Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
martinvocet
Host
Host


Věk: 45
Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 124
Bydliště: NZM - D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.11.2007, 08:56  Předmět:  Vstupní dveře Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim,
posledni tyden se nam zacali hybat vchodove dvere. Obcas po otevreni ci zavreni dveri nam, zatim jemne, drhnou o dlazdice.
Nemate nekdo podobny problem? Confused
Vodnář Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie martinvocetZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.11.2007, 09:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja mel ten samy problem, nasledkem je ryha v dlazbe. Resil jsem to pres CG, ale ten me rovnou odkazal na dodavatele dveri - Next. Staci tam zavolat a nadiktovat cislo dveri, ktere je uvedeno na jejich jedne bocni strane a domluvite si termin, kdy prijede servisni technik a trochu ty dvere zvedne.
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
martinvocet
Host
Host


Věk: 45
Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 124
Bydliště: NZM - D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.11.2007, 11:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

diky, stejne jim napisu - CG, no a dlazdice vam samozrejme nevymenili, ze?
nam to tam drazku jeste nedela, tak je na nejvyssim case neco s tim delat.
Vodnář Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie martinvocetZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.11.2007, 13:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martinvocet napsal:
diky, stejne jim napisu - CG, no a dlazdice vam samozrejme nevymenili, ze?
nam to tam drazku jeste nedela, tak je na nejvyssim case neco s tim delat.


myslim, ze staci u tech dveri "pritahnout" zavesy - tim se cele dvere zvednou
jenze vzhledem k tomu, ze ty dvere vazi asi 150kg, je temer nemozne je normalne vysadit a zpet nasadit
takze asi fakt nezbyva, nez napsat Nextu, aby prijel...
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.11.2007, 11:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dlazdice nevymenili, neresil jsem to. Pri predstave, ze by mi to tam rozvrtali, musel bych si brat kvuli tomu volno atd., tak to ozelim. Ale opravdu - cim driv, tim lip. Dvere si sedaji a ten technik to ma pak hotove za deset minut.
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
martinvocet
Host
Host


Věk: 45
Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 124
Bydliště: NZM - D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.11.2007, 14:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no uz sem domluvenej na tento tyden.
ted jsem snad poprve procital cely ten zarucni list, a zjistil sem, ze bez jejich pracovnika clovek s temi dveremi nesmi delat nic!
mame vymenene kovani a i zamek, tak se snad ptat nebudou.
Vodnář Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie martinvocetZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.11.2007, 15:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martinvocet napsal:
no uz sem domluvenej na tento tyden.
ted jsem snad poprve procital cely ten zarucni list, a zjistil sem, ze bez jejich pracovnika clovek s temi dveremi nesmi delat nic!
mame vymenene kovani a i zamek, tak se snad ptat nebudou.


vsad boty, ze budou
uz to tu nekdo psal, ze si dle tech podminek clovek nesmi vymenit ani zamkovou vlozku...
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.11.2007, 06:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo, to je pravda - a upozorňovali mě na to už při koupi bytu na CG. Proto jsem si radši koupila nový zámek přímo od Nextu. Ale myslím, že je to něco podobného jako s oknama a žaluziema - že když ti na těch dveřích něco provede akreditovaný zámečník, tak by to nemělo narušit záruku
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.11.2007, 16:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Jojo, to je pravda - a upozorňovali mě na to už při koupi bytu na CG. Proto jsem si radši koupila nový zámek přímo od Nextu. Ale myslím, že je to něco podobného jako s oknama a žaluziema - že když ti na těch dveřích něco provede akreditovaný zámečník, tak by to nemělo narušit záruku


... no já jsem řekl švárovi (je zámečník) a on mi to vyměnil, takže nikdo nemůže nic říct, že byla výměna provedena neodoborně ... Cool Cool Cool Wink Laughing Cool Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martinvocet
Host
Host


Věk: 45
Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 124
Bydliště: NZM - D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 10:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takze dnes prisel monter a jak psal ThomasPRG tak to mel opravdu hotove za deset minut. Ptal jsem se ho a rikal pokud by to dellao i priste, tak dole je nejaka hlavicka sroubu a to by to museli 2 vyzadit a zbrousit ji.

ad kolysta> kdyz si nejsi jisty informaci "vsad boty, ze budou" tak to sem radeji nepis
Vodnář Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie martinvocetZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 10:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Musim se zastat kolysty. Nejdriv jsem si menil od nextu bezpecnosti vlozku a o mesic a pul pozdeji jsem si od nich nechal jeste delat bezpecnostni kovani a retizek. Pokazde jiny clovek. A ten druhy technik se hned zajimal, zda je ta vlozka od nich, pry kvuli zaruce.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martinvocet
Host
Host


Věk: 45
Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 124
Bydliště: NZM - D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.11.2007, 11:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

v tom pripade je pravda na obou stranach, koukam ze dost zalezi na technicich..
Vodnář Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie martinvocetZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2