Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.5.2005, 11:21  Předmět:  Železobetonové stěny a zásahy do nich Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

I když jsme tu načali diskusi ohledně použité stavební technologie, jedna věc ještě zůstala nediskutována. Stavebního dozoru jsem se také ptal na to, jak náročné je např. vyvrtat otvor do té železobetonové stěny a on mě ujišťoval, že se nemusím ničeho obávat a že to je s použitím speciálních vrtáků a příklepové vrtačky poměrn? snadné ... Zajímalo by mě, zda s tím někdo nemá zkušenost a zda tomu tak skutečně je ... Ten materiál musí být hodně tvrdý a dle mého názoru to zas taková sranda nebude ... Confused


Naposledy upravil Milan V. dne 6.4.2006, 15:14, celkově upraveno 1 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 25.6.2005, 11:04  Předmět:  vrtani do betonu Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ja myslim, ze to nebude problem, pokud se clovek zrovna netrefi vrtackou do vyztuze... v panelaku jsem za mlada bezne vrtal do panelu a slo to dobre (i kdyz samozrejme dneska ten beton ma asi vetsi pevnost a je po vsech strankach lepsi) ...
Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.2.2006, 22:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes mohu připojit praktické zkušenosti po umísťování světel a bez příklepové vrtačky s dobrým vrtákem to je celkem oříšek ... I tak to nebyla žádná sranda, takže pozor na to, jinak nic nevyvrtáte ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.2.2006, 03:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Také jsem vrtal do stropu, bez příklepu není šance a pokud narazíte na ocelovou výztuž tak ani s příklepem, leda vyměnit vrták a použít do železa.
Já jsem se tedy celkem zapotil, protože jsem měl to štěstí že jsem na ten drát narazil a ne jednou!!!, je jích tam celkem dost Razz Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 10:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja vrtal otvory pro svetla tento vikend. Co otvor, to jeden vrtak. Po 2. otvoru jsem drahe znackove vidiaky nahradil levnymi z InterSparu. Rozdil zadny. bez priklepu se vrtak dostal jen pres omitku. Dnes bych to resil tak, ze bych si na to pozval firmu s poradnym naradim.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pevahu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 11.1.2006
Příspěvky: 31


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 11:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
Ja vrtal otvory pro svetla tento vikend. Co otvor, to jeden vrtak. Po 2. otvoru jsem drahe znackove vidiaky nahradil levnymi z InterSparu. Rozdil zadny. bez priklepu se vrtak dostal jen pres omitku. Dnes bych to resil tak, ze bych si na to pozval firmu s poradnym naradim.


Pokud se snažíš vrtat do betonu vrtačkou bez příklepu, nevyvrtáš nic a zničíš jakýkoliv vrták hoby- profi, protože se přehřeje. Pokud ovšem máš pořádnou příklepovku, pak rozdíl mezi laciným vrtákem z InterSparu a pořádným poznáš mimo jiné i podle toho, že s tím profi těch děr vyvrtáš strašně moc.
   OfflineOsobní galerie PevahuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.2.2006, 12:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zaklad je ten priklep, a jakmile narazite na ocelovou vystuz nebo neco jineho co nejde vyvrtat, tak to nervat za kazdou cenu, bud vymenit vrtak za vrtak do zeleza nebo lepsi vyvrtat tu diru vedle, ale i tak me po vikendovem vrtani 2 dny bolela prava polovina tela...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dave
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 20.6.2005
Příspěvky: 3


blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 14:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Po zničení dvou "vidiákových vrtáků do betonu" à 17 Kč jsem zakoupil kvalitní vrták za 70 Kč a vše v pohodě. Základem je samozřejmě příklep.
   OfflineOsobní galerie daveZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mihor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 49
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 10
Bydliště: P10 - Céčko

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 23:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

s příklepem bez nejmenšího problému ... vrtačka "okomichi" z Carefouru za 400,-
Lev Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie mihorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 23:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy já si pučil rovnou profi kladivo od kamaráda co dělá satelity je to jistější Very Happy
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2006, 23:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy tak dnešní vrtání uplná pohoda profi nářadí a de to jak do másla Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 10:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Very Happy tak dnešní vrtání uplná pohoda profi nářadí a de to jak do másla Wink
S profi nářadím není co řešit ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.3.2006, 15:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jojo.. díry jsem svěřila kamarádovi elektrikáři s profi vybavením.. a šlo to jako po másle.. ani se nezapotil Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2