Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 6.2.2006, 17:08  Předmět:  Sankce za prodlení zhotovitele Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

přátelé CentralGroupu ! Dlouho jsem tu nebyl, ale teď už konečně mám čas sledovat vývoj výstavby... nějak jim to trvá... Zabýval se někdo ujednáními smlouvy, která se týkají sankcí za prodlení ? Ve všeobecných podmínkách (bod 22) se píše, že zhotovitel se zavazuje zaplatit objednateli 1000 Kč/den za každý den prodlení od termínu uvedeného ve smlouvě. Ve smlouvě mám uvedeno (asi jako všichni z domu C) 15. 12. 2005 - bohužel je smlouva psána velmi neurčitě, ale dá se z toho pochopit, že tento termín je termínem kolaudace. Sice smlouva v některých případech zhotovitele omlouvá z prodlení (zásah vyšší moci, zásah úřadů...), ale v našem případě nic takového snad nenastalo... jsem z toho jelen
Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.2.2006, 17:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je to celkem jednoduchý: CG splnil svoji povinnost podáním žádosti o kolaudační rozhodnutí dne 15.12.2005. Nic jej nenutí dosáhnout úspěšné kolaudace. Milan tady psal že kolaudace je na dobré cestě ale z právního hlediska za zpoždění není šance z CG něco vyrazit.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 6.2.2006, 17:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja myslim ze sa tu o tom uz pisalo, do toho terminu sa CG zavazuje iba podat tu kolaudaciu a o tom ze ci bude kolaudacia uspesna a dokedy, to uz sa nikde nepise bohuzial... a ziadost o kolaudaciu podali takze si tu povinnost splnili pokial viem
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 6.2.2006, 17:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

inac neviem o tom ze by tu niekto bol nejakym velkym priatelom central groupu ako to tu tak citam Laughing
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Marie.Kozlova
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 8.9.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.10.2006, 14:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vážení, prosím sdělte mi, kdy jste měli termín pro dokončení a za jak dlouho po tom jste se mohli nastěhovat. Díky Majka
 Pohlaví:Žena  SkrytýOsobní galerie Marie.KozlovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.10.2006, 08:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky by mě to zajímalo. Máme termín dokončení 15.12. Počítám tak cca 2 měsíce, je to moc nebo málo???
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.10.2006, 09:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Taky by mě to zajímalo. Máme termín dokončení 15.12. Počítám tak cca 2 měsíce, je to moc nebo málo???

Z naší zkušenosti je min. 1,5 měsíce třeba počítat. Čili raději dva Cool
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.10.2006, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, já ze zkušenosti přidávám... cca 2,5 Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.10.2006, 11:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nás naštěstí "netlačí" žádný končící podnájem nebo tak něco, takže to bylo spíš ze zvědavosti. Chceme se nastěhovat v klidu.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.10.2006, 18:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pokud pod pojmem "v klidu" myslíš až budou vychytaný aspoň největší mouchy nefunkčnosti (výtahu, topení, světel, dveří....) tak spíš tak 3 měsíce.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.10.2006, 09:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Čím dál tím lepší...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.10.2006, 19:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já se stěhoval koncem dubna (tedy přes 4 měsíce po podání návrhu na kolaudaci) a pořád to tu vypadalo dost jako na stavbě. Po domě jsem často potkával makáče se silikonem - to je geniální hmota na řešení reklamací (pokud něco reklamuješ tak přijde makáč a zaplácne to silikonem).
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 09:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Haha, tak to je dobrý. Podle toho co tu čtu, tak je CG asi jeden z nějvětších odběratelů silikonu.
U nás by mělo být v jednom domě cca 20 bytů, takže doufám, že to třeba bude o něco lepší. No prostě - stále jsem optimista! Mr. Green
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 10:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Každopádně držím palečky. S tím silikonem je to běžný všude - není to specialita CG Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2