Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 16:55  Předmět:  Sklepy Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vcera sme sa s Lubosom a Lusvecom bavili o tom ze v domoch A, B a C sa dal pri kupe bytu vybrat lubovolny sklep, ja ked som podpisoval zmluvu tak uz bol konkretne ku kazdemu bytu prideleny jeden a nedalo sa to zmenit. Teda napriklad u mojho bytu nebol ziadny co ma nepotesilo, tak som dnes napisal stavebnemu dozoru ze ci sa s tym neda nieco robit a tu je odpoved:

citace:

Dobrý den,
na možnost koupě sklepa se Vám podívám. Na objektu jsou nyní nějaké sklepy, které jsou určené pro správce. Zkusím prověřit, zda by se některé tyto sklepy nedali prodat klientům. Dal bych Vám vědět. Co se týká možnosti výběru sklepů na objektech A, B, C, to je pravda. Od tohoto jsme však ustoupili, protože se stávalo, že někteří klienti pak měli sklepy na úplně jiné sekci než mají byt.
S pozdravem
Martin buřič


len tak pre informaciu...
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 18:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cool no kdybi se chtěl někdo zbavit sklepu v c možná by zájem byl taky sme bez Rolling Eyes
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 6.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 22:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A hle vidim, ze se dalo na sklepech zbohatnout Shocked , stacilo jich par koupit do foroty a ted draze prodat:

Kdo by mel zajem, muzu pronajmout garazove stani, LUXUSNI mega velikost, cca 21m2, vhodne zvlaste pro manzelcin jeep Laughing Laughing Laughing
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 23:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
A hle vidim, ze se dalo na sklepech zbohatnout Shocked , stacilo jich par koupit do foroty a ted draze prodat:

Kdo by mel zajem, muzu pronajmout garazove stani, LUXUSNI mega velikost, cca 21m2, vhodne zvlaste pro manzelcin jeep Laughing Laughing Laughing


haha to ja budem mat tiez to extra luxusne velke parkovacie miesto
radsej by som mal obycajne parkovanie a k tomu sklep ako obrovske parkovacie miesto a ziadny sklep... nechapem podla coho to pridelovali k tym bytom

mimochodom ked sme pri parkovacich miestach, viem ze niektore byty maju parkovanie vonku, ja som myslel ze tam budu take tie zamykacie stlpiky ale nikde som nic take nevidel... tak ako to teda je? to si musi clovek to miesto strazit alebo na vlastne naklady vybudovat nejaky ten stlpik alebo co?
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 00:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy no parkovací stání mám taky kolem 20 metrů je to to největší v rohu zase je dobrý že by šlo udělat si tam nákou bednu místo skípku Smile
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 09:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
...radsej by som mal obycajne parkovanie a k tomu sklep ako obrovske parkovacie miesto a ziadny sklep... nechapem podla coho to pridelovali k tym bytom

Teda měla jsem štěstí, že jsem si garáž. stání vybírala sama podle sebe. Když vidím nynější nabídku bytů a ty fixně přidělené sklepy či parkování k nim, tak bych si asi těžko vybrala... Confused
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 09:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

předevčírem jsem vytvořil pod SPOLE?ENSTVÍM VLASTNÍKč JEDNOTEK sekci ANNONCE, kam můžete umístit vaše nabídky! Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 09:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Very Happy no parkovací stání mám taky kolem 20 metrů je to to největší v rohu zase je dobrý že by šlo udělat si tam nákou bednu místo skípku Smile


nad tym som tiez rozmyslal, ale to bude este lahsie vykradnutelne ako klasicky sklep potom...
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 09:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
... mimochodom ked sme pri parkovacich miestach, viem ze niektore byty maju parkovanie vonku, ja som myslel ze tam budu take tie zamykacie stlpiky ale nikde som nic take nevidel... tak ako to teda je? to si musi clovek to miesto strazit alebo na vlastne naklady vybudovat nejaky ten stlpik alebo co?
My jsme jedni ze "š?astlivců" s venkovním parkovacím stáním ... Bylo mi řečeno, že ty zabezpečovací sklopitelné sloupky, nebo jak to nazvat, tam budou nainstalovány až při příhodnějších klimatických podmínkách ... teď už ale přemýšlíme o pořízení normálního parkovacího stání uvnitř, jestli výměnou a doplatkem nebo přímo koupí, to ještě nevím ... CG se ale nějak divně "cuká" a že to prý nejde a podobné ... Až se vyřeší všechny věci s bytem, tak se do toho pustím ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 09:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nechápu proč by to najednou nemělo jít. Já jsem kupříkladu sklep dokupoval a proběhlo to tak že jsme podepsali dodatek ke smlouvě, já zaplatil a bylo to.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 09:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Nechápu proč by to najednou nemělo jít. Já jsem kupříkladu sklep dokupoval a proběhlo to tak že jsme podepsali dodatek ke smlouvě, já zaplatil a bylo to.
To také moc nechápu ... Dle mého by v tom problém být neměl, říkali mi něco v tom smyslu, že jsou ta stání vázaná na byt ... Takže kdybych chtěl stání, tak si musím koupit byt k tomu ... Shocked Selský rozum mi velí, že to je nesmysl ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 10:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
My jsme jedni ze "š?astlivců" s venkovním parkovacím stáním ... Bylo mi řečeno, že ty zabezpečovací sklopitelné sloupky, nebo jak to nazvat, tam budou nainstalovány až při příhodnějších klimatických podmínkách ... teď už ale přemýšlíme o pořízení normálního parkovacího stání uvnitř, jestli výměnou a doplatkem nebo přímo koupí, to ještě nevím ... CG se ale nějak divně "cuká" a že to prý nejde a podobné ... Až se vyřeší všechny věci s bytem, tak se do toho pustím ...

To je dobrý... když jsme my kupovali byt (leden 2005), uvažovali jsme o venkovním stání. Ptala jsem se, zda tam budou právě ty sklopitelné zábrany a bylo mi řečeno, že NE. Prý si je tam později můžeme sami na vlastní náklady namontovat. Za tu cenu mi to tenkrát přišlo hooodně nevýhodné a tak jsme raději koupili stání v -2 patře. přecijen jsme v Praze a pokud tam nebude zábrana, bude si tam parkovat kdekdo...
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 10:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Dle mého by v tom problém být neměl, říkali mi něco v tom smyslu, že jsou ta stání vázaná na byt ... Takže kdybych chtěl stání, tak si musím koupit byt k tomu ... Shocked Selský rozum mi velí, že to je nesmysl ...


vždyť to ničemu nebrání, prostě podepíšete dodatek kde bude stanoveno že kupuješ stání XY, vracíš venkovní stání a zaplatíš příslušný rozdíl. Jedinou věc kterou budete muset udělat navíc a já jí dělat nemusel je zápis do katastru protože tam je specifikováno ke kterému bytu stání patří. To že je tam jeden administrativní úkon navíc neznamená že to nejde. Zdá se mi že TO NEJDE je default odpověď CG na cokoliv.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 11:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
To že je tam jeden administrativní úkon navíc neznamená že to nejde. Zdá se mi že TO NEJDE je default odpověď CG na cokoliv.

Z dosavadní zkušenosti: jakákoliv změna oproti běžnému standardu - smlouvy, vyjímky, navýšení celkové ceny bytu o nadstandardní vybavení atd. - nikdy jsme s ničím neuspěli. nepřekvapuje mě, že to opět "nejde".
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 12:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Z dosavadní zkušenosti: jakákoliv změna oproti běžnému standardu - smlouvy, vyjímky, navýšení celkové ceny bytu o nadstandardní vybavení atd. - nikdy jsme s ničím neuspěli. nepřekvapuje mě, že to opět "nejde".


Naprostej souhlas - pokud je člověk nebombarduje tak s výjimkou stavebního dozoru nehnou prstem. A dneska vím že změnu smlouvy lze udělat a navýšení ceny o všechny dodatky taky (a s tím kupodivu takový problém neměli).
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 12:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Leika napsala:
Z dosavadní zkušenosti: jakákoliv změna oproti běžnému standardu - smlouvy, vyjímky, navýšení celkové ceny bytu o nadstandardní vybavení atd. - nikdy jsme s ničím neuspěli. nepřekvapuje mě, že to opět "nejde".


Naprostej souhlas - pokud je člověk nebombarduje tak s výjimkou stavebního dozoru nehnou prstem. A dneska vím že změnu smlouvy lze udělat a navýšení ceny o všechny dodatky taky (a s tím kupodivu takový problém neměli).


ako to myslis s tym navysenimě akoze tie dodatky neplatis ked si ich objednas ale sa to zarata do tej celkovej ceny bytu?
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.2.2006, 13:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nene - je takhle: mám smlouvu o dílo s cenou X a pak jsem dělal dodatky na koupelnu s cenou Xa, dveře s cenou Xb atd. Ale když mi CG předložil kupní smlouvu tak v ní byla uvedena jenom původní cena X a ne jak by správně mělo být X+Xa+Xb. Já jsem však trval na tom že v kupní smlouvě bude uvedena celková cena. důvod je ten že kdyby došlo na ustanovení o odstoupení od smlouvy tak mi je CG povinen vrátit i cenu za dodatky, kdežto pokud by tam uvedl jen cenu X tak mi vrátí pouze původně zaplacenou zálohu sníženou o smluvní pokutu. Takovejch právních kliček je tam spousta, já nejsem právník a tak jsem přišel jen na některé.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2