Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Fefi
Host
Host


Věk: 43
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 186
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.3.2006, 23:42  Předmět:  Terasy Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
dva dotazy Smile jak to mate s dlazdicemi na terase, vsechny se jeste dosthybou, nebo Vam uz sedly?

Jak se stavite kobcasnemugrilovaniv lete na terasach? Chapu,ze by to nekoho mohlo obtezovat tak se radsi ptam Smile
Blíženci Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie FefiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 26.3.2006, 12:22  Předmět:  Re: Terasy Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Fefi napsal:
Ahoj,
dva dotazy Smile jak to mate s dlazdicemi na terase, vsechny se jeste dosthybou, nebo Vam uz sedly?

Jak se stavite kobcasnemugrilovaniv lete na terasach? Chapu,ze by to nekoho mohlo obtezovat tak se radsi ptam Smile


No ja dufam ze to okolo mna nebude nikomu vadit lebo grilovanie musi byt Very Happy Ked uz mam 30m terasu tak to treba nejako vyuzit...
A este rozmyslam ze by bolo dobre obcas natiahnut nejaku plachtu na terase a premietat filmy Ale to sa fakt budem musiet asi dohodnut so susedmi aby im to nevadilo Pripadne ich pozvat na produkciu Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.3.2006, 13:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

2 dny pred grilovanim vyves pozvanku a nenajde se jedinej odpurce Smile
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 26.3.2006, 15:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ok, ale prvni grilovacku budeme mit se znamyma, a to uz se sem asi nikdo nevejde
btw znamyma se muzete stat, kdyz s nama pujdete parit na seznamovaci akci, ktera je v off topic, zatim bez data Razz
andousek+Fefi
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 26.3.2006, 17:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hehe
no ale ak bude stale pretrvavat taketo pocasie tak neviem neviem Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 26.3.2006, 17:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

prave proto je prvni grilovacka i seznamovaci akcicka zatim bez data Mr. Green
btw maso je maso, ale takovy merunky ogrilovany s cukrem a slivovici... Twisted Evil
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.3.2006, 20:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy no na baráku máme i společnou terasu v 5 patře tak promítání může bejt tam Very Happy
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dyga
Host
Host



Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 147


blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.3.2006, 21:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no, my planujeme grilovani i na balkone, takze.........to budou ale vat vune z bytovych domu.....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie DygaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 26.3.2006, 21:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Very Happy no na baráku máme i společnou terasu v 5 patře tak promítání může bejt tam Very Happy


heh, super
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 08:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Very Happy no na baráku máme i společnou terasu v 5 patře tak promítání může bejt tam Very Happy


Když jsme u té společné terasy, nevíte kdo má klíče? asi dozor co?
v ačku máme totiž zamklou kliku ale dveře otevřené, takže nejdou zavřít....
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 08:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tam nejsou žádný klíče potřeba neboť tam není zámek a terasa je volně přístupná.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 08:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Tam nejsou žádný klíče potřeba neboť tam není zámek a terasa je volně přístupná.


Tvé příspěvky si obvykle velmi rád přečtu, vždy se dozvím něco nového, ale tentokrát .... t? informuji já, že cca měsíc jsou na dveřích kliky se zámkem. Zajdi se podívat sousede Shocked
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 09:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

n535905 napsal(a):
lusvec napsal:
Tam nejsou žádný klíče potřeba neboť tam není zámek a terasa je volně přístupná.


Tvé příspěvky si obvykle velmi rád přečtu, vždy se dozvím něco nového, ale tentokrát .... t? informuji já, že cca měsíc jsou na dveřích kliky se zámkem. Zajdi se podívat sousede Shocked
Od toho to tu přece funguje ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 09:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no dyť jo Mr. Green
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 09:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to musela nastat změna protože když jsem tam byl tak dveře byly bez zámku - psal jsem o tom v tomto tématu
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pevahu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 11.1.2006
Příspěvky: 31


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 10:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Grilovani na balkone jsme zkouseli ale prakticky je to mozne asi jen na el. grilu a to proste neni ono. Urcite nelze pouzivat drevene uhli. To by se Vam mohlo stat, ze budete prat sousedce pradlo, ktery susila na balkone a po Vasem grilovani pripomina satnik Popelky Smile Nevim jak plyn v kombinaci treba s lavovymi kameny. To by mozna mohlo byt taky prijatelne reseni.
   OfflineOsobní galerie PevahuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 10:29  Předmět:  grilování Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já jsem v dřívějším bytě měla okna do ložnice přímo nad místem kde sousedi s oblibou grilovali a můžu říct, že jsem se skoro nevyspala, ložnici jsem měla plnou čoudu s přepáleného tuku a vyvětral se ten smrad až za dva dny. Ted mám balkonové dveře na terasu a taky do ložnice i obýváku a už se toho grilování předem děsím. Pro ty co grilují je to zábava, ale pro ty co v tom čoudu musí spát nebo nesmí v horku otevřít okno, je to utrpení. Evil or Very Mad
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 10:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pevahu napsal(a):
Grilovani na balkone jsme zkouseli ale prakticky je to mozne asi jen na el. grilu a to proste neni ono. Urcite nelze pouzivat drevene uhli. To by se Vam mohlo stat, ze budete prat sousedce pradlo, ktery susila na balkone a po Vasem grilovani pripomina satnik Popelky Smile Nevim jak plyn v kombinaci treba s lavovymi kameny. To by mozna mohlo byt taky prijatelne reseni.


kombinace plyn + lávové kameny je v pohodě, to by nikoho obtěžovat nemělo...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fefi
Host
Host


Věk: 43
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 186
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 10:55  Předmět:  Re: grilování Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milena Jadavanová napsal(a):
já jsem v dřívějším bytě měla okna do ložnice přímo nad místem kde sousedi s oblibou grilovali a můžu říct, že jsem se skoro nevyspala, ložnici jsem měla plnou čoudu s přepáleného tuku a vyvětral se ten smrad až za dva dny. Ted mám balkonové dveře na terasu a taky do ložnice i obýváku a už se toho grilování předem děsím. Pro ty co grilují je to zábava, ale pro ty co v tom čoudu musí spát nebo nesmí v horku otevřít okno, je to utrpení. Evil or Very Mad


prave proto jsem zalozil toto tema, abychom zjistili koho to bude obtezovat, a verte mi, ze obtezovat sousedy rozhodne nechci Smile jde o to nalezt reseni, ktere bude vyhovovat obema stranam.


Naposledy upravil Fefi dne 27.3.2006, 11:13, celkově upraveno 1 krát.
Blíženci Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie FefiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 11:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Souhlasím, slušnost by měla být prvotním znakem našich vztahů ... Pokud by to grilování mělo někomu vadit, potom holt grilovat nebudeme nebo se přesuneme třeba k botiči ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 11:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Souhlasím, slušnost by měla být prvotním znakem našich vztahů ... Pokud by to grilování mělo někomu vadit, potom holt grilovat nebudeme nebo se přesuneme třeba k botiči ... Wink

u botiče už mají místo na grilování zarezervované bezdomovci...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 11:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Souhlasím, slušnost by měla být prvotním znakem našich vztahů ... Pokud by to grilování mělo někomu vadit, potom holt grilovat nebudeme nebo se přesuneme třeba k botiči ... Wink


hehe ... "zahradni party" u botice
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 11:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
Milan V. napsal(a):
Souhlasím, slušnost by měla být prvotním znakem našich vztahů ... Pokud by to grilování mělo někomu vadit, potom holt grilovat nebudeme nebo se přesuneme třeba k botiči ... Wink


hehe ... "zahradni party" u botice


nebo že by "Nová zahradní party" ? Laughing Wink
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 11:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
dcom napsal:
Milan V. napsal(a):
Souhlasím, slušnost by měla být prvotním znakem našich vztahů ... Pokud by to grilování mělo někomu vadit, potom holt grilovat nebudeme nebo se přesuneme třeba k botiči ... Wink


hehe ... "zahradni party" u botice


nebo že by "Nová zahradní party" ? Laughing Wink


Razz
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 27.3.2006, 13:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
dcom napsal:
Milan V. napsal(a):
Souhlasím, slušnost by měla být prvotním znakem našich vztahů ... Pokud by to grilování mělo někomu vadit, potom holt grilovat nebudeme nebo se přesuneme třeba k botiči ... Wink


hehe ... "zahradni party" u botice


nebo že by "Nová zahradní party" ? Laughing Wink


Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Fefi
Host
Host


Věk: 43
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 186
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 14:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahoj,
prave jsem nam posekal travnik na terase Smile prosim vsechny, pokud tu nechceme mit pampelisky a chceme mit ty travniky hezky, je potreba je sekat casto, tahle trava pote hodne zhoustne a bude fajn, u neprodanych bytu asi budeme muset "prudit" spravce, jestli to nechceme mit zapleveleny, budeme muset sekat vsichni.
Blíženci Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie FefiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 15:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Fefi napsal:
ahoj,
prave jsem nam posekal travnik na terase Smile prosim vsechny, pokud tu nechceme mit pampelisky a chceme mit ty travniky hezky, je potreba je sekat casto, tahle trava pote hodne zhoustne a bude fajn, u neprodanych bytu asi budeme muset "prudit" spravce, jestli to nechceme mit zapleveleny, budeme muset sekat vsichni.
Jen se chci zeptat, jakou sekačku jste pořizovali na takový malý kousek zahrady. ?eším teď stejný problém. Díky.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Fefi
Host
Host


Věk: 43
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 186
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 15:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Fefi napsal:
ahoj,
prave jsem nam posekal travnik na terase Smile prosim vsechny, pokud tu nechceme mit pampelisky a chceme mit ty travniky hezky, je potreba je sekat casto, tahle trava pote hodne zhoustne a bude fajn, u neprodanych bytu asi budeme muset "prudit" spravce, jestli to nechceme mit zapleveleny, budeme muset sekat vsichni.
Jen se chci zeptat, jakou sekačku jste pořizovali na takový malý kousek zahrady. ?eším teď stejný problém. Díky.


abych pravdu rekl tak zadnou, uvidim co budou mit sousede, ze bych si pujcoval od nich, a ten nas lan jsem zatim ostrihal nuzkama, urcite se muze vice sousedu dohodnout a poridit jednu klasickou sekacku, a jednu strunovou na okoli plutku, dohromady na cely dvur - bude to pro vsechny levnejsi a skladovat se toho bude mene.
Blíženci Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie FefiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 15:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Fefi napsal:
Nika napsala:
Fefi napsal:
ahoj,
prave jsem nam posekal travnik na terase Smile prosim vsechny, pokud tu nechceme mit pampelisky a chceme mit ty travniky hezky, je potreba je sekat casto, tahle trava pote hodne zhoustne a bude fajn, u neprodanych bytu asi budeme muset "prudit" spravce, jestli to nechceme mit zapleveleny, budeme muset sekat vsichni.
Jen se chci zeptat, jakou sekačku jste pořizovali na takový malý kousek zahrady. ?eším teď stejný problém. Díky.


abych pravdu rekl tak zadnou, uvidim co budou mit sousede, ze bych si pujcoval od nich, a ten nas lan jsem zatim ostrihal nuzkama, urcite se muze vice sousedu dohodnout a poridit jednu klasickou sekacku, a jednu strunovou na okoli plutku, dohromady na cely dvur - bude to pro vsechny levnejsi a skladovat se toho bude mene.
Souhlasím, taky mě to napadlo... protože na ty obrovské "zahrady" je to vážně škoda.
Taky jsem se stavebního dozoru ptala, jestli se vůbec dá na zahradě nějak přidělat sušák na prádlo a pasáž v odpovědi - do betonu se nedá nic zadělat a lépe nerýt ani do zeminy - mě celkem pobavila Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Fefi
Host
Host


Věk: 43
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 186
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2006, 15:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pripadne to urcite muzou resit spravci, ty mit sekacku musi, tak ji snad budou i pujcovat
Blíženci Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie FefiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2