Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.7.2007, 15:33  Předmět:  Amica-indukce Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdar, nemate nekdo indukcni keramickou desku? Koukal jsem ze uz stoji 13tis od firmy Amica a tak jestli s ni nekdo nemate zkusenost, dokonce nabizi 4roky zaruku.Tak ji asi prubnu.Ale nejakej nazor na zbozi od Amica, protoze kdyz jsem koukal na ty jejich veci tak jsem si vybral troubu,mycku,indukci maji uplne uzasny ceny a vybaveni je na tu cenovou relaci hodne vysoke.
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.7.2007, 15:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

O indukcni desce toho moc nevim, ale mel jsem lednici Amica a byl jsem s ni spokojen. Presne jak pises - za ty penize slusne vybavena...
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.7.2007, 16:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

13 tisic? hm to je slusne, a ma 4 indukcne zony alebo 2 indukcne a 2 tie "normalne"?
Nemas nejaky link?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.7.2007, 16:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ma 4 docela me nadchla vubec tenhle web ma slusny ceny.Nekde v diskuzi jsem cet ze uz je snad i za 12000,-

http://www.amica-shop.cz/www3/detail.php3?table_name=v_desky_el&index=253
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.7.2007, 17:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ted jsem jeste nasel i Candy http://www.levneelektro.com/default.asp?fc=6&idp=8217
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 6.7.2007, 00:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hm ten amica-shop je nejako podozrivo lacny... vsade inde to maju aspon o 3000 drahsie
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.7.2007, 08:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jj, taky me to prave zarazilo.No Amica dela pry i navrhy kuchyni tak skocim do ty zborovsky na smichove, kde maji ted nove studio a uvidime.Jaky mi nabidnou ceny tech spotrebicu oni.
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 6.7.2007, 09:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak potom daj vediet
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.7.2007, 11:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja budu mít indukční desku od aeg-elektrolux, každopádně se vyplatí jít do indukce (nižší spotřeba, rychlý ohřev, atd.). Budeš ale muset koupit nádobí, které je pro tyto desky uzpůsobené (mají to napsané na spodku), u starších to poznáš jednoduše: dej na spodek magnet a když drží máš vyhráno
mě ale doma nesedělo žádné nádobí, takže už provádíme obměnu
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 6.7.2007, 11:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no to ja uz som davno rozhodnuty ze chcem indukcnu, len este ze ktoru
ktory model presne si si ty vybral?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.7.2007, 11:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to ja jsem indukcku chtel taky,ale 20-25tis co stali bylo pro me moc.Ale ted za tu Candy a Amicu chteji tech 13, coz uz fakt dam.Nadobi, neni problem protoze do toho bytu jdu s holou prdeli, takze se stejne bude kupovat novy.Ale asi pudu do ty Amici s troubou a myckou a mozna pracku.Pokud to bude fakt za tu cenu na tom amica shop, 4roky zaruky sou taky fajn.Nekde jsem se docet, ze se Amica snazi prorazit a ziskat si lepsi misto na trhu proto nabizi hodne veliky slevy az 30pct do konce roku.Takze pak napisu jak jsem pochodil v tom jejich krame ve zborovsky kde maji vsechny spotrebice vystaveny a maji tam i to kuchynsky studio.
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2007, 13:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hafan: Určitě bych jí za ty prachy pořídila, zvlášť když nabízej čtyřletou záruku. Sama mám od AEG. Srovnej si, kolik bys dal za klasickou sklokeramiku - ta se podle mě už vůbec nevyplatí kupovat.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2007, 15:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hafan napsal:
ma 4 docela me nadchla vubec tenhle web ma slusny ceny.Nekde v diskuzi jsem cet ze uz je snad i za 12000,-

http://zbozi.seznam.cz/?q=AMICA+PI+6506+TF&order=cheapest&minPrice=&maxPrice=
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.7.2007, 19:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a tu ju maju za 11092
http://www.beka-cookware.cz/e-shop/index.php?main_page=product_info&products_id=690
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.7.2007, 19:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

inac o tom webe kde to maju som sa dozvedel tu:
http://forum.living.cz/read.php?35,1979712,1987211
diskusia ma 21 stran a zda sa ze tu dosku tam vsetci chvalia, ten web kde ju maju tak lacno je vraj priamo v letaku pribalenom k doske tak snad to nie je nic podvodne
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.7.2007, 21:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak som jasal predcasne, na tom beka-cookware.cz je vraj cena bez dph, pisal som im mail a prave mi odpisali...
ale aj za tych 12250 je to ok
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2007, 08:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak to je zvlastni, dival jsem se prave do jejich "nakupni rad" a pisou tam, ze vsechny uvedeny cen jsou vcetne DPH.Cituji " Všechny ceny uváděné na internetových stránkách obchodu jsou zobrazovány včetně DPH."
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.7.2007, 08:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to maju zrejme skopirovane z nejakeho ineho shopu, oni ich maju snad 10
tu hore: http://shop.beka-cookware.cz/ beha napis ze ceny su bez dph

teraz som pozeral a ten nakupni rad je rovnaky uplne ako napriklad tu: http://www.nadobinaindukci.cz/index.php?main_page=page&id=1&chapter=0
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2