Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Poll :: Záväzne sa prihlasujem na zoznamovacie stretnutie pt.III

áno
83%
 83%  [ 10 ]
nie
16%
 16%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 12


Autor Zpráva
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 09:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Jojo, moooc pěkné fotky... Very Happy
Johny: tak to tě lituju, jaks cestoval zpátky... ale když jsi viděl, jak ti jede ta tramvaj před hospodou, byl jsi docela klidný Cool


dik
no keby ste ma neboli vyhanali tak nebudem utekat a v klude pockam na tu nocnu co isla o pol hodinu... ale vy ze chod, chod, takze vy za to mozete!!
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 09:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to JoHnY:Ale aspoň jsme viděli, že si dobrý skokan přes zábradlí
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 09:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Péťa napsala:
to JoHnY:Ale aspoň jsme viděli, že si dobrý skokan přes zábradlí


aha tak to ste urcite kvoli tomu spravili, chceli ste nejaku zabavu vam nauctujem 500 korun za to Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 09:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Péťa napsala:
to JoHnY:Ale aspoň jsme viděli, že si dobrý skokan přes zábradlí


aha tak to ste urcite kvoli tomu spravili, chceli ste nejaku zabavu vam nauctujem 500 korun za to Very Happy
Ale prosím tě... přece by ses nedurdil... tak pěkně ti to šlo Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 09:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Laughing no jonny je dobrej skokan Laughing




Image
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 09:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Laughing no jonny je dobrej skokan Laughing




Image
Souhlas Cool))
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 10:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Johny: fotky se ti povedly jeste ze tam nejsem mockrat (stejne je divny ze ti nepraskla cocka kdyz si to na me namiril) Laughing
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Budeme asi muset omezit přístup k fotkám, čím dál víc lidí se na mě divně kouká a detailně mě zkoumá, když se pohybuji po NZM, dokonce i ženské, to se mi dříve nikdy nestávalo ... Smile Asi si říkají - aha, to je ten týpek, co vymete každou putyku z okolí a hraje si na admina ... Smile A teta IVA už z toho začíná být mírně nervózní ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
YANEK napsal:
Laughing no jonny je dobrej skokan Laughing




Image
Souhlas Cool))


no robte si srandu Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
Johny: fotky se ti povedly jeste ze tam nejsem mockrat (stejne je divny ze ti nepraskla cocka kdyz si to na me namiril) Laughing


Very Happy ja pouzivam znackovu japonsku optiku!
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Budeme asi muset omezit přístup k fotkám, čím dál víc lidí se na mě divně kouká a detailně mě zkoumá, když se pohybuji po NZM, dokonce i ženské, to se mi dříve nikdy nestávalo ... Smile Asi si říkají - aha, to je ten týpek, co vymete každou putyku z okolí a hraje si na admina ... Smile A teta IVA už z toho začíná být mírně nervózní ...


hehehe Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
Johny: fotky se ti povedly jeste ze tam nejsem mockrat (stejne je divny ze ti nepraskla cocka kdyz si to na me namiril) Laughing
No, ty tam mockrát nejsi... ale já tam tentokrát celkem vedu... a to je teprve divný, že čočka nepraskla Surprised)))
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
david napsal:
Johny: fotky se ti povedly jeste ze tam nejsem mockrat (stejne je divny ze ti nepraskla cocka kdyz si to na me namiril) Laughing
No, ty tam mockrát nejsi... ale já tam tentokrát celkem vedu... a to je teprve divný, že čočka nepraskla Surprised)))


Hehe co mate vsetci s tym praskanim Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Nika napsala:
david napsal:
Johny: fotky se ti povedly jeste ze tam nejsem mockrat (stejne je divny ze ti nepraskla cocka kdyz si to na me namiril) Laughing
No, ty tam mockrát nejsi... ale já tam tentokrát celkem vedu... a to je teprve divný, že čočka nepraskla Surprised)))


Hehe co mate vsetci s tym praskanim Very Happy
To víš... některé záběry jsou tak ..., že by mohly čočku poškodit
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
A teta IVA už z toho začíná být mírně nervózní ...

no tos uhod! horší je to ranní běhání!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
A teta IVA už z toho začíná být mírně nervózní ...



Nene... teta Iva se pouští do diskuze... nevěřím Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA: A heleme se kdo se tu objevil Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jo, musela jsem se přihlásit do domu A, jinak by mě admini odstřihli... Wink
Jo a taky se chystám Johnymu a dcomovi poradit něco ohledně tý IT diskuze vedle, tak proto
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
No jo, musela jsem se přihlásit do domu A, jinak by mě admini odstřihli... Wink
Jo a taky se chystám Johnymu a dcomovi poradit něco ohledně tý IT diskuze vedle, tak proto
Myslela jsem si, že za tím bude rozhodně nějaký strašně důležitý důvod Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 11:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
No jo, musela jsem se přihlásit do domu A, jinak by mě admini odstřihli... Wink
Jo a taky se chystám Johnymu a dcomovi poradit něco ohledně tý IT diskuze vedle, tak proto

Ty admini jsou stejně potvory, co? Nejradši by všechno zablokovali, aby si pak nikdo nemohl stěžovat, že něco nefunguje. Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 12:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

niki: ale ty ses aspon povedla Very Happy na me ale musi bejt hroznej pohled aspon nejaky fotky kde nemam cigaro, uz sem se pomalu chystal se prejmenovat na "cigarette-smoking man" heh
teta IVA: no konecne je tady nekdo kdo to rozcisne
johny: to praskne cocka kdyz se podiva na neco co se ji nezda vis a muze bejt i z taiwanu to je jedno Laughing
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 12:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No a teď, když se my, holky, pěkně rozjedem, tak zas budou mít admini kecy, že z toho děláme slepičárnu.
Jinak včera byl nádhernej hokej, škoda, že nevim, kdo s kym a tak... Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 12:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
Jinak včera byl nádhernej hokej, škoda, že nevim, kdo s kym a tak... Rolling Eyes


Něco bylo. Po ulici se motali opilci a vykřikovali "Sparta" nebo "Slávia" Laughing Cool
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 12:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
teta IVA napsala:
Jinak včera byl nádhernej hokej, škoda, že nevim, kdo s kym a tak... Rolling Eyes


Něco bylo. Po ulici se motali opilci a vykřikovali "Sparta" nebo "Slávia" Laughing Cool
To já jen tak plácám, dyť to už všichni víte z pátku z hospy, že všechny sporty a já...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 12:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
lenkaii napsala:
teta IVA napsala:
Jinak včera byl nádhernej hokej, škoda, že nevim, kdo s kym a tak... Rolling Eyes


Něco bylo. Po ulici se motali opilci a vykřikovali "Sparta" nebo "Slávia" Laughing Cool
To já jen tak plácám, dyť to už všichni víte z pátku z hospy, že všechny sporty a já...
No... ty jsi na tom se sportama asi jako já... Cool... ale víš co, zrovna tohle téma ja pro naši slepičárnu jako stvořený Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 12:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
teta IVA napsala:
lenkaii napsala:
teta IVA napsala:
Jinak včera byl nádhernej hokej, škoda, že nevim, kdo s kym a tak... Rolling Eyes


Něco bylo. Po ulici se motali opilci a vykřikovali "Sparta" nebo "Slávia" Laughing Cool
To já jen tak plácám, dyť to už všichni víte z pátku z hospy, že všechny sporty a já...
No... ty jsi na tom se sportama asi jako já... Cool... ale víš co, zrovna tohle téma ja pro naši slepičárnu jako stvořený Very Happy
Tak to sem ráda, že na světě nejsou jen sportovci, když je to prej tak "trendy"...
Eště sem ti chtěla říct, že se mi moc líbila ta tvoje růžovobílošedivá rozepínací mikina v pátek!
P.S. To budou mít chlapci z nastavenýho tématu radost! Shocked
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 12:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teto Ivo:řekni tomu svýmu adminovi,ať nám tu zřídí nějako slepičárnu, kam můžou jenom ženské a bude to:-)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 12:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
To já jen tak plácám, dyť to už všichni víte z pátku z hospy, že všechny sporty a já...

jasně.. ale proč si maličko nepřisadit. Laughing
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 13:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to teta IVA: jéé, děkuju moc. Já jinenosim moc ráda... ale asi začnu... hele, tu slepičárnu nám snad založím sama Surprised)))
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2006, 14:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak mě napadá, že přístí sraz bychom měli vyvěsit i na nástěnkách. Ať můžou přijít i lidi, co nemají internet.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2