Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 09:03  Předmět:  Veřejné osvětlení! Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

včera v noci nesvítily lampy v celém komplexu, nevíte jak to bylo ráno? Cesta cca o půlnoci nebyla totiž extra příjemná.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 09:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No to věřím. A nevíte proč jsou ty lampy nastavené tak, aby když někdo projede všechny zhasly? Je to celkem nepříjemné.To na nás zase někdo šetří?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 09:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

šla jsem dom tak kolem desáté.. kromě oken v bytech ani světélko.. Teda se stavbou na jedné straně a džunglí na druhé to byla docela síla.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 09:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kdo to veřejné osvětlení spravuje nevíte? To s níma vyřídím.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin
Host
Host


Věk: 45
Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 162
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 14:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Psal sem mail na Eltodo. To to pry jeste neprevzalo od Centralu ... Takze to pry ma nastarosti Central Group ... Surprised) Zkus stesti ...
Ryby Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie MartinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 14:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

oh bloody hell Shocked
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 16:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Potvrzuju, minuly tyden mi to udelalo dvakrat - jdu, prede mnou to zhasne a rozsviti se, az prejdu. fakt divny. ale kdyz to spravuje CG, tak se uz ani moc nedivim
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
KamilK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 16:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

řekl bych, že jsou světla nyní napojena přívodem co byl dříve dům B, kde měli špatnou 1fázi a nemohli na to přijít. Pak to přepojili a je od té doby klid. pouliční osvětlení by asi mělo svítit pořád, řekl bych, že CG to svede stejně na PRE.. Sad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie KamilKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 09:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hm, tak vcera kolem pulnoci se poulicni osvetleni pri me ceste domu nerozsvitilo ani jednou a fakt to nebyla sranda. zkusim napsat Sipalovi, ten je podle me jeden z mala normalnich CG jedincu. O vysledku budu informovat
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 09:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Souhlas. včera to ani nebliklo. přijela jsme na byt tak v jedenáct. nějaký človíček mne dohnal právě u kruháku a měla jsem opravdu blbý pocit mít ho v té tmě v zádech. naštěstí mne brzy předhonil.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 09:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zaseilam odpoved p. Sipala na muj dotaz ohledne funkcnosti verejneho osvetleni:



reakce byla okamzita, doufam, ze tak bude vypadat i naprava Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 10:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kde je odpoved?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 12:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a jeje, nevim, proc mi to vypadlo:-( tak znova:


Dobrý den,

Do doby předání správci sítě se o tuto záležitost bude starat Central Group.předání proběhne až bude lokalita komlet hotová.
Vaši prosbu jsem předal kolegovi,který se o tento úsek stará.
Pokud by k nápravě nedošlo do konce týdne,bez ostychu se na mě obraťte a já záležitost zaurguji.

S pozdravem

Pavel Šípal
stavební dozor
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 13:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo, takže se zase potvrzuje, že pan Šípal je tam skoro jedinej normální... Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 15:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes no neni mi moc příjemný ve čtvrt na 4 ráno po tmě lést kolem bezdomovce cestou do práce Rolling Eyes
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 4.4.2006, 20:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Jo, takže se zase potvrzuje, že pan Šípal je tam skoro jedinej normální... Cool


no Buric sa zda zatial tiez byt normalny, takze nanho mi nesahaj! Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 08:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Nika napsala:
Jo, takže se zase potvrzuje, že pan Šípal je tam skoro jedinej normální... Cool


no Buric sa zda zatial tiez byt normalny, takze nanho mi nesahaj! Very Happy
dobře, dobře... už dávám ruce pryč Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 09:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vera jsem sel "prvne" z Acka (zdarvim timto Leiku a jeste jednou dekuji) k autu stojicimu u Bcka a ejhle svetla se rozvecuji a zhaseji jak se jim zlibi. Neni verejne osvetleni k tomu aby svitililo poradne, a nenici se treba ty vybojky tim blikanimě Stao by za to prodlouzit ten cas, ktery ubehne od "nadrazdeni cidla pohybu" a zhasnutim. To je drsne tohle, horsi nez na chodbe Sad((
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 09:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
Vera jsem sel "prvne" z Acka (zdarvim timto Leiku a jeste jednou dekuji) k autu stojicimu u Bcka a ejhle svetla se rozvecuji a zhaseji jak se jim zlibi. Neni verejne osvetleni k tomu aby svitililo poradne, a nenici se treba ty vybojky tim blikanimě Stao by za to prodlouzit ten cas, ktery ubehne od "nadrazdeni cidla pohybu" a zhasnutim. To je drsne tohle, horsi nez na chodbe Sad((


prave proto jsem psala Sipalovi, jestli je schopny s tim neco udelat. slibil do patku, pokud se do te doby nic nestane, budu ho prudit nanovo Smile
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 11:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Me to vcera cestou domu taky stvalo. sla jsem uplne po tme. brr. fakt zazitek. jaky do patku? na staveniste si sviti jak divi a nejsou schopni zajistit, aby svitilo verejne osvetleni???
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2006, 08:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak včera jsem nevěřila vlastním očím, když jsem večer šla od Sparu k nám do areálu. První, co mě praštilo do očí byla ta brázda vedle silnice... že by konečně někdo začal vyrábět ten chodník ??? Very Happy Very Happy Very Happy a pak lampy svítily celou dobu... bez výpadků... něco se děje ... Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2006, 09:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Tak včera jsem nevěřila vlastním očím, když jsem večer šla od Sparu k nám do areálu. První, co mě praštilo do očí byla ta brázda vedle silnice... že by konečně někdo začal vyrábět ten chodník ??? Very Happy Very Happy Very Happy a pak lampy svítily celou dobu... bez výpadků... něco se děje ... Cool


no vida ... tak snad nez se nastehuju bude vsechno v cajku Very Happy Razz Laughing Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2006, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vcera jsem sla domu v cca 31:30 a vsechny lampy svitily po celou dobu, co jsem se ubirala k domovu Very Happy pan Sipal me opet presvedcil, ze drzi slovo a doufam, ze osvetleni je tak vyreseno jednou provzdy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2006, 11:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
vcera jsem sla domu v cca 31:30 a vsechny lampy svitily po celou dobu, co jsem se ubirala k domovu Very Happy pan Sipal me opet presvedcil, ze drzi slovo a doufam, ze osvetleni je tak vyreseno jednou provzdy
To Andousek: Ahoj, v kolik to je, v 31:30? Byla jsi pařit, nebo v práci? Každopádně - máš fakt dlooooouhý den!!
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2006, 11:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pravda, bylo to vcera trochu narocnejsi, ale tak moc... asi to na me zanechalo nasledky a dneska nevidim na klavesy Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 7.4.2006, 11:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

31:30 je predsa 7:30

inac vcera svietila jedna lampa pred Bckom aj cez den ked som tam bol okolo piatej
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2006, 11:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Teda JoHnY, s Tebou se fakt nedá vyjít. Nejdřív Ti vadí, že lampy nesvítí, pak, že svítí pořád....dostaneš takovej rádiovej vypínač a budeš lampy zapínat a vypínat, jak se Ti to hodí, O.K.???
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 7.4.2006, 12:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie napsal:
Teda JoHnY, s Tebou se fakt nedá vyjít. Nejdřív Ti vadí, že lampy nesvítí, pak, že svítí pořád....dostaneš takovej rádiovej vypínač a budeš lampy zapínat a vypínat, jak se Ti to hodí, O.K.???


Very Happy jač ja som sa k lampam doteraz nevyjadroval lebo tam ani nebyvam zatial a toto som pisal len ako perlicku
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2006, 12:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

OK - sorry, špatně jsem se díval na autory příspěvků!! Takže ten vypínač vrátím na CG.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 09:52  Předmět:  Aneb Jak nám svítí? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedé, mám dotaz.

Už asi týden pozoruji, že veřejné osvětlení v naší lokalitě neplní svou funkci. Začíná svítit v době, kdy ještě slunce nezapadá a ráno cca v 3.30 už nesvítí. Všude tma jak v pytli, a přitom kolem v sídlišti světlo je.

Nevíte, proč a jak na to? Samozřejmě to nahrává různým existencím, anebo nám třeba někdo "nařizuje" zákaz vycházení. Myslím, že nás to dost omezuje.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2