Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.1.2007, 13:29  Předmět:  DIGI TV Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Máte někdo zkušenost se satelitním příjmem Digi TV??
Dle dosavadních informací chtějí za programy, jejichž (33 programů)záběr je prakticky identický jako UPC direct, ale cenově podstatně
výhodnější (260 korun oproti 689 korunám) A dodají parabolu i přijímač.
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.1.2007, 14:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

osobni ne ale: http://www.digizone.cz/clanky/digi-tv-za-polovicni-ceny-nez-upc-direct/

nevypadá to zle, ale je potřeba "vlastní" parabola, zatímco UPC se dá chytat na tu na střeše (estetické hledisko). Při téhle ceně mě to začíná zajímat i když na TV v podstatě nekoukám, ale Discovery a Animal Planet už mi začínají chybět...

V každém případě je to finančně nesrovnatelně výhodnější než celá slavná Via TV
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.1.2007, 07:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
osobni ne ale: http://www.digizone.cz/clanky/digi-tv-za-polovicni-ceny-nez-upc-direct/

nevypadá to zle, ale je potřeba "vlastní" parabola, zatímco UPC se dá chytat na tu na střeše (estetické hledisko). Při téhle ceně mě to začíná zajímat i když na TV v podstatě nekoukám, ale Discovery a Animal Planet už mi začínají chybět...

V každém případě je to finančně nesrovnatelně výhodnější než celá slavná Via TV


dokonce, jak vyplývá z té diskuze, tak Novu i Primu to chytá také. Zkousel jsem na UPC se domluvit na nižší smluvní ceně (když bychom nepotřebovali ani parabolu, ani kabel- jen přijímač a kartu) , protože jejich 689 je neúnosně drahé, ale jsou nesmlouvaví. Ale to komunikujete s nějakým operátorem, který Vás dále nepředá. A na email vám odpoví- "dohodněte se na prodejně".
Myslím, že ta jejich politika drahé služby služeb povede k jejich postupnému úpadku, pokud neslevní. Díky za to, že mají konkurenci
v DIGI TV.
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tomandl16
Host
Host



Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 104
Bydliště: NZM C-zapad

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.11.2007, 16:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Máte už někdo doma DIGI TV? Docela o ní uvažuji, protože UPC se mi zdá docela drahé (o viaTV ani nemluvím)... Nabídka DIGI TV ale vypadá dost dobře - 36 kanálů za 260Kč... díky za odpověď
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Tomandl16Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 07:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Problém je v tom, že tu parabolu musíš někam namontovat, a to někam znamená někam ven a to znamená natáhnout kabel dovnitř, a to znamená udělat díru do zdi (=porušení fasády, což je nedovolený zásah, který se může sakra nevyplatit), nebo do okna (= ztrácíš záruku na okna). Je to fakt postavené na hlavu, že to nejde díky tomuhle zařídit bez problémů.
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 08:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo, taky jsme chtěli Digi TV, ale kvůli tomu vrtání jsme od toho museli upustit a tak máme UPC bez paraboly.
Kvalita signálu je mizivá (miň jak 20%), dneska nám to budou řešit, tak jsem zvědavá, co vymyslí
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 10:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pokud je ta firma schopná a ochotná dát pro všechny své klienty v domě pouze jedinou parabolu na střechu a dokázali využít rozvody, co už jsou v domě pro normální televizi, tak by to mělo jít. Pochopitelně nevím, jestli je to možné technicky. Musíte se zeptat té firmy a ohledně otázek na existující rozvody ať se ta ta firma obrátí s dotazem na správní firmu.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
keksa
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 46
Založen: 26.2.2007
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 16:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevíte někdo, jestli je možné na tu via TV koupit i levnější set-top box než doporučují?
Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie keksaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tomandl16
Host
Host



Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 104
Bydliště: NZM C-zapad

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 20:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Právě že ne. Jinak by ta měsíční cena byla dobrá. Akorýt ten STB za 5500,- je fakt moc, zvlášť když je nepronajímají, nevykupují ani nepůjčují. Pak to treba budu muset zrušit a krabice za 6 tisíc mi bude k ničemu.... Až tohle nějak vyřeší, tak si od nich službu moc rád objednám.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Tomandl16Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
omaly
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 8.11.2007
Příspěvky: 27


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.11.2007, 09:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tomandl16 napsal:
Máte už někdo doma DIGI TV? Docela o ní uvažuji, protože UPC se mi zdá docela drahé (o viaTV ani nemluvím)... Nabídka DIGI TV ale vypadá dost dobře - 36 kanálů za 260Kč... díky za odpověď


O DigiTV drive platilo, ze meli vyrazne horsi kvalitu obrazu. Nez to objednate, zkuste si tuto famu overit.
Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie omalyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Spouter
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 35
Založen: 20.10.2007
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.11.2007, 21:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

DIGI TV mám již rok a nemůžu si stěžovat. Mám komplet programovou nabídku s HBO, HBO2, CINEMAX a asi dva měsíce už běží i HBO COMEDY. Zpočátku byla kvalita obrazu programů tristní (kostičkování z důvodů velké komprese) a také byly velmi časté výpadky některých programů. Nyní je ale vše úplně v pořádku. Na digitální kvalitu to stále ještě nemá, na UPC také ne, ale stále se to zlepšuje. Obraz je stále o něco horší než u UPC. Co se týče oříznutého obrazu - pokud máte TV 16:9 obraz oříznutý mít nebudete, pokud máte klasickou 4:3 obraz je mírně oříznutý zleva (u programu Film+ není vidět celé písmeno F z loga). Nově se ale dodávají nové satelitní příjmače s upraveným firmwarem, které oříznutý obraz již nemají nebo alespoň méně než na těch starých.
Moje osobní srovnání DIGI vs. UPC (známkování jako ve škole v závorkách):
Kvalita obrazu - DIGI(3) - UPC(1)
Kvalita zvuku - DIGI(3) - UPC(2)
Infolinka - DIGI(5) - UPC (3)
Samoinstalace - DIGI(4) - UPC(1)
Cena - DIGI(1) - UPC(5)

Doufám, že někomu moje zkušenosti pomohou:)
Blíženci Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie SpouterZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tomandl16
Host
Host



Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 104
Bydliště: NZM C-zapad

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.11.2007, 23:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Spouter napsal:
DIGI TV mám již rok a nemůžu si stěžovat. Mám komplet programovou nabídku s HBO, HBO2, CINEMAX a asi dva měsíce už běží i HBO COMEDY. Zpočátku byla kvalita obrazu programů tristní (kostičkování z důvodů velké komprese) a také byly velmi časté výpadky některých programů. Nyní je ale vše úplně v pořádku. Na digitální kvalitu to stále ještě nemá, na UPC také ne, ale stále se to zlepšuje. Obraz je stále o něco horší než u UPC. Co se týče oříznutého obrazu - pokud máte TV 16:9 obraz oříznutý mít nebudete, pokud máte klasickou 4:3 obraz je mírně oříznutý zleva (u programu Film+ není vidět celé písmeno F z loga). Nově se ale dodávají nové satelitní příjmače s upraveným firmwarem, které oříznutý obraz již nemají nebo alespoň méně než na těch starých.
Moje osobní srovnání DIGI vs. UPC (známkování jako ve škole v závorkách):
Kvalita obrazu - DIGI(3) - UPC(1)
Kvalita zvuku - DIGI(3) - UPC(2)
Infolinka - DIGI(5) - UPC (3)
Samoinstalace - DIGI(4) - UPC(1)
Cena - DIGI(1) - UPC(5)

Doufám, že někomu moje zkušenosti pomohou:)

A ty bydlis na NZM? jak jsi to vyresil s kabelem ze satelitu?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Tomandl16Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
Spouter
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 35
Založen: 20.10.2007
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.11.2007, 15:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tomandl16 napsal:
Spouter napsal:
DIGI TV mám již rok a nemůžu si stěžovat. Mám komplet programovou nabídku s HBO, HBO2, CINEMAX a asi dva měsíce už běží i HBO COMEDY. Zpočátku byla kvalita obrazu programů tristní (kostičkování z důvodů velké komprese) a také byly velmi časté výpadky některých programů. Nyní je ale vše úplně v pořádku. Na digitální kvalitu to stále ještě nemá, na UPC také ne, ale stále se to zlepšuje. Obraz je stále o něco horší než u UPC. Co se týče oříznutého obrazu - pokud máte TV 16:9 obraz oříznutý mít nebudete, pokud máte klasickou 4:3 obraz je mírně oříznutý zleva (u programu Film+ není vidět celé písmeno F z loga). Nově se ale dodávají nové satelitní příjmače s upraveným firmwarem, které oříznutý obraz již nemají nebo alespoň méně než na těch starých.
Moje osobní srovnání DIGI vs. UPC (známkování jako ve škole v závorkách):
Kvalita obrazu - DIGI(3) - UPC(1)
Kvalita zvuku - DIGI(3) - UPC(2)
Infolinka - DIGI(5) - UPC (3)
Samoinstalace - DIGI(4) - UPC(1)
Cena - DIGI(1) - UPC(5)

Doufám, že někomu moje zkušenosti pomohou:)

A ty bydlis na NZM? jak jsi to vyresil s kabelem ze satelitu?
Ano bydlim na NZM, ale DIGI tady nemám. Jsem student a na víkendy jezdím domu kde již mám DIGI. Uvažoval jsem, že by jsem si s sebou do Prahy DIGI vzal, ale pak jsem si to rozmyslel právě proto, že jsem něvěděl jak vyřešit otázku instalace. Okna mám na jiho-východ a tak montáž k oknu odpadla neboť satelit musí být natočen na jiho-západ. Jediná možnost je instalace na střechu a satelit napojit do společné rozvodové skříně (potom by všichni mohli chytat DIGI na jednu parabolu a museli by mít u sebe doma jen satelitní příjímač a předplacenou čipovou kartu). Z toho jsem ale upustil protože bych musel mít povolení bytového družstva a ještě zařídít montáž paraboly na střechu a to se mi nechtělo zařizovat.
Blíženci Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie SpouterZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tomandl16
Host
Host



Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 104
Bydliště: NZM C-zapad

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.11.2007, 20:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kdyz uz jsme u toho, tak ze SVJ domu C se jeste nedavno proslychalo cosi o pridani druhe paraboly na strechu prave kvuli tomu ze na Astre jsou jen nemecke kanaly...tak bych se chtel zeptat nekoho ze SVJ-C jak to vypada s tou druhou parabolou? dekuji.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Tomandl16Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2007, 15:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano pokud si vzpominam, tak se o tom mluvilo a pak to zapadlo. Pokud vim, tak jsme kdysi oslovili i firmu, co ten system dodavala. Ale nepamatuju si zadnou odezvu. Zkusim proverit
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tomandl16
Host
Host



Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 104
Bydliště: NZM C-zapad

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2007, 17:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Ano pokud si vzpominam, tak se o tom mluvilo a pak to zapadlo. Pokud vim, tak jsme kdysi oslovili i firmu, co ten system dodavala. Ale nepamatuju si zadnou odezvu. Zkusim proverit

Dekuju moc! Bylo by to totiz fajn jelikoz na Astre jsou asi tak 4 kanaly anglicky...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Tomandl16Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2007, 17:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tomandl16 napsal:
Kdyz uz jsme u toho, tak ze SVJ domu C se jeste nedavno proslychalo cosi o pridani druhe paraboly na strechu prave kvuli tomu ze na Astre jsou jen nemecke kanaly...tak bych se chtel zeptat nekoho ze SVJ-C jak to vypada s tou druhou parabolou? dekuji.


vybor D to zjistoval pred pul rokem
rekli nam, ze pridani druhe paraboly by stalo hrubym odhadem 100.000 - 150.000,- Kc
pry to neni jen pridani paraboly, ale dalsi kabelovy svod do mistnosti slaboproudu, kde by museli vymenit tu centralni "jednotku", ktera obsahuje slucovac, set-top-box, rozbocovac a ja nevim co jeste
vzhledem k tomu, ze nam to prislo turbo drahy, tak jsme od toho upustili
nicmene, jestli bude mit dum C jinou cenu, zkusime se poptat znovu
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2007, 21:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No a co takhle přetočit tu stávající parabolu? Když na Astře nic není, tak není co řešit, ne? Wink Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2007, 22:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
No a co takhle přetočit tu stávající parabolu? Když na Astře nic není, tak není co řešit, ne? Wink Cool


to se snadno rekne, ale kam?
hnes s tim o jeden stupen a polovina lidi z domu bude brblat, protoze jim to nevyhovuje - libil s jim stavajici stav
dalsi ctvrtina bude pro a zbytek to bude chtit uplne jinak...
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.11.2007, 22:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Jo, taky jsme chtěli Digi TV, ale kvůli tomu vrtání jsme od toho museli upustit a tak máme UPC bez paraboly.
Kvalita signálu je mizivá (miň jak 20%), dneska nám to budou řešit, tak jsem zvědavá, co vymyslí


tak co vymysleli?
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2008, 20:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:
Tomandl16 napsal:
Kdyz uz jsme u toho, tak ze SVJ domu C se jeste nedavno proslychalo cosi o pridani druhe paraboly na strechu prave kvuli tomu ze na Astre jsou jen nemecke kanaly...tak bych se chtel zeptat nekoho ze SVJ-C jak to vypada s tou druhou parabolou? dekuji.


vybor D to zjistoval pred pul rokem
rekli nam, ze pridani druhe paraboly by stalo hrubym odhadem 100.000 - 150.000,- Kc
pry to neni jen pridani paraboly, ale dalsi kabelovy svod do mistnosti slaboproudu, kde by museli vymenit tu centralni "jednotku", ktera obsahuje slucovac, set-top-box, rozbocovac a ja nevim co jeste
vzhledem k tomu, ze nam to prislo turbo drahy, tak jsme od toho upustili
nicmene, jestli bude mit dum C jinou cenu, zkusime se poptat znovu
Já tuto informaci mohu potvrdit, obdrželi jsme naprosto stejnou, včetně hrubého odhadu ... Na dalším shromáždění SVJ domu A to dáme jako bod do diskuze a uvidíme ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2