Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2007, 17:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Jo? A viděla jsi ceníky z roku 2005? Možná by ses hoooodně divila. Např. v Dčku ani Ečku nebyl byt pod milion, zatímco v F nebo Gčku nějaké byly.. Bohužel nemám ty ceníky k dispozici, ale vím to stopro, že taková ta cena bez nadstandartů byla skoro stejná, ne-li nižší u F a G než u D a E a najednou to pak vyrostlo Sad


kdyby byl zajem, ja je mam
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 38
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2007, 17:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:

http://web.archive.org/web/*/http://central-group.cz


Naposledy upravil Cibi dne 9.7.2007, 17:44, celkově upraveno 1 krát.
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2007, 17:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
[url=http://web.archive.org/web/*/http://central-group.cz]http://web.archive.org/web/*/http://central-group.cz[/url]


WOW!
to jsou veci...
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2007, 19:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

taky jsem koukla do archivu a docela se pobavila nad cenami, nizsi ceny v G a F tedy na metr ctverecni rozhodne nejsou Navic k porovnani cen v novych etapach je treba odecist u tech starsich v prodeji onech luxusnich 8% rocne, kterymi CG uroci jeste nedostavene byty...a navic u G a F CG prisel s genialnim marketingovym tahem - cena bytu na webu je bez garaze a sklepa, ale ten si jiz nemuzes volne vybrat, ale ke kazdemu bytu je pevne prirazen a mohu rici, ze povinna garaz za bezmala 400tis. byl opravdu velky nadstandard, ktery okamzite jinak priznive vypadajici cenu bytu posunul uplne jinam Sad
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gabriellla
Host
Host



Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: NZM F

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2007, 00:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi, ty stranky jsou SUPER!!!
Archivni ceny jsou celkem vtipne, ovsem lituju lidi, kteri si byt na NZM vybrali jeste v roce 2005, ale smlouvu podepsali az 2006, cena se v nekterych pripadech zvedla skoro o milion
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie GabrielllaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2007, 06:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lu napsala:
taky jsem koukla do archivu a docela se pobavila nad cenami, nizsi ceny v G a F tedy na metr ctverecni rozhodne nejsou Navic k porovnani cen v novych etapach je treba odecist u tech starsich v prodeji onech luxusnich 8% rocne, kterymi CG uroci jeste nedostavene byty...a navic u G a F CG prisel s genialnim marketingovym tahem - cena bytu na webu je bez garaze a sklepa, ale ten si jiz nemuzes volne vybrat, ale ke kazdemu bytu je pevne prirazen a mohu rici, ze povinna garaz za bezmala 400tis. byl opravdu velky nadstandard, ktery okamzite jinak priznive vypadajici cenu bytu posunul uplne jinam Sad


Na ceny za m2 vůbec nemůžeš koukat, ani u jediného bytu to neodpovídá!! Aha, tak to, že jste neměli v ceně garáž a sklep atd odpovídá tomu, proč jsou ty byty tak levné Embarassed Už to chápu

Jinak nejsi jedina, kdo měl přiřazenou garáž nebo sklep nebo tak k bytu, to měli všichni (aspoň teda Dčkem počínaje) nějak přiřazené a nešlo s tím nic dělat - jen pokud vím, tak v Ečku bylo venkovní stání za cca120 tis, vnitřní za cca 240 tis a takové to izolované (garáž v garážích) bylo za 360tis, takže se mi nechce věřit, že vy byste měli normální garážové stání v ceně 400tis? Very Happy Wink Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ru
Host
Host



Založen: 25.8.2006
Příspěvky: 125
Bydliště: NZM-G

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2007, 07:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

... to je presne ono - povinna "nadstandardni" garaz za 378 tisic; tak se kompenzovaly ty na prvni pohled nizke ceny; co ja vim, tak treba johny mel take pomerne zajimavou cenu (na metr), ale sup a mel k bytu nejake dvoustani; CG sice tvrdil, ze mas byt uz treba za 33 tisic na metr, ale nakonec to vyjde o pet ci deset ticic draze, ani nemrknes; maji to dobre spocitane, v inzeratech se "ceny jiz OD xxx" vyjimalo dobre;

jen bych ted po vyjasneni situace radeji poprosil, abychom tady uz neprobirali off-topic veci, zneprehlednuje to diskuzi pro "kuchynare"
_________________
ru

GM/IT$ d++ s:+ a C++++ UL++C P+ L++@ E-- W++ N o? K? w+++
O M- V- PS+ PE++ Y+++ PGP t+++ 5? X-- R++ tv- b++++ !DI D++
G+ e* h--- r++ y+++


Naposledy upravil ru dne 10.7.2007, 07:30, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie ruZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2007, 07:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jjj, pravda, omlouvám se
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.7.2007, 08:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak som to dal do zvlast topicu.
No ano, ja som mal ohromne skvele obrovske parkovacie miesto za tusim 250 tisic. Pricom cena bytu bola nejako tesne pod 2 miliony myslim co mali v cenniku (na tom archive to nie je lebo tam uz je hned moj byt ako predany Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2007, 09:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Jinak nejsi jedina, kdo měl přiřazenou garáž nebo sklep nebo tak k bytu, to měli všichni (aspoň teda Dčkem počínaje) nějak přiřazené a nešlo s tím nic dělat - jen pokud vím, tak v Ečku bylo venkovní stání za cca120 tis, vnitřní za cca 240 tis a takové to izolované (garáž v garážích) bylo za 360tis, takže se mi nechce věřit, že vy byste měli normální garážové stání v ceně 400tis? Very Happy Wink Very Happy


pokud Deckari podepsali smlouvu na byt hned v pocatku (tusim r. 2005) mohli si garaz a sklep vybrat.
Ja garaz odmitl a platil za to 30.000,- Kc
Byt bez garaze se neprodaval. Meli to uvedene chytre, cena bytu byla bez garaze, DPH, sklepa (volitelna soucast), takze to na prvni pohled vypadalo moc pekne.
Takze kdyz jsem vzal byt, odmitl garaz, koupil s sklep a pripocital DPH, byl jsem uplne jinde, nez co meli v katalogu.
Nicmene, pak asi zjistili, ze lidem s malymi byty (v D vetsina) se vyplati zaplatit storno poplatek 30kKc za garaz, nez platit stotisice a tak zhruba od te doby, kdy byla rozebrana polovina bytu, zacali pridelovat garaze "natvrdo" k bytum a neslo s tim hnout
proste ber nebo neber
na jednu stranu to chapu, protoze musi k urcitemu poctu bytu "postavit" urcity pocet garazi
a co s nima potom, kdyz by to vsichni odmitli?
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2007, 10:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aha, tak takhle to bylo.. Já jsem začala uvažovat o koupi bytu v březnu 2006 a v Dčku jsem měla jeden byt vyhlídnutý. Hodně mi tam vadilo, že u něj bylo venkovní parkovací stání a nebyl sklep. Navíc ten byt byl hooodně malý, takže jsem změnila dům, vybrala jsem si byt v E, u kterého je sklep a nebylo tam parkovací stání. je větší o 8m2 než byl tamten v Dčku a se sklepem mě vyšel o 200tis dráž Mr. Green

Btw., od ceny v katalogu z r.2005 se konkrétně můj byt lišil cenou o 260tisíc. Nemám garáž ani jiné parkování, mám sklep a pár "nadstandartů v ceně", jak to elegantně CG nazval Mr. Green
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2007, 13:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:
vendy napsala:
Jinak nejsi jedina, kdo měl přiřazenou garáž nebo sklep nebo tak k bytu, to měli všichni (aspoň teda Dčkem počínaje) nějak přiřazené a nešlo s tím nic dělat - jen pokud vím, tak v Ečku bylo venkovní stání za cca120 tis, vnitřní za cca 240 tis a takové to izolované (garáž v garážích) bylo za 360tis, takže se mi nechce věřit, že vy byste měli normální garážové stání v ceně 400tis? Very Happy Wink Very Happy


pokud Deckari podepsali smlouvu na byt hned v pocatku (tusim r. 2005) mohli si garaz a sklep vybrat.
Ja garaz odmitl a platil za to 30.000,- Kc
Byt bez garaze se neprodaval. Meli to uvedene chytre, cena bytu byla bez garaze, DPH, sklepa (volitelna soucast), takze to na prvni pohled vypadalo moc pekne.
Takze kdyz jsem vzal byt, odmitl garaz, koupil s sklep a pripocital DPH, byl jsem uplne jinde, nez co meli v katalogu.
Nicmene, pak asi zjistili, ze lidem s malymi byty (v D vetsina) se vyplati zaplatit storno poplatek 30kKc za garaz, nez platit stotisice a tak zhruba od te doby, kdy byla rozebrana polovina bytu, zacali pridelovat garaze "natvrdo" k bytum a neslo s tim hnout
proste ber nebo neber
na jednu stranu to chapu, protoze musi k urcitemu poctu bytu "postavit" urcity pocet garazi
a co s nima potom, kdyz by to vsichni odmitli?


Máš plnou pravdu. My jsme si vybírali byt v březnu 05 a smlouvu o smlouvě budoucí jsme podepisovali v dubnu 2005. Garáž jsme si mohli vybrat kdekoliv a i jaký jsme chtěli způsob garážování ( uzavřené/volné) Pak zavedli bohužel tvrdší postupy. jojo, prostě v tom "umí" šlapat..... Ninja
_________________
Image
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gabriellla
Host
Host



Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: NZM F

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2007, 00:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Chapete nekdo, proc byt E107 stal v dubnu 11.614.774,- Kc, pak byl chvili prodany a ted stoji "jen" 9.897.709,-Kc. Cim to, takova sleva? Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie GabrielllaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2007, 07:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gabriellla napsala:
Chapete nekdo, proc byt E107 stal v dubnu 11.614.774,- Kc, pak byl chvili prodany a ted stoji "jen" 9.897.709,-Kc. Cim to, takova sleva? Rolling Eyes


vysvetluju si to tak, ze CG nasadil cenu, neko ho koupil (slozil rezervaci), navymejslel si tam nejake upravy (napr. dlazba vsude) a pak o toho ustoupil.
Zaloha propadla, ale CG zbyl byt, ktery se hur prodava
kdo by taky dal za tohle 10mega?
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 11.7.2007, 07:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no nechcel by som prist o zalohu na taky byt Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ringo7
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 36


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2007, 09:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
no nechcel by som prist o zalohu na taky byt Very Happy
V baraku kde jsem kupoval garsonku pred 6 ti lety byl byt (luxusni mezonet postavenej vlastne jako "baracek" na sterese te novostavby) za cca 5-6M. Zaloha se tenkrat platila 50% (jo vazne 50% - doba byla jina - minimalni nabidka....) No a ten clovek zaplatil zalohu a kdyz se melo doplacet tak ho nikdo nesehnal. A par let na to jsem videl v TV ze nasli jeho zbytky nekde zakopany v lese.
   OfflineOsobní galerie ringo7Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2007, 09:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ringo7 napsal(a):
V baraku kde jsem kupoval garsonku pred 6 ti lety byl byt (luxusni mezonet postavenej vlastne jako "baracek" na sterese te novostavby) za cca 5-6M. Zaloha se tenkrat platila 50% (jo vazne 50% - doba byla jina - minimalni nabidka....) No a ten clovek zaplatil zalohu a kdyz se melo doplacet tak ho nikdo nesehnal. A par let na to jsem videl v TV ze nasli jeho zbytky nekde zakopany v lese.


smutnej pribeh
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2007, 10:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

.. aneb možná že když se vrhneme na kopání v džungli, najdeme původního zájemce o byt č. E107 Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2