Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 23.5.2007, 10:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Vendy: S tim kouřením máš recht, všichni naši sousedi kouří na terasách a nám to pěkně táhne do bytu. To je smrad...zlatej čoud z grilu jednou za čas Rolling Eyes


No ked niekto bude smradit u nas na chodbe tak ho osobne pojdem nakopat do zadku pretoze presne z tohoto ma ide vychytit teraz, tu kde byvam tak na chodbe nejaki susedia odvedla fajcia na chodbe (akurat sa tusim nedavno odstahovali chvalabohu) a popod dvere ide taky smrad ako keby fajcili u mna v izbe...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2007, 12:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
vaderka napsala:
Vendy: S tim kouřením máš recht, všichni naši sousedi kouří na terasách a nám to pěkně táhne do bytu. To je smrad...zlatej čoud z grilu jednou za čas Rolling Eyes


No ked niekto bude smradit u nas na chodbe tak ho osobne pojdem nakopat do zadku pretoze presne z tohoto ma ide vychytit teraz, tu kde byvam tak na chodbe nejaki susedia odvedla fajcia na chodbe (akurat sa tusim nedavno odstahovali chvalabohu) a popod dvere ide taky smrad ako keby fajcili u mna v izbe...



Přesně vím, o čem mluvíš Crying or Very sad . Mám sto chutí napsat leták typu. "Upozornění pro majitele bytů: z požárně-bezpečnostních důvodů je zakázáno na chodbách domu kouřit!" Což je pravda. V té nevětrané a de facto nevětratelné chodbě se to drží skoro celý den!
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 47
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2007, 15:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Vendy: S tim kouřením máš recht, všichni naši sousedi kouří na terasách a nám to pěkně táhne do bytu. To je smrad...zlatej čoud z grilu jednou za čas Rolling Eyes
PaDaKu: už jsi v tý cizině?
To víš, že jste zvaný celá family na grilovačku, jen ještě ehm nemáme ten gril. Jdu se podívat na net, co se nabízí.

Neporadíte někdo s koupí grilu (elektrickýho)...nějaký zkušenosti...atd.
Díky


jj, uz jsem v cizine... a jeste nejakou chvili tu pobudu Wink

na grilovacku jste samozrejme taky zvany, ale s grilem jsme na tom podobne jako Vaderkovic Smile i kdyz - zatim mame Raclette - takze nejaky masicko by se dalo opeci a jeste k tomu syr Smile))

zatim sam nevim, do kdy tu budu a jak se budu vracet, ale jak se to trochu uklidni, tak zacneme debuzirovat - nekdy tak o prazdninach Sad
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2007, 17:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
JoHnY napsal:
vaderka napsala:
Vendy: S tim kouřením máš recht, všichni naši sousedi kouří na terasách a nám to pěkně táhne do bytu. To je smrad...zlatej čoud z grilu jednou za čas Rolling Eyes


No ked niekto bude smradit u nas na chodbe tak ho osobne pojdem nakopat do zadku pretoze presne z tohoto ma ide vychytit teraz, tu kde byvam tak na chodbe nejaki susedia odvedla fajcia na chodbe (akurat sa tusim nedavno odstahovali chvalabohu) a popod dvere ide taky smrad ako keby fajcili u mna v izbe...



Přesně vím, o čem mluvíš Crying or Very sad . Mám sto chutí napsat leták typu. "Upozornění pro majitele bytů: z požárně-bezpečnostních důvodů je zakázáno na chodbách domu kouřit!" Což je pravda. V té nevětrané a de facto nevětratelné chodbě se to drží skoro celý den!


... jj, kouření je humáč ... takovej bod v domovním řádu, že ve společných prostorách se nesmí kouřit by nebyl od věci ... Wink Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2007, 06:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
... jj, kouření je humáč ... takovej bod v domovním řádu, že ve společných prostorách se nesmí kouřit by nebyl od věci ...


A ono to v domovním řádu není?? Já vím akorát, že je to v nějaké vyhlášce, že z požárně-bezpečnostních důvodů je kouření v domech a výtazích zakázáno... Neznáte někdo tu vyhlášku? Vytiskla bych ji a hodila těm debilům, co tam u nás na chodbě kouří, do schránky.. Mr. Green
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2007, 06:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V domech ne - o tom se sice uvažovalo spolu se zákazem kouření v hospodách ale neprošlo to. Ve výtahu (jakýmkoliv) se kouřit (a nejen to) nesmí právě kvůli požární bezpečnosti.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2007, 06:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A není to nějak, že na uzavřených chodbách se nesmí kouřit ?
Pomoooc, moje naděje umírá Crying or Very sad
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2007, 06:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vysloveně zakázaný to není.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2007, 07:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Obtěžování hlukem či kouřem od souseda (Právník.cz)
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2007, 07:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo - obtěžování imisemi (ať už to je cokoliv) zakázaný je. Rozdíl je ten že kdyby bylo zakázaný kouření jak píše vendy tak by to znamenalo že je zakázaný bez ohledu na to zda někoho obtěžuje či nikoliv.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2007, 12:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevím, jak daleko je tahle iniciativa našich poslanců... Tato zprava je z ledna. Pak se o tom znovu mluvilo v dubnu...

http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=345552&tro792_0_5
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2007, 12:24  Předmět:  Obtežování sousedů cigaretovým kouřem - co s tím? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

myslim, ze to je na samostatne tema
presouvam sem cast prispevku
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2007, 13:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martina napsala:
Nevím, jak daleko je tahle iniciativa našich poslanců... Tato zprava je z ledna. Pak se o tom znovu mluvilo v dubnu...

http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=345552&tro792_0_5


Já mám pocit, že to tu někdo už někde psal, že se to nepodařilo do zákona prosadit Crying or Very sad
Je to fakt hrůza.. Bylo by dobré, kdyby se to dalo aspoň do domovního řádu, že se nesmí na chodbách a jiných společných prostorách domů kouřit Wink
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2007, 14:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jak na tomto portalu bylo napsano jiz mnohokrat (ale opakovani je matka moudrosti):

ČÁST POVINNOSTÍ ČLENA SPOLEČENSTVÍ VYPLÝVAJÍCÍ Z OBECNĚ ZÁVAZNÉ PRÁVNÍ ÚPRAVY:

Člen společenství je povinnen zejména:

- nezneužívat své vlastnictví na újmu práv druhých ani v rozporu se zájmy chráněnými zákonem (čl. 1 odst. 3 Listiny základních práv a svodod),
- akceptovat omezení vlastnického práva vyplývající z obecně závazných předpisů
- zdržet se jednání, jimiž by nad míru přiměřenou obtěžoval jiného nebo zasahoval do jeho práv nebo do práv osob s ním bydlících a podstatně omezoval nebo neumožňoval výkon jejich práv, a zdržet se jednání, jímž by narušoval sousedská práva, nebo jednání, které je v rozporu s dobrými mravy, zejména neobtěžovat nad míru přiměřenou poměrům hlukem, prachem, popílkem, kouřem, plyny, parami, pachy, pevnými a tekutými odpady, světlem, stíněním a vibracemi, a nesmí nechat chovaná zvířata vnikat na sousedící pozemek (§ 127 obč. zák.).


myslim, ze vsechny domovni rady vsech domu se na toto odkazuji a proto je musi vlastnici a najemnici dodrzovat
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 24.5.2007, 18:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

obavam sa ze to tym fajciarom vobec nedojde a ked ich na to niekto upozorni tak sa budu este citit dotknuti alebo zacnu byt agresivni...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2007, 20:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
obavam sa ze to tym fajciarom vobec nedojde a ked ich na to niekto upozorni tak sa budu este citit dotknuti alebo zacnu byt agresivni...


... no hlavně kuřáci by si měli uvědomit, že to jsou ONI a jenom oni kdo obtěžujou ostatní smradem Rolling Eyes ... doufám, že co nejdřív schválí zákaz kouření v restauracích a hospodách, tak jako je tomu např. v Irsku ... Wink Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2007, 06:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
JoHnY napsal:
obavam sa ze to tym fajciarom vobec nedojde a ked ich na to niekto upozorni tak sa budu este citit dotknuti alebo zacnu byt agresivni...


... no hlavně kuřáci by si měli uvědomit, že to jsou ONI a jenom oni kdo obtěžujou ostatní smradem Rolling Eyes ... doufám, že co nejdřív schválí zákaz kouření v restauracích a hospodách, tak jako je tomu např. v Irsku ... Wink Cool


Jenže oni si to neuvědomují. Já když jsem kouřila, tak jsem brala jako naprostou diskriminaci, když se někde nesmělo kouřit a když mě někdo prudil, nebyla jsem zrovna nejpříjemnější.. Ale teda zásady typu nekouřit nma chodbě jsem dodržovala vždycky, což teda se o mých sousedech říct nedá Crying or Very sad

On možná bude problém v té formulaci : ...nad míru přiměřenou.., protože každý za přiměřenou míru považuje něco jiného..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2007, 07:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A taky bych zakázala kouření na terasách, ale to asi neprojde Mad
To je tak neskutečnej puch, když ti to všechno táhne do bytu...
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2007, 08:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
A taky bych zakázala kouření na terasách, ale to asi neprojde Mad
To je tak neskutečnej puch, když ti to všechno táhne do bytu...


nechci se kuraku nijak zastavat, k smrti je nesnasim, ale zakazat koureni na soukrome terase asi neprojde
to bude min. omezovani osobni svobody
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2007, 08:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To byl jen fór, já vim, že to nejde. Jen mi to vadí Sad
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2007, 08:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zákaz kouření na terase asi dát nemůžeš, ale to také není třeba. Pokud tě někdo obtěžuje kouřem, je jedno, jestli kouří na chodbě, doma nebo na terase. Ta pravidla o obtěžování platí obecně. Problém bude asi s vymáháním práv - člověk se musí obrátit na policii, obecní úřad, hygienika případně soud - nemám s tím osobní zkušenosti, ale jsem lehce skeptický.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2007, 08:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
Zákaz kouření na terase asi dát nemůžeš, ale to také není třeba. Pokud tě někdo obtěžuje kouřem, je jedno, jestli kouří na chodbě, doma nebo na terase. Ta pravidla o obtěžování platí obecně. Problém bude asi s vymáháním práv - člověk se musí obrátit na policii, obecní úřad, hygienika případně soud - nemám s tím osobní zkušenosti, ale jsem lehce skeptický.


Tak to já jsem těžce skeptická. Ve chvíli, kdy by člověk začal tohle řešit, tak by se tomu musel věnovat na plný úvazek a hlavně - výsledek více než nejistý. A pokud by spor nevyhrál, koleduje si o naschvály ze strany kouřících sousedů. Sad
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2007, 09:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No popravdě je mi i blbý řikat jim ať tam nehulej, nechci být za "blbku"
a aby na mě nadávali. Hlavně, když hulej opravdu všichni naši sousedi...to je celkem o ničem
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 29.3.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: NZM - C

zimbabwe.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2007, 09:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je to fakt humus u nás se nědko zase vyžívá v tom, že nám pravidelně na terasu a zahradu hází nedopalky od cigaret, prázdné krabičky od zápalek nebo jen samotné zápalky. Vůbec nevím co s tím, jen těžko chytit viníká a i když můžu mu tak jedině vynadat a on to udělá stejně zas...lidé jsou fakt hovádka
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2007, 09:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

DV napsal:
Je to fakt humus u nás se nědko zase vyžívá v tom, že nám pravidelně na terasu a zahradu hází nedopalky od cigaret, prázdné krabičky od zápalek nebo jen samotné zápalky. Vůbec nevím co s tím, jen těžko chytit viníká a i když můžu mu tak jedině vynadat a on to udělá stejně zas...lidé jsou fakt hovádka
Jo to je úděl nás, co bydlíme na přízemí a máme ty terasy...
Lidi jsou sobecký
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2007, 11:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
DV napsal:
Je to fakt humus u nás se nědko zase vyžívá v tom, že nám pravidelně na terasu a zahradu hází nedopalky od cigaret, prázdné krabičky od zápalek nebo jen samotné zápalky. Vůbec nevím co s tím, jen těžko chytit viníká a i když můžu mu tak jedině vynadat a on to udělá stejně zas...lidé jsou fakt hovádka
Jo to je úděl nás, co bydlíme na přízemí a máme ty terasy...
Lidi jsou sobecký


jj, my v přízemí to máme blbý - já jsem si taky vybírala i byt podle toho, kolik je nade mnou bytů. Tak mám přímo nad sebou byty jen 2. Ovšem v tom nade mnou mají na balkoně v kleci nějaký ptáky, co tam furt řvou, mám od nich plnou terasu peříček (což se ovšem ztrácí v záplavě polystyrenových kuliček Very Happy ) a taky mají 2 děti, které mají asi hodně rádi lízátka a sladkosti, aspoň tedy tyčky a obaly od nich tam nacházím ob den Crying or Very sad

Ale ono si nevybereš. Máma bydlí ve 4.patře a pod ní bydlí chlap, který hulí jak fabrika a ještě k tomu je nezaměstnaný, takže celý den. Ne sice třeba přímo z okna, ale má okna otevřená celý den a nám to jde přímo do bytu. Takže nemáme vajgly, ale kouře, že se nedá vyvětrat. To je naprostá katastrofa. Máma je místopředsedkyně družstav, snažila se to nějak řešit i na schůzi a i s právníkem, jenže jí bylo řečeno, že pokud si ten člověk kouří doma, nemá šanci uspět, to prý není nepřiměřené obtěžování kouřem. A nikoho nezajímá, že to jde do oken nad ním Sad
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2007, 13:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo, je to o přístupu lidí. Nám tekla ze shora voda na terasu z květináče, zašla jsem za paní (v domění, že neuspěju a že na mě bude nepříjemná) a milá pani se strašně omlouvala a řekla, že to dá hned do pořádku. Týden tam neměla květináče a teď je vrátila zpátky s miskou, takže pokud to vyloženě nepřeleje, tak bude klid. Tak by se měli chovat všichni
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2007, 15:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Jo, je to o přístupu lidí. Nám tekla ze shora voda na terasu z květináče, zašla jsem za paní (v domění, že neuspěju a že na mě bude nepříjemná) a milá pani se strašně omlouvala a řekla, že to dá hned do pořádku. Týden tam neměla květináče a teď je vrátila zpátky s miskou, takže pokud to vyloženě nepřeleje, tak bude klid. Tak by se měli chovat všichni


... jo jo, jenže takhle se bohužel chová málokdo ... většině lidí je to jedno a hlavně co je mimo jejich byt tak už je nezajímá ... tohle jsme tady řešili už loni - je to furt to samý, ale to už jsme trochu OT ...
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.5.2007, 06:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo, to by se mělo snad dát do domovního řádu, že je zakázáno vyhazovat a lít z balkonu cokoliv dolů Mad
Já jsem se včera už nas.. poté, co jsem měla na terase nejen opět obaly od bombonů, ale zároveň vylitou nějakou sladkou lepivou limonádu, která na sluníčku zaschla tak, že to nejde smýt vodou, ale musí se to sloupnout jak folie. Tak 1 x 0,5 m velká kaluž a okolo snad 20 malých kapiček = práce na hodinu, pokud tam nechci mít vosy atd.
Takže jsem napsala sousedům z bytu č. E29, aby vysvětlili dětem, že tohle se nedělá.
Snad to pomůže, nebo udělám to, co mi radila Faleza - budu to sbírat do krabice a pak jim to odnesu domů Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 38
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 28.5.2007, 08:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
jj, my v přízemí to máme blbý

ja jsem taky v prizemi a nestezuju si

(predzahradku nemam)
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2