Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 11:58  Předmět:  Splachování GROHE Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nemáte někdo zkušenosti s nastavením splachování u závěsného WC od GROHE co je montováno standartně?
mělo by jít nastavit množství malého spláchnutí v litrech a dále pak i funkci.
standartně to je tak, že malý čudlík spláchne málo a velký plnou nádrž ale rád bych, aby to šlo i v jiném režimu.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 11:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a v akom inom rezime? ze nesplachne nic? Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
navsteva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.3.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: NZM C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 12:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nebo že spláchne + umyje nohy? Laughing
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie navstevaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 13:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

První režim je splachovací a další že umeje i zadek.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 13:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To zvládne i sprcha ve vaně. Laughing
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 13:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

najlepsi rezim by bol taky ze vobec netreba chodit na zachod Very Happy)
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 13:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
najlepsi rezim by bol taky ze vobec netreba chodit na zachod Very Happy)


neni nad to si dobře protáhnout střívka...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 13:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hm, hned by bylo v bytě víc místa. Laughing
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 15:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Koukám, že někteří z nás mají ale vááážné problémy Very Happy Very Happy Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 15:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Koukám, že někteří z nás mají ale vááážné problémy Very Happy Very Happy Very Happy


Záchodové problémy jsou ty nejhorší...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 15:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Nika napsala:
Koukám, že někteří z nás mají ale vááážné problémy Very Happy Very Happy Very Happy


Záchodové problémy jsou ty nejhorší...
Tak o tom jsem ani na chvilku nezapochybovala Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 15:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No kdyby teda někdo už přenastavoval ten ventil, tak mi dejte vědět, kdo si má pořád umejvat zadní části sám, když už je to v luxusu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 15:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem bohužel luxusní vybavení bytu nestihla, takže já mám ten "standard" trochu míň "luxusní" Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 15:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Já jsem bohužel luxusní vybavení bytu nestihla, takže já mám ten "standard" trochu míň "luxusní" Cool


To máš z toho, že jsi tak do všeho hrrrrrrrrrr Shocked Shocked Shocked Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 15:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Nika napsala:
Já jsem bohužel luxusní vybavení bytu nestihla, takže já mám ten "standard" trochu míň "luxusní" Cool


To máš z toho, že jsi tak do všeho hrrrrrrrrrr Shocked Shocked Shocked Shocked
Jojo, jsem prostě nepoučitelná... když něco chci, tak nejlíp hned Smile Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 15:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Jojo, jsem prostě nepoučitelná... když něco chci, tak nejlíp hned Smile Smile


Už nejsi taky nejmladší Very Happy Very Happy , měla by jsi se trochu poučit ze svých chyb...trpělivost růže přináší Embarassed Embarassed
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 15:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nonono, copak nevíš, že slečnám se hádá vždycky míň??? I kdyby to byly starý škatule Smile))
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 17:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
No kdyby teda někdo už přenastavoval ten ventil, tak mi dejte vědět, kdo si má pořád umejvat zadní části sám, když už je to v luxusu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


a to tam fakt ma taku nejaku funkciu alebo si robis srandu? Very Happy to si neviem predstavit
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 22:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Banana napsal:
No kdyby teda někdo už přenastavoval ten ventil, tak mi dejte vědět, kdo si má pořád umejvat zadní části sám, když už je to v luxusu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


a to tam fakt ma taku nejaku funkciu alebo si robis srandu? Very Happy to si neviem predstavit


no co ... 2 v 1 ... zachodobidet
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.4.2006, 22:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
JoHnY napsal:
Banana napsal:
No kdyby teda někdo už přenastavoval ten ventil, tak mi dejte vědět, kdo si má pořád umejvat zadní části sám, když už je to v luxusu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


a to tam fakt ma taku nejaku funkciu alebo si robis srandu? Very Happy to si neviem predstavit


no co ... 2 v 1 ... zachodobidet


tak to si musim prist pozriet Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2006, 11:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je debata skoro o ho..?!!!
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2006, 11:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie napsal:
To je debata skoro o ho..?!!!


no ono ne skoro
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2006, 12:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ufffff - eště že máme za barákem bo?yč. Gdyž nepude záchůdek, pudu opláchnout pr..l do potoka. Ale budu muset dávat pozor na bezdomofce.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2