Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Radka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.12.2005
Příspěvky: 56


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.1.2006, 22:26  Předmět:  odpad v kuchyni Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mate nekdo odpad v kuchyni taky pred zdi a ne v ni? Pokud ano, jak jste prosim resili linku? Skrinky se daji prizpusobit, zmensit jejich hloubka, ale se spotrebicemi nic neudelam.

Jinak, muzete mi nekdo doporucit dobreho truhlare a firmu, ktera je schopna privod vody a odpad v kuchyni presunout? Nejsem si jista, zda na to staci instalater.

Dekuju


kuchyn_150.jpg
 Komentář:
kuchyn
 Velikost:  10.36 kB
 Zobrazeno:  39174 krát

kuchyn_150.jpg

   OfflineOsobní galerie RadkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.1.2006, 07:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

U mě to vypadá stejně - viz foto a nikdo s kým jsem konzuloval kuchyň se neobával že by to nešlo připojit. Nejspíš je to tak řešeno skoro všude protože ta zeď je nosná železobetonová.


odpad.jpg
 Komentář:
 Velikost:  54.62 kB
 Zobrazeno:  39176 krát

odpad.jpg

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 12.1.2006, 09:56  Předmět:  Re: odpad v kuchyni Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Radka napsal(a):
Mate nekdo odpad v kuchyni taky pred zdi a ne v ni? Pokud ano, jak jste prosim resili linku? Skrinky se daji prizpusobit, zmensit jejich hloubka, ale se spotrebicemi nic neudelam.


Pokial viem, problem je hlavne u mycky, ktora je 1-2cm od steny, ostatne skrinky a spotrebice su standardne 5cm od steny a to by problem byt nemal. Ja mam odpad v nenosnej (tehlovej) stene, takze ho vonku nemam.

Kontakt na truhlara, ktory bude robit kuchynu mne, Vam mozem dat, ale upozornujem, ze s nim zatial prakticke skusenosti nemam, robil kuchynu jednemu znamemu a az na nejake drobnosti si nestazuje. Cenovo je myslim velmi dobry, ale byva kusok od Prahy v Dobrejoviciach a treba k nemu prist uz s hotovym navrhom kuchyne. Ak budete chciet kontakt, napiste mi do posty (to plati aj pre ostatnych Smile ).
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.1.2006, 15:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

myčku nepůjde instalovat na místo kde je odpad vyveden už proto že by se tam nikam nevešel sifon. Není ale problém jí dát kamkoliv jinam a připojit její odpadní hadici.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.1.2006, 15:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos

Já bych si kontakt na truhláře určitě vzala. Sice jsem jz domu D a kuchyň budeme potřebovat až tak za rok, ale určitě se bude hodit. děkuji Suzan
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Radka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.12.2005
Příspěvky: 56


blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.1.2006, 00:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
myčku nepůjde instalovat na místo kde je odpad vyveden už proto že by se tam nikam nevešel sifon. Není ale problém jí dát kamkoliv jinam a připojit její odpadní hadici.


To prave bohuzel je. Kuchyn je naplanovana prave do tohoto mista (je zde pripojka na sporak, vyvod pro digestor, privod vody, ostatni steny nejsou vhodne - hlavne kvuli dverim, oknum, topeni apod.). Diky tomu, ze je odpadni trubka po cele delce tohoto mista, je znemozneno umisteni hlavne trouby, pokud bych ji chtela v rovine se spodnimi skrinkami. Jedina moznost asi bude, zvolit vestavenou troubu, umistenou nad mistem s onou odpadni trubkou. V tomto miste je mozne dat jen skrinky, ktere je mozno na rozdil od spotrebicu prizpusobit. Jeden odpad a takovy roman Smile
   OfflineOsobní galerie RadkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.1.2006, 08:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je nedorozumění a já se asi špatně vyjádřil. kuchyň myslím samozřejmě při té stěně co je na fotce. Místem kam nepůjde namontovat myčku, troubu atd. myslím to kde odpadní roura končí a kde logicky bude dřez a sifon. Montážní hloubka trouby je obvykle kolem 55cm http://www.siemens-spotrebice.cz/siemens_produkty/articleShow.pubčid=364 a to by se mělo vejít. Další možností je udělat kuchyň hlubší než je standardních 60cm.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 13.1.2006, 10:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Inak dobreho elektrikara budem potrebovat aj ja (budem musiet presunut jednu zasuvku a zapojit spotrebice Smile ) a instalatera taktiez. Ak by ste vedeli o niekom, dajte mi prosim vediet.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.1.2006, 12:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
(budem musiet presunut jednu zasuvku a zapojit spotrebice Smile )


Jak je to ošetřeno v zákoně + postup v případě vzniklé škody při isntalaci zásuvek samo-domo, nevíte?
Zásuvky bych si totiž mile rád udělal sám, bohužel nejsem servisní technik. Je k tomu potřeba revizní zpráva, pokud se jedná jenom o dílčí úpravy, tj. udělání asi 3 zásuvek v kuchyni?

Praxe je taková, že jsem se ještě nesetkal s tím, že by někdo někdy revizní zprávu potřeboval. Ale nový byt-nerad bych hned od začátku začínal špatně...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 20:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My mame ten odpad velmi podobne Smile Chvili jsem si myslel, ze je to fotka z naseho bytu Smile Odpad (ta sikma roura) bude nakonec clovekem z kuchynskeho studia (H&Š ve zlatnicke ulici) nahrazena hadici, ktera bude u zeme a bude skryta listou. V "baru" je skryta mycka.


kuchyn01.JPG
 Komentář:
 Velikost:  10.1 kB
 Zobrazeno:  39065 krát

kuchyn01.JPG

kuchyn02.JPG
 Komentář:
 Velikost:  11.54 kB
 Zobrazeno:  39065 krát

kuchyn02.JPG

 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dolphine
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 96
Bydliště: NZM B (E2)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 20:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vubec architektura kuchyne jako kdyby CG naprosto unikala - ty mini-kouty, ktere byly puvodne planovane temer ve vsech bytech - hruza - pak uz se da jenom zaplatovat a hledat kompromis Sad.
K tomu naprosto nedomyslene vyvody (neco zespoda, neco ze zdi Sad, nebrani v uvahu odstupu od steny - tam, kde je vyklenek 60cm, ma tam prijit mycka a je tam 8 cm sifon. Asi si to clovek musi hlidat hodne od zacatku - tj. rada pro vas, kteri jeste nejste daleko ve vystavbe a stale mate moznost klientskych zmen - rozmyslete si, jak tu kuchyn chcete, kde jake vyvody (vcetne elektriky, vody a odpadu) a pak to pro jistotu detailne kontrolujte.
Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie dolphineZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 00:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Shocked tak mi to máme snad ještě horší trčí to 13 cm od zdi jediný řešení byla 70ka deska bohužel Mad


foto kuchy? 2.JPG
 Komentář:
 Velikost:  20.72 kB
 Zobrazeno:  39045 krát

foto kuchy? 2.JPG

Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.2.2006, 11:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

S kuchyni jsem si taky uzila... Pozvala jsem si instalatera, aby mi pripojil mycku, baterku, atd. No a odbornici z CG udelali vyvody tak skvele, ze mi do mycky sla tepla voda a do drezu tekla dvakrat studena. Sikovni, ze? Tak pozor na to! At taky neplatite instalaterovi zbytecne vic!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.2.2006, 12:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martina napsala:
Pozvala jsem si instalatera, aby mi pripojil mycku, baterku, atd. No a odbornici z CG udelali vyvody tak skvele, ze mi do mycky sla tepla voda a do drezu tekla dvakrat studena.


Tak to je taky dobra zavadicka, obavam se ale ze tohle nema vyjimecne na triku CG ale stavebni firma, tj. asi Unistav Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 13.2.2006, 12:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

U nás kuchyňské studio stále řádí. A výsledek z toho všeho? Drtivá většina je atypického řešení, vývody dělané nesmyslně ze zdi, místo ve zdi, a tudíž cena o třetinu dražší. nehledě k tomu, že se stále hledají ta nejméně násilná a přijatelná řešení. Projektant by se měl stydět. Nebo architekt?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.2.2006, 12:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja byl take na vetvi, kdyz se delala kuchyn, ze jsou uplne nesmyslne delane ty rozvody ale zase na druhou stranu, kazdy ma jine predstavy a architekt to udela podle nejake sablony jednoduché, kdyby venoval kazde kuchyni tolik casu jako my ve studiu, to by asi toho moc nenaprojektoval. Nejlepsi je si to proste ohlidat pri vystavbe.

Ja treba byl ale mile prekvapen, ze tam udelali sikmou dlazbu, protoze ta kuchyn bude koncit jinak nez protilehla stena a byl by tam zub...to klobouk dolu, to by me nenapadlo.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.2.2006, 15:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A vy jste jim nedávali projekt s vývadama z kuchyňského studiač
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.2.2006, 15:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Omlouvám se s rozvodama.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.2.2006, 15:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ne nedavali, protoze kuchyn jsme resili az pozdeji Sad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.2.2006, 18:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No já jsem taky zvědavá sice 70cm desku máme, ale aby to stačilo Crying or Very sad
... nechám se překvapit ... hned jak budou klíče tak první do bytu bude pozvanej pán co nám bude montovat kuchyň Wink naštěstí se dá se skříňkami šoupat ... maximálně přijdu o jeden šuplík Sad
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Radka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.12.2005
Příspěvky: 56


blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 16:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
My mame ten odpad velmi podobne Smile Chvili jsem si myslel, ze je to fotka z naseho bytu Smile Odpad (ta sikma roura) bude nakonec clovekem z kuchynskeho studia (H&Š ve zlatnicke ulici) nahrazena hadici, ktera bude u zeme a bude skryta listou. V "baru" je skryta mycka.


Tak jsem si pozvala instalatera a ptala se, zda by to mohl upravit podobne jako u vas. Bylo mi sdeleno, ze roura odpadu musi mit spad, takze nemuze byt rovne u zeme, ale nasikmo. Navrhuje ji "dat" do zdi. Muzete mi nekdo, kdo mel podobny problem, dat vedet, jak jste to resili? Daval jste to nekdo do zdi? A nakolik to vyjde?
dik za info
   OfflineOsobní galerie RadkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2006, 18:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mám dotaz při montáži kuchyně měl jste někdo problém s uzavíráním vody? ač přemýšlím jak přemýšlím nikde nemáme přístup k stupačce od kuchyně. děkuji za radu Wink
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 08:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

voda do kuchyně snad taky běží přes měřáky ne?
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 08:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

my mame v byte 2 stoupacky, voda je tazena jen z jedne (tam co jsou meraky). Nad meraky mame paky hlavnich uzaveru - jsou schovane mimo otvor dvirek, musi se tam trochu zasatrat rukama.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 09:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Voda musí být tažená z jedné stoupačky, pochybují že vám montovali dvoje sady vodoměrů.....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 11:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes no jo to máte taky pravdu Rolling Eyes diky moc taky mi mohlo dojít že tam někde musí být vodoměr Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 14:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
U nás kuchyňské studio stále řádí. A výsledek z toho všeho? Drtivá většina je atypického řešení, vývody dělané nesmyslně ze zdi, místo ve zdi, a tudíž cena o třetinu dražší. nehledě k tomu, že se stále hledají ta nejméně násilná a přijatelná řešení. Projektant by se měl stydět. Nebo architekt?


K tomu muzeme dodat nasi zkusenost- uz pred budovanim vyvodu
jsme CG predali plan kuchynskeho studia s presnym umistenim
vyvodu (byly vsechny pod drezem, aby nevadili vystavenym spotrebicum)
Kdyz prisel technik s kuchynskeho studia k zamereni, tak zjistil, ze vyvody nejsou udelane podle planu, ale roztazene do siroka, takze to budou
muset predelavat- a samozrejme si za to daji zaplatit.
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 14:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

manzele napsal(a):
K tomu muzeme dodat nasi zkusenost- uz pred budovanim vyvodu
jsme CG predali plan kuchynskeho studia s presnym umistenim
vyvodu (byly vsechny pod drezem, aby nevadili vystavenym spotrebicum)
Kdyz prisel technik s kuchynskeho studia k zamereni, tak zjistil, ze vyvody nejsou udelane podle planu, ale roztazene do siroka, takze to budou
muset predelavat- a samozrejme si za to daji zaplatit.


tohle byla jedna z veci, kterou jsme resili pri kontrolnich dnech na stavbe, u nas se umisteni vyvodu/odpadu shoduje presne s nasim navrhem, bohuzel u mycky byl narozdil od privodu vody odpad (pry kvuli nedostatecnemu spadu) umisten misto pod podlahou tim hasasirem na zed. Pri jede z prvnich navstev byl skutecne tazen po podlaze, pri dalsich uz byl na zdi a pokazde jinak = asi si s tim taky lamali hlavu. Diky tomu, ze zed za nim je monoliticky beton, to nezasekavali. Kuchynske studio to nakonec vyresilo jinak, hasasir je pryc a odpaz z mycky vede hadici v silnejsi liste u zeme... Ted spokojenost. Fakt je, ze kuchynske studio jsme vybirali s tim, co vsechno umi udelat standardne a co vsechno uz je atyp = za penize. Velka studia dopadla nejhure. Ted mame jen jediny atypycky kus - bar se zabudovanou (nevestavnou) myckou. U Koryny by jich bylo asi 5, u Hanaka taky...


odpady.jpg
 Komentář:
 Velikost:  9.08 kB
 Zobrazeno:  38911 krát

odpady.jpg

 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 14:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

manzele napsal(a):
K tomu muzeme dodat nasi zkusenost- uz pred budovanim vyvodu
jsme CG predali plan kuchynskeho studia s presnym umistenim
vyvodu (byly vsechny pod drezem, aby nevadili vystavenym spotrebicum)
Kdyz prisel technik s kuchynskeho studia k zamereni, tak zjistil, ze vyvody nejsou udelane podle planu, ale roztazene do siroka, takze to budou
muset predelavat- a samozrejme si za to daji zaplatit.
Já bych to normálně reklamoval ... Pokud to není tak, jak jste podepsali v dodatcích, není co řešit ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2006, 15:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hm, tak to je dobrý. Taky si chceme nechat udělat návrh s rozvody od kuchyňského studia dřív a pak to sepsat v dodatcích. Nenapadlo by mě, že to udělají jinak a pak to po vás budou chtít zaplatit. Jestli to máte v dodatku, tak bych to taky reklamovala.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2