Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
petrk
Anonymní








PříspěvekZaslal: 29.1.2006, 19:51  Předmět:  klientská karta CG-žádost Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý den,

my jsme si koupili byt od Ekospolu v Horních měcholupech. Nyní jsme v zařizovací fázi a objednali jsme si nábytel od fy Nábytek číha. A viděl jsem na webu CG, že klienti CG mají 5% slevu po předložení klientské karty právě ve výše zmíněné prodejně. (sleva nic moc, ale každá koruna dobrá- aspoň tim zaplatíme třeba dopravu)) A nyní k k prosbě. chtěl jsem se zeptat zda by někdo byl ochotný tuto kartu zapůčit . Jako protislužba můžu půjčit kartu Ekospolu,kde slevy pro které firmy sleva platí jsou uvedeny na www.ekospol.cz v menu zákaznická karta nebo zaplatím "půjčovné" 200 Kč. Platit to budu začátkem března 2006.
Pokud by někdo byl pro, tak mi prosím pošlete mail na petrkk1@seznam.cz a já vás budu kontaktovat. předem díky
  
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 30.1.2006, 10:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V pohode, ja ti to mozem pozicat, aspon uvidim ci to funguje a ako to funguje Ozvem sa ti mailom.
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2