Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Poll :: Záväzne sa prihlasujem na zoznamovacie stretnutie pt.III

áno
83%
 83%  [ 10 ]
nie
16%
 16%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 12


Autor Zpráva
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 14:50  Předmět:  Sraz na seznámení pt.III
Od 7.4.2006, 19:00 do 7.4.2006, 23:59 (zahrnuto)
Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak som zvedavy


Naposledy upravil JoHnY dne 3.4.2006, 21:26, celkově upraveno 2 krát.
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 14:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy bud já hlásim A pracuju ale jája může Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Very Happy bud já hlásim A pracuju ale jája může Wink


sa ju nebojis pustit medzi nas samotnu? Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 15:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
YANEK napsal:
Very Happy bud já hlásim A pracuju ale jája může Wink


sa ju nebojis pustit medzi nas samotnu? Very Happy

Very Happy ne je už plnoletá snad Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 15:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no prave Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 15:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jeste nevime, jestli dorazime, mame tu kamose z irska, ale dame jeste vedet
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 15:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vsak nech dojde aj on, vsak czech beer, ako som uz spominal niekde Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 15:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
vsak nech dojde aj on, vsak czech beer, ako som uz spominal niekde Very Happy
Smile

YANKU, řekni jáje, ač se podívá do svých soukromých zpráv, odesílal jsem jí ten dopis pro CG, jak jsme se s ní včera domluvili ... Jo a pozdravuje teta IVA, pořád se ještě léčí! Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 15:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Laughing moje teta taky ráno vypadala bezvadně jasný vyřídim mi poštu nestihly tak uvidíme až zejtra Embarassed
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fefi
Host
Host


Věk: 43
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 186
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 15:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja jsem vylecen, vecer ale musim na sipky tak me asi prvni pivko zlomi Smile
Blíženci Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie FefiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 16:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
vsak nech dojde aj on, vsak czech beer, ako som uz spominal niekde Very Happy

no oni jsou to cesi, co tam jenom budujou kapitalismus Smile tim spis by ale mohli chtit zase jednou a poradne piiivo Very Happy
btw, do sve osobni galerie jsem soupla fotky ze vcerejska, kdyby si nahodou nekdo nepamatoval obliceje, se kteryma vcera chlastal Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 16:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru



Naposledy upravil Milan V. dne 2.4.2006, 16:35, celkově upraveno 1 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 16:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
JoHnY napsal:
vsak nech dojde aj on, vsak czech beer, ako som uz spominal niekde Very Happy

no oni jsou to cesi, co tam jenom budujou kapitalismus Smile tim spis by ale mohli chtit zase jednou a poradne piiivo Very Happy
btw, do sve osobni galerie jsem soupla fotky ze vcerejska, kdyby si nahodou nekdo nepamatoval obliceje, se kteryma vcera chlastal Very Happy

a do pr... andy nektery fotky soukazany publikovat, budu muset johnyho a milana asi instruovat ze za nektery fotky by meli bejt nejaky postihy Razz
jinak pokud se nestane nic neocekavanyho tak pristi tyden pujdu zase ale asi to pivo vymenim za jankovu colu, uz mi to nejak nejde takhle poranu Laughing
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 17:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy no budme rádi že těch fotek je tak málo co vim fefi to bral pořádně těch musí mít tak 200 Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 17:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to mas pravdu fotil jak sportovni fotograf cely sekvence haha
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 21:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no prece vas nebudu unavovat kvantitou, kdyz staci kvalita Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 21:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Laughing a to je pravda Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 21:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andy ale to ze tam sem ja a celne ne ze zadu prece neni kvalita Laughing
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 21:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy jinak jak ted koukám do andýska avataru to seš ty co andreo ,?mě nějak zaujalo to voko
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 21:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no to je pak otazka, jestli je to objektem na fotu nebo objektivem na fotaku Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 21:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Very Happy jinak jak ted koukám do andýska avataru to seš ty co andreo ,?mě nějak zaujalo to voko

jojo, oko je moje a zbytek taky Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 21:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andy samozrejme objektem checht
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 21:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jinou odpoved jsem ani neocekavala Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 21:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
YANEK napsal:
Very Happy jinak jak ted koukám do andýska avataru to seš ty co andreo ,?mě nějak zaujalo to voko

jojo, oko je moje a zbytek taky Very Happy


Laughing s tím sem počítal i s tím zbytkem Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 21:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andy je videt ze jsi u toho s tim fotakem byla Laughing
yanku - no jo mas pravdu ted sem si toho taky vsimnul "blik" videli ste vsichni ten zablesKč tak to neni bourka ale doslo mi to hehe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 22:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milane dík dopis vytisknu a hodím do faxu ... taky ivču zdravím Very Happy

Davide souhlasím s tebou, ale u mě to ani tak není to pití, ale to nevyspání Wink Embarassed
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 22:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lidi sorry, ja jsem vcera odpadla dost drsne Crying or Very sad ale aspon jsem ty nase ksichtiky nahrala jeste dnes a doufam, ze do zbyvajicich domacnosti jeste budu mit sanci zavitat ( a radsi bez chlastu Smile )
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 22:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
lidi sorry, ja jsem vcera odpadla dost drsne Crying or Very sad ale aspon jsem ty nase ksichtiky nahrala jeste dnes a doufam, ze do zbyvajicich domacnosti jeste budu mit sanci zavitat ( a radsi bez chlastu Smile )
K nám se přijde jedině pít ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
david
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 261
Bydliště: NZM - B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2006, 23:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jaja- nee to jenom ja vypadam na vsech fotkach strasne Very Happy
andy- jste zvani (vsichni, kldykoliv) bez alkoholu i s nim zalezi jaka bude nalada taky nemusim byt furt opilej Wink
milan- muzu bejt i opilej Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie davidZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 00:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

david napsal:
to mas pravdu fotil jak sportovni fotograf cely sekvence haha


no ved pockajte, nabuduce zoberiem fotoaparat aj ja
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2