Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Poll :: Nový web - je lepší než původní?

Ano, je pěkný
15%
 15%  [ 2 ]
Ano, je pěkný
15%
 15%  [ 2 ]
Ano, ale pořád tomu trošku něco chybí
23%
 23%  [ 3 ]
Ano, ale jen proto že původní nestál za moc
30%
 30%  [ 4 ]
Je to víceméně stejné
7%
 7%  [ 1 ]
Je to horší
7%
 7%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 13


Autor Zpráva
T-Systems
Host
Host



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2009, 14:55  Předmět:  Nový web služeb viaGIA Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Služby viaGIA byly nově souhrně označeny jako viaHome. V tomto směru je nová doména, na které je nový web: www.viaHome.cz Stará doména pojede dál.
viaGIA je pak označení jen pro služby připojení k Internetu.

Vím, že je to je jen marketing, ale web jsem dělal já, tak z něj mám radost

V rámci webu rád uvítám Vaše rady co tam dát navíc, co naopak vyhodit nebo jinak změnit.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie T-SystemsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
demon5
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 56
Založen: 10.3.2006
Příspěvky: 74
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2009, 22:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Chybi mi tam pristup na vlastni ucet, moznost nahledu na vyuctovani.
Střelec Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie demon5Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2009, 23:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

demon5 napsal:
Chybi mi tam pristup na vlastni ucet, moznost nahledu na vyuctovani.


https://portal.pragonet.cz/

2 T-S: kdyz uz jsme u toho portalu ... zase vam nefungujou ty faktury, tak si to opravte.
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 3.3.2009, 23:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no pozeram ze tie prenosy uz nefunguju vobec
predtym to aspon kde-tu fungovalo
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
T-Systems
Host
Host



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.3.2009, 11:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Problém s portálem jsem dal dál a uvidíme co s tím je.

Díky za info.


edit: tak lednové faktury měly zdržení kvůli přechodu na nový účetní systém (SAP -> Symunie), byly vystaveny až 15.2. a následně se objevili i na zákaznickém Portále, pokud je někdo nemáte, kontaktujte naše kontaktní centrum. Snad tento měsíc to přijde pronto.

Ohledně statistik trafficu Internetu je prý nějaký problém a ten je v řešení.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie T-SystemsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.3.2009, 15:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

T-Systems napsal:
Problém s portálem jsem dal dál a uvidíme co s tím je.

Díky za info.


edit: tak lednové faktury měly zdržení kvůli přechodu na nový účetní systém (SAP -> Symunie), byly vystaveny až 15.2. a následně se objevili i na zákaznickém Portále, pokud je někdo nemáte, kontaktujte naše kontaktní centrum. Snad tento měsíc to přijde pronto.

Ohledně statistik trafficu Internetu je prý nějaký problém a ten je v řešení.



Faktury prisly, ale od ledna nechodi ty mejly o zaplaceni a kdyz jsem to psal na kontaktni centrum tak mi nikdo neodpovedel ...
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2