Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2007, 13:35  Předmět:  PŮJČOVNA Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lidičky, já bych založila nové téma a to půjčovna. Myslím,že by se hodilo občas si půjčit nářadí, nějaký spotřebič, knihy, videa, DVD atd.
Já bych momentálně potřebovala tak na den dva půjčit malou pokojovou anténu, abych si mohla vyzkoušet sílu signálu a nechce se mně volat anténáře za drahé peníze nebo vyhazovat pár stovek oknem na anténu, když by tam třeba nefungovala. Zapomněla jsem si totiž nechat nainstalovat do ložnice druhou anténní zásuvku a dodělávat to dodatečně by stálo moc problémů. Takže pokud byste někdo mohl půjčit, budu velmi vděčná.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2007, 15:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Podívám se jestli s emi někde neválí, kdysi jsem měla.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
stefanplt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.6.2006
Příspěvky: 28


macadonia.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2007, 17:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja malou antenu mam a vubec ji nepotrebuju, takze ji klidne muzu poskytnout. Do cervna jsem ale v zahranici, v byte jsem nechal mezitim bydlet dve studentky. Zkus zazvonit na byt c. 18 v dome D (Stefan Pilat), poslu jim zpravu, aby ti antenu daly.
   OfflineOsobní galerie stefanpltZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2007, 10:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

moc děkuju za nabídky, určitě nějakou využiju a pokud bude fungovat, a už ji nepotřebujete, ráda si ji koupím- Stejně bude fungovat jen dokud nevypnou analogové vysílání, pak si asi budu musset pořídit rozbočovač a přece jen nainstalovat zásuvku na digitální příjem. Já zas můžu poskytnout třeba vrtačku, opalovací pistoli, prodlužovací kabel apod.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.4.2007, 10:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

stefanplt napsal(a):
Ja malou antenu mam a vubec ji nepotrebuju, takze ji klidne muzu poskytnout. Do cervna jsem ale v zahranici, v byte jsem nechal mezitim bydlet dve studentky. Zkus zazvonit na byt c. 18 v dome D (Stefan Pilat), poslu jim zpravu, aby ti antenu daly.
díky, který je to vchod od kruháku?
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2