Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.5.2007, 10:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja docela casto potkavam u nas v baraku mrnaveho cinana, kterej porad huli ... Nicmene neznam domovni rad, ktery by treba koureni na verejnych prostorach zakazobval, tak nemuzu nikoho prudit ... Sad
A jeste jeden, celkem bezvyznamny, postreh... U nas v Ecku, kde sidli ochranka, tak kouri pred barakem ... sedi na schodech a vypaluje. Nevim, jak sousedi pode mnou, ale ja v druhem patre pri usinani moc rad cucham ten smradek Asi na ne jednou vyleju kybl vody Razz
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.5.2007, 10:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
A jeste jeden, celkem bezvyznamny, postreh... U nas v Ecku, kde sidli ochranka, tak kouri pred barakem ... sedi na schodech a vypaluje. Nevim, jak sousedi pode mnou, ale ja v druhem patre pri usinani moc rad cucham ten smradek Asi na ne jednou vyleju kybl vody Razz


to by myslim pomohlo
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.5.2007, 11:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
vendy napsala:
jj, my v přízemí to máme blbý

ja jsem taky v prizemi a nestezuju si

(predzahradku nemam)


No to bude možná tím, že nemáš předzahrádku ani zřejmě předsunutou terásku Very Happy
A nebo máš štěstí na slušný sousedy.

To ThomasPRG: jj, to by byla doccela sranda, kdybys jim tam chrstnul kýbl vody na hlavu, haha - kdyby ses k tomu chystal, tak písni smsku - ráda se na to podívám, hahahaha Very Happy Very Happy Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.5.2007, 14:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Cibi napsal:
vendy napsala:
jj, my v přízemí to máme blbý

ja jsem taky v prizemi a nestezuju si

(predzahradku nemam)


No to bude možná tím, že nemáš předzahrádku ani zřejmě předsunutou terásku Very Happy
A nebo máš štěstí na slušný sousedy.

To ThomasPRG: jj, to by byla doccela sranda, kdybys jim tam chrstnul kýbl vody na hlavu, haha - kdyby ses k tomu chystal, tak písni smsku - ráda se na to podívám, hahahaha Very Happy Very Happy Very Happy


To Vendy: jo holka, v čase, kdy já chodím spát, máš ty už dávno půlnoc a skoro vstáváš Very Happy) Ale slibuji, že dám vědět ... to pak bude divadlo
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ladek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 49
Založen: 3.4.2006
Příspěvky: 43


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.7.2007, 10:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, on někdo v zimě hulí tak vytrvale doma ve svým bytě, že je potom na chodbě mlžný opar a neskutečný smrad a jde to až do bytu.... kupodivu pomohla výstražná cedulka na chodbě na dveřích "Zákaz kouření!!!" , ale pak se oteplilo, tak si možná jen otveřeli okna ......... uvidíme v zimě
Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie LadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
stefanplt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.6.2006
Příspěvky: 28


macadonia.gif

PříspěvekZaslal: 16.7.2007, 16:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nějaký soused nade mnou kouří v koupelně a všechen smrad leze větrací šachtou i do mé koupelny, takže mi to tam smrdí jak v hospodě. Ale s tím se asi nic dělat nedá.
   OfflineOsobní galerie stefanpltZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.7.2007, 16:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

stefanplt napsal(a):
Nějaký soused nade mnou kouří v koupelně a všechen smrad leze větrací šachtou i do mé koupelny, takže mi to tam smrdí jak v hospodě. Ale s tím se asi nic dělat nedá.


ale da, namontuj tam zpetnou klapku
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 16.7.2007, 19:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

do kupelne? ako?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.7.2007, 19:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Měla by tam být standardně od CG (aspoň já ji tam mám). Jestli se tam dá ale namontovat dodatečně nevím.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.7.2007, 21:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Měla by tam být standardně od CG (aspoň já ji tam mám). Jestli se tam dá ale namontovat dodatečně nevím.


... ?? v koupelně ?? ...
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
stefanplt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.6.2006
Příspěvky: 28


macadonia.gif

PříspěvekZaslal: 16.7.2007, 22:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem větrák i za cenu vydrolené omítky rozmontoval a (ne)kvalita jeho provedení mě vlastně vůbec nepřekvapila. Zpětná klapka tam sice byla, ale je nejmíň o číslo menší než je průměr trubky, takže tam nestála, ale volně ležela, tedy neměla žádný efekt. Navíc jsou její křídla z fólie, která byla odchlíplá, takže by stejně všechen vzduch pouštěla. Namontovat klapku novou tam při troše šikovnosti půjde, ale je potřeba počítat s tím, že omítka kolem manipulaci s větrákem nevydrží, takže je potřeba si po jeho úpravě připravit i omítací náčiní. Řešit to přes reklamaci asi valný význam nemá. Zajímalo by mě, jestli je taková situace všude, nebo jenom u mě.
   OfflineOsobní galerie stefanpltZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.7.2007, 22:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

stefanplt napsal(a):
Tak jsem větrák i za cenu vydrolené omítky rozmontoval a (ne)kvalita jeho provedení mě vlastně vůbec nepřekvapila. Zpětná klapka tam sice byla, ale je nejmíň o číslo menší než je průměr trubky, takže tam nestála, ale volně ležela, tedy neměla žádný efekt. Navíc jsou její křídla z fólie, která byla odchlíplá, takže by stejně všechen vzduch pouštěla. Namontovat klapku novou tam při troše šikovnosti půjde, ale je potřeba počítat s tím, že omítka kolem manipulaci s větrákem nevydrží, takže je potřeba si po jeho úpravě připravit i omítací náčiní. Řešit to přes reklamaci asi valný význam nemá. Zajímalo by mě, jestli je taková situace všude, nebo jenom u mě.


nevim, jak kdo, ale ja podobne problemy nepozuju
asi mam klapku, ktera funguje
mas tam AXIÁLNÍ VENTILÁTOR DECOR 200?
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 07:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hahahaha, tak vidím, že nejsem jediná, komu dal CG atypické trubky - já ten problém se zpětnou klapkou řeším pro změnu v kuchyni. Oni totiž vyrábějí 3 velikosti zpětných klapek - průměr 10, 15 a 25 cm. A např.já mám v kuchyni průměr té roury 11,5 cm. Takže taky nevím, jak to udělat, abych tam nějakou zpětnou klapku, která bude efektivně fungovat, dala..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 08:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Co to je za divnou trubku? A jak se ti na to podarilo pripojit digestor?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
frydka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.11.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

burundi.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 08:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No nevím, já mám průměr trubky 125 mm což je standart. Nevím proč ba tam zrovna k tobě dávali jiný průměr.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie frydkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 10:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

frydka napsal:
No nevím, já mám průměr trubky 125 mm což je standart. Nevím proč ba tam zrovna k tobě dávali jiný průměr.


nezamenovat odtah digestore a odtah v koupelne/na toalete
oboje je jina stoupacka, tj. potrubi...
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 11:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:
frydka napsal:
No nevím, já mám průměr trubky 125 mm což je standart. Nevím proč ba tam zrovna k tobě dávali jiný průměr.


nezamenovat odtah digestore a odtah v koupelne/na toalete
oboje je jina stoupacka, tj. potrubi...


... no já mám taky 125 v kuchyni ... v koupelně žádnej odtah nemám ... Wink Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 14:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

frydka napsal:
No nevím, já mám průměr trubky 125 mm což je standart. Nevím proč ba tam zrovna k tobě dávali jiný průměr.


Tak si to přijď změřit, když mi to nevěříš. Já taky nevím, proč mi dali jiný průměr trubky. A když mi poradíš, kde sehnat 12,5 cm zpětnou klapku, budu ti neskonale vděčná, třeba tam budou mít i 11,5 Very Happy Very Happy
Ptala jsem se v Hornbachu, Globusu a Bauhausu a všude mi řekli jen jediné - toto jsou standartní průměry - a ukázali na 10 a 25 cm, v jednom obchodě ještě měli i 15cm. Byla se mnou Faleza, takže mám svědka, že si to nevymýšlím. Evil or Very Mad
Digestoř nemám napojenou na tenhle odtah, takže právě proto řeším zpětnou klapku.. V koupelně netuším co mám, protože tam problémy nemám, tam nikdo nevaří Very Happy Very Happy Jen jsem to dávala jako příklad někomu, kdo psal, že ta zpětná klapka v koupelně mu tam nesedí Embarassed
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
stefanplt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.6.2006
Příspěvky: 28


macadonia.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 15:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak zpětnou klapku v koupelně jsem už vyřešil. Totiž řemeslník, co to tam montoval, už asi hodně spěchal na oběd, proto to vyloženě odflákl, klapku nenasadil na větrák, ale jen ji pohodil do trubky, větrák přišrouboval jen třemi šrouby, na čtvrtý se už vykašlal a jen díru zaplácl silikonem. Klapku jsem tak musel na větrák nasadit sám, teď už to jakž takž funguje.
   OfflineOsobní galerie stefanpltZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 16:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
frydka napsal:
No nevím, já mám průměr trubky 125 mm což je standart. Nevím proč ba tam zrovna k tobě dávali jiný průměr.


Tak si to přijď změřit, když mi to nevěříš. Já taky nevím, proč mi dali jiný průměr trubky. A když mi poradíš, kde sehnat 12,5 cm zpětnou klapku, budu ti neskonale vděčná, třeba tam budou mít i 11,5 Very Happy Very Happy
Ptala jsem se v Hornbachu, Globusu a Bauhausu a všude mi řekli jen jediné - toto jsou standartní průměry - a ukázali na 10 a 25 cm, v jednom obchodě ještě měli i 15cm. Byla se mnou Faleza, takže mám svědka, že si to nevymýšlím. Evil or Very Mad
Digestoř nemám napojenou na tenhle odtah, takže právě proto řeším zpětnou klapku.. V koupelně netuším co mám, protože tam problémy nemám, tam nikdo nevaří Very Happy Very Happy Jen jsem to dávala jako příklad někomu, kdo psal, že ta zpětná klapka v koupelně mu tam nesedí Embarassed


... a co v OBI? Já jsem jí tam tuhle kupoval ... Wink Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 07:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A kupoval jsi kolikátku?
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 10:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

muzu jeste doporucit vyborne zelezarstvi Břenda v Malešicích, kde maji "od špendlíku po lokomotivu..."
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 11:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Díky Honzo, myslím, že on je největší problém, že já opravdu mám tu rouru 11,5cm a to je fakt atyp. Jediné co můžu udělat je, koupit si tu 10cm a zbytek okolo utěsnit nějakým silikonem Embarassed
Mě spíš zajímalo, kde konkrétně sehnal frydka 12,5cm , protože to standard ve většině obchodů není. A já se ani nedivím - přeci to by mohli dělat zpětné klapky po milimetru, kdyby byla taková široká nabídka Mr. Green Trošku rýpnutí v reakci na to rýpnutí ohledně toho, "proč by zrovna tobě dávali jiný průměr". Protože mi ho prostě dali.
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
frydka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.11.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

burundi.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 13:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Mě spíš zajímalo, kde konkrétně sehnal frydka 12,5cm , protože to standard ve většině obchodů není. A já se ani nedivím - přeci to by mohli dělat zpětné klapky po milimetru, kdyby byla taková široká nabídka Mr. Green Trošku rýpnutí v reakci na to rýpnutí ohledně toho, "proč by zrovna tobě dávali jiný průměr". Protože mi ho prostě dali.

Tak já to kupoval po netu páč nemám moc času např: http://www.sporaky-shop.cz/mora/zk-6801-120/ Samozřejmě klapka se označuje jinak u každého výrobce. Proto je třeba tato označena jako pro průměr 120 mm, ale někde se označuje přímo jako pro průměr 125 mm. Ale věř že tato tam pasuje. O tom potrubí 11,5 cm jsme psal záměrně a to proto, že se běžně nevyrábí a tzn., že by ho pro MTS někdo musel vyrábět o čemž pochybuji a proto se stále domnívám, že tam máš potrubí 125 mm, jen třeba když to někdo u tebe měřil, tak v tom místě mohlo být potrubí maličko zmáčklé.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie frydkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 13:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Díky za info. Zkusím najít přes net něco podobného - fakt jsi mě překvapil, že to existuje.

Mě to měřili chlapíci, co mi montovali kuchyň. Když jsem vyrazila tu klapku koupit, zjistila jsem, že ten rozměr co mi dali nikde nemají. Takže jsem vzala metr, vylezla na kuchyňskou linku a vlastnoručně to změřila - a opravdu to má 11,5cm! Fakt je to tak. Je to divné, prohlížela jsem to, jestli to třeba není tím, že by ta trubka byla nějaká silná a měl se brát vnější průměr - ale je tenká a vnější průměr je 11,7 cm Crying or Very sad
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
frydka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.11.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

burundi.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 14:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Se to proti tobě holt nějak všechno spiklo
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie frydkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 14:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ale zase všecko neeee Very Happy
Kromě týhle atypický roury jsem v rámci možností spokojená Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 14:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Abych řekl pravdu tak mám určitý pochybnosti jestli ta roura těsní taky na druhý straně (napojení na šachtu). Ta plechová větrací šachta je udělaná z továrně vyráběnejch délů kde jsou nachystaný otvory standardních rozměrů a jestli se jim tam nějak podařilo narvat rouru menší tak si myslím že je tam jenom položená a není pořádně přichycená k šachtě. Pokud to tak je tak ti asi bude zpětná klapka nanic.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 14:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To máš pravdu. Já teda spíš mám opačné obavy - že narvali trubku do díry ve zdi, která je menší než měl být průměr trubky
Dál do šachty je husí krk, to už jsem taky zkoumala. Spíš mě fascinuje, že ten husí krk vede jakoby dolů, že ani nevidím kam ústí a i přesto mi tam jde smrad od lidí nahoře
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 14:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já bych zkusil tu rouru něčím provizorně ucpat v místě kde by byla ta zpětná klapka a kdyby byl smrad cejtit i tehdy tak bych skoro tvrdil že by ta klapka byla nanic protože to netěsní někde jinde.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2