007, 08:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
naplanovane to bylo dobre.. ja si taky myslim, ze dost obyvatel odjezdi na vikend pryc.. ja osobne jsem vstaval v sobotu v 7:50 abych preparkoval a dalo se najit plno mist..



zato do práce jich odjíždí mnohem méně než na víkend Very Happy
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin
Host
Host


Věk: 45
Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 162
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.1.2007, 11:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
naplanovane to bylo dobre.. ja si taky myslim, ze dost obyvatel odjezdi na vikend pryc.. ja osobne jsem vstaval v sobotu v 7:50 abych preparkoval a dalo se najit plno mist..


Hmm ja vylezl v 7:55 a nasel sem posledni u Becka. Jinak tady auta jezdila a nic Sad
Ryby Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie MartinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.1.2007, 14:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Axlboy napsal(a):
Cibi napsal:
naplanovane to bylo dobre.. ja si taky myslim, ze dost obyvatel odjezdi na vikend pryc.. ja osobne jsem vstaval v sobotu v 7:50 abych preparkoval a dalo se najit plno mist..



zato do práce jich odjíždí mnohem méně než na víkend Very Happy


A co případ, kdy do práce lidi jezdí MHD buď proto, že to mají rychlejší nebo kolem práce není kde zaparkovat? Zkus se na svět dívat i z pohledu druhých. Jak jsem řekla, příště to uděláme v týdnu a uvidíme, co bude více vyhovovat.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 23.1.2007, 15:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
2 Axlboy: na to, zda je lepší úklid ve všední den či o víkendu mohou panovat různé názory a argumenty lze možná podpořit obě varianty a možná že by jedna vyhrála, nevím. Ale spíš než o pravdu v tomto případě mi jde o způsob komunikace. Je (či bude) nás v každém baráku sto a pokud máme něco společně řešit, což musíme, ať chceme nebo ne, protože jsme spoluvlastníci, vyvaroval bych se i jen ostrého tónu a urážek pak tím spíše.

Myslím, že celý tvůj příspěvek šel napsat tak, že by nebyl změněn jeho věcný význam a přesto by mohl vyvolat plodnou diskuzi o tom, zda nebude lepší to příště udělat jinak. Takhle se organizátoři pravděpodobně urazí a pokud jsou prchlivější povahy, tak ti oplatí stejnou mincí, totiž řídkou směsí jednostranně vybraných argumentů promíchanou s ostrými výroky.


Moc pekne a pravdivo napisane. Laughing
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.1.2007, 12:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja bych se i pro priste primlouvala za vikend. Presne jak psala Lenka, pracuju na Vinohradech a opravdu tam neni kde zaparkovat. O vikendu je pro me mnohem snazsi misto uvolnit.
Hlasuju pro vikend! Laughing
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.1.2007, 15:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Axlboy napsal(a):
lenkaii napsala:

2/ O víkendu mnoho obyvatel odjíždí mimo Prahu. Takže je pravděpodobné, že v garážích bude méně aut než během pracovního týdne.



a žiješ tam co já? možná si byla jediná co odjíždí na víkend, protože NZM bylo zacpaný autama.

prostě naplánovat to na víkend může jen ..... .

Logicky, člověk je tvor líný, napíšešli "ÚKLID BUDE VE STŘEDU. AUTO NECHTE VENKU", tak si řekne, no normálně autem nejezdim, ale když je to pro družstvo tak se obětuju, přispim si a do práce pojedu autem.

Stačí jen využívat prázdné místo v hlavě.

--- a jen tak naokraj, vzhledem k tomu že jsem venku neměl místo a auto jsem tudíž nechal dole tak ho mám zasraný jako prase, bude mi to hradit "organizátor akce"?




Axl


Pořád se nestíhám divit, že nekdo může být tak neskutečně arogantní. Přesně, jak napsal vaclav.vesely, celý tvůj přízpěvek se dal napsat úplně jinak.
Dál mě taky překvapuje, že když jsi tak nespokojený s tím, že je celá akce tak špatně zorganizovaná, mohl ses určitě do výboru přihlásit taky a pracovat zadarmo pro ostatní a dostávat tuhle sodu místo lidí, kteří to dělají dnes, ba co víc... mohl třeba tuhle akci zorganizovat mnohem lépe.
Když to shrnu, vůbec se mi nelíbí tenhle tvůj výpad proti lenkaii
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 25.1.2007, 17:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
....vůbec se mi nelíbí tenhle tvůj výpad proti lenkaii


Prostě jde o jedno. My platíme a kvalita se nedostavuje. Ve spoustě jiných příspěvků řešíte peníze. I tady jde o peníze. Chtějte kvalitu, a to i od našich zástupců. Pokud někdo svou (i když neplacenou!) funkci nezvládá tak holt musí skončit. Osobně si myslím že by bylo vhodnější platit si firmu, která by nám zajišťovala FULL SERVICE. Veškerá správa by padla na její bedra a výbor by měl pouze funkci kontrolní.


další věc) plán byl na sobotu. Tak se tedy ptám proč ten člověk byl v céčku i v neděli?

Když by mi někdo z mejch lidí řekl bude to v 10 a já neměl výsledek ještě ve 12, tak by chlapec dlouho stoličku neohříval. To není arogance to je požadavek na kvalitu.


Axl


P.S.: to Nika: já to taky nepíšu aby se ti líbil. Mysli si že jsem arogantní, ale životní zkušenost je taková že je lepší být lev než ovce.
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 38
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 25.1.2007, 17:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Axlboy napsal(a):
Nika napsala:
....vůbec se mi nelíbí tenhle tvůj výpad proti lenkaii


Prostě jde o jedno. My platíme a kvalita se nedostavuje. Ve spoustě jiných příspěvků řešíte peníze. I tady jde o peníze. Chtějte kvalitu, a to i od našich zástupců. Pokud někdo svou (i když neplacenou!) funkci nezvládá tak holt musí skončit. Osobně si myslím že by bylo vhodnější platit si firmu, která by nám zajišťovala FULL SERVICE. Veškerá správa by padla na její bedra a výbor by měl pouze funkci kontrolní.


další věc) plán byl na sobotu. Tak se tedy ptám proč ten člověk byl v céčku i v neděli?

Když by mi někdo z mejch lidí řekl bude to v 10 a já neměl výsledek ještě ve 12, tak by chlapec dlouho stoličku neohříval. To není arogance to je požadavek na kvalitu.


Axl


P.S.: to Nika: já to taky nepíšu aby se ti líbil. Mysli si že jsem arogantní, ale životní zkušenost je taková že je lepší být lev než ovce.

vybor se rozhodl, ze posle uklidovce vytku za problemy s pri uklidu v garazich a snehu..

o strzeni 10% z faktury se nakonec upustilo


Naposledy upravil Cibi dne 30.1.2007, 18:17, celkově upraveno 1 krát.
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.1.2007, 17:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to tedy doufám, že takových "lvů" nebude mezi mými novými spolubydlícími víc. On je totiž zásadní rozdíl mezi tím, když někdo něco nezvládne a mezi tím, když mají lidé jiný názor na to, jak věc provést. Arogance a nadávky v tom druhém případě opravdu nejsou na místě. A problém se nevyřeší ani externí placenou firmou, protože příkaz, co se má dělat, musí vždy vyjít od nás a tudíž se budou muset shodnout všichni.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2007, 09:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
vybor se rozhodl, ze posle uklidovce vytku a strhneme jim 10% z faktury za leden za problemy s pri uklidu v garazich a snehu.. spokojen?

jeste je zde nejaky jiny problem s vyborem?


myslím že to je rozumný krok ...
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2007, 09:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
Tak to tedy doufám, že takových "lvů" nebude mezi mými novými spolubydlícími víc. On je totiž zásadní rozdíl mezi tím, když někdo něco nezvládne a mezi tím, když mají lidé jiný názor na to, jak věc provést. Arogance a nadávky v tom druhém případě opravdu nejsou na místě.


to je vaše věc ...

vaclav.vesely napsal:

A problém se nevyřeší ani externí placenou firmou, protože příkaz, co se má dělat, musí vždy vyjít od nás a tudíž se budou muset shodnout všichni.


tohle funguje jinak ...
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2007, 11:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

2 Axlboy: Nechápu význam tvých odpovědí. Co je moje věc? A jak "jinak" to funguje?

Nejde mi vůbec o čištění garáží. Podobných věcí bude ještě spousta. Rozezlení zadavatele, když vykonavatel udělá něco špatně, bych byl schopen pochopit. I když si ani v tom případě nemyslím, že arogance je nejúčinější postup, jak dosáhnout nápravy.

Jenže tady jde o něco naprosto jiného. Ty jsi urážel organizátora jenom proto, že z více možných postupů vybral ten, se kterým ty osobně nesouhlasíš. Názor další stovky lidí tě prostě nezajímá. Představ si, že by každý z té stovky chtěl svůj názor prosazovat stejně. Asi je ti jedno, co si o tobě myslí ostatní. Jenže tímto způsobem svého cíle pravděpodobně stejně nedosáhneš. Pár "ovcí" možná zastrašíš a řeknou si, že jim prosazování jejich názoru nestojí za to, aby se s tebou bavili, ale pokud budeš chtít přesvědčit i ty ostatní budeš muset svůj názor podložit argumenty.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2007, 12:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

myslím, že v tomhle se neshodnete, a co se týká vlků a ovcí - je tu jedna paralela: http://www.youtube.com/watch?v=_Ez5QPW-ku4
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2007, 12:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
2 Axlboy.....



1) zatím zde stovky příspěvků proti nevidím ...
2) argument "Hodně lidí odjíždí na víkend pryč" má stejnou váhu jako argument "Myslelo se že to půjde". Zajímalo by mne na základě jakého výzkumu byl učiněn tento závěr. Byl prováděn výzkum?

3) můj návrh byl logický, at se ti to líbí nebo ne ...
Základní tok událostí
1) je pravděpodobné, že lidé chodí do práce
2) je pravděpodobné, že do práce mohou jet autem (ZAPARKUJÍ)
Alternativní tok k bodu 2)
2) do práce nemohou jet autem (NEZAPARKUJÍ)
1) své auto nechají zaparkované venku na NZM u svého domu

Pokud se nad tímto problémem zamyslíš tak jistě dojdeš k nějakému podobnému výsledku. Tento nemusí být stejný jako ten můj, ale pak se budu zajímat o to "Proč nebylo kde zaparkovat a proč když jsem procházel garáže v C tak v nichj stála auta?"

Velmi rád zde uvidím i nějaký jiný rozumný názor. Zatím mám ten pocit že jediný kdo zde musí něco dokazovat jsem já Smile

-------------------

Doufám, že ostatní alespoň ocení mou diskrétnost v tom, že jsem nijak neřešil otázku načasování této akce na dobu, kdy je pravděpodobné že venku bude sněžit. A tudíž druhý den bude v garážích opravdu hodně posypového materiálu Wink
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2007, 13:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Přesvědčil jsi mne, tvé argumenty znějí rozumně.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2007, 13:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
Přesvědčil jsi mne, tvé argumenty znějí rozumně.


Díky Wink


Bylo mi ctí s tebou diskutovat.
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2007, 17:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

když už sme u úklidu v -2 někdo na ferovku vysipal popelník z auta pěkně na podlahu výborně ted tam ještě začnem odkládat odpadky a budem jak v chánově Ninja
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2007, 21:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Axlboy napsal(a):
vaclav.vesely napsal:
2 Axlboy.....



1) zatím zde stovky příspěvků proti nevidím ...
2) argument "Hodně lidí odjíždí na víkend pryč" má stejnou váhu jako argument "Myslelo se že to půjde". Zajímalo by mne na základě jakého výzkumu byl učiněn tento závěr. Byl prováděn výzkum?

3) můj návrh byl logický, at se ti to líbí nebo ne ...
Základní tok událostí
1) je pravděpodobné, že lidé chodí do práce
2) je pravděpodobné, že do práce mohou jet autem (ZAPARKUJÍ)
Alternativní tok k bodu 2)
2) do práce nemohou jet autem (NEZAPARKUJÍ)
1) své auto nechají zaparkované venku na NZM u svého domu

Pokud se nad tímto problémem zamyslíš tak jistě dojdeš k nějakému podobnému výsledku. Tento nemusí být stejný jako ten můj, ale pak se budu zajímat o to "Proč nebylo kde zaparkovat a proč když jsem procházel garáže v C tak v nichj stála auta?"

Velmi rád zde uvidím i nějaký jiný rozumný názor. Zatím mám ten pocit že jediný kdo zde musí něco dokazovat jsem já Smile

-------------------

Doufám, že ostatní alespoň ocení mou diskrétnost v tom, že jsem nijak neřešil otázku načasování této akce na dobu, kdy je pravděpodobné že venku bude sněžit. A tudíž druhý den bude v garážích opravdu hodně posypového materiálu Wink


Dobře dodám další myšlenkový pochod. Se stejnou vážností jako ty předchozí. A zeptám se, zda jsi na svoje myšlenkové pochody dělal nějaký výzkum.

1. Mnoho obyvatel Prahy je pochází z míst mimo Prahu a jezdí o víkendu do míst svého rodiště.
2. Mnoho obyvatel Prahy má chatu nebo chalupu a jezdí tam právě o víkendu.
3. Pokud ne, mohou lidé zaparkovat své auto venku. A jelikož jsou o víkednu doma mohou je i pravidleně kontolovat jestli se autu nic nestalo, když není v chráněné garáži.
4. Předpokládala jsem, že o víkendu bude na stavbě méně dělníku, bude tedy více míst venku na zaparkování

Jinak úklid byl původně naplánovaný na OBA dny.. Kvůli větru byl termín zkrácený. Bohužel firma ten úklid nezvládla ve zkráceném termínu, proto se uklízelo i v neděli.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 27.1.2007, 13:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
....


Opět si se dostala do nemilé situace. Protože mé argumenty nemusejí být postaveny na výzkumu, ale na pouhém předpokladu že lidé pracují (Jak by si jinak koupili byt že?) Oproti tomu tvé argumenty (nyní již značně generalizované) jsou založeny na pouchých doměnkách.
Tyto doměnky jsem vyvrátil již faktem, že venku místo nebylo a mnoho aut bylo v garážích.

zmíním se proto k bodu 3.
Pokud lidé parkují venku (ti lidé kteří podle tebe odjeli na víkend pryč?) tak je nepravděpodobné že by všichni parkovali před svým oknem a tudíž by v případě kontroly svého vozu museli vyjít ven a auto zkontrolovat. Ptám se tedy kolik procent dotčených jedinců toto činilo a to natolik pravidelně, že by bylo vhodnější být doma a ne v práci?


a bodu 4.
vzhledem k dosavadním zkušenostem se stavbou nových domů (pracuje se i během víkendu) jsi došla k závěru že tento víkend to bude jiné? No já nevím, ale já bych na základě stejných podnětů došel k závěru jinému.
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 27.1.2007, 13:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
když už sme u úklidu v -2 někdo na ferovku vysipal popelník z auta pěkně na podlahu výborně ted tam ještě začnem odkládat odpadky a budem jak v chánově Ninja


no o je prasárna, všiml jse si toho i v 0


--------
slovo "sypat" se píše s tvrdým Y. Very Happy
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PetrP
Anonymní








PříspěvekZaslal: 28.1.2007, 00:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Chtěl bych se zeptat kde bylo napsáno něco o úklidu garáží?
  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2