Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
talls
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.2.2008, 12:48  Předmět:  Koberec Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Velká prosba na všechny již bydlící...nemáte někdo náhodou v bytě koberec commitment 253 indian corn? My si ho objednali do lokality Stodůlky a teď máme trošku rozpor s barvou...
Otázka tedy zní...má být béžový, nebo světle růžový (taková "starorůžová)?. Moc byste mi pomohli, kdyby mi dal někdo vědět co nejdříve, než přebereme byt.
Kdyby byla fotečka, bylo by to ještě lepší (i když známe to, barvy na fotkách matou)
Případně, nemáte někdo z vás někde staženou stránku ze vzorkovny CG, kde byly ještě ty původní barvy? (Teď nabízejí už úplně jiné, než před pár měsíci). Díky!!!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tallsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kasko
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 19.2.2008
Příspěvky: 2


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.2.2008, 11:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My ho máme. Přesně toto označení. Jsem přesvědčená, že ve vzorkovně jsem vybírala "starorůžový". Teď máme v bytě béžový. Jenže v té vzorkovně jsme ho vybírali před rokem a to je dlouhá doba. A když jsem teď v bytě viděla ten béžový usoudila jsem, že si to nepamatuji a že jsme nakonec vybrali ten béžový. Nicméně se mi to nezdálo, zkusila jsem zapátrat na internetu a narazila jsem na Vás. Tak tedy nevím co dělat. Jedině zkusit vyrazit do vzorkovny Central Groupu se o tom přesvědčit. Jenže my už jsme byt přebrali, tak nevím jestli mi to bude něco platné. Jsme lokalita Nové Stodůlky, byt jsme přebirali minulý týden.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie KaskoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kozakm
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 3.11.2007
Příspěvky: 2


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.2.2008, 16:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Někdy na podzim loňského roku se měnily koberce, co jsou ve standardu. Za tímto účelem jsem dostal výzvu od Barkotexu, ať si přijdu znovu vybrat, protože ty staré už nemají. A to se týkalo i Indian Corn. A pokud se nepletu, ekvivalentní náhrada jeho barvy v nové nabídce nebyla a tudíž jsem taky vybral něco béžového..

Kasko: který dům? Já jsem H a závěrečná prohlídka mě čeká příští týden...
   OfflineOsobní galerie kozakmZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kasko
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 19.2.2008
Příspěvky: 2


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.2.2008, 16:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My jsme F, to je přímo naproti.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie KaskoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
talls
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.2.2008, 21:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak koukám, že si z nás Barkotex asi pěkně stříli...Nebo i CG, když věděli, že se koberce budou měnit a nic nám neřekli. To, že teď nabízí uplně jiné barvy, to vím dávno, ale logicky jsem vydedukovala, že mají naobjednáno takové množství, jaké je potřeba v těch barvách, co si klienti objednali. Ha, to jsem se teda fakt mýlila...
Teď dělají z lidí tupce a myslí si, že si nepamatují, co si objednali.
Každopádně děkuju všem, co sem odpověděli, že mne utvrdili v mém podezření. Asi si s CG a Barkotexem popovídám...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tallsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bára
Host
Host



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 229
Bydliště: F NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.2.2008, 12:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky mi položili úplně jiné koberce než jsem si původně vybrala. Neřešila jsem to přes CG ale přímo se šéfem Barkotexu..poslali mi pána se vzorníkem až domu a koberce mi do týdne vyměnili.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie BáraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2