Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.1.2006, 10:07  Předmět:  Ukázkový byt Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Od 7. ledna 2006 měl být otevřen ukázkový byt.
Zajímalo by mě, jestli jste již někdo navštívil tento byt a jak to ma CG vyřešené ohledně zabezpečení domu, myslím, že je to dosti nebezpečné aby měl kdokoliv v návštěvníků přístup do celého domu.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.1.2006, 10:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Snad tam proboha bude vždy s někým z CG ... Stavební dozoři teď mají dost práce, tak předpokládám, že tam s nimi budou chodit prodejci ... Divil bych se, kdyby tomu tak nebylo, vzhledem k tomu, jakým způsobem se dbá na bezpečnost teď, byty jsou už nějaký ten pátek pravidelně uzamykány a jen tak někdo se do nich nedostane ...

Spíš by mě zajímalo, který byt to je konkrétně a jestli kvůli tomu byly nějaké části domu upřednostněny při dokončování ... Neutral
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.1.2006, 10:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To by mě právě zajímalo, protože jsem se byl mrknout asi před rokem v ukázkovém bytě ve Vršovicích a tam to probíhalo tak, že dům byl normálně otevřený, volný přístup do domu a v příslušném patře se zazvonilo na ukázkový byt, přísla otevřít hosteska, která provedla bytem, moc toho jinak ale nevěděla:-))))
Tenkrát mně to vůbec netrápilo Razz ale teď....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 9.1.2006, 10:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Spíš by mě zajímalo, který byt to je konkrétně a jestli kvůli tomu byly nějaké části domu upřednostněny při dokončování ... Neutral


Podla tejto stranky by to mal byt byt c. 120 v budove A.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.1.2006, 10:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pokud to bude skutečně probíhat takovým způsobem, že každý "vandrák" si bude moct z celého domu prohlédnout více, než by bylo zdrávo, potom se také můžeme dočkat, že si to tam budou chodit prohlížet "tipaři" a různá jiná sebranka a žumpa společnosti ... A to nemluvím o tom, že ve společných prostorách už je nainstalováno nějaké vybavení, např. osvětlení, a to by také nemuselo být to "pravé ořechové" ... Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.1.2006, 10:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
Milan V. napsal(a):
Spíš by mě zajímalo, který byt to je konkrétně a jestli kvůli tomu byly nějaké části domu upřednostněny při dokončování ... Neutral


Podla tejto stranky by to mal byt byt c. 120 v budove A.
Aha, takže 4+kk, mezonetový, 3.+4. patro, vchod z východního křídla domu ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
maty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 28.12.2005
Příspěvky: 37
Bydliště: Prosek B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.1.2006, 11:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Byl jsem se tam podivat v nedeli odpoledne, bylo tam okolo domu mnoho lidi. Dum A byl otevren dokoran a po schodisti do tretiho patra jsem se musel vyhybat nekolika skupinkam lidi. Byt 120 byl otevren a u KK stala mila slecna ktera nestacila zdravit prichozi . Jinak dvere od bytu 119 byly take otevrene, nikdo nas cestou nedoprovazel takze kdybych byl trochu vice oprsklej tak jsem si mohl prohlednout i byt 119.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie matyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.1.2006, 11:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

maty napsal:
Byl jsem se tam podivat v nedeli odpoledne, bylo tam okolo domu mnoho lidi. Dum A byl otevren dokoran a po schodisti do tretiho patra jsem se musel vyhybat nekolika skupinkam lidi. Byt 120 byl otevren a u KK stala mila slecna ktera nestacila zdravit prichozi . Jinak dvere od bytu 119 byly take otevrene, nikdo nas cestou nedoprovazel takze kdybych byl trochu vice oprsklej tak jsem si mohl prohlednout i byt 119.
Opravdu výborné počínání ze strany CG ... Confused


Naposledy upravil Milan V. dne 9.1.2006, 11:37, celkově upraveno 1 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.1.2006, 11:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to je přesně to čeho jsem se obával, situace je koukám horší než by se mohlo zdát, máme se tedy na co těšit!!!!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.1.2006, 12:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to je přesně to čeho jsem se obával, situace je koukám horší než by se mohlo zdát, máme se tedy na co těšit!!!!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.1.2006, 13:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

maty napsal:
Byl jsem se tam podivat v nedeli odpoledne, bylo tam okolo domu mnoho lidi. Dum A byl otevren dokoran a po schodisti do tretiho patra jsem se musel vyhybat nekolika skupinkam lidi. Byt 120 byl otevren a u KK stala mila slecna ktera nestacila zdravit prichozi . Jinak dvere od bytu 119 byly take otevrene, nikdo nas cestou nedoprovazel takze kdybych byl trochu vice oprsklej tak jsem si mohl prohlednout i byt 119.

No tak to je super teda! Sad
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina mitchell
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 3.5.2005
Příspěvky: 63



PříspěvekZaslal: 10.1.2006, 09:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ve chvili, kdy preberete byt, budete spoluvlastniky chodeb a spolecnych prostor z titulu sveho spoluvlastnickeho prava. Je to osetreno v odst. 2.2. Smlouvy o prevodu vlastnictvi jednotky. Tj. uz to nebude tak, ze si tam CG bude moci delat, co bude chtit, vy se k tomu muzete vyjadrovat ci proti takovemu uzivani spolecnych prostor ze strany CG protestovat. Jste spoluVLASTNICI spolecnych prostor!!! To, ze CG treba ma nejakou poverenou firmu na spravu bytoveho domu s tim nema nic spolecneho. Vy urcujete, co se bude dit na chodbach. CG tam muze neco delat pouze z pozice toho, ze snad jeste vlastni nejake byty, ale porad to s vami musi konzultovat a vy s tim musite souhlasit, co dela ci jak uziva spolecne prostory.
V Pripotocni to bylo to same, ale ozval se nekdo oficialne a zatrhnul jim to?
PS: Osetrete si to, jelikoz tohle se v Suchdole nedeje, ale pamatuji se, ze uz v polovine prosince mel jeden z bytovych domu zpravu pro majitele bytu, at zaviraji vchodove dvere, jelikoz byly uz vykradeny sklepy. Bylo to v dobe, kdy se jeste vyrizovaly reklamace (delnici si proste nechaji otevrene dvere, aby se mohli po svacine vratit) a dojizdelo hodne dodavatelskych a stehovacich firem, tak to nekdy vypadalo jako den otevrenych dveri stejne. A to je v nasich bytovych domech jen tak 25-30 bytu. Na Zajradnim meste bude vetsi anonymita.
   OfflineOsobní galerie martina mitchellZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.1.2006, 23:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

byl jsem se tam podívat a kromě ukázkového bytu jsem si prohlédl mnoho bytů dalších. Rolling Eyes abych měl srovnání...
ukázkový byt je moc pěkný.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.1.2006, 08:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PavelH napsal:
byl jsem se tam podívat a kromě ukázkového bytu jsem si prohlédl mnoho bytů dalších. Rolling Eyes abych měl srovnání...
ukázkový byt je moc pěkný.
počkat, jak "prohlédl mnoho bytů dalších"?!? To vás jako v této fázi pustili do dalších bytů?!? Shocked přiznám se, že já jsem byl někdy před létem také zvědavý na to, jak je to s výhledem našich bezprostředních sousedů do našeho bytu a tak jsem se byl podívat do vedlejšího bytu, ale to tam ještě nebyly žádné dveře a realizace obkladů a dlažeb byla teprve na počátku ... Neberte si to nějak osobně, tak to také pochopitelně nemyslím, můžete ale prosím napsat další podrobnosti?!?
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.2.2006, 17:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zabezpečení objektů je veškeré žádné - dnes jsem se přesvědčil že kromě severní strany domů A a C jsou všechny dveře otevřeny dokořán. Prošel jsem kompletně budovu A včetně střechy a suterénu aniž bych vzbudil u kohokoliv sebemenší pozornost. A to jsem potkal spoustu lidí. Navíc je spousta bytů otevřených a volně přístupných - například 79 - viz obrázek.


P2050057.JPG
 Komentář:
Otev?ený a voln? p?ístupný byt A79
 Velikost:  90.85 kB
 Zobrazeno:  28843 krát

P2050057.JPG

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.2.2006, 17:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
zabezpečení objektů je veškeré žádné - dnes jsem se přesvědčil že kromě severní strany domů A a C jsou všechny dveře otevřeny dokořán. Prošel jsem kompletně budovu A včetně střechy a suterénu aniž bych vzbudil u kohokoliv sebemenší pozornost. A to jsem potkal spoustu lidí. Navíc je spousta bytů otevřených a volně přístupných - například 79 - viz obrázek.


Heh... Treba na streche vyvesit nejaky obrovsky transparent ze "CENTRAL GROUP SUCKS" alebo nieco take, mozno potom zacnu zamykat
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.2.2006, 17:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No - já začínám mít pocit že na tom nemají žádný zájem. například již teď lituji majitele bytu A168, který má terasu - viz snímek která je volně přístupná z chodby. dveře na střechu mají kliku ale nemají zámek!!!


P2050049.JPG
 Komentář:
Byt A168 - pohled ze st?echy
 Velikost:  106.15 kB
 Zobrazeno:  28967 krát

P2050049.JPG

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.2.2006, 17:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
No - já začínám mít pocit že na tom nemají žádný zájem. například již teď lituji majitele bytu A168, který má terasu - viz snímek která je volně přístupná z chodby. dveře na střechu mají kliku ale nemají zámek!!!


ty jo tak to je dost zle... to je pomaly horsie ako keby na prizemi byval. Ja budem mat terasu na prizemi ale tam teda bude rozhodne vacsi problem sa dostat ako sem... Hmm
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.2.2006, 20:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ten volny pristup do objektu je KATASTROFALNI!!!!Dvere volne otevreny temer porad, kazdy si tam muze ukrast co chce, nechapu ze CG nezabezpeci objekt nejakou bez.agenturou, to Finep na Barrandove strezil domy nekolik mesicu a jeste ted ty nepredane porad strezi (cca 1/2 roku po kolaudaci).

Jinak jsem se na to ptal nejakeho cloveka co vyrizoval nedodelky asi z UNISTAVU nebo dozor od CG a ten se dusoval ze v 19.00 obejde poverena osoba vsechny dvere a vsechno zavre a to co je otevrene to delaji pry jen najemnici.Je to samozrejme blbost.

Jinak jsem uz 2 individua vyrusil pri krazdezi, kdyz jsme prichazel do domu, postavala u vchodi sondovala, kdyz videli ze je otevreno tak vlezla dovnit a jala se prozkoumat co se da zcizil a kdyz jsem se tam objevil ja, tak se obratili na podpatku a vypadli najednou ven!!Bylo to o vikendu.

Nechapu ze tam nikde nejsou BRANA na dverich, to do mistnosti se sklepy jsou (kde jsou vylozene neprakticke).
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.2.2006, 22:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jelikož vidím, že je to velký problém a nemám rád, když se věci neřeší, zvláště, když se to týká mě samotného, snažil jsem se kontaktovat pí Netolickou z vedení CG a zaslal jsem mail v následujícím znění na vedeni@central-group.cz, který je uvedený jako kontaktní právě na pí Netolickou:

"... Obracím se na Vás tímto dopisem, protože mě vážně znepokojuje způsob, jakým funguje ukázkový byt v domě A. Díky tomu je volně přístupný celý dům a to jakémukoliv člověku, který z ulice přijde ... Nevím, z jakého důvodu vaše společnost umožňuje různým lidem pohyb v místech, na kterých by se vůbec pohybovat neměli ... Rozhodne-li se někdo podívat do dalších částí domu, nemusí nic překonávat, vše je volně přístupné, nikdo se s ním po domě nepohybuje, stačí jít ... To nahrává různým pochybným existencím, i kdyby si vše přišli jen otipovat pro pozdější dobu.

věřím, že zajistit taková opatření, aby k něčemu podobnému nedocházelo a aby se tím dali oddělit volně pohybující se pochybní jedinci od zájemců o byty, není tak těžké, což napomůže ke spokojenosti většiny nových obyvatel této lokality. ..."


E-mail byl odeslán 1. 2., zatím žádná odpověď ...
Confused


Naposledy upravil Milan V. dne 8.2.2006, 10:07, celkově upraveno 1 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 6.2.2006, 11:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je to vazne problem, dufam, ze to CG bude nejak riesit.

Inak v budove C je situacia taka, ze dvere do domu a chodby k bytom su dokoran, ale samotne byty boli vsetky zamknute (resp. dvere k bytom na 1.poschodi vych. strana boli zatvorene).
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 10:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

E-mail pí Netolické byl odeslán před týdnem a stále žádná odpověď ... dočkáme se?!? Tomu říkám klientská orientace firmy ... Confused Pokud dává vedení CG takovýto příklad svým podřízeným, pak se není čemu divit ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 11:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mad problem vidim i ze strany dělníků dělá tam většina ukrajinců a ty si tipujou kde co každopádně to je velkej problem až se začne něco ztrácet bude pozdě
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 16:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak je vidět, CGu prostřednictvím pí Netolické až tolik nespokojenost svých zákazníků nevadí, dokonce se ani neobtěžují mi odpovědět, byť by mi stačila jedna jediná věta ... Confused ?ekl bych, že to je hodně smutné a zároveň zarážející ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 18:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

problém je v tom, že se meily k paní Netolické vubec nedostanou,
tu schranku VEDENI@blabla vytvořili asi pro okrasu, a ctou to nejake asistentky. Pani Netolicka ma uplne jiny meil, stejne jako ostatni zamestnanci: prijmeni@central....
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.2.2006, 08:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

n535905 napsal(a):
problém je v tom, že se meily k paní Netolické vubec nedostanou,
tu schranku VEDENI@blabla vytvořili asi pro okrasu, a ctou to nejake asistentky. Pani Netolicka ma uplne jiny meil, stejne jako ostatni zamestnanci: prijmeni@central....
I to je dost pravděpodobné, ale když mi někde dají takový a takový kontakt na člověk, abych se na něj obracel se svými stížnostmi, podněty, žádostmi, ..., tak bych očekával, že jej také budou příslušným způsobem spravovat a došlou korespondenci přerozdělovat ... Pokud by tam bylo netolicka@central-group.cz , poslal bych to na něj ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.2.2006, 12:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já bych také očekával mnohé, bohužel jak vidíte se nic neděje.
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2006, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No a od 1. 10. má být nový ukázkový byt v posledním patře věžového domu E ... Moc rád jsem ho měl v našem domu, ale teď už se mi ty problémy, co přinášel, moc řešit nechce, navíc jich je teď víc než dost ... Confused
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2